Jak to udelat abych mohl mit pistol uz v 18


Debata o pistolích GLOCK

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 17.8.2008, 12:55

Dobra - pokusim se shrnout do souvislosti, cos napsal (nebo alespon, jak to chapu ja) :-)

Myslis si, ze dat zbrojak nekomu 18letymu je hazard se zivotem, i kdyz pozdeji upresnujes, ze myslis opravneni nosit zbran (u vas sk. A, u nas E),. protoze 18 lety clovek muze byt nevyzraly a dat mu zbran, kterazto je urcena predevsim k zabijeni je hloupost. To mi vypliva ze souvislosti, nez z utrzku, jaks to napsal.

Ja netvrdim, ze nemas uplne pravdu, proto u nas i u vas je povoleno nosit az od 21 a nenadavam na to. Jen rikam, ze to zdaleka neni samospasny a ze pokud by to bylo uz od 18ti, nic moc by se nestalo. Ze jde predevsim o to, jestli clovek ma vrozeno, ze je lempl nebo nema. To se mezi 18 a 21 lety nezmeni. A kdo je lepml v 18ti bude i v 21ti.

A dale tvrdim, ze ani psychotesty lempla neodhali. Odhali NEKDY sklony k tomu, ze "muze neco prijit a clovekovi hrabne" - to se stava vetsinou labilnejsim lidem, kteri se jinak tvari pomerne stabilne.

Dekuji za upozorneni,ze jsou ruzne druhy psychotestu (iq, psychosocialni, emocni, osobnostni, test temperamentu, ... to me napada tak z hlavy, urcite me doplnis :-) ).
Lesni vrah prosel psychotesty u Policie CR - jedny z tech nejkomplexnejsich, ktery se u nas daji delat - a k Policii se bez problemu dostal.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » ned 17.8.2008, 15:49

Lesni vrah prosel psychotesty u Policie CR - jedny z tech nejkomplexnejsich, ktery se u nas daji delat - a k Policii se bez problemu dostal.[/quote]

Já jsem je teď taky dělal a byly naprosto primitivní. Lidi co to neudělají si neumím snad ani představit. Někomu se to samozřejmě nemusí povést atd..
Prošel jsem už hodně psychotesty a ty u Pčr se mi zdají poměrně jednoduché.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 17.8.2008, 16:15

Testy nelze udelat nebo neudelat...

To neni pisemka z matiky.

Z testu vyjde jisty graf - nekolikarozmerna mapa cloveka, kde kazda osa predstavuje urcite povahove rysy...

A psychotesty PCR dost casto clovek pry neprojde proto, ze je moc samostatna vudci osobnost, apod...

Kazdopadne psychicka stabilita je jednou z veci, kde plati "cim vic, tim lip" a tam mel hodnoty normalni.

Treba agresivita zdaleka neni "cim min, tim lip" - je to logicky, malokdo z nas by uvital policajta, kterej pri sluzebnim zakroku proti lumpovi, kterejnas skrti ho zacal ukecavat, at nas pusti... Apod...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 17.8.2008, 16:17

Kazdopadne - psychotesty trvaj od tech jednodussich (cca 1 hod) po ty nejslozitejsi (vic jak den) - policejni pry trvaj 1 cely den... Tak nevim...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » ned 17.8.2008, 16:20

Jo, to máš pravdu. Graf tam vyjde. :D
U Pčr od osmy do jedné. Tedy v mém případě. Jinak tam jsou i někteří do čtyř..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » ned 17.8.2008, 16:22

[quote="cmk"]Testy nelze udelat nebo neudelat...

To neni pisemka z matiky.
/quote]

Já měl na mysli především IQ test. A to je písemka z matiky. Jinak osobnostní test samozřejmě ne e
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » ned 17.8.2008, 17:17

Ovšem o ten osobnostní test tu jde až na prvním místě, ne? Nebo je snad nějaká korelace mezi IQ a pravděpodobností že mi přeskočí? :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » ned 17.8.2008, 17:52

No to asi ne. :D Já myslím, že psychotesty "udělá" snad skoro každý. A myslím, že hranice 18 a nebo 21 let nic neřeší. Je to minimální rozdíl. Poznávám to na sobě...V osmnácti jsem byl stejně "vyspělej" jako teď v jednadvaceti. Nebo mi to alespoň, tak přijde.

Příspěvky: 111

Registrován: stř 25.6.2008, 21:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od bushman » ned 17.8.2008, 20:39

No k tym psychotestom..klasicky psychotest je naozaj primitivny..clovek si v nom moze vytvorit osobnost jemu vlastnu, kedze odpoveda na otazky popripade zaskrtava moznosti..niekto je poctivy a nad otazkami nerozmysla, ini sa snazia pracovat na psychoteste tak, aby dosiahli take vysledky, ake su prijatelne pre psychologa, ktory ich rozdal.

Su vsak prejavy cloveka, ktore sa v psychodiagnostike oklamat nedaju..jednym z nich je pismo, kedze je vlastne mozgopisom, cize povahopisom. A teraz si polozme otazku..kde u policie pisu uchadzaci uvahu, ktora by sluzila k grafologickemu rozboru a pomohla tak oddelit zrno od plevele?? Samozrejme, ze dolezity je aj samotny psychotest, ale rozbor pisma by mohol hrat velmi dolezitu ulohu v pripade, ze by boli vysledky klasickeho psychotestu nejednoznacne.

Inac vsetci dobre vieme ako sa k policii ludia dostavaju..tam, kde je uchadzacov vela si kazdy dosadi toho svojho adepta a tam, kde je uchadzacov malo zoberu kdekoho..nebudem to tu riesit, skoda casu.
:roll:
strieľam, aby som žil, žijem, aby som strieľal
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » ned 17.8.2008, 20:47

Píše se. Nejdřív se píše žádost psacím písmem a potom se během toho psychologického vyšetření píší ručně ještě asi dvě věci. A to seznamovací inzerát a ještě něco. To už si nepamatuji..
O.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 18.8.2008, 9:24

Tak to bych jim tam toho moc nenapsal, kdyz uz ani psat rukou pomalu neumim *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » pon 18.8.2008, 14:07

No, já jsme s tím měl ze začátku taky trochu problém. Na střední jsem rýsoval a psal rukou pořád, ale teď v práci akorát vyplňuji formuláře a to pouze tiskacím písmem. Než jsem se trochu rozepsal, chvilku to trvalo... :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 18.8.2008, 14:11

No tak ja jediny zpusob, kterym umim psat, je "vsema desiti" *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pon 18.8.2008, 15:36

S propiskou všema deseti může být docela zajímavá podívaná :lol:
Obrázek

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » pon 18.8.2008, 16:46

Ja som dokonca aj na maturite písal tlačeným.

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » stř 24.9.2008, 12:30

no psal jsem nasim z dovolene v tatrach pohled a mel jsem problemy...
a nemyslim tim ze mi nepsala propiska...
clovek jak telefonuje a pise emaily uplne zdegeneruje. jedine co pisu rucne jsou podpisy
Glock 19

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz