Mladíci zachránii dívku před znásilněním


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Mladíci zachránii dívku před znásilněním

Příspěvek od Poli » pon 19.5.2008, 22:48

Vzhledem k tomu, že tu není bílá kronika, dám to sem. To se člvěk dočte málokdy....

-------------------------------------------------------------

Ze spárů nebezpečného násilníka zachránili v neděli kolem jedné po půlnoci v blízkosti centra Českých Budějovic dvacetiletou dívku dva mladíci. Osmačtyřicetiletý recidivista na ženu neočekávaně brutálně zaútočil v blízkosti křižovatky ulic Mánesova a Čechova.

19. 5. 2008 12:39 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
"Nejprve jí podrazil nohy, povalil na zem a pak ji zatáhl do keřů. Tam se ji přes její odpor pokoušel donutit k pohlavnímu styku,“ popsala Právu noční přepadení okresní policejní mluvčí Regina Tupá.

Dodala, že oběť měla štěstí, že její volání o pomoc uslyšeli dva nedaleko jdoucí mladíci ve věku devatenáct a dvaadvacet let. Okamžitě přispěchali ženě na pomoc. Útočníka zpacifikovali a zadrželi jej do příjezdu policejní hlídky, kterou zavolali. Policisté dívku okamžitě převezli do nemocnice na ošetření. Utrpěla pohmožděniny v obličeji, na krku, zádech i rukou.

"Prokázali nejen duchapřítomnost a odvahu, ale nebáli se riskovat pro záchranu přepadené své zdraví. To se každý den nevidí, zaslouží si náležité ocenění,“ glosoval pomoc mladých mužů jeden z kriminalistů.

Dodal, že agresivní cizinec se pod tíhou důkazů k surovému napadení přiznal a už mu bylo sděleno obvinění ze spáchání trestného činu znásilnění ve stádiu pokusu a současně kriminalisté podali i návrh na jeho vzetí do vazby.

Identitu zachránců policie zatím tají. „Protože zachránci nebyli ještě vyslechnuti a vyšetřování pokračuje, nemůžeme zatím jejich jména prozradit,“ řekla Tupá.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/clanek/140210-mla ... nenim.html
Nejhorší je smrt z vyplašení.

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » úte 20.5.2008, 15:21

jsem z budejc a vim presne misto kde se to stalo, obcas se tam objevim ale v aute bych asi volani o pomoc neslysel, musel bych videt primo ten mzik kdy na ni utoci... ja jen ze jsem v patek byl cca2,5km od toho mista... tak si rikam ze by to byl muj sen takhle zachranit zenu... uz jednou se mi to povedlo ale to byla jen hooodne tvrda bitka divka versus chlap... a ta slepicka ho nakonec branila taky... tohle by bylo prave nefalsovane rytirstvi... no sen... i kdyz si myslim ze ona divka na nejakou fajnovou odmenu pro chlapce asi nepomysly:o))) tak dostanou alespon hodinky od organu...
Glock 19

Příspěvky: 12

Registrován: pon 12.11.2007, 12:08

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Olomóc

Příspěvek od Riven » pát 23.5.2008, 14:23

Co k tomu dodat, zmetka zavřít, kluky veřejně vyznamenat. :thumbsup:
Kéž by bylo víc takových lidí kteří jsou ochotní pomoct jinému v nouzi. Co mě v tomhle státě sere nejvíc je právě lhostejnost, kdy většina lidí raději nevidí-neslyší, než aby se pokusila pomoct, ať už se to týká dopravní nehody, infarktu někde na náměstí, nebo znásilnění v křoví. Co mě fascinuje asi nejvíc, je dav čumilů který se stihne sformovat po chvilce jen co dorazí záchranka, ale chvilku předtím procházeli bez povšimnutí okolo. Nebo ještě líp s hubou plnou blbých keců. *78*
G19
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. Edmund Burke

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » pát 23.5.2008, 15:31

velky souhlas... osobne se snazim nebyt lhostejny a pomahat... obvzlaste zenam :twisted: ... myslim to ale vazne... neni uzasnejsi pocit nez kdyz nekomu absolutne nezjistne pomuzete... staci pomoci vymenit bezradne slabe zene s vymenou defektni pneumatiky...
Glock 19

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pát 23.5.2008, 16:03

Sem tuhle v krámku, kam chodím pro sváči, chytil zloděje, co kradl šišku salámu. Ani mi nedali nějakej dobrej kousek jako pozornost, a to to byl prosím uherák ... ! *32*

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » pát 23.5.2008, 17:35

no ale musel si mit super pocit... ne??? ja sem kuprikladu jednou vodladil zlodeje oken... byl jsem ve vojenskem na obhlidce a najednou zlodeji... kradou na stavbe okna...tak sem se priplizil k jejich nakladaku a vypustil jim predni kola... potom sem zavolal benga... byl to celkem adrenalin... byli tri

no a abych nebyl za uplneho hrdinu zada mi kryli kluci z tymu... sice airsoft ale kdyz by nezastrasili tak by je ubili lopatkama aspon, ale to uz je davno.
Naposledy upravil(a) JWK dne pát 23.5.2008, 23:20, celkem upraveno 1 x.
Glock 19

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pát 23.5.2008, 21:00

No, vom to byl takovej polohoumles, trochu smrděl, salám vydal bez vzpírání ... :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » pon 26.5.2008, 12:14

Mistral píše:Sem tuhle v krámku, kam chodím pro sváči, chytil zloděje, co kradl šišku salámu. Ani mi nedali nějakej dobrej kousek jako pozornost, a to to byl prosím uherák ... ! *32*
Z toho plyne poučení propříště: Zloděje odchytit až venku před krámem a rozdělit se s ním :P

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » úte 27.5.2008, 16:51

Prečo by si sa delil *5351* ?

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz