MP Praha - napln prace


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » čtv 03.7.2008, 19:18

snaper_mira píše:Nebo s ní můžeš zkusit odjet :)
Jsem si teď vzpomněl na díl Simpsonů, jak Homer jel přes New York s botičkou na autě :lol:
homer je borec ktery uplatnuje svuj osobyty pristup ve vsech svych cinostech...
Glock 19
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pát 04.7.2008, 11:57

Co se stalo v jedné obci?
Žil byl tu jeden zkrachovanec,postupem času se propracoval na bezdomovce a příležitostného alkoholika.Příležitostného v jeho případě znamenalo,že pil když na to měl,tedy byla příležitost zlít se jako čolek.
Co se nestalo,povedlo se mu někde spadnout do jámy (asi výkop dost se okolo staví).Jeden den dost ztěžka chodil,došel jen na malé náměstíčko kde přespal.Protože jsme ,,spořádané“město tak spal pod kamerou.Jeho stav se ale zhoršil,při pokusu o odchod upadl (asi se i posilnil alkoholem leč bolest nepřepil) samozřejmě pod kamerou MP ležel další dvě hodiny.Tento stav však nenechal v klidu turisty,kteří alarmovali záchrannou službu a ta si přivolala i MP.
Takže se dostáváme k jádru problému,z toho co se dalo zaslechnout,bylo zjevné že ho záchranka odmítá odvézt (to je divné nějak extra nesmrděl a ani v humusu moc nebyl) Doktor tedy řekl že jej naloží a někde ,,vyhodí!!!“ jak tam ucpali provoz a bavily se s MP,tak se nahromadily auta a oni popojely za domy do dvora.Zakončení záchranné akce skončilo tak že záchranka odjela zpět prázdná a bezdomovce naložily MP což znamená že jsou to asi profesionální lékaři???(ne oni ho nejspíše nechají někde dodělat a pak se překvapivě zjistí že nám na odlehlém místě umřel bezdomovec)
Je mi z toho na blití ten bezdomovec byl přeci také člověk (neposuzuji jeho společenskou upotřebitelnost) a měl jméno (tuším-Josef Milner).
PS:asi je to OT protože tohle se nestalo v PRAZE
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 04.7.2008, 13:37

Edel> coz kdybych ti rekl:
- vyjezd zachranky - 4.800 Kc
- cisteni pozvraceneho auta zachranky + desinfekce (tam si musi bejt vetsi cisto nez v normalnim aute) - 2.000 Kc
- vyspani se pod lekarskym dohledem + dalsi kontroly - 6.000 Kc
Zaplat to.

Platil bys to rad?

Ano, ja jsem obecne take pro to, ze by se lidi meli k klidem chovat jako k lidem... Ale ze vsech stran - ten bezdomovec tak necini - podle me mel pravo na zakladni osetreni, aby nebyl v ohrozeni zivota.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pát 04.7.2008, 21:44

Asi jsem idealista,dokud se nebojuje,mělo by se pomáhat.Když se bojuje tak bez slitování.
Ošetření 100 bezdomovců=jedny dveře s kódem pro NGŠ,takže mrhá se jinde a více.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » sob 05.7.2008, 18:08

Bezdomovce bych nechal chcípnout. Vždyť se zlil sám. Na chlast peníze mají, na chlastání čas taky, ale najít si práci, na to jim čas už nezbývá. Práce je pro každého a né že ne. Jenže dnes by chtěl být každý hned šéfem nadnárodní korporace. Obyčejná práce nikomu z nich nevodní. To je lepší se flákat před Tescem, lemtat pivo a jít si jednou za měsíc pro podporu. U mě mají útrum. Jednou obtěžovali mojí ženu na nádraží, když se vracela ze školy a od té doby bych je všechny nejraději střílel na počkání. Prasata zkurvený.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » ned 06.7.2008, 19:47

ja bych to takhle do jednoho pytle nehazel i je to velice pohodlne az populisticke, nekteri bezdomovci si za svuj stav nemohou. to je jako rikat ze vsechny HIV positivni bych zastrelil...ano 99 procent z nich je homo. fetaci apod... ale to jedno procento jsou treba nestesti jako znasilneni nebo poraneni apod... je to tezke ale chapu obe strany diskuze... spis bych zridil nejaky zakon aby stat tyhle lidi zamestnal plus psycholog apod... v CB napriklad tlupy cikanu dostali popelnce na koleckach, signalni vesty, kostata a muzu rict ze i kdyz vypadaji jako halucinace ulice jsou zametene a travniky bez odpadku... myslim ze neco takoveho by slo i pro tyto lidi... ale rict neco o plosnem odstrelu je levne a snadne... ne spravne...
Glock 19

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 07.7.2008, 10:03

Njn, v prahlu je mame taky - uklizej a něco za to dostanou. Ale zbytek to ma na haku. Nelze zachranit všechny.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » úte 08.7.2008, 13:32

Kdyby si ti bezdomovci našli nějakou slušnou práci - třeba u MP :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » stř 09.7.2008, 16:56

Třeba by se mezi nimi našel někdo, kdo by po škole byl kvalitní strážník. To nikdo neví. Pravdou je ale, že většina zájem o práci nemá. Kamarád o tom psal na vejšce práci, tak je i obcházel a mluvil s nima. Většina naprosto rezignovala na jakékoli životní hodnoty. Navíc spousta z nich nemá ani maturitu, takže odpadá práce nejen u MP (kromě Prahy), ale velice se zužuje i okruh ostatních pracovních míst. No a zkus říct bezdomovci, jestli by nechtěl jít skládat uhlí na nádraží :) Většina Tě pošle někam. Čest vyjímkám.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 10.7.2008, 11:13

Glockmaniak: no co tak vidam na ulicich, tak bych rekl, ze se straznici etabluji predevsim z rad bezdomovcu *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » sob 12.7.2008, 8:00

Bohužel musím se Satanem souhlasit. A problém se netýká jen MP, ale poslední dobou i PČR. Nedávno jsem byl v jednom jihočeském městě na pracovní schůzce. Když jsem tam byl na obědě v jedné útulné hospůdce přišli tam 2 příslušníci od PČR a dva od MP. Byl na ně na všechny hrozný pohled, jak sedí u jednoho stolu. Dohromady měli cca. 80 kg i s klíčema a na jejich hubeňoučkých postavách vlály košile velikosti S. Všechno kluci kolem 25 let. Myslím že by se s tí mělo něco dělat. PČR v současnosti přijme každého, kdo má 2 ruce a 2 nohy. Je to děs co se tam teď dostává a starý kusy jsou z těch mladejch na nervy. U MP je to jak jsem vypozoroval podle města. Někde jsou to chlapy jak hory a někde berou všechno co je asi schopno vypsat blok. Někde se to zase řídí heslem "Mámu, dědu, strýce, tetu pozvěte do kabaretu". Rozhodně by se ale měla zpřísnit pravidla výběru. Já někde dělat bordel a přijet na mě ty kluci jak byly v té hospodě tak se asi smíchy potrhám (tato situace nenastane, protože jsem veskrze slušný člověk a s policií jsem vždy vycházel v tom nejlepším). Rozhodně by měl ale policista nebo strážník budit respekt už při prvním kontaktu a ne aby ho člověk ještě držel, když zafouká vítr, aby ho to neodválo do polí :D
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » sob 12.7.2008, 10:10

To je ale náhodička já sem u MP, mám 75 kg a 25 let. :D

A představ si že těch 75 si udržuju kvůli tomu že dělám už nějaký rok thaiský box a když sem vážil víc tak se mi ztrácí rychlost.

A už sem byl u různých zákroků a po držce jsem ještě nestačil dostat. Ale asi jsem měl štěstí...

Co dodat...neházet všechny do jednoho pytle.
Někdo trénuje a učí se zákony a někdo na to sere a žere koblihy a spí v autě.

:D
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 20

Registrován: pát 18.4.2008, 16:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od Karel Růžička » sob 12.7.2008, 14:21

POdle toho co napsal GLOCKMANIAK, tak bych Tě tipoval na náctiletého .
"Neváží si života-nezasluhuje ho" Leonardo da Vinci
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » sob 12.7.2008, 17:13

to VEIKO: To máš váhu v pohodě. Vážíš pomalu tolik co ti 4 dohromady :)
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » ned 13.7.2008, 1:28

Kdyz uz je rec o vaze, nakousl jsem to uz v jinem tematu, ale kdybyste nekdo obcas vystrcil nos ze streleckeho stavu a nakoukl do telocvicny (box, thai, kick), zjistili byste, ze i musi vahy vam leckdy dokazou obstojne nakopat prdel a pritom se usmivat, jak vas setri :lol:

Treba takovej "chlapecek" - 13-15let(?), cca 160cm a do 50kg - a neni to nejaka hricka prirody, podobnejch je vic - vypada normalne na svuj vek a vahu (dokud si nesunda triko) - trenuje rok dva, zadnej mistr zen a'la vychovan vlky, od narozeni trenuje od stoleteho mistra tajne techniky :lol: :lol:

Tohle kdyz obcas vidim, jakou ma paru a vyyyydrz - tak si pripadam jak totalni troska. Nejhorsi potom, kdyz se takovy masakristi prevliknou do civilu, vypadaj jak vechytek, ze by stacilo do nich strcit a rozbijou si nos - to je otresna predstava, s nekym takovym pak resit nejakej spor a podcenit ho :twisted: *24* *2680* *2009*
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 90

Registrován: pát 28.12.2007, 17:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Horná Stubna

Příspěvek od BALISTIK » ned 13.7.2008, 6:32

Veru tak nikoho netreba podcenovať,stalo sa my na suťaži že tam pobehovali nejaky chlapci a oni su vraj zo specialnych jednotiek :oops: ale nakopali by nas dobre :twisted:
Naposledy upravil(a) BALISTIK dne pon 14.7.2008, 17:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pon 14.7.2008, 10:16

glockmaniak: Jo v poho promin : jako 4 dohromady. Sem to špatně přečet

Karel ružička: nevím jestli to bylo na mě. Ale jestli jo tak věz že tomu tak není.
Přinejmenším mám dvě děti a kdyby mi bylo náct tak by to byl masakr :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 14.7.2008, 11:07

Trénovanej člověk se zpravidla pozná podle pohybů. Ale u MP vidím často takový kousky, co neví, kde maji ruku a kde nohu, koordinace naprosto mizerna.

Příspěvky: 20

Registrován: pát 18.4.2008, 16:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od Karel Růžička » pon 14.7.2008, 20:17

VEIKO, to nebylo určeno Tobě. Souhlas s MISTRALEM...
"Neváží si života-nezasluhuje ho" Leonardo da Vinci

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz