Airsoft GLOCK


Airsoft, vzduchovky, černý prach, praky, nože, slzáky a další

Uživatelský avatar

Příspěvky: 290

Registrován: úte 28.3.2006, 12:30

Zbraň: GLOCK

Airsoft GLOCK

Příspěvek od koudelka » pon 14.7.2008, 15:25

Nepocul som moc dobreho na airsoft glocky, je to pravda, alebo by ste mi vedeli nejaky odporucit?
Mam si na trening radsej zaobstarat inu zbran, na ukor ineho drzania?
lepsie sediet, ako lezat
Uživatelský avatar

Příspěvky: 168

Registrován: sob 26.5.2007, 17:54

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha

Příspěvek od chocholo » pon 14.7.2008, 16:04

V cechach asi G17 od KSC, pokud z tajwanu, treba, tak radeji tokyo marui (oboji na stacenej plyn). Ale po chvili se stejne rozmlati, zalezi na tom, co s tim chces trenovat.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 14.7.2008, 16:53

To neni o znacce kopirovany pistole, ale o vyrobci.

Takze hlasky o tom, ze airsoftovy Glocky jsou na prd nejsou pravda.
Airosoftovy cokoli od nekterejch firem jsou na prd - naopak airsoftovy cokoliv od jinych firem jsou perfektni.
A sem tam se zcela nahodne muze stat, ze nektery kopie zbrane se nejaky firme povedou, jiny ne... - mozna to byl ten priklad, cos slysel.

Doporucuju spis ale nejaky forum o airsoftech...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Příspěvek od cityshark » pon 14.7.2008, 18:20

No jednoho takovy glocka od KSC tusim nekde mam. Je sesroubovanej (telo, zaver) protoze uz vnitrnosti umrely davno. Pouzivali sme to na trenink sebeobrany, na to je to dobry akorat. Ovsem na nejaky suseni taseni a spol nevim nevim. To radsi susim s ostrym. Airsoftovej nema tu koser vahu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » pon 14.7.2008, 20:36

Nevím, kde jsi přišel na to, že nemá správnou váhu. Pokud si koupíš imitaci G19, na plyn, Blow Back tak má váhu akorát a chová se podobně. Nesmíš to porovnávat s manuálním celoplasťákem.
Jde jen o to, zda jsi ochoten dát téměř 5 litrů za kuličkovku. :?

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » pon 14.7.2008, 20:51

plynovky jsou spatenka... muzu doporucit ty nove AEG pistole... byl jsem po dlouuuhe dobe zastrilet a kolega mel USP pistoli v AEG a strili to vyborne... opravdu skvele...asi jako MP5k zaroven to ma vyhody pistole...
Glock 19

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Příspěvek od cityshark » pon 14.7.2008, 23:09

No ano, pokud z toho nevyndam vnitrek, tak to ma +- vahu jako original.
Ovsem AS gun je citlivka jako kterakoliv jina hracka bohuzel - snadno se rozbije.

Prodavaj se i kovovy zavery, ale stejne to ma plastovou vetsinu casti, takze se to rado lame. Na trenink sebeobrany to neni. Na suseni z pouzdra a do pouzdra... no do kydexovejch se to obcas spatne vejde, tu co jsem mel nesla do Fobusiho pouzdra bez uprav ani strcit.

O strelbe se nebudem bavit, to je samozrejme nebe (real) a dudy (airsoft).

Takze jedine na suseni. A to uz je dle meho soudu lepsi original s nejakou bezpecnostni ficurou jako treba ta tycka co jde krz komoru a hlaven. A muze se aspon susit i prebijeni.

Jestli jsem to spravne pochopil, tak autor dotazu ma Gcko a chce doma bezpecne susit a ucazuje o AS Gcku. Pak rikam AS jsou vyhozeny penize. Koupit blokacni tycku do komory a bezpecnosti je ucineno za dost.

Just my 2 shekels.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 290

Registrován: úte 28.3.2006, 12:30

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od koudelka » úte 15.7.2008, 9:01

Susim s origo G mam prebite naboje s použitou zapalkou a FMJ strelou bez prahu, aby som simuloval hmotnost zasobniku pri tren. prebijania.
AS hracku som chel skor na trening taktiky, vo dvojii, superske cvičenia...
Myslite, ze je podstatne mat aj na toto akoze G (AS G) alebo je to jedno aku AS hracku na toto pouzijem, pri dostatocnom suseni a strelbe?
lepsie sediet, ako lezat
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » úte 15.7.2008, 10:02

nejlepší je na střelnici sušit s ostrýma :)
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Příspěvek od Fredouch » úte 15.7.2008, 10:44

4Koudelka: záleží co budeš chtít ve dvojici cvičit za taktiku. Jak už tu bylo řečeno můžeš na AS trhu koupit od levných šuntů (tak akorát na zeď) po docela dobré kusy s dobrým zpracováním.

Chceš-li cvičit vzájemné krytí "týmu", s minimalizací zasažení a zranění, pak může být AS pistole to co hledáš (jen na Tvém výběru pak záleží ekonomičnost provozu => AEG vs. plyn)

Jestli to není jen o tom, že se budete "obíhat" a metat "antiperle" kolem sebe, ale budeš chtít zapojit další prvky taktiky (odzbrojení + obrana vlastní zbraně...) pak i u dražší AS pistole Ti může zůstat v ruce na několik kusů.

EDIT: chceš-li s něčím cvičit - cvič s tím a tak aby se to nejvíc přibližuje realitě v jaké to bude, nebo může být použito. Takže pokud možno s Géčkem, nosíte-li ho (a jestli se rozhodnete pro AS - ale pozor na utenticitu případných ovládácích prvků).
To je univerzální pravidlo, které platí snad všude.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od riskman » pát 12.3.2010, 22:19

a je vůbec nějaký Glock, který by byl podobný spouští a byl alespoň i trochu přesný, reálná váha výhodou :), teď je v nabídce nějaký G17 Custom a vypadá fakt zajímavě

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Maco » sob 13.3.2010, 5:51

Osobně vlastním airsoftové Glocky dva oba na plyn a jsem spokojen G17 od KWA s kovovým závěrem a G 27 čili G26 od STTi pokud chcete Glocka na sušeni nebo trenovaní izraelskeho způsobu taseni s natažením idelálni je manualní Glock a to jestli od Tokio Marui, STTi nebo UHC pokud chcete trošku realnost na při vystřelu ideálni jsou Glocky s kovovým závěrem ale v tom případě musíte volit plynový. I střílet se stím dá doma usťovka začína u plynových glocku cca na 75 m/s - 90 m/s zaleží na teplotě okolí a délce hlavně daného typu Glocka, ale je zapotřebí silnější karonovou krabici :twisted: .

U Airsoftu teď pracuji kdyby někdo s něčím chtěl poradit atd.... ať mi písne na PM

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od riskman » sob 13.3.2010, 7:02

a výborně, jsem rád, že se můžu ptát přímo profíka :).

Jde mi hlavně o to, abych měl Glock, který bude váhou a spouští co nejblíže reálnému. Jestli na airsoftovém jdou také provádět úpravy na odporu spouště to nevím. Jde mi hlavně o spouštění a přenosy. Za info děkuji

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od cityshark » sob 13.3.2010, 10:55

Riskman - zadny nema odpovidajici odpor spouste, ani delku chodu. U manualnich je sice vetsi odpor zaveru, nicmene cajicek oproti origu a zase byva vyrazne kratsi chod.

Furt je nejlepsi susit s originalem. Porid si tu tycku a nic neres.

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od riskman » sob 13.3.2010, 11:49

cityshark - no to jsi mě moc nepotěšil, tak holt člověk zůstane jen u cvakání :)

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od cityshark » sob 13.3.2010, 23:10

No opravdu, jedina vyhoda AS je, ze z toho lita neco, co nezabije. Takze pro trenink nektery sebeobrany je to vynikajici pomucka - clovek citi, jestli stihl zareagovat a napr. odklonit utocnikovi zbran. Jinak aby clovek cvicil nestrhavani, prebijeni... tak tam je nejlepsi s tyckou nebo susicima nabojema. Na zavady zas cpat si susilky s prazdnejma a plnejma do zasobniku dohromady a bejt na strelnici. :)

Susilky ti tady soko kazdej, kdo prebiji, udela za nejakej nesmysl... tycku vyrobis nebo v nejhorsim koupis...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od MarK » ned 14.3.2010, 3:22

cityshark, pro mě by byla hlavní výhoda, že s airsoftem bych mohl sušit i na koleji za hranicemi. To bohužel s ostrou dost dobře nejde ani v domovině glocku.

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od riskman » ned 14.3.2010, 12:13

MARK: a ty jsi zkoušel nějaké Glocky od Airsoftu?

to all: je mi jasný, že reálný výstřel nenahradí nic, možnost toho, že by byla stejná spoušť, váha a lítalo to alespoň na 10 m přesně by pro mě bylo maximálně dostačující.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od MarK » ned 14.3.2010, 15:55

Nijak detailněji.

Mám víceméně podobné požadavky jako ty. Stejné vnější rozměry (aby pasovala do pouzdra) a co nejvěrnější spoušť a rozumná přesnost na pár metrů.
Prostě aspoň na trénink tasení, zapíchnutí a první rány. Je mi jasné, že double tapy s tím nenatrénuji.

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Maco » ned 14.3.2010, 18:53

Pokud chcete dost přibližujíci reálnost Glocku doporučuji od firmy KWA G17 blow back gas s kovovým závěrem. Pokud si někdo myslí že bude cvakat a ta airsoftka se nehne je na omylu samo není to 9mm Luger či jina houževnatější střela ale se zbraní závěr pohne dostatečně že po každým výstřelu je třeba opět srovnat(zamířit). Kdyby to někdo chtěl vidět případně si to zkusit můžu svoji G17 dát k vyskoušení co to dělá, jaká je spoušť atd...

Tento týden nemam čas maximalně se s tavit u mě v práci ale předem napsat na pm. Jinak mezi 23.-26.3 bych se stavil na avim taky možnost.

Zpět na „Ostatní zbraně“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz