Domácí plamenomet


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 08.10.2008, 13:09

Rofl, to muselo bejt to ruský, ne? :twisted:
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » stř 08.10.2008, 13:24

vim ze je to OT ale kdyz se mluvi o tech oknech apod... stalo se leta pane meho detstvi ze sestrenka natahla prak krysak a vystrelila pres strechu chalupy do vzduchu... nikde nic a co naprosta nepravdepodobnost nechtela... prestrelila a balistickou krivkou trefila stresni okno jejich draheho auta... nahoda je svi.e
Glock 19

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Příspěvek od Steiner » stř 08.10.2008, 14:58

Mistral: myslíš Rossijkoe Igristoe? Ne, byl to Bohemia Sekt, pamatuju si to přesně ;-)

Pokud mi prominete další OT ze silvestra ... v našem paneláku ve 4. patře bydlel náčelník LM zdejšího závodu (pro mladší ročníky - LM = Lidové milice). Na silvestra se jako každej rok ožral a z balkónu střílel ze signální pistole světlice na padáčku a my je jako malý děcka dole chytali - ty padáčky. Při bujarém veselí nějak zavrávoral nebo co a jednu světlici střelil rovnou dolů a na parkovišti trefil žigulíka, kterej během půl hodiny totálně vyhořel. Hasiči už jen zachraňovali auta okolo. Ten žigulík byl jeho. Od té doby sme pana náčelníka o Silvestru na balkóně neviděli. A byli sme bez padáčků :cry:

Příspěvky: 10

Registrován: úte 26.3.2013, 22:26

Zbraň: zatim jen kudla

Re: Domácí plamenomet

Příspěvek od yperit » úte 26.3.2013, 22:36

Hoj jen poznámka k tomu plamenometu z butanový flašky. Jako smradi na učňáku jsme si taky hráli na stavbě při izolacích s přenosnou lahví "měla popruhy na záda".
Jednou jsem s ní blbnul a spadla mi na zem, a hle to byl plamen.
Podotýkám, neskoušejte to a hlavně to neskoušejte, pokud máte hadice bez zpětnýho ventilu. Může se vám to vymstít.
Jinak při nasazení flašky na záda popruhama "vzhůru nohama" boha krista se kapalnej butan dostane do hadic a pak vám nebrání nic v tom pronásledovat spoluučně po ještě neosvětlený nemocnici a šlehat jim do zad i 15ti metrový plameny. Do řiti ty utíkali :-)
Dnes jsem už moudřejší a tak by se mi líbilo něco takovýho - http://technet.idnes.cz/foto.aspx?foto1 ... _fl019.jpg
Je to tip DM34 Handflammpatrone

Ten molotovák musim jednou vyzkoušet, dík za tip s tou vložkou, akorát ta náplň se tušim vařila z benzínu a mýdlových vloček. Postup neznám.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Domácí plamenomet

Příspěvek od Sailor » úte 26.3.2013, 22:59

Pěknej příspěvek,zvlášť v kombinaci s tvojim nickem :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 15

Registrován: úte 13.9.2011, 22:46

Zbraň: cz 75

Re: Domácí plamenomet

Příspěvek od slukař » sob 06.4.2013, 20:14

U nás na Smržovce bejvá každej rok na podzim v tankovým muzeu rekonstrukce bitvy z 2. světový. Před tím tam ještě modeláři ukazujou svoje výtvory a jeden z nich má asi metrovou T-34 na vysílačku, která má v předku zabudovanej plamenometek. Šlehá s tím dobře na 2 metry a vždycky zapálí lepenkovou budovu s nápisem Sklad v azbuce, která je plná petard. Každopádně bych řekl, že na plamenomet asi povolení potřeba nebude. Byla by prča s tímhle tančíkem honit zloděje po zahradě. :lol:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz