menšiny a přistěhovalci


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » pon 27.4.2009, 18:43

Slušně je program DS rozebrán tady:
http://caraalsol.wordpress.com/2008/11/ ... ke-strany/

Program DS dost zavání paroubkovským populismem (řekněme lidem to co chtějí slyšet a oni nás budou volit), některé body programu jsou vysloveně nebezpečné
- vystoupení z NATO i z EU nás vžene do náruče Ruska,
- zavedení určování národnosti obyvatel republiky (k čemu tohle může sloužit jinému než k národnostně založené diskriminaci).
- Pohlavní deviace postavit mimo zákon - já myslel, že deviace je "přírodní jev". Když zakážeme gravitaci, znamená, to že gravitace zmizí ze světa ?
- Absolutní zákaz všech drog - a začneme u alkoholu, cigaret ...
- Snižování nepřímých daní - naopak nepřímé daně jsou positivní, protože se jim špatně uniká, navíc zdaňují spotřebu, nikoliv práci
atd.

Míra populismu překračuje akceptovatelnou mez.

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » úte 28.4.2009, 19:35

pitt píše:když někoho pokouše dalmatin ani se to nedozvíte,ale když je to aspoň kříženec buldoga,nejlépe pittbulla uvidíte to na nově v šest a v půl osmé dvakrát.
Ikdyz je to OT, tak se mi zda, ze tady opomijis slechteni a jeho dusledky. To, ze dalmatini pokouskou mnohem mene lidi nez pittbullove je proto, ze pittbull a podobne plemena jsou vyslechtena k tomu byt bojovna, agresivni apod. Krizenim tech nejagresivnejsich, nejbojovnejich jedincu tyhle geny posilujes a pak spousta narozenych psu tohoto plemene to ma proste v sobe. Muze byt 5 let hodny a vsecko, ale pak mu proste preskoci a pokouse naprosto bezduvodne tvou triletou dceru... Proto to taky byva casteji na Nove. Pokousani psem je pro media vzdy "senzace", ten druh plemena uz je vedlejsi. Clovek z techle plemen vyslechtil, co chtel. Kdo to plemeno chova a nepripousti si to, by se mel zamyslet nad tim, jak a proc byly tyhle plemena slechtena a jake vlohy v nich tim byly pestovany.
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » úte 28.4.2009, 21:01

nevím jaký máš s těmahle plemenama zkušenosti,ale já si troufám říct že já dost...pokud tohoto psa vedeš od malička k tomu aby uznával rodinu a dostatečně ho socializuješ,neexistuje mírumilovnější pes...můžu ti říct že moje fenka pittbulíka se stará o malý králíky,děcka ju tahají za ocas po pískovišti a nedávno jí na prdeli vysel špic a ta něj koukala a čekala až spadne. A mám i amstafa co ho do 6ti měsíců zanedbávali a pořád se s ním musí opatrně. Takže jak s cigánama...když se narodí holce co jí je sotva 18,táta krade,tak co z něj může vyrůst.Nejde o to co máš v genech...i když určitý předpoklady tu jsou,ale pokud jsou od malička vychovávaný k práci a poslušnosti,tak to i s nima bude v poho. Bohužel je jednodužší jim každej měsíc poslat prachy a dál se nestarat....protože převýchova je nepopulární a zabere moc úsilí
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Globus » úte 28.4.2009, 21:49

HB: no u těch "bojovejch" plemen to je působený tim že takovej pes když kousne tak to stojí za to - většinou dost velký následky a samozřejmě je to hrozně bulvárně vděčný. Takovej velkej červenej titulek "brutální útok bojového plemena s těžkými násldeky", vypadá mnohem líp a mnohem líp to prodává než "Zběsilý útok jezevčíka". Mimochodem zrovna jezevčíci jsou snad nejvíc útočíci psi, ale takovej zmetek malej Ti pomalu ani neprokousne nohavici.
A taky v tom dost často hraje roli to že si bojovku pořizujou tupci, který toho psa nezvládaj.

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » úte 28.4.2009, 21:52

HB:
*75* čo sa týka tzv. bojových plemien tak nebola ich bojovnosť "zameriavaná" proti ľuďom (bolo to nežiadúce) ale proti psom na rozdiel od služobných plemien.
To ako sa pes dokáže vďaka zlému vedeniu majiteľa zopsuť :) je vec iná.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 103

Registrován: sob 29.3.2008, 1:19

Zbraň: Glock G30, ZVI Kevin

Příspěvek od KonradF » ned 03.5.2009, 19:26

NO průser je v tom že spoustu pitbulů a stafordů si pořídili lidé kteří otom prd věděli,jenom proto že to bylo v modě.Z vlastní zkušenosti vím o dvou těchto psech kteří zůstali po bývalých partnerech.Taky znám staforda který poslouchá jako švycárské hodinky,ale vzhledem k tomu že vím co je to za řehole psa takhle vychovat,tak si ho hned nepořizuji.Co se týče DS,oni řešení nemaj,pouze nazývají věci pravým jménem.Ono totiž v předposrané Evropě žádné řešení neexistuje.Ačkoliv když jsem kdysi dělal v itálii,viděl jsem cikány tábořit ve vyhražených a oplocených campech u řeky,a ve městě je člověk nepotkal.A uplně na závěr cikánů se nebojím,ale z mohamedánů strach mám.A proto fandím Izraeli,neboť máme stejné nepřátele.
škodu nezjistí,kdo si odjistí.
Walther P99,Glock G30,ZVI Kevin
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » pon 04.5.2009, 10:18

jj tak jak jsou pittbulové v modě,tak je modní vařit si polívčičku na rasizmu.....proč někoho nenapadlo na demonstraci proti rasizmu zeptat se těch účastníků kde pracují? Nikde...jsou to šmejdi co se nechaj od nás živit....nevadí mě černoch,japonec,nebo číňan...vadí mě vietnamec co pěstuje trávu a neplatí daně a vadí mě cigán co žije z mejch 20%daní. A víte co protože já makám a snažím se si vydělat, budu platit 45% ať se ty kur.. mají ještě líp.

A vadí mě i arabáči...protože svým vnucováním víry jsou nebezpečím pro celej svět......zasraná globalizace. Kdyby neexistovali cestovky,tak máme klid od gikánů,vietnamců i talibanu...páč by knám nikdy nedošli :D :D :D

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 04.5.2009, 14:34

KonradF píše:NO průser je v tom že spoustu pitbulů a stafordů si pořídili lidé kteří otom prd věděli,jenom proto že to bylo v modě.
A pořídili si je proto, že to byla "bojová" plemena a oni ti bojoví bouchači. A psi se od nich naučili hovadskému chování:

http://www.osel.cz/index.php?zprava=1420
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » pon 04.5.2009, 17:11

Tak už konečne viem prečo je môj pes také zlatíčko *18* .
Je to už známe dosť dávno ze pes a majiteľ sa navzájom ovplyvňujú. Takže ten tím vedcov objavil objavené - namiesto toho mali riešiť rómsku problematiku :twisted: .
BTW V tom článku cítiť silnú zaujatosť voči majiteľom psov.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » pon 04.5.2009, 19:20

tak proto je můj piťák takovej mufínek :lol:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz