Přepadení v tramvaji Brno - modelová situace v reálu


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 26.3.2009, 13:20

admix píše:predstava, ze si padouch prijde precist na forum MG, jak spravne predejit zneskodneni v tramvaji je prinejmensim naivni
Ja bych spis rekl, ze je to ucelove podany argument.

Kazdopadne - panove, co tam byli maji asi svuj duvod. Duvod, ktery my, bezni pripevatele fora, kteri se obcas na neco zeptame a obcas naopak s necim opradime, asi nepochopime.

Nezbyva, nez jim pogratulovat, ze se ty asi i dobre zorganizovany akce zucastnili, poprat, aby to, co se naucili, nebudou nikdy potrebovat a pokud budou, tak aby to doopravdy fungovalo.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » čtv 26.3.2009, 13:26

Mozna me klame pamet, ale v tom konkretnim pripade, na jehoz zaklade byla ta situace postavena, slo o utcniky cikany a cikani OPRAVDU v 99.9% pripadu strelecke fora nectou. A nectou je ani jini debilove, kteri si koupi v prvnim krame plynovku nebo v nejake te sve pochybne dire nelegalku. Je k tomu spousta duvodu proc tahle fora jdou mimo ne a koho nenapadne ani jeden, tak, jak uz psal Satan, snezi mu v hlave. Na youtube jsou desitky modelovych situaci, taktickych videi apod., a vsadim boty, ze ti pomatenci s plynovkama na ulici nevideli ani jedno z nich. Z reakci naseho johna.hawka tady na foru a na tom airsoftovskem jsem si udelal pomerne jasny obrazek o jeho pristupu a umyslech, takze tyhle vedlejsi duvody (ala M.), jak ja tomu rikam, fakt nebastim.
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 26.3.2009, 16:49

HB píše:...EDIT: Prekonal jsem se a docetl to do konce. Jeden ze zaveru, ktery jsem si vyvodil, je mimo jine to, ze by se na forech meli zakazat smajlici, protoze evidentne nekteri dusevne nevyrovnani jedinci nepochopili, co znamena rceni "Vseho s mirou". :roll:
LOL, tak to je řeč asi o mě :lol:

Takže teď bych se asi do Tebe měl začít navážet, zesměšnit Tebe samotného, nebo aspoň některou z Tvých myšlenek, možná bych měl v tomto příspěvku naporcovat nějaký přiměřený počet smajlíků, aby to působilo nenuceně a přitom střídmě...
Pánové, mě snad klame zrak - už to opakuju podruhé v tomto vlákně - někteří jste jako děti :D
A nemám problém Vám to (vybraným jedincům, které mám na mysli) říct i osobně a v klidu. (Dere se mi na jazyk "pokud mi zaplatíte dovolenou, pivo a cesťák" - abych se držel některých zcestných myšlenek.)
Ne, opravdu se nebudu s nikým hádat, pokud jde o moje mentální zdraví - pro hloupého každý hloupý (aneb "blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, a tak pravdu o tom, že je blbec, říkáš blbci zbytečně").

Argumenty, že si to někdo nepovolaný přečte, ty moc neberu. Stačil by mi (a myslím, že většině z fóra) krátký popis, jaké situace se provozovali, jaké byly přibližně výsledky, hlavní myšlenky a dojmy, které z toho vyplynuly. To by stejně nedalo dohromady návod, jak lépe přepadat, to ani v nejmenším.

Jak už bylo řečeno, je toho na netu větší spousta a nepředpokládám, že by chlapi během několika málo cvičení v tramvaji objevili nějaký závratný způsob obrany - zřejmě by to totiž bylo v Izraeli již nějaký ten rok začleněno do výcviku, protože tam mají zkušenosti s nošením trochu na jiné úrovni.
Každopádně aspoň nějaká vlastní zkušenost je lepší než fotky nebo informace a každá fotka nebo informace je lepší než nic...

Na druhou stranu, pokud se organizátoři nechtějí dělit o plný záznam - proč ne. Je to jejich volba. Poskytnou fotky? OK, aspoň se kochneme a příště se třeba taky přijedu(em) podívat. Ale argumenty o "neplacených hercích", "placení dovolené" nebo "VIP akci" jsou stejně naivní, jako kydy o jedincích "duševně nevyrovnaných".

Snad všichni (bez omezení, krom ZP) jste dostali šanci se přijet podívat, příp. si zacvičit a něco se naučit. ZADARMO! Místo toho se tady sešla banda lidí, co kritizují někoho (koho v životě neviděli) na dálku a kydají mu na hlavu, protože se s nimi nepodělil o report z akce.
Kdybyste za to platili, tak ani nemrknete, pokud Vám organizátor zakáže fotit :)

Lidé bděte ...a neblbněte :idea:
PS. Jdu si vzít svůj lék, neboť nízká hladina -> velké množství smajlíků.
Naposledy upravil(a) Starosta dne čtv 26.3.2009, 16:51, celkem upraveno 1 x.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

M.

Příspěvky: 8

Registrován: sob 05.5.2007, 12:38

Příspěvek od M. » čtv 26.3.2009, 16:49

admix píše:
M. píše:Dále mi bylo sympatické, že nikdo nikoho
do ničeho netlačil - každý trénoval, jak nosí - někdo s nábojem
v komoře někdo bez náboje v komoře....
Doufam, ze ty naboje byly susilky :mrgreen:
Jen krátce - dobrý vtip 8-)

Měl jsem na mysli, že někdo tasil s natažením někdo bez natažení,
protože běžně nosí náboj v komoře.

A jen pro pořádek - před začátkem cvičení proběhla kontrola všech zbraní
organizátorem a také odložení veškerého střeliva a zásobníků
na jednotné místo do úschovy organizátorovi.

Potom jsme si všichni účastníci ještě navzájem zkontrolovali zbraně,
a ujistili se, že komory jsou prázdné :D

Na což ještě navazovala kontrola zbraní organizátorem.

Měl jsem z toho pocit bezpečí.

Teď už musím běžet.

M.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » čtv 26.3.2009, 20:30

M.: to povazuju za samozrejmost, kdyz se trenuje s ostrejma zbranema bez cvicnejch hlavni/konverzi ;)
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

tramvaj

Příspěvek od john.hawk » čtv 26.3.2009, 21:50

Zbytečně konfrontační styl debaty, který nikam nevede a nic neřeší...

Vše podstatné již bylo napsáno, svůj postoj jsem zdůvodnil.

Na svůj názor mám plné právo, stejně jako Vy máte plné právo
kritizovat, ač jste se nezúčatnili.

Jak jsem slíbil, nějaké fotky jsem dostanu, pokud mě někdo nezabanuje.

Poznámky ohledně pravopisu jsou skutečně věcným argumentem v této
debatě.

K proběhlé akci se již vyjádřili tři účastníci. Je zajímavé, že zastávají
naprosto odlišný názor než nezúčastněná většina.

Add diskuze na specnaz.cz a AS team:

Hlavním důvodem celé diskuze na specnaz.cz zakončené přímým
setkáním diskutujících bylo zjištění, kdo v URNA Pardubice působí
a proč.

Jednalo se o prověření, zda-li tímto směrem neunikají informace
z ozbrojených složek (taktika zákroku ZJ) do civilního sektoru.

Debatu na toto téma považuji za uzavřenou.


S přáním pěkného dne a dobré nálady

John Hawk
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 27.3.2009, 9:39

JH: Promiň, ale tvá neustálá snaha o to, aby náhodou něco z taktických postupů ZJ Policie neproniklo mezi nás "obyčejné a hloupé" civily mi přijde dosti paranoidní.
Opravdu si myslíš, že když bude někdo chtít, na netu nebo jinde si nenajde daleko lepší postupy než ty, které tu tak bráníš?

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: tramvaj

Příspěvek od Mistral » pát 27.3.2009, 9:42

john.hawk píše: 1) K proběhlé akci se již vyjádřili tři účastníci. Je zajímavé, že zastávají
naprosto odlišný názor než nezúčastněná většina.

2) Jednalo se o prověření, zda-li tímto směrem neunikají informace
z ozbrojených složek (taktika zákroku ZJ) do civilního sektoru.
1) Ano, a dva ze tří, kteří se vyjádřili, mají na fóru cca 10 příspěvků.
2) Youtube ... znáš? :twisted: A to už vůbec pomíjím skutečnost, že nejeden zločinec se rekrutuje přímo ze státních ozbrojených složek.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: tramvaj

Příspěvek od S474N » pát 27.3.2009, 10:05

john.hawk píše:Jednalo se o prověření, zda-li tímto směrem neunikají informace z ozbrojených složek (taktika zákroku ZJ) do civilního sektoru.
LOL a ted tu o Cervene Karkulce prosim *3*. A proto, ze se jednalo o provereni si ze sebe schvalne delal totalniho trotla jo *4227*. A tahle tramvajova akce mela za cil co? Ztotozneni nicku na foru a pridani je mezi KZO?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » pát 27.3.2009, 10:58

Haha :D
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: tramvaj

Příspěvek od Mistral » pát 27.3.2009, 11:52

john.hawk píše:Jednalo se o prověření, zda-li tímto směrem neunikají informace z ozbrojených složek (taktika zákroku ZJ) do civilního sektoru.

John Hawk
Tady to ale vypadá jinak: Sleduji tím to, že se snažím zvednout uroven airsoftu v ČR. fotek to hodnotit moc nechci, ale podle videa ano. Nechci aby to zabalili, ale kdyz jim to nekdo nerekne, budou ty chybi delat dal.

http://www.specnaz.cz/forum/viewtopic.p ... 6fd391ede4

Tam myslím komplexně ve svojí kritice prozradil, jak to dělají profíci. :D

Imho, kdyby policie měla zájem vědět, kdo tam působí, tak tam protě přijede a legitimuje je, ne? *62*
Naposledy upravil(a) Mistral dne pát 27.3.2009, 12:12, celkem upraveno 1 x.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

tram

Příspěvek od john.hawk » pát 27.3.2009, 12:03

for S474N - ano, máš naprostou pravdu jako vždy..já tobě nemusím a vzhledem k tvé mozkové kapacitě ( ani nechci) vysvětlovat proč to a ono..nepředpokládám že tomu budeš věřit, nebyl jsi tam, neznáš pozadí a okolnosti a soudíš jen podle nějakých svých nepodložených představ..
Pokud nevíš proč proběhla tramvajové cvičení ( nevím proč se ptáš když to jasně vyplývá z toho co jsem napsal ) tak si to přečti celé od znova nebo někoho požádaj aby ti to přečetl a vysvětlil..S takovými infantilními dotazy nechci ztrácet čas..
for Jasik : není to paranoia ale spíš obezřetnost. Pokud víš o videích na youtube, na kterých lze vidět reakci na LP v tramvaji, tak to všem kdo touží toto vidět pošli, určitě to budu lepší záběry než mám já..co ti brání ??
Naprostý souhlas s Starostou který napsal :
Snad všichni (bez omezení, krom ZP) jste dostali šanci se přijet podívat, příp. si zacvičit a něco se naučit. ZADARMO! Místo toho se tady sešla banda lidí, co kritizují někoho (koho v životě neviděli) na dálku a kydají mu na hlavu, protože se s nimi nepodělil o report z akce.
Kdybyste za to platili, tak ani nemrknete, pokud Vám organizátor zakáže fotit
člověk něco podnikne pro Vás ( pro lidi z fora MG) a vy pak na něho házíte špínu ..to je Vaše vyzitka..nic lepšího totož neumíte.. :roll:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 27.3.2009, 12:38

OK. tak přijeď na nějaký oficiálně pořádaný závody (LOS, PoliceOpen..) a aspoň se poznáme :wink:
A nehaž všechny z tohoto fora do jednoho pytle.. Všude se najde pár "teoretiků", ale jsem si jistý, že co tu znám lidi osobně, mnozí z nich ovládají i "praktickou" stránku věci a střelbu daleko lépe než kdejaký příslušník..

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » pát 27.3.2009, 13:22

Starosta píše:
HB píše:...EDIT: Prekonal jsem se a docetl to do konce. Jeden ze zaveru, ktery jsem si vyvodil, je mimo jine to, ze by se na forech meli zakazat smajlici, protoze evidentne nekteri dusevne nevyrovnani jedinci nepochopili, co znamena rceni "Vseho s mirou". :roll:
LOL, tak to je řeč asi o mě :lol:

Takže teď bych se asi do Tebe měl začít navážet, zesměšnit Tebe samotného, nebo aspoň některou z Tvých myšlenek, možná bych měl v tomto příspěvku naporcovat nějaký přiměřený počet smajlíků, aby to působilo nenuceně a přitom střídmě...
LOL ale ja vubec nemluvil o tobe, ale o tom foru o airsoftu, ktere tady zminoval Satan, na kterem mel v prispevcich john.hawk takove mrte smajliku za kazdou druhou vetou, ze jsem si proste nemohl pomoct :). Starosto, tve mnozstvi smajliku mi prijde jako primerene ;), doporucuju kouknout na to zminovane forum, vypada to tam obcas tak, jako kdyz dite najde tlacitko (v tomto pripade smajlika) a pokazde, kdyz ho chce zmacknout (coz je cca co 15 vterin), ho pro jistotu zmackne rovnou 5x :D
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."

Příspěvky: 1

Registrován: pát 27.3.2009, 13:21

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Martin K » pát 27.3.2009, 14:00

Zdravím toto forum...

Přečetl jsem si Vaše názory v tomto topicu a nedalo mi to se sem nezaregistrovat a nepodělit se o můj úhel pohledu.

Předně pár věcí:
1) Jsem jedním z účastníků akce
2) Na toto forum nechodím, chodím na strelectvi a tam jsem pod nickem MK (pro ty kdož by se divili že to bude muj první příspěvek tady)
3) Materiály z akce mám já, točil jsem je osobně
4) Vaší, s odpuštěním žabomyší války se nebudu účastnit

PŘESTO bych pár bodů rád trochu rozvedl:

ad 1) Pár akcí a seminářů jsem se již zúčastnil, ať střeleckých či sebeobranných. Některé dokonce sám pořádám (zdůrazňuji - pořádám, nevyučuji = jsem obyčejný cvičenec amatér co chce pouze pro sebe něco udělat a není to navíc můj zdroj obživy, ale moje hobby a zábava). Co se týká akce "tramvaj" - přišlo mi to zajímavé, netradiční prostředí zajímavá situace...Proto jsem se tam rozhodl strávit sobotní odpoledne. Co se týká Vašich argumentů a řečí ohledně johna (AS Pardubice, atd), tak bych chtěl upozornit, že john nás do ničeho nenutil, nehrál si na instruktora jak mu podsouváte a celé cvičení probíhalo víceméně na otevřené diskuzi a praktických zkouškách toho zdali je vůbec možné takovou situaci řešit..tzn., nedá se říct, že by se snažil nám vnutit jeho řešení situace. Dále, co se týká řečí o komercializaci atd...to by asi john byl vzhledem ke své práci sám proti sobě ne? Prostě kdo se chtěl takhle pobavit a strávit takto sobotní odpoledne tak mohl přijít, minimálně by viděl depo zevnitř a vyděšený členy údržby jak koukají z druhé šaliny co se děje :-) Takže vážení - trochu soudnosti a ode mne johnovi minimálně DĚKUJI za organizaci mého volného času v sobotu odpoledne...

ad 2) ne že by to někoho zajímalo, jen se prostě snažím nějak dokladovat kdo jsem a jaké mám případně názory, proto jsem uvedl i svůj mail a web v profilu (btw. rozhodně mi nejde o reklamu, kdyžtak ať to admin odstraní, klientů máme naštěstí dost :-) )a také to, že se nebojím vystoupit z "internetové anonymity" a stát si za svým názorem.

ad 3) hlavní Váš kámen úrazu: MATERIÁLY z akce...ty mám pořád jen já, je toho 1,5GB 20min - měl jsem pujčenou kameru a natočil to celý bohužel ve full HD a nějak sem si nemohl poradit s konverzí na něco normálního a jak jsem usilovně hledal a stahoval něco na převod tak to nakonec skončilo reinstalaci systemu :-( A navíc... chvíli mi bude trvat než tam začerním svůj xicht - pokud se na to nevyseru úplně...Foto z toho snad vytáhnout půjde...až toto vše udělám (přecejen neživí mně práce s kamerou, ani psaní na diskuzní fóra), respektive až si udělám čas to pořešit, dostane ode mně materiály john a kluci co tam byli a ti ať si s tím dělají co chtějí.

ad 4) - Co se takhle smířit se závěrem: bylo to ZDARMA, john Vám nabídl repete a nic za to nechce, nic z toho nemá, nikdo z lidí kdo tam byl z toho nic nemá kromě treninku, naopak ja sebou bral zdarma suspenzory k zapůjčení, lapy, atd. Tak kde je problem? Proboha buďme v klidu a zdržme se všichni vzájemných invektiv. Nikdo z lidí kteří tam byli navíc rozhodně nebyl nějaký nezodpovědný kovboj, prostě si chtěli něco zkusit a jak čtu výše byli jsme spokojení a považujeme to za fajn strávený čas.

Ostatní Vaše rozpory nehodnotím a nezajímají mne, jen mi to prostě nedalo a chtěl jsem se s Váma podělit o můj snad trochu objektivní pohled na věc.

Závěrem zdravím kluky které jsem tam potkal...

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » pát 27.3.2009, 16:17

Jednalo se o prověření, zda-li tímto směrem neunikají informace
z ozbrojených složek (taktika zákroku ZJ) do civilního sektoru.
V prípade že je toto pravda, tak mám pocit že sú to zbytočne vyhodené peniaze. Takže daňový poplatník môže mať "radosť".
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: tramvaj

Příspěvek od Glockmaniak » pát 27.3.2009, 18:15

john.hawk píše:
Jednalo se o prověření, zda-li tímto směrem neunikají informace
z ozbrojených složek (taktika zákroku ZJ) do civilního sektoru.
To by byl John ale na špatném místě. Kdo chce vědět víc o taktice zákroku KZJ zajde v určitou dobu do určité hospody a pozve pár těch správných lidí na několik rund Finlandie. Jsem v teple, v pohodlí a s dobrým pitím a nemusím se trmácet někde po lesích. Navíc mi v mikrofonu z diktafonu furt nešumí vítr :)
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 27.3.2009, 19:00

HB píše:LOL ale ja vubec nemluvil o tobe, ale o tom foru o airsoftu, ktere tady zminoval Satan, na kterem mel v prispevcich john.hawk takove mrte smajliku za kazdou druhou vetou, ze jsem si proste nemohl pomoct :). Starosto, tve mnozstvi smajliku mi prijde jako primerene ;), doporucuju kouknout na to zminovane forum, vypada to tam obcas tak, jako kdyz dite najde tlacitko (v tomto pripade smajlika) a pokazde, kdyz ho chce zmacknout (coz je cca co 15 vterin), ho pro jistotu zmackne rovnou 5x :D
Jo tak to sorry, měl jsem zato, že jde o můj triple-smile :lol:
To víš, potrefená husa nejvíc kejhá :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 24

Registrován: sob 27.12.2008, 13:42

Re: tramvaj

Příspěvek od Lekar.t » pon 06.4.2009, 22:45

Chvíli nejsem na internetu a hleďme.

Je zajímavé že do doby než John odmítl zveřejnit záznam se nic takového neřešilo.A proč taky , žeby se ti kteří nedostali svoji "HRAČKU" tedy záznam cítili uraženi na sve JEŠITNOSTI???A proto vytahují kdejakou špínu.
Pokud jsem si všiml tak ta debata o URNA pardubice je datována UNOR 2oo4.
Trochu soudnosti PÁNOVÉ

Ke komerci:
John je teď "SKUTEČNĚ" v balíku protože to rozjel na 5 lidech.Jezdí v bílím sporťáku a cigára si připaluje 5ooo$.
Copak to je dnes povinnost vydělat na všem a zakaždou cenu.
Bude to asi nemoc dnešní doby a mnoha lidí.Vraťe se na zem než narazíte.

To že se ta akce vůbec uskutečnila je Johnova zásluha a dobrá vůle.Už vidím jak se DOBROVOLNĚ žene do další realizace , po této zkušenosti.
Nikdo na tom nevydělal ani halíř.Dokonce ani DPM Brno ne.
Stálo to jen trochu organizačních schoností a pár telefonů.

Možnosti:
Proč si neuděláte takovou akci sami napište na internet sežeňte lidi a hurá dotoho. Rád přijedu.
Co Vám brání??????? Asi nedestatek tramvají či lenost snad strach že sklidíte podobný ohlas ???? CO ???

Záznam:
Jak bylo řečeno situace pro 7 cestujících a 6 pachatelů.
Při účasti 5 lidí se to dost blbě realizuje NE?

Nechtěl bych pak číst ty příspěvky PRUDIČŮ jak to bylo špatný.

Příspěvky:
Ohledně počtu příspěvků.Ne každý má čas sedět u netu a psát.Neposuzoval bych tedy lidi pouze podle počtu příspěvků ale obsahu.
Dovolím si citát :
cmk VIP člen Příspěvky: 3225
a) z pohledu utocnika - nic psat nebudem, kazdej utocnik je hajzl a my mu nebudeme radit, jak bejt jeste vetsio hajzl.Konec citátu.


Nikoho se nesnažím zastávat a nechci se do nikoho navážet.
Pokud má někdo tu potřebu prudit a je sám bez sebemenší chyby směle do toho.
Znovu opakuji dejte dohromady 13 lidí + kameraman a smělě dototo.
Už se těším na Vaše video zveřejněné v plném rozsahu.
Chce to akci místo KECŮ.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » úte 07.4.2009, 9:25

2Lekar.t: Americký dolar má největší bankovku v hodnotě 100$ :D
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz