Sahula ze Tri sester byl zavrazden


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Sahula ze Tri sester byl zavrazden

Příspěvek od Esbe » sob 03.5.2008, 18:48

http://www.novinky.cz/clanek/139097-z-v ... adiky.html

Co k tomu říci? Nechápu jak někdo dává hodnotu lidského života na úroveň peněz, v tomto případě dokonce směšné částky :shock: , osobně si v těchto chvílích říkám, že bych takovouto smrt mít nechtěl. Nevím zda by moje legálně držená zbran má šanci v podobném případě pomoci, snad ano, nešel bych určitě, a to se nyní památky pana Sahuly nemínim v žídném případě dotknout, pod vlivem právě proto, že bych měl zbran. Ale co v případě, že bych na tom pivu byl, a šel domů v noci, neozbrojen... :? Každému z nás se toto může stát. ...
Osobně bych se zavedení trestu smrti nebránil, právě kvůli takovým hajzlům, kteří toto udělali :evil:
Life can be fun
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » sob 03.5.2008, 20:05

Sahula a Fanánek to je naše klasika,já je poslouchával hodně a ještě dnes je to moje klidová muzika.Ztráta to je bezesporu velká,jen doufám že i soudce uzná nutnost výjimečného trestu,ale osobně bych v tomto případě volil soudce Linče. :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » sob 03.5.2008, 20:07

Pokud bys šle na pivo, stejně bys nesměl mít krochnu :o)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » ned 04.5.2008, 14:05

Ale teleskop a slzák určitě :wink:

Já jsem taky pro trest smrti. Ale ti z*urvení pravdoláskaři v parlamentu jsou jinýho názoru.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz