Senátor Dryml chodí ozbrojen


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Senátor Dryml chodí ozbrojen

Příspěvek od snaper_mira » pát 02.1.2009, 16:58

Senátor Dryml chodí ozbrojen, prý mu vyhrožují

První náměstek hradeckého hejtmana a senátor Vladimír Dryml (ČSSD) nehodlá odstoupit z funkce senátora ani náměstka hejtmana královéhradeckého kraje. Je podezřelý, že sháněl informace na svoji stranickou kolegyni Hanu Orgoníkovou. Sám to popírá. Nyní uvedl, že dostal výhružný anonym. Chodí proto ozbrojen.
2. 1. 2009 15:47 - HRADEC KRÁLOVÉ

Dryml nyní tvrdí, že dostal anonymní dopis, v němž mu bylo vyhrožováno smrtí. Na policii se ale podle svých slov neobrátil. Sám to nepovažuje za nutné.

"Dokážu se ochránit sám," prohlásil Dryml. Dodal, že vlastní zbrojní průkaz a zbraň u sebe mívá. „Doba je zlá,“ dodal.

Dryml kauzu označuje za provokaci. "Na kraj jsem přišel udělat pořádek a nenechám se zastavit ani paní Orgoníkovou, ani ODS. Vše je děláno s cílem odstranit mě a zastavit odhalení nepravostí, které se tady (na kraji) páchaly posledních osm let," řekl Dryml. Věří, že zastupitelé jej z funkce neodvolají. Nepředpokládá ani, že by jej ČSSD chtěla ze svých řad vyloučit.

Orgoníková a Dryml jsou ve sporu přinejmenším od říjnových krajských voleb. Dryml se chtěl stát hejtmanem, nesouhlasil s uzavřením krajské koalice ČSSD, KDU-ČSL a SNK ED a na rozdíl od Orgoníkové chce, aby si kraj nyní koupil či pronajal vrchlabskou nemocnici, které šéfuje. Majitel nemocnice za ni dříve žádal 150 milionů korun.
Kdyby skončil jako ředitel, nemocnice se zavře, říká Dryml

Ředitelem nemocnice je Dryml stále i přesto, že po zvolení do vedení kraje slíbil, že z čela nemocnice do konce prosince odstoupí. "Když opustím ředitelské křeslo, nemocnice se zavírá. Voličům jsme slíbil, že nemocnice tam bude existovat dál," zdůvodnil Dryml setrvání v čele nemocnice. Náhradník pro Vrchlabí za něj je prý již připraven a vše by mělo být vyřešeno do konce ledna.

Opozice považuje fakt, že Dryml stále řídí nemocnici, za střet zájmů.

http://www.novinky.cz/clanek/157879-sen ... ozuji.html
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » pát 02.1.2009, 16:59

nějak to nechápu, hlavně že bojují za zpřísnění zákona o zbraních a přitom sám nosí :?
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pát 02.1.2009, 18:10

Nosí,nosí,ale vystřelit nemůže!Sundal by se s hrušky sám.Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » ned 04.1.2009, 13:16

Neni mi jasny, jestli ma pocit ze po nem jdou, proc jim vytrubovat, ze je ozbrojen? Akorat si daj pozor aby mu nedali sanci.
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 04.1.2009, 18:26

Kmoch Vladimír píše:Nosí,nosí,ale vystřelit nemůže!Sundal by se s hrušky sám.Zdravím.
Nevim, ale kdyz vystreli a zachrani si tim holej zivot, tak at si ho pak zkusej zavrit, sesadit ze vsech funkci a ja nevim co - predevsim bude rad, ze prezil.

Co povazuju za usmevny je prave to, ze zastance strany bojujici za omezeni to takhle verejne vytrubuje, cimz naopak dava "navod" ostatnim, ze rucne nestrucne to nepujde, pripadne ze pripadny zajemce o cernotu vi, koho vzit po hlave, aby se ke zbrani dostal.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 61

Registrován: stř 21.3.2007, 11:58

Zbraň: Glock 19

Bydliště: KH, pracovne PHA

Příspěvek od krtek » ned 04.1.2009, 19:47

Dle mého nemá vůbec pocit, že po něm jdou, ale je to součást jeho hry na image ublíženého. Pokoušel se získat špínu na svou kolegyni, a když to prasklo, hraje to stylem "to bylo nastrčené, a dokonce mě chtějí zabít, ale já jsem borec, mám bouchačku, dejte mi hlas i příště!"...

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz