LOS - brokovnice/krátká, hlasování


Vše týkající se sdružení LEX

Mě nejbližší varianta

Pouze krátká - chci samostatný závod
7
22%
Pouze brokovnice - chci samostatný závod
0
Žádná hlasování
Pouze krátká - nevadí mi kombinace s brokovnicí
9
28%
Pouze brokovnice - nevadí mi kombinace s krátkou
1
3%
Preferuji kombinaci krátká/brokovnice
15
47%
 
Celkem hlasů: 32

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

LOS - brokovnice/krátká, hlasování

Příspěvek od HV » pon 30.3.2009, 15:12

Tak co dámy a pánové co jezdíte nebo přemýšlíte o tom, že budete jezdit na LOS? Která varianta LOS by Vám nejvíce vyhovovala?
Osobně mi nevadí kombinace s brokovnicí, třeba jí také jednou přijdu na chuť.
Kombinace = 2 samostatné závody v jeden den
Naposledy upravil(a) HV dne úte 31.3.2009, 7:43, celkem upraveno 1 x.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » pon 30.3.2009, 16:10

Hlasoval jsem pro krátkou a že mi nevadí kombinace. V sobotu jsem střílel jenom krátkou, ale kdyby se brokové LOSy dělaly ve větším počtu, tak bych začal nad pumpou vážně uvažovat.
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 30.3.2009, 19:20

Jeste tam chybi jedna varianta pro rozhodci a to: "Kdo to ma kur*a vsechno stavet?" :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Příspěvek od Albert » pon 30.3.2009, 19:49

Hlasoval jsem pro krátkou. Brokovnici nevlastním a případná kombinace do budoucna by pro mě ztrácela LOS onu lidovost (levné, dostupné střílení). Vezmu-li v úvahu nákup brokovnice, nezbytné příslušenství, samozřejmě alespoň pár měsíců základního tréninku a výcviku s novým typem zbraně... Nevím no? Jednou za čas kombinace krátká dlouhá, proč ne? Navíc kdyby se to stalo pravidlem, sníží se počet situací pro pistoláře a revolveráře, kteří ať už z jakéhokoliv důvodu prostě brokovnici střílet nechtějí. Oddělené závody mě připadají lepší pro obě varianty, více stanovišť, větší možnost se vyřádit a nebrokaři nepřijdou o nic na co byli zvyklí.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 30.3.2009, 19:57

Predpokladam, ze KOMBINACE znamena "v jeden den jeden zavod brokovej a jeden pistolovej - tedy penize za jeden a za druhej zvlast", NIKOLIV "v jeden den zavod pistolovej dohromady s brokovym, tedy penize za oba jen dohromady" !!!
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 30.3.2009, 20:03

Hlasoval jsem pro "pouze krátká - nevadí mi kombinace s brokovnicí". Broknu zatím nevlastním, ale do budoucna bych když tak něco pořídil. Chce to ale trénink než tam člověk vleze. S pistolí střílím 10 let, ale na LOS jsem se zatím neodvážil :oops: Možná ale víc než brokovnice by mě lákal LOS s dlouho kulovou. Už dlouho přemýšlím nad CZ 858 Tactical. Víc se mi sice líbí AR-15, ale ta by mi doma kvůli ceně neprošla :cry:
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 30.3.2009, 21:18

Ja broknu mam, netrenoval jsem s ni nikdy, vystrelil jsem z ni asi 50 ran dohromady a skoncil jsem 7. z asi 24ti nebo kolik lidi bylo v maualu...
Jediny co mam je 5minutove skoleni od Adise, kdyz mi broknu pred asi rokem prodaval.

Da se rict, ze logika je stejna - hlaven k tercum, prst mimo lucik - tzn. kdo to ma zazity s pistoli, dokaze to i s brokovnici - jen staci vedet, ze je potreba zbran pri nabijeni drzet (stejne, jako pistoli taky nabijim, kdyz ji drzim a ne opiram o stul) :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » pon 30.3.2009, 21:59

doposud zde byl jen LOS s krátkou.jsem rád,že Tratom zkusil i brokovou variantu.přeci jen je to zase trochu jiný.a myslím,že těch dvojek a pump je mezi lidmi docela dost.
v Čelákovicích jsem mluvil s lidmi co přijeli jen na brokovnici a jiní jen na krátkou. je super,že si střelec může vybrat :D
brokaři nečekali na pistoláře a naopak.jen je potřeba mít dostatek lidí co umí pískat a to si myslím,že bylo zajištěno.
kdykoliv bude něco podobného,tak zase rád pomůžu.
ač jsem toho měl docela dost-střílet-pískat-střílet-pískat.....

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » úte 31.3.2009, 7:38

cmk: Ano, myslel jsem to tak, že kombinace znamená 2 samostatné závody ve stejný den a na stejném místě, snad to tak všichni pochopili.
Brokovnici už si nikdy nabitou o stůl přidržovat nebudu, to ti slibuji 8-)
Jo a ten povzdech:"Kdo to má kurňa stavět" - sdílím ;)
...zbraně, mám zbraně

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz