Policejní honička v Lázních Bohdaneč


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 11:10

ta silnice se předělává,tudíž je na ní několik pracovních strojů a jezdí tudy všchny nákladní auta z dálnice.je to totálně zacpaný.ten pašík to tam protáhnul ,jak na ruletě,naše auto si to nemmůže dovolit,musíš brát ohledy na ostatní lidi.můžeš blikat,jak blázen,ale když tě lidé ignorují,nebo prostě v tu chvíli nemají kam uhnout.....na to se zeptej každého,kdo jezdí na IZS jaký jsou lidi hovada,že závodí se sanitkama,schválně ti přidávaj...atd.zrovna ho zablokoval kamion a přes tu totální zácpu se mu ztratil z očí,spíš se ptej,kde byla pčr???byla to její akce a jak vidíš nebyl tam nikdo,my jsme byly jen jako posily a to,že se chytnul jeden pašík a kradené auto je celkem úspěch ne?byl to organizovanej gang a tam musí spolupracovat každý a ne nás v tom nechat vykoupat!!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » čtv 08.5.2008, 11:52

To vam nikdo nevycita :) Jak rikam, jen by me zajimalo, jak je mozny, ze takovej verk ujel _hned na zacatku_ vasemu autu .. A jestli jsou ty americky auta takovy vraky, ze nemuzete zostra najet na silnici pres takovej hrbolek, ze to policejni auto pri najezdu na silnici skoro zastavilo :)

Příspěvky: 80

Registrován: úte 25.12.2007, 20:16

Zbraň: G26

Příspěvek od Kurt » čtv 08.5.2008, 12:04

admix: hele, mám nápad - co když prostě jen při vyjíždění z té lesní cesty na hlavní silnici - po které jezdí opravdu hodně aut, neb vede přímo k dálnici D11 (HK-Praha) - ten příslušník MP nechtěl nikoho trefit a proto dával přednost? :wink:

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 12:09

Admix: ach jo,to je furt,jak s malejma......už si někdy jel na fňuknu,že jsi pořád tak chytrej??
to auto to projelo,jako ruletu,policejní auto musí dbát o bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu,musíš koukat,jestli ti opravdu ty auta dají přednost,kolikrát lidi nevědí ani,jak se mají zachovat.pokud ti to naplánuje pčr,tak kde byla ostatní auta,proč ve směru nebyla žádná posila???co chceš sělat,když jede prostě na krev a nechce zastavit?mezi autama nemůžeš střílet a ani vytlačovat,bylo odpoledne,tudíž hustej provoz!!jo kyby jsme při honičce bourali,to by bylo zase řevu,že jezdíme,jako hovada co??
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » čtv 08.5.2008, 12:41

No ok, mate pravdu, kdyz to neberu podle sebe (kdybych videl vylitnout auto z nejaky lesni cesty, tak bych sakra zpomalil a daval bacha), tak je fakt, ze ten policajt nemusel dostat prednost :) Pak by me akorat teda zajimalo, co v tom citroenu bylo za motor, ze hned tak fest ujel :)
Alpha: neber to jako utoky na MP nebo svoji osobu, ja vas nesoudim ani nehodnotim, jen jsem zvedavej :) Rozhodne jsem Te nechtel urazit nebo tak neco.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » čtv 08.5.2008, 12:41

Nebyl to nahodou Chrysler Saratoga? 3.5? 300PS? Tak takovej nikdy a nikde neexistoval, trochu lakujes kamo, nejsilnejsi co se do toho cpalo byl 3.0 141 PS a dvojnasobek vykonu z toho nikdy nedostanes tak aby se auto dalo pouzivat kazdej den.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 08.5.2008, 12:44

Alpha > jeden paradox - zrovna ty spilas lidem do fnukny :-)

Ne, v klidu, znova...

Nikdo tu nenapsal, ze jste v LB jen frajeri, co si vozej zadky v emerickejch karach...

Padly tu obecne 2 dotazy ci pripominky - oba podany rekl bych slusne:

- je divny, ze s tou dodavkou pomerne hodne ujel - hned 2x... Jasne, znavam, ze zloduch nema zabrany jet na krev (to uz jsem psal hned v prvnim prispevku), ale zase ma 2x slabsi auto o pulku tezsi...

- ten zasah se zbrani byl 'takovej zvlastni", i jsem uznal, ze treba ani ne spatnej, jen mi prislo, ze tam s ni az moc maval a nepusobil tudiz tolik autoritativne - a nezapomenu zopakovat, ze je to ale muj subjektivni nazor.

Od Tebe bych spis cekal, ze jelikoz k tomu mas tak blizko, ze nam v klidu reknes co, proc a jak se odehralo (aspon to, co muzes verejne rict) a ne ze se budes vztekat, ze jsme banda debilu a ze za vsechno muze PCR...

Dik..
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » čtv 08.5.2008, 12:46

Jo a ta Xantia byla zrejme 3.0 V6 s 196 PS, takze je cas udelat vylitanejm amerikam papapa :)

(podle narazniku a vysky auta se to da poznat)
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 13:00

Lukáši víš prd co máme za auta,to že ses podíval na starý obrázky na netu z tebe nedělaj odborníka.saratoga už nejezdí.
fňukna je slangový výyraz pro houkačku,ne nadávka.poukazoval jsem na to,že když s tím nikdo nikdy nejel,tak ať nedělá předčasné závěry.někteří z vás jsou přesně,jak ty na které pak nadáváte-zákrok probíhá v mžiku a pak někdo v klidu a vteple probírá každý krok a dloube se v každém detailu.
pokládejte normální otázky a já budu normálně odpovídat a ne,že někdo furt bečí,jak ovce

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 13:02

CMK:
jak že 2krát dodávka ujela?teď jsem to nepobral???upřesni prosím...(jsem jen policajt) :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » čtv 08.5.2008, 13:11

alpha píše:Lukáši víš prd co máme za auta,to že ses podíval na starý obrázky na netu z tebe nedělaj odborníka.saratoga už nejezdí.
Ok, muzes teda rict jaky mate ted?

Odpovim si sam, Dodge Interpid ale problem toho auta je :

The Intrepid is a fairly heavy car, and the 242 hp "Magnum" V6 engine does well in R/T trim, but seems to be held down in police trim. Blby no, mozna by chtelo respektovat evropskou produkci a nehrat si na Júes Trůpry.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 08.5.2008, 14:03

alpha píše:abych vám to osvětlil:
kolega střílet nemohl,protože ve směru bylo spousta čumilů.
Kolega? Cumilove? Tys u toho byl?
alpha píše:další měli maskáče,protože akorát jeli z výcviku a aby se nemrvily služební hadry,tak se používají maskáče.
Dalsi? A to mnozne cislo proc? Ja tam videl v maskacich pouze jednoho - prave Rehore.
alpha píše:další otázky osvětlím později...jdu si hrát na debilního amíka v debilním americkým autě :!:
No pokud je Simir z Kobry 11 amik v americky aute, tak hura do toho *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 14:11

Lukáš
to sice ano,ale policejní verze nemá s tou civilní nic společného.je tam jiný motor,převodovka,podvozek,brzdy............
ne nebyl jsem tam ,byl tam kolega,já měl volno
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » čtv 08.5.2008, 14:27

Eh, vis to citovany se prave tyka te "specialni" verze.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 08.5.2008, 15:22

lukas: ale ty tam vubec nezohlednujes "bohdanecsky tuning" *4252* *4227*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 16:01

takže jistě víš,jak je tohle zrovna načipované.vrtáš se v kravinách.už ti nebudu vyvracet tvoje "tutovky".musíš to vědět lépe,než já

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » čtv 08.5.2008, 16:16

alpha:
1) Díky za vysvětlující kometář, koukám, že spolupráce s PČR je opravdu kvalitní.
2) řídil jsem dvě americká auta a v pár dalších jsem byl vezen a všechna do jednoho měla, co se týče schopnosti kličkovat, celkem příšerný podvozky. Jsou na tom vaše auta líp ? Některým amerikám s třílitrovým motorem totiž na evropské klikaté okresce ujede i Fabie HTP čistě proto, že Fabie nemusí před zatáčkou zoufale brzdit. Konkrétně např nový Chevloret Cavalier (auto něco jako oktávka, najeto mělo 3000 mil) měl jízdní vlastnosti jako Warburg s tlumičy těsně před výměnou.
3) Nebyla možnost couvajícímu Citroenu vystřílet zásobník do motorového prostoru nebo na přední kolo ? Z videa to vypadalo, že by to šlo. Brání tomu legislativa, nebo jen vědomí, že střelba = průser ? Pašíci vypadali, že jsou si celkem jisti, že po nich nikdo ostrýma střílet nebude.

Mimochodem, kasr fungoval přesně jako obvykle,vkdyž je ve hře dost adrenalinu, tj. nijak.

Každopádně díky za snahu, protože mi se z hotelového pokoje dobře kibicuje, ale dělat rozhodnutí na místě není sranda.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » čtv 08.5.2008, 16:53

Nejlepší je jak v tom závěru toho videa ten citroen úplně v pohodě ujede. Myslím si, že tam nemohl být problém na to šlápnout. Provoz žádný a silnice rovná. To policejní auto je hodně líné. Ale to je jenom můj názor. Chápu že ten policista dával přednost, když vjížděl na hlavní...a to ho taky dost zdrželo, ale potom jenom už vidím jak se citrón ztrácí v dálce... :D
Někdo to tu už psal a je to pravda ,že americké podvozky se nehodí do Evropy a už vůbec ne na český tankodrom...
Jinak ta scéna u toho auta je taky zajímavá. Všimli jste si že ten vazou si vrhnoval triko? Sice si utíral obličej či co, ale co když by vytáhl zbraň? Policista by musel mít hodně štěstí aby se z takové situace dostal živý.Také mě překvapilo, že tam tak mával tou zbraní. Proč nestřelil do vzduchu? Komické je, že ten chlap odběhl až potom co na něj naběhl ten v maskáčích se slzákem. :D
Bál se více slzáku než pistole... :shock: Nechci dělat chytrého. Kdybych tam byl já..bůh ví jak by to dopadlo.. :D
Mám jenom dotaz? Proč si koupili ty americký káry??
O.

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 16:54

Shi:
zrovna ten nejnovější má už podvozek fakt super.jízda je odlišná od normálních aut(teda technika...projíždění zatáček..)
s tím střílením-nebyl jsem tam,takže můžu jen tlumočit kolegy...na videu je vidět,že každý je ne jedné straně,proti sobě-takže v tento moment prý ne....když se pak rozjelo a byl čistý úhel,tak už bylo auto proti hlavní silnici,kde byl hustý provoz,takže taky ne.kluci říkali,že je až potom napadlo mu třeba teleskopem roztřískat přední okno,ale že to byl prostě takovej fofr,že je to v tu chvilku nenapadlo.
postup pčr je příšernej a raději se neptej,co se dělo potom!! :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » čtv 08.5.2008, 17:39

alpha píše:takže jistě víš,jak je tohle zrovna načipované
To je tubromotor? Neni a u atmosfer se meni jen datova mapa ktera zajisti napr. vice NM v nizsim spektru otacek, ale to nema s konema nic spolecnyho :) Hele o autech vis, prd tak se radsi chabe neobhajuj. Ja ti povim to, ze kdyby ste si v LB nehrali na kovboje tak nad tim clovek akorat mavne rukou, ale hrat si na neco co nejsem, to je opravdu ubohy.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz