Tvrdost zapalek


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Tvrdost zapalek

Příspěvek od cmk » čtv 09.2.2006, 15:15

Zdravim,
chci si upravit zbran (ne Glocka, ale revolver .357mag) - chod spouste je sice cisty, ale odpor v DA rezimu je dost vysoky. Chci tedy zkratit bici pruzinu.
Tim si ale samozrejme zadelavam na problem, ze kohout nebude mit dostatecnou energii a nerachne do uderniku tolik, aby to vystrelilo jakykoli naboj. Nicmene - ja z toho revolveru potencialne strilim jen 3 druhy streliva.
S&B - FMJ
Magtech - polo nebo celoplaste (to je vcelku jedno)
a nosim LAPUA pololpaste.
Jde mi o to - da se nekde zjistit, nebo nemate nekdo zkusenost, jak jsou v techno nabojich tvrde zapalky?
Resp. ktere naboje (i jine) maji hodne tvrde zapalky, abych je mohl pouzit pro testovani revolveru a mel jistotu, ze kdyz to vystreli tyto naboje s tvrdymi zapalkami, ze to vystreli i s tou Lapuou?
Diky
JK
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » čtv 09.2.2006, 15:26

Já osobně bych pružinu nezkracoval. Pokud máš Rugera, tak zkus vyměnit spoušťovou pružinu a vyleštit funkční plochy mechanismu. Ta původní spoušťová pružina je hrozně tuhá, nedávno jsem ji zkoušel vrátit zpět a myslel jsem, že se mi to nějak zaseklo či co.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 09.2.2006, 16:17

Ze ja vul se na to nevyprdnul uplne :-(
Rozebral jsem to, vcetne spoustovyho mechanismu a nez jsem si to stacil poradne prohlidnout, jak je to poskladany, tak se mi to rozsypalo v ruce :-(
Takze obrazek u myho nicku ted tak uplne neodpovida realite :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » čtv 09.2.2006, 17:08

:) Už jsi to složil? Jestli ne, s čím máš problém? Pokud je to Rüger, není na něm nic složitého a všechno se dá krásně složit.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 09.2.2006, 17:11

Neslozil, ale napsal jsem Martinkovi - ze by to rovnou spojil s odladenim spouste :-)
Nejak jsem si rekl, ze tohle je vec, kterou by fakt asi mel delat nekdo, kdo do toho vidi vic...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » pát 10.2.2006, 8:55

Opravdu nejsou revolvery nic tak složitého. Koukni na net a sežeň si nákres střev.
něco jako toto od Rugera:
Obrázek
nebo i Korácký
Obrázek

Někde mám i Střelecký magazín, kde je na zadní straně hezký nákres střev revolveru. Taky se mi rozskočila Astra, ale není to tak složité poskládat.

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz