Když auto koupit nechtěli, hrozil, že je podřízne


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Když auto koupit nechtěli, hrozil, že je podřízne

Příspěvek od S474N » pon 15.9.2008, 17:06

Děsivou vzpomínku na prohlížení si staršího automobilu k prodeji mají od pátku dva mladíci, kteří si prohlíželi na parkovišti u jednoho z obchodních domů v Mladé Boleslavi vůz, který jeho majitel nabízel. Když si ho nevybrali, muž vytáhl nůž a hrozil, že jestli jim nedá peníze na benzín, tak je podřízne.

15. 9. 2008 09:37 - MLADÁ BOLESLAV
„Jestli mi nedáte peníze na benzín, tak vás podřežu,“ hrozil muž mladíkům když zjistil, že si jeho vůz nekoupí. Kromě benzínu chtěl i mobilní telefon. „Svou výhružku podpořil tím, že vytáhl z kapsy nůž a jím jednoho z mladíků ohrožoval,“ řekl v pondělí mluvčí policie v Mladé Boleslavi Ladislav Mareš.

Jednomu z dvojice mladíků se podařilo utéct, druhého agresivní prodejce udeřil pěstí do obličeje, svlékl ho z mikiny a ukradl ji společně s doklady a klíči. Pak nebezpečný prodejce z místa ujel.

Kriminalisté zjistili, že by se mělo jednat o devatenáctiletého muže z Litoměřicka, který vůz nabízel i na internetu. V sobotu si muži zákona pro vypečeného muže přišli a zadrželi ho. Ještě ten den byl obviněn z loupeže, za kterou mu hrozí až desetiletý žalář.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/clanek/149606-kdy ... rizne.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 49

Registrován: sob 23.8.2008, 17:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od G17náctka » pon 15.9.2008, 20:03

Nu co k tomu dodat?Ten co utek dobře udělal a ten druhej asi neměl zbraň,protože jinak by se to mohlo vyvíjet úplně jiným směrem./A nebo ji třeba měl,ale díky našim zákonům,které spíš brání útočníka než obránce ji radši ani nepoužil/? :mad:
Kdo nemá meč,ať prodá plášť a koupí si ho.

Glock17,CZ 858 Tactical,Benelli Nova
Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: ned 09.9.2007, 21:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » úte 16.9.2008, 10:19

Dnes sa už nedá očumovať auto k predaju. Chlapci mali smolu a pán útočník veľké šťastie. Mimochodom útočník s nožom tesnej blízkosti považujem za povel, páľ.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » úte 16.9.2008, 10:48

No chvilku mi trvalo vyznat se v tom článku, kdo je kdo :?, trošku je blbě napsaný
Nicméně souhlasím že kdyby na mě někdo vytáhl nůž v blízkosti s úmyslem útočit, tak by pan G opustil pouzdro :)
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » úte 16.9.2008, 14:29

Hmm, no priznam se ze kdyz sem prodaval auto na inzerat, tak sem u sebe mel nadrclyho Glocka. Prisli dva "tatik a syn" , nejlepsi je si pri testovaci jizde sednout jako majitel dozadu, nidky nemit nikoho za zadama. Ale plasil sem se zbytecne, nakonec vsechno zdarne probehlo a do 2 dnu melo auto noveho majitele :)

ps. ja vim, no kecam tady neco co neni tak uplne k tematu (jako ze prodejce napadne zajemce o koupi) :lol:
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Příspěvek od cityshark » stř 17.9.2008, 13:56

No to mi pripomina, ze ja jsem kupoval auto od dvou Ukrajincu a na testovaci jizde jsem jel vepredu :-D

No ale muzu rict, ze jednani s nima bylo na urovni a na rozdil od vetsiny cechacku (nerkuli autobazarniku) se me nesnazili ochcat.

Dneska si clovek nevybere, a kor kupovani auta je takova osemetna zalezitost... A jak vidno ani chodit ve dvou uz na tyhle fajnovy setkani nestaci :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » stř 17.9.2008, 19:26

@citi

No, hlavne kdyz mas pochybnosti tak dat najevo, ze ty penize u sebe ted nemas, jinak by to mohlo zkoncit i jinak ze jo? Ale fakt je to o lidech, pausalizovat se neda.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Příspěvek od cityshark » čtv 18.9.2008, 19:30

Jo tak ja je s sebou ani netahal, to je opravdu jenom privolavani pruseru. U auta nejlepe podepsat smlouvu a zaplatit az na STK po evidencce tesne pred prevodem.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz