Otrokovice / Na střelnici chodil, kam neměl...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pon 02.2.2009, 12:57

Missak:
Trošku mi to tu začíná připomínat Absurdistán.
Jednak nechápu, jak by nějaká poznámka nebo diskuse na internetovém fóru mohla ovlivnit výsledky vyšetřování, jednak mi není jasné, proč by měl být někdo, kdo sem dal první zmínku o události, tedy já, nějak perzekuován či vyřazován z diskuse.
A nakonec bych docela rád znal důvod, proč to tady někdo chce doslova tutlat či cenzurovat.
Nechci nikomu škodit, ale jestli v tomto případě pochybil zraněný, může si za to hlavně sám. Pokud za událost může střelec, ať mu seberou i řidičák na koloběžku.
A jestli to zavinila obsluha střelnice, ať je zavřou i s jejich střelnicí, nebo tam zítra pod "odborným dohledem" střelí zase třeba zrovna mě.

A jestli za to personál střelnice nemůže, v což zcela upřímně doufám, co je na tom do pytle k utajování?
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 02.2.2009, 13:06

Tož přátelé. Zklidníme vášně.
Žádné BANy se "zatím" rozdávat nebudou.
Na Rychlomyš můžu reagovat pouze odkazem na diskuzi na "domovském serveru" zúčastněných, kde se nedozví ani 10 % z toho, co už proběhlo tady v diskuzi (jestli se to od pátku změnilo, tak se omlouvám, dneska jsem ještě neměl čas to tam číst :wink: ).
A pokud jde o jisté utajnění informací a nesdělování detailů, navrhuji pokračovat v přístupu s jistou "kolegialitou". Nechme to až bude alespoň částečně uzavřeno vyšetřování a pak se doufám po pravdě vše dozvíme :idea: .

Editace: víme tu o 50% více :lol: Známe ráži zbraně a vzdálenost :wink:
Naposledy upravil(a) Jasik dne pon 02.2.2009, 13:10, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 02.2.2009, 13:07

MISSFAST!: naprosto sdilim tvuj nazor a nic se cenzurovat ani zamykat nebude.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 02.2.2009, 13:18

cmk píše:Minimalne pro klid v nahovno situaci pro vsechny zucastnene...
Tak znova no... Mam ta pismena zvetsit? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 02.2.2009, 15:51

Jasik píše: A pokud jde o jisté utajnění informací a nesdělování detailů, navrhuji pokračovat v přístupu s jistou "kolegialitou".
Tahle formulace zazní vždycky, když něco pos*** něčí kámoš.
:evil:
Nezapomínejte ale, jak už tu řekl misfast, že pokud něco zanedbal střelec, tak dostal do problémů postřeleného, pokud to bylo naopak, tak se teď střelec budí vopocenej několikrát za noc. A pokud obsluha střelnice, tak je lepší se takovýmu místu vyhnout.

Rozhodně má každý právo se ptát a na průběh vyšetřování může leda tak zvysoka...
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 02.2.2009, 16:20

Kazdy ma pravo se ptat na co chce. A stejne tak ma pravo kazdy na co chce a jak chce odpovidat.
Nikdo tu nikomu nenadaval "ze se pta", ale je tu kritizovano, ze se urcitym stylem (ne)odpovida? :-)

Otevrene receno - zajedte si do Otrokovic a poptejte se kdo chcete. Ja se tam dozvedel vse a jaksi samozrejme se tam bralo, ze se to po forech sirit nebude jelikoz (bez presnyho vykladu, ukazky a ja nevim ceho) je ta informace polovicata a kdejakej grafomanickej jouda (a ze vetsich nez ja je opravdu malo), kterej o tom cetl z rychliku, pak bude vymejslet kok*tiny na forech. Ja uz tu chybu (pricemz asi 10x mensi) udelal, kdyz jsem na strelectvi postnul, ze jeste ten a ten se neozval, ale oba tam planovali jet. A bohuzel jsem se presne trefil, aniz bych i nejak chtel nebo pocital, ze to budou zrovna ti 2... Diskuzi pak promazli a zamkli s tim, aby vsichni pro zacatek meli pokoj, koho se to tyka.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » pon 02.2.2009, 18:25

Nechci nějak vyrypovat, ale není lepší říct pravdivou objektivní informaci, než aby se to šířilo mezi lidmi (tzn. už po prvním převyprávění to úplně změní pravdivost informace) ? Nepřijde mi nejlepší o tom mluvit jako o tabu. Pokud si to přečte novinář nebo reportér TV Nova, tak se to stejně dozví z jinšího zdroje a pravdu si patřičně upraví k obrazu svému tak, nebo tak. Jsou i takoví lidé, kteří se učí z chyb, tzn. že to může sloužit jako varování že když (ne)udělám to a to, tak je tu riziko, že se (ne)stane podobná situace. Je to nepříjemná situace, ale stejně se to lidé dřív nebo později dozvědí a je rozdíl zda se to dozví ve formě nějakého prohlášení nebo ve formě "jedna paní povídala".
Btw. na Střelectví už je toto téma odemčeno.
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » pon 02.2.2009, 21:02

Ano, taky si myslim ze by bylo lepsi rovnou rict "stalo se to tak a tak, tenhle udelal tohle, tamten udelal tohle a dopadlo to takhle", ale s tim je asi lepsi pockat nez skonci vysetrovani :?
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pon 02.2.2009, 21:03

Neděljte z toho boj o občanská práva.
Pokud se zúčastnění rozhodli, že zatím nic zveřejňovat nebudou, tak je to naprosto pochopitelné a je to jen jejich věc.
Jestli někdo někomu něco svěřil a požádal ho, ať to nešíří, tak to asi z něj nevymámíte.
V takové situaci je prostě nanejvýš důležité vážit slova, protože občas se slova a zamění za skutky. Zcela chápu, že si nikdo nechce zadělat na průšvih, jenom aby ukojil zvědavost ostatních - kterým je do toho dohromady.... :roll:
"No jo, dvě dávky..." Vražkov, 6.9.2008, stage 5

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz