Reklamace tritii u Ondry (www.streleckyservis.cz)


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Reklamace tritii u Ondry (www.streleckyservis.cz)

Příspěvek od S474N » pon 16.1.2006, 8:00

Dneska rano Jirmax zjistil, ze mu ze svetlovodne+tritiove mouchy vypadla kapsle s tritiem. Miridla byly zakoupena ve Streleckem service u pana Ondry. Uvidime, jak se k tomu prodejce postavi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » pon 16.1.2006, 8:04

Budu kontaktovat prodejce s žádostí o reklamaci mířidel. G17C mám jak nové, stáří cca 7 měsíců, mířidla truglo cca 6 měsíců a zbraň je bez jediného škrábnutí. :(
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 16.1.2006, 8:09

Osobne ti drzim palce, ovsem pokud vyjdu z objektivnich faktu, tj. chovani pana Ondry pri ruznych reklamacich v minulosti, tak ti moc sanci nedavam. Nicmene dej urcite vedet, jak si dopadl.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » pon 16.1.2006, 8:11

Budu informovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO JIRMAX

Příspěvek od Salamoun » pon 16.1.2006, 8:21

Hodně úspěchů při reklamaci.Ten pán slyší na OZ(obchodní zákonník) a ČOI(česká obchodní inspekce).Tyto slova bych použil až po neúspěšném ,z Tvé strany slušném, jednání.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » pon 16.1.2006, 8:26

Už jsi u něj něco reklamoval ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO JIRMAX

Příspěvek od Salamoun » pon 16.1.2006, 9:26

Hej,musel ustoupit pod tíhou mých argumentů, posudků soudních znalců,digitálních fotografií,znalostí paragrafů OZ a tel.č. na ČOI,a v neposlední řadě,chce to čas...Třeba budeš výjimka,ale každopádně to chce držet emoce na krátkých vopratích.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » pon 16.1.2006, 18:22

Po telefonické domluvě bude provedena prohlídka mířidel ve Čtvrtek odpoledne. :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » sob 21.1.2006, 14:20

Tak jsem si dnes přivezl svého gločka od pana Ondry, který mi uznal reklamaci T.F.O. mouchy od firmy TRUGLO a provedl výměnu za novou. Tímto mu děkuji a konstatuji, že zůstávám spokojeným zákazníkem Střeleckého servisu. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 05.1.2006, 22:09

Příspěvek od Čtvrtek » sob 21.1.2006, 15:14

sorry za OT, ale jaký máte zkušenosti z p.Ondrou a jeho Střeleckým servise, co se týká prodeje zbraní?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » sob 21.1.2006, 16:21

Co se týká Střeleckého Servisu a pana Ondry, tak jsou názory různé, já třeba například u něj nakoupil téměř veškeré vybavení od G17 + Truglo T.F.O. mířidel, Glock sítilny a dalšího drobného vybavení , vč. střelecké tašky Uncle Mikes a se vším jsem spokojen a nemám žádný problém. Tento týden jsem byl nucen řešit závadu na mířidlech Truglo, kde u mušky došlo k vypadnutí tritiové kapsle a tím přestala fungovat ve tmě. Mušku jsem reklamoval ve čtvrtek a dnes v sobotu mi byl Glock vrácen s osazenou novou mouchou T.F.O. :D
Jsou zde ale také zkušenosti, kde někteří z nás měli problém s reklamací a více o tomto problému musejí oni sami.
Jinak co se týká nákupu zbraně u pana Ondry, tak Ti zde nabídne určitě ze slušného sortimentu který má na prodejně skladem a ochotně poradí s vhodným typem pro daný okruh využití. Nejlepší je vždy stejně vlastní zkušenost. Co se týká cen, tak zde některé věci koupíš za více peněz, ale jsou zde věci které zde seženeš naopak i nejlevněji. Každopádně se jdi podívat sám a udělej si vlastní názor.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 21.1.2006, 18:18

Jelikoz pan Ondra tyto miridla sam nedovazi a dovozce (pan Hofman z ProArms) je velmi slusny clovek, tak se nedivim, ze to takto dopadlo. Kdyby je pan Ondra dovazel, tak sem si jist, ze by to dopadlo jinak - ostatne jako s jakoukoliv reklamaci u pana Ondry.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 05.1.2006, 22:09

Příspěvek od Čtvrtek » sob 21.1.2006, 23:08

jirmax píše:Co se týká Střeleckého Servisu a pana Ondry, tak jsou názory různé, já třeba například u něj nakoupil téměř veškeré vybavení od G17 + Truglo T.F.O. mířidel, Glock sítilny a dalšího drobného vybavení , vč. střelecké tašky Uncle Mikes a se vším jsem spokojen a nemám žádný problém. Tento týden jsem byl nucen řešit závadu na mířidlech Truglo, kde u mušky došlo k vypadnutí tritiové kapsle a tím přestala fungovat ve tmě. Mušku jsem reklamoval ve čtvrtek a dnes v sobotu mi byl Glock vrácen s osazenou novou mouchou T.F.O. :D
Jsou zde ale také zkušenosti, kde někteří z nás měli problém s reklamací a více o tomto problému musejí oni sami.
Jinak co se týká nákupu zbraně u pana Ondry, tak Ti zde nabídne určitě ze slušného sortimentu který má na prodejně skladem a ochotně poradí s vhodným typem pro daný okruh využití. Nejlepší je vždy stejně vlastní zkušenost. Co se týká cen, tak zde některé věci koupíš za více peněz, ale jsou zde věci které zde seženeš naopak i nejlevněji. Každopádně se jdi podívat sám a udělej si vlastní názor.
já už se u něj podívat byl, a celkem v poho, výběr docela slušný i ceny, ale jak se říká "když ptáčka ...bla bla bla :twisted:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz