Romove v mohutne presile zbili policisty


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Romove v mohutne presile zbili policisty

Příspěvek od Esbe » čtv 24.4.2008, 9:28

Life can be fun

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » čtv 24.4.2008, 10:12

... leda s brokovnicí nebo takticalem. Skoda, ze zablokovali diskusi, na druhou stranu, co bychom si tam asi tak precetli. :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: úte 18.3.2008, 17:22

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek od Hacker » čtv 24.4.2008, 16:19

citace: „Zraněno bylo pět policistů, přičemž jeden z nich byl zraněn vážněji. Podle některých informací policistovi jeden z útočníků ukousl dokonce bradavku,“ doplnil starosta města.

A od čeho mají ti policajti zbraň :?: :?: :?: sak stacilo kdyby jenom vystřelil do vzduchu *2633*

Bych se možná ani nedivil, kdyby ještě obvinily ty policajty, že jim "utlačovanému" etniku, neodevzdali zbraně a munici... *24*
------------ Vae victis - Běda poraženým ------------ (heslo 211.TL z 21.zTL Čáslav)
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » čtv 24.4.2008, 19:55

měli ty agresivní černý ku*vy postřílet *21*

Jak si můžou dovolit zmlátit policajty :?: :!:
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: úte 18.3.2008, 17:22

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek od Hacker » čtv 24.4.2008, 21:02

to Radek07: Jo no myslel sem to uplně stejně, akorát sem to nechtěl psat na plnu hubu :lol:
------------ Vae victis - Běda poraženým ------------ (heslo 211.TL z 21.zTL Čáslav)
Obrázek

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pát 25.4.2008, 10:27

Dokud se k" nim" bude přistupovat"jinak"než ke zbytku populace,potom budou menšinou,co bude mít práva větší než většina,a většina se bude moci jen bát se na ně "jen křivě podívat".Co takhle jim dát "cikánskou imunitu"tak jako poslancům,a oni by rozhodovali sami,zda se vydají do rukou "spravedlnosti"nebo NE?!Nebylo by to "pokrokové"?Alespoň by jsme se nemuseli divit!Stejně ji mají!Za "komančů"měl veškerá práva"pracující lid",dnes jsou "pracujícímu lidu" vnucována práva "druhé strany".A můžete s tím něco udělat?A to mluvíme o "DEMOKRACII".Když náhodou někdo řekne pravdu,tak poslanecká sněmovna rozhoduje o tom,zda "JÍ"vydat policii k trestnímu stíhání,či nikoliv.I takovou tvář může mít demokracie!Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pát 25.4.2008, 12:05

Ale prd. Do dredařů na CzechFetu nebo demošce proti WTO v prágru (a to byl pěknej masakr) taky nikdo nestřílel a fotbalový fanoušky a další agresivní zmrdy taky nikdo nepostřeluje. Není to poprvý ani naposledy, co se nějaká partička porvala s policajtama - bez ohledu příslušnost k etniku nabo majoritě.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pát 25.4.2008, 17:11

Hacker píše:citace: „Zraněno bylo pět policistů, přičemž jeden z nich byl zraněn vážněji. Podle některých informací policistovi jeden z útočníků ukousl dokonce bradavku,“ doplnil starosta města.

A od čeho mají ti policajti zbraň :?: :?: :?: sak stacilo kdyby jenom vystřelil do vzduchu *2633*

Bych se možná ani nedivil, kdyby ještě obvinily ty policajty, že jim "utlačovanému" etniku, neodevzdali zbraně a munici... *24*
Vždyť tam jeden strážník zbraň použil a vystřelil do vzduchu. Proto se to zklidnilo. Jinak by útočníci přinesli mačety - jak je jejich dobrým zvykem a z policajtů by udělali sekanou.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » pát 25.4.2008, 22:46

Mistral píše:Ale prd. Do dredařů na CzechFetu nebo demošce proti WTO v prágru (a to byl pěknej masakr) taky nikdo nestřílel a fotbalový fanoušky a další agresivní zmrdy taky nikdo nepostřeluje.
A to je podle mě chyba. Když jsem v TV viděl jak ti šmejdi (antiglobalisti při zasedání MMF) hážou dlažební kostky na kordon, jehož jedinými ochrannými pomůckami byla placatá čepice a pendrek v ruce, tak mi stydla krev v žilách a kdyby někdo z těch policajtů vytáhl pistoli a někoho sejmul, tak by to bylo zcela adekvátní nebezpečnosti útoku.

Stejně tak když vidím jiné dobytky demolovat výlohy a zaparkovaná auta. Člověk v práci tráví někdy i víkendy, maká do pozdní noci, ničí si nervy i zdraví v práci a pak mu nějaká svině jen tak bezdůvodně zdemoluje auto nebo vymlátí výlohu. Střílel bych je, hajzly, že jsem lidumil, tak pro začátek gumovejma, ostrý by byly a v druhé půlce zásobníku ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » sob 26.4.2008, 0:12

Pán je asi právník na problematiku použití zbraně, nebo se před pár dny přistěhoval z USA. Co si takhle nejdřív projít trochu legislativu a pár soudních případů, abys byl alespoň trochu v obraze, jak se posuzují případy, atd, než na fórech začneš rozhlašovat něco o střílení hajzlů. Zřejmě ses do podobné situace nikdy nedostal, protože v ten moment si sakra rozmyslíš, jestli budeš nebo nebudeš střílet. Navíc, pokud odrážíš útoky, někdo s tebou smýká, tak jsi rád, že se jakž takž držíš a bráníš, natož abys stihl vytáhnout zbraň, natáhnout a vystřelit do vzduchu. Do podobné situace se kdysi dostal kolega, pravá hospodská rvačka a dlouho mu trvalo, než byl schopný vytáhnout zbraň a vystřelit do stropu bez toho, aby mu jí hned někdo nevytrhl z ruky nebo se mu po ní nevrhl.
Nejhorší je smrt z vyplašení.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » sob 26.4.2008, 13:40

Poli: Neber to jako kritiku zasahujících policistů, ber to jako kritiku systému, který je úplně v háji. Kdyby policisté nebo okrádaní občané občas pár grázlů zastřeleili bylo by tu bezpečněji. Že je jakékoliv použití zbraně ve službě (u policisty) nebo v obraně u normálního srmtelníka průšvih je mi bohužel až příliš dobře jasné, nálezy nejvyššího soudu jsem četl a bylo mi z nich ouvej.

Přepadený jsem byl několikrát, střelba by byla v těch případech adekvátní z hlediska litery našeho zákona, z hlediska aplikace našeho zákona našimi soudy bych byl v pr... (cigáni na mě vytáhli kudlu, já jsem na ně vytáhl peněženku). Jednou ani kudlu nemuseli vytahovat, sám jsem pochopil, že mají moje auto jako rukojmí a 4 prořezané gumy by mě vyšly dráž než dobrovolný poplatek za "umytí" okna. O pár kilometrů dál zase prý vybírali výpalné za to, že nebudou dělat problémy. Návštěvník z německa zaparkoval svou audinu, nezaplatil, tak ho pomočili. Ne auto, pomočili návštěvníka, který přijel dojednávat zakázku.

Co s tímhle ksidlem chceš dělat jinýho než střílet nebo chytat a posílat na nucené práce ?

Ani v těch USA to z hlediska použití zbraně není v mnoha státech ideální.
Ale inspirací na řešení kriminality je mi jeden příběh z kteréhosi amerického státu - chlapík tam levně koupil parcelu v nepříliš dobré čtvrti. Chtěl stavit barák a příliš často mu přes noc ukradli stavební materiál, už už nainstalované rozvody elektriky a vody (když jsem to četl bylo to k nerozeznání od ČR). Začal tam hlídat - přespával tam on nebo jeho švagr. Během delší doby došlo ke třem incidentům, ve kterých byly zastřeleni celkem 4 zloději. Dvakrát střílel majitel, jednou jeho švagr. Výsledkem bylo, že v okruhu 10 mil prý prudce poklesla kriminalita a ze stavby už se mu nikdy nic neztratilo.

Drtivou většinu kriminality zajištuje mizivé procento populace - to platí i pro ČR a kdyby byla 365 dní v roce v ČR lovná sezóna na tyhle šmejdy, tak nemusíme mít na dveřích zámky. Jen minulý týden jsem do zabezpečovací techniky narval 13 000 Kč a to je jenom začátek, dalších minimálně 15 000 Kč bude následovat, kruci tak na co ještě platím daně ? Na to, aby bylo za co léčit zmlácené policajty, kteří se de facto nesmí adekvátně bránit ?

Incident se zmlácenými policisty je jen důsledek politiky neustálého ustupování vůči zlu. A zdravý rozum velí, že příště to bude zase o kousek horší. Čsem nějakého policajta umlátí tenhle ksindl k smrti, rozzuření policajti umlátí někoho, kdo se motá kolem, a media s politiky policii nasadí psí hlavu. Ve výsledku to bue jako v anglii, kde když zavoláš policii, že někdo právě krade auto, tak přijedou za dva dny, až budou mít jistotu, že jim opravdu, ale opravdu nic nehrozí.
---
Útok dlažební kostkou (viz MMF) na člověka bez přilby je útok na jeho život a střelba by podle mě byl adekvátní - jiný způsob odvrácenní útoku si ze strany policisty neumím dost dobře představit. Soudce, který by snad s tímto názorem nesouhlasil, bych navrhoval kamenovat 5 minut dlažebními kostkami, ať si vyzkouší jaký to je dostat šutrem do hlavy. Když by to přežil, ať klidně soudí dál.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » sob 26.4.2008, 14:25

Pod tohle se podepisuju :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » sob 26.4.2008, 15:55

Ano, hezky shrnuto.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » sob 26.4.2008, 16:21

*52* dobře napsané
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » sob 26.4.2008, 16:25

Hm, akorát, že tímto stylem to tady je shrnuté asi tak jednou za měsíc. Pokaždé se pod tím objeví pár skazků typu pod tohle se podepisuju a tím to zvadlo. Co se třeba pokusit s tím něco dělat?
Nejhorší je smrt z vyplašení.

Příspěvky: 20

Registrován: pát 18.4.2008, 16:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od Karel Růžička » sob 26.4.2008, 18:02

Ano, co s tím dělat? Všechny politické strany mají v programu boj s kriminalitou, ale po volbách jsou pro ně důležitější věci k řešení. Myslim, že chyba je i u soudů. Zákony máme, ale vynutitelnost práva je mizivá.A co je další problém, nadřízení se nepostaví za podřízeného, naopak.
"Neváží si života-nezasluhuje ho" Leonardo da Vinci
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » sob 26.4.2008, 23:51

Ja se hned v lete do lexu klidne pridam, a klidne jim poslu vic nez to minimum 350kc, nebo kolik - jen jak dostanu vytouzenou karticku :)
Pokud vas napada neco dalsiho, co s tim jako radovy clen stada muzu udelat, sem s tim
Uživatelský avatar

Příspěvky: 59

Registrován: pát 24.11.2006, 14:35

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Neratovice

Příspěvek od Churchill » ned 27.4.2008, 12:26

Karel Růžička píše:Ano, co s tím dělat? Všechny politické strany mají v programu boj s kriminalitou, ale po volbách jsou pro ně důležitější věci k řešení. Myslim, že chyba je i u soudů. Zákony máme, ale vynutitelnost práva je mizivá.A co je další problém, nadřízení se nepostaví za podřízeného, naopak.

Tak tak, novinářům a pseudohumanistům by se hůře vytvářely kauzy, kdyby policie byla loajálně kompaktní a až do rozhodnutí soudu o případné vině se nadřízení (potažmo i odbory) na všech stupních bili za své podřízené, bylo je slyšet a vidět ...
Ale kdepak, podívejte jak dopadl Huml, když se pral za svoje lidi.
Když zaměstnám bývalého policistu (a to jsou téměř všichni), musím mu strašně dlouho dostávat z hlavy to uvažování typu "hlavně důsledně neuplatňovat zákon, zůstanu v tom sám" ...
Dokud budou nadřízení policistů uvažovat tím stylem "mám rok do lepší výsluhy, přece si nebudu pálit prsty", tak se policajti budou bát uplatňovat do mrtě, co jim zákon umožňuje. A čest všem výjimkám.
Samozřejmě na tom mají podíl i soudci, žijící ve svých slonovinových věžích mimo realitu
G 26, G 36, Kevin
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » ned 27.4.2008, 15:06

Po revoluci měli ty bolševiky od soudů a ze státní správy vypráskat. Jenže to divadlo nemělo s revolucí vůbec nic společnýho... :mad:

Já už nebudu volit parlamentní stranu. Nebudu těm šaškům dělat kořena. Stačí, když se nasere pár set tisíc lidí a maj to spočítaný.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » ned 27.4.2008, 16:39

Když už mluvíte o volbách ....

viewtopic.php?t=2672

..a k tomuto vláknu se to taky myslím více než hodí :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz