23.4.2009 - Poříčany, ČR - Police Open 2009


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 26.4.2009, 20:46

franta píše:A co by tam měl ještě nosit? :lol:
Pravidla zavodu:
"oficiální hlídková nebo pracovní uniforma (i kombinéza) podle organizace – opasek, pouzdro na zbraň a na náhradní zásobníky, služební obuv, pokrývka hlavy"

Tedy - sorry, mas pravdu, nemusel mit dalsi vybaveni.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » ned 26.4.2009, 20:58

Hmm, tak to tedy vypadá, že měl přesně to, co pro tu kategorii potřeboval. Do puntíku. Pak, ale jestli to byla chyba pořadatele, ho připravili o poměrně tučnou výhru... Velmi nepříjemná věc, která vrhla špatné světlo na obě strany.

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od riskman » ned 26.4.2009, 21:00

jachymko: jak kteří...

ad. zbraň uznávám, že šachta by tam být neměla, ale určitě nepřidá hafo procent nebo bodů v konečném výsledku a ten jeho Glock není až tak závratně upraven, že by sám od sebe střílel X

CMK: s čímpak jsi závod střílel ty?

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od riskman » ned 26.4.2009, 21:01

CMK: na závodě jsem nebyl, ale fotky jsem viděl a co dle tebe na sobě asi tak měl? :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Příspěvek od Pancho Kid » ned 26.4.2009, 21:03

XD - man: vsadím krabku patron, že kluk z plakátu na žádnej Police Open už nedorazí :roll: Jdeš do toho? K předání v dubnu 2010 :lol:

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » ned 26.4.2009, 21:11

No, já myslím, že to záleží na tom, jak to vlastně všechno bylo. Pokud se cítí v právu, tak asi klidně pojede. Špatné je, že tohle asi nikdo pořádně nevysvětlí...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Příspěvek od Pancho Kid » ned 26.4.2009, 21:25

Ono to snad asi ani vysvětlit nejde. Znám bohužel názor jen jedné strany, ale podle toho, co se tam dělo, ke shodě jen tak nedojde. Na čem se ale shodnou asi všichni je to, že byla obrovská škoda takto zakončit jinak super závod. A to myslím bez ohledu na to, kdo to zavinil.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 26.4.2009, 21:34

XD-Man píše:tak to tedy vypadá, že měl přesně to, co pro tu kategorii potřeboval.
XD: Sachta zasobniku.
Ano - je jasne, ze mu naprosto zadnou vyhodu neprinesla a zcela jiste ji tam Mira nedal kvuli Police Openu, ale do divize "law enf." se melo prijit se zbrani tak, jak ji fasujou do sluzby BEZ UPRAV (i kdyz vlastni zbrane jsou povoleny).
Neprijemny to bylo - pro vsechny.

Riskman: Strilel jsem Shadowem

Riskman: Co by na sobe mel, nejakej mundur, zelezo a zasobniky. Mezi stagema jeste nejakou mikinu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » ned 26.4.2009, 21:38

to Pancho Kid:
Proč by to nešlo vysvětlit. Pořadatel přece musí vedět naprosto přesně, jaká přihláška mu přišla od pana Zapletala, případně, jestli ji třeba ještě osobně potvrdil... Je to vše takové divně zamlžené :?

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od riskman » ned 26.4.2009, 21:45

CMK: tady to nevyřešíme, ale co jsem dle fotek viděl tak bych v jeho ústroji až takový problém neviděl...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 26.4.2009, 21:46

No, nechtel jsem tu nepotvrzenou informaci poustet, ale aby ty reci nesly zbytecne az k sionisticko-zednarskemu spiknuti, tak to reknu - snad tim napacham mensi zlo, nez kdyby se tu rozjela diskuze nad vsema nesmyslnejma duvodama, proc mohl vzniknout problem.
jaká přihláška mu přišla od pana Zapletala, případně, jestli ji třeba ještě osobně potvrdil
Tady jsi trefil hrebicek na hlavicku - prihlaska a slovni domluva se pry lisi.

Plus se k tomu sesly veci, jako ze:
a) zavodnici nemely score-sheety s divizema u sebe, ale podepisovali na stanovisti
b) rozhodci nemely u sebe jmenny seznam zavodniku s divizema
c) v ramci poutaveho vyhlaseni se vysledky predem nevyvesily

Ano, ted zpetne kazdeho samozrejme napadne 20 napadu, jak tomu predejit (cosi o bitve a generalech) - predem proste nikoho nenapadlo, ze k podobne souhre nahod a nestandardu dojde.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » ned 26.4.2009, 21:58

To je jak u blbých na dvorku :D . Co veděli a nevěděli rozhodčí je přece jenom pouhý nedostatek. Ale musí existovat písemná přihláška, kde je napsáno co a jak. Samozřejmě, jestli pan Zapletal vyhodnotil na místě konkurenci a došlo k ústní dohodě o přesunu do jiné kategorie, to už teď asi opravdu nikdo neprokáže...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 26.4.2009, 22:12

XD-man - ciste hypoteticky (!!!) - tobe penize nikdy nepujcim...
Pokud bych pujcoval penize, tak jen nekomu, na koho se muzu spolehnout, s kym vim, ze si placnu, rekneme si "penize budou vraceny do x mesicu" a hotovo, zadna smlouva, nic...
Sam jsem takhle asi mnoho prumernych mesicnich platu pred par lety pujcil a sam jsem si nedavno podobnou castku pujcil.

PROC?

Slovo chlapa. Co reknu, to plati.

Pokud tomuhle rikas "u blbejch na dvorecku" a je pro tebe jedina rozhodujici vec prihlaska, pak mas asi svoji pravdu a nebudu ti ji vymlouvat.

Ale uz se to presne sune do toho plkani okolo :-(

Kazdopadne zopakuju:
a) mam ty informace jednostranne, nemam duvod tomu neverit, ale nemuzu to overit

b) myslim, ze ponechani oficialnich vysledku tak, jak se to vyhlasilo je nejmensi zlo (nerikam, ze je to spravne reseni, jen ze o spravnejsim nevim)

c) osobne jako nejvetsi problem nevidim zamenu, ale formu diskuze o tom - to tam nikdo z tech lidi nemel zapotrebi.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » ned 26.4.2009, 22:21

Pochybuji, že bych od Tebe kdy potřeboval půjčit peníze, ani hypoteticky :lol: Nevím proč mi podsouváš, že nejsem pro to, aby dohoda platila. Jen říkám, že těžko teď někdo prokáže, že byla nějaká dohoda uzavřena. Právě proto, by bývalo bylo lepší to písemně ošetřit !
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » ned 26.4.2009, 22:22

Já bych to také pánové viděl jako uzavřenou věc. Organizátor to vyřešil poměrně "šalamounsky" a podobně jako CMK si myslím, že toto rozhodnutí je správné.
Nemá cenu tu teď týden řešit proč A a ne B nebo naopak. Kdo chce znát odpověď, má možnost se zeptat přímo organizátora (kontakty jsou na webu závodu) nebo závodníka na nějakých dalších závodech.
A podle informací, které jsem měl před závodem já, byl M.Z. registrován v kategorii civil.
To, jestli tomu tak bylo nebo ne by se dalo dohledat z internetové registrace, která zároveň sloužila jako poučení a jejíž odeslání bylo souhlasem s pravidly.

Toto téma zatím nebudeme zamykat, protože se dá řešit i spousty jiných věcí než je start jednoho závodníka.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 26.4.2009, 22:26

Jo, jeste, kdyz to po sobe ctu, zjistuju, ze to lze vykladat i jinym zpusobem, nez proc to pisu (jak je na forech zvykem). Takze doplnim.

Na rozdil od jinych si nemyslim, ze by Mira ucelove velmi tesne pred zavodem (nebo dokonce v prubehu zavodu) zmenil zamerne svoje puvodni slovo.
Jen z toho co vim doslo k nedorozumneni, kdy sla prihlaska s urcitym textem a slovne bylo receno neco jineho. Poradatel tedy dal prave na to, na cem se spolu domluvili. Zapsal ho do civilu a hotovo.

O tom, proc se na tenhle renonc neprislo uz jsem psal.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » ned 26.4.2009, 23:40

cmk : myslet si můžeš co chceš, ale v tomhle případě nemáš pravdu... M.Z. prošel prezentací s cerifikátem, na kterém bylo napsáno kat.civil, jak už uvedl Panch Kid. Změnu do kat.ozbrojené složky nikomu nenehlásil, ani R.J., ani hlavnímu rozhodčímu a ani statistikovi. Co k tomu víc dodat...
Není třeba to tady rozvádět, to je na osobní diskuzi. Nebo si myslíš, že by hlavní pořadatel chtěl záměrně způsobit takový šlendryán a poškodit svého kluka z plakátu?Tomu se opravdu uvěřit nedá...

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » pon 27.4.2009, 0:07

Tomu se opravdu věřit nedá. A také ne tomu, že by sám závodník nevěděl, do jaké kategorie se přihlásil. Takže bych rozhodně tento exces nenazýval nedorozuměním....

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 27.4.2009, 7:39

Vlada - napsal jsem snad nekde, ze by poradatel chtel nekoho zamerne poskodit?
Nebo jak si mam vylozit vetu: "Nebo si myslíš, že by hlavní pořadatel chtěl záměrně způsobit takový šlendryán a poškodit svého kluka z plakátu?"
Procti si, co jsem tu psal, ja myslim, ze jsem nasobne zopakoval, ze zvolene reseni podporuji.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » pon 27.4.2009, 8:56

cmk: tohle řešení je asi opravdu nejrozumnější, o tom žádná...
Nechtěl jsem to ventilovat na plnou hubu, tady nešlo o nedorozumění, ale něčí vychcanost, to je trošku něco jiného...
A když půjdeme do důsledků, tak to, co měl MZ na sobě, nebyla rozhodně uniforma, navíc mu chyběla pokrývka hlavy...

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz