23.4.2009 - Poříčany, ČR - Police Open 2009


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 28.4.2009, 9:56

HV: no jak vidis, nekterym jedincum to nevysvetlis *71*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 28.4.2009, 12:13

Jak jsem již psal, MZ mě požádal, abych zveřejnil jeho zprávu i s odkazama na pozvánku, certifikát apod... Proto tak činím - zveřejňuji to pro jistotu vše najednou, ať je to přehlednější - tedy ofikl text, mail a odkazy na soubory.

Chtěl jsem to uveřejnit až najednou, až bude na světě reakce RJ - s tím jsem mluvil dnes ráno, reakce bude - až bude, zveřejním i tu.

Do té doby bych prosil o zdrženlivost v silných výrazech.

(a po třinácté se zopakuji - furt si myslím, že to byla souhra náhod a omylů, nikoliv úmysl jedné či druhé strany poškodit, nemám důvod se stavět na jednu či druhou stranu - minimálně do doby, než budou známa všechna fakta a myslím, že trochou zdrženlivého a taktického chování se tomu všemu dalo předejít).
Oficiální text viz. GunLex píše: Presunuto na dalsi stranku
Naposledy upravil(a) cmk dne stř 29.4.2009, 17:33, celkem upraveno 1 x.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: pon 02.3.2009, 19:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střední čechy

hehe

Příspěvek od mio702 » úte 28.4.2009, 13:27

zdarec chlapy podle fotek velmi pekny zavod ale dale nechapu některe jedince že pořad do nečeho musi štourat.Asi nepřenesou přes srdce že je nekdo o trochu lepši a nebo mel prostě stěsti.Tito zavody se snad střili pro zabavu a nebo pro nejake hnotne ceny atd.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 68

Registrován: čtv 22.1.2009, 14:08

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: Plzeň/Most

Příspěvek od ferda68 » úte 28.4.2009, 13:40

Přesně tak nějak jsem si to představoval. Snad se tohle neděje i na LOS, protože jsem se chtěl pár závodů zúčastnit a tohle by mě moc nebralo. Takových věcí mám z profi sportu až až. Vůbec netuším co se tam stalo, takže to nechci nijak moderovat.
"Raději se dvakrát zeptat a být za blbého, než to jednou zkusit, a být bez zbrojáku "
GLOCK 19

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » úte 28.4.2009, 13:42

Toto je jen takový "plk", aby řeč nestála... Myslím, že právě na to čekají všichni zmrdi (obecně) v tomto státu, až nikdo nebude do ničeho šťourat. To potom bude ráj pro všechny, kteří si chtějí dělat co chtějí ! Pokud tedy chceš patřit mezi ovce, nekritizuj ostatní, že nechtějí...

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » úte 28.4.2009, 13:43

:lol:
Mělo to být to mio702, ale koukám, že je to i to Ferda

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 28.4.2009, 14:15

Takze se nam diskuze posunula... Nejdriv reseni sporu 2 lidi, nasledne osocovani dalsich zavodniku a nakonec osocovani nezucastnenych... Co bude dal?

Navrhuji spravci nasledujici:

a) nechat v tomto vlakne jen prispevky hodnotici samotny zavod, prip[adne jen ofikl prohlaseni zucastnenych RJ a MZ
b) zridit vlakno "Problem na Police Openu" a tam presunout vse ostatni

Zacina to ztracet uroven.

I na LOSu se cas od casu resej problemy, ale je fakt, ze 7 stran vlakna to vetsinou nedosahne a je to tak 1 zavod z 10ti a ubejva to.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: pon 02.3.2009, 19:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střední čechy

Příspěvek od mio702 » úte 28.4.2009, 14:46

XD-Man - mel by si sklidnit Hormony nikdo neni zvědavy na tve hulvatské nazory

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » úte 28.4.2009, 14:51

Já naopak myslím, že všichni čekají s napětím na vyjádření pana Jareše a nikdo není zvědavý na Tvé pindy...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: pon 02.3.2009, 19:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střední čechy

Příspěvek od mio702 » úte 28.4.2009, 14:55

pokud nekdo čeka na nečí nazor tak u toho čekani nemusi Hulvatsky napadat nečí slušne příspěvky .kkt

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 28.4.2009, 15:00

XD-man > bohuzel, nekteri lide maji docela dost prace, takze nez se dostanou k sepsani kloudne zpravy a zpracovani vseho potrebneho, tak nejaky cas utece.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » úte 28.4.2009, 15:17

to CMK:
Stále více mě přesvědčuješ, že jsi člověk hluboce zahleděný do sebe, který ostatní vůbec nevnímá... Kdyby jsi totiž pozorně četl mé příspěvky, tak bys pochopil, že jsem vůbec neměl na mysli, že by R.Jareš měl s tou zprávou pohnout, ale že jsem konstatoval, že je tu velké napětí očekávání, a že v něm nemají místo pochybná vyjádření úzkoprsého pana mio702 o tom, že jsme všichni šťouralové, kteří závidíme úspěch lepším. Mimochodem, pokud se ho dotklo, že jsem konstatoval přítomnost zmrdů v tomto státu, kteří by si chtěli dělat bez kontroly co uznají za vhodné, tak mě to vede k myšlence, že i jemu samotnému to vadí... Tedy to, že nelze páchat beztrestně cokoliv...

Příspěvky: 19

Registrován: pát 23.1.2009, 1:11

Zbraň: Glock 22

Bydliště: Brno

Příspěvek od XD-Man » úte 28.4.2009, 15:23

A myslím, že všichni, kdo pozorně čtou, musí uznat, že jsem nikoho neurazil. Uznávám, v další reakci jsem už použil ostřejšího slova, "pindy" :lol: .
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » úte 28.4.2009, 15:31

No tak pánové, uklidníme se, ano... :!:
To opravdu nedokážete počkat na to vyjádření od R.Jareše a toužíte mít to svoje "poslední slovo a ten nejúžasnější názor"?

Podívejte se teď na diskuzi očima někoho, kdo na forum přijde aby se dozvěděl něco užitečného. Co vidí.. Dohady, kecy o ničem, "plky", a urážky jednoho EGA druhým na téma, které EGO je větší. A to je přesně obrázek tohoto fora.
Děkuji, že nám děláte "dobrou" reklamu...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: pon 02.3.2009, 19:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střední čechy

heh

Příspěvek od mio702 » úte 28.4.2009, 15:38

XD-man mě si vubec neber do úst , mě niči lepši vysledky nevadi tobě zřejmě ano , ja jenom skladal pochvalu organizatorum a take se učatnikum za velmi pěkny zavod, a jestli nekomu vadi že někdo zavodi v tričku a civilni čepici měl podat protest hned na mistě za přislušny poplatek , ale to se nikomu zřejmě nechtělo pokud šlo o prachy a tak ted prudí tady na foru a s CMK souhlasim měl by adnim otevřít jine vlakno na řešeni problemu

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 28.4.2009, 15:48

to CMK:
Stále více mě přesvědčuješ, že jsi člověk hluboce zahleděný do sebe, který ostatní vůbec nevnímá... Kdyby jsi totiž pozorně četl mé příspěvky, tak bys pochopil, že jsem vůbec neměl na mysli, že by R.Jareš měl s tou zprávou pohnout
Dekuji panu doktoru psychologie za odborny posudek :-)
Pokud mate nekdo podobny nazor, poslete mi jej v PM, rad jej prijmu.
Vlakno o Police Open tim nechci zatezovat.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6

Registrován: pon 27.4.2009, 23:53

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Louny

Příspěvek od Václav Dlouhý » úte 28.4.2009, 17:14

Zdravím cmk a vysvětlení k rampě beru. Je vidět, že mýlit se může každý a proto se vše má hned vysvětlit. Já jsem se emailem obrátil na p. Jareše a odeslal jsem mu kopii svého článku. Ten mě dnes odpověděl a s odpovědí jsem spokojen. Další necháme na org. výboru a Mírovi. V celé této věci mě opravdu vadilo že to vrhá špatné světlo na tento závod, který se i mě jinak velmi líbil a pokud budu živej, budu se příštího ročníku snažit účastnit. Jsem proto, aby všíchni střelci měli vždy stejné podmínky a byli si rovni a nebyl nikdo rovnější. :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 28.4.2009, 17:27

Zdravim - beru to.

Taky me mrzi, ze se vecna pripadna diskuze zvrhla v napadani jedne ci druhe strany, pripadne i tretich stran :-) (nemyslim tim jen to ipsc pouzdro).

RJ i MZ preju brzke ukonceni medializace problemu - neprospiva to nikomu :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 28.4.2009, 19:07

XD-Man: je mi uplne jedno, co si mysli "vsichni", ale jestli hodlas pokracovat stylem, jaky zde predvadis, tak se s tebou nadobro rozloucime. Neber to jako vyhruzku, ale jako seznameni s aktualnim stavem vuci tve osobe. HOWGH.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » úte 28.4.2009, 19:28

HV píše:cmk: je fakt, že když jsem odcházel, některá z řad uniformovaných žen prohlásila cosi ve smyslu, že aféra MZ nic není, když nějakej k*eten startoval s rampou :lol:
...
Švestky by se měly chytnout za nos a držet pusu. Já sám jsem na vlastní oči viděl, jak jeden na mířence začínal se zbraní v ruce, nikoliv v pouzdře. A druhej panáček při střelbě jednoruč použil druhou ruku k odstranění závady, což pravidla zakazovaly...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz