PODVĚŠENÁ SVÍTILNA ESP


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

PODVĚŠENÁ SVÍTILNA ESP

Příspěvek od realcop » pát 25.4.2008, 18:20

Dámy a panové chtěl bych vás požádat o zasílání veškerých odkazů, mmateriálů, informací o patentech, elektronických schématech, cenách svítilen pod zbraň. Jde o jedinečnou šanci podílet se na případném vývoji nové podvěšené svítilny firmy ESP. Po domluvě s majitelem, který souhlasíl s mým nápadem zaangažovat uživatele zbraní do procesu vývoje. Prosím vás tedy o pomoc. Pokud se podaří zakončit vývoj svítilny tak aby se nedotkla žádné patentové ochrany, můžeme mít brzy velmi levnou, kvalitní a českou svítilnu pod zbraň. (krátka zbraň)
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Příspěvky: 120

Registrován: čtv 22.2.2007, 22:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: SR

Příspěvek od Blade » pát 25.4.2008, 19:07

Super novinky!!! Neviem ci to pomoze ale tu je zopar odkazov:

Porovnanie Surefire X200 a Glock GTL-10

http://www.sniperworld.com/books/gear_9.html

Foto Streamlight TLR-2 s popisom:

http://www.tacticalresponsegear.com/cat ... _MAIN.jpeg

Technicke informacie o Glock GTL10/11:

http://www.glock.com/english/index_options.htm

Kdesi na nete sa povaluje aj schema GTL-10 kde vidiet aj dovnutra, teda rozlozenie baterii atd. Ked to najdem prihodim.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pon 28.4.2008, 18:10

realcop: No, a jak bychom konkrétně mohli pomoci? Já totiž nevím, jestli to směřuje na technicky nadanější, kteří by mohli nabídnout nějaké konkrétní řešení, nebo je to i pro mě, který může nebídnout nanejvýš nějakou blouznivou vizi?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » stř 07.5.2008, 0:16

Z blouznivých vizí se někdy rodí převratné objevy
Glock 17 MOS, Sig P 320 FS, Remington 870 Tactical, Par Mk 3
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 07.5.2008, 21:27

Tak jo: já bych si přál, aby to chodilo na jedinou cr123 (kvůli velikosti), svítilo to luxeonem nějaké pokročilejší generace tak kolem 80lm (to docela stačí, na druhou stranu to neoslepí střelce, když si místo za roh nešťastně posvítí právě na ten roh do bílé zdi), dalo se to dobře ovládat nejen na zbrani, ale i drženo v ruce, když na nasazení na raily nezbyl čas nebo se to nehodí (napřed si přece do tmy posvítím a teprve když vidím zlo, mám důvod sahat na zbraň). Spínač by měl umožnit nejen mžikové rozsvícení, ale i trvalé svícení a kdybych byl hodně rozežraný, strobo-efekt se hodí, ale nutný není. Pro pohodlnější nošení by se mi líbil odnímatlený klips, aby se nemusela svítilna nutně cvakat na držák na opasku nebo strkat do pouzdra a mohla se nosit úplně civilně uchycená za okraj kapsy, po způsobu zavíracího nožíku. No a nakonec - kdyby se dalo dodatečně nainstalovat dálkové ovládání s kabílkem, taky by to bylo dobře.
Je to dostatečně blouznivé? 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 121

Registrován: stř 09.5.2007, 19:54

Zbraň: G34,ZVI98 a 06,CZ858

Bydliště: Brno

Příspěvek od Irminia » stř 07.5.2008, 22:34

navrhuji led typu luxeon K2 6V na dve CR123 svíti 10hod s vykonem 130lum! Mam tuhle led v baterce eGear a je to opravdu neskutecna svitilna za par korun...

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz