Bezpečnostní schránka do vozidla


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 94

Registrován: úte 18.12.2007, 15:49

Příspěvek od R123 » stř 03.6.2009, 8:19

S474N - dobrá práce :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 03.6.2009, 9:04

Snap! :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 03.6.2009, 13:29

Vono je i docela zajimave, jak pan Robert najednou nepise. Ale to bude asi nejaka nahoda *2633* *4286* *4403*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » stř 03.6.2009, 20:37

Hehe, pekne :D. Ale hezkou historku o nakupu pro sefika do firmy si vymyslel *4227*.
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 04.6.2009, 9:22

HB: tak vono tyhle pohadky vyjdou levneji, nez kdyby se oficialne ozval a dal treba jeden trezor na testovani.

Druhou veci je, ze osobne bych se bal v takove firme cokoliv nakoupit, protoze kdyz je pan vedouci takovy pohadkar, tak bych nemohl verit nicemu, co rika.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » pát 05.6.2009, 1:36

Toto ma dostalo (nepresunie sa to do vtipov?). :shock: :) :D :lol: *4227*
ZBRANĚ MAJÍ JEN DVA NEPŘÁTELE - REZ A POLITIKY.

Příspěvky: 181

Registrován: úte 07.4.2009, 22:24

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od kuro159 » pát 05.6.2009, 1:59

No S474N, normalne nechapem klobuk dolu...chcelo by to vyhodit fakturu za reklamu! :twisted: A plus nejaku pokutu :twisted: *1582*
S474N fakt dobra praca :thumbsup:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » ned 07.6.2009, 18:32

:D i takto se může projevovat forma virálního marketingu aplikovaná czeééch góolden hande.. :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 07.6.2009, 21:23

Jo.hny: hele na to zase pozor, tady Robert neni nejakej ten.....no....unterwasrman *40* *47* *49*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » ned 07.6.2009, 21:36

S474N: jasan, ale normálně se na tohle najímají agentury, které mají své copywritery, kteří nepropojitelně s klientem tyhle formy reklamy i včetně odkazů šikovně tvoří kde se dá bez pobouření uživatelů.. :wink:

a omlouvám se za OFF topic, ale ty si to kdyžtak před boh(b)em zodpovíš sám.. :D

EDIT: tzn. czéééch golden héénde = zpackaná dobrá věc :idea:

Příspěvky: 10

Registrován: ned 14.6.2009, 22:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od robert75oprox » ned 14.6.2009, 23:58

Ne ne žádná nehoda, byl jsem v Holandsku u distributora našich trezorů.

Předem se VŠEM omlouvám za můj NEUVÁŽENÝ vstup do tohoto tématu. :oops:
Reklama nebyl ten důvod proč jsem sem připojil. Impulsem byl pan S474N
a komentář k našim výrobkům. Variantu oficiálního přihlášení jsem zavrhl, protože jsem se domníval že nesplní účel a nedozvím se proč jsou naše ceny podle pana S474N přemrštěné - to byla chyba kterou uznávám a oficiální přihlášení by bylo lepší. Ale na začátek : Vážený pane S474N, naše firma existuje od roku 1996 s bohatou historií a úspěchy v ČR a zahraničí. NEJSME zámečnická firma, vidím že jste soudil bez bližšího seznámením se s tím co naše akciová společnos dělá a vyrábí - např. střelnice, antivibrační stoly pro microscopy- nějvětší odběratel je OLYMPUS divize pro microscopy atd. Pokud jde o trezory do automobilů které vyrábíme my, tak vývoj ceny do dnešního dne byl složitý - můžu v případě zájmu vysvětlit. Stávající cena odpovídá kvalitě zpracování,ceně materiálu atd. Mimo jiné máme nově certifikát pro tyto trezory - Z1, trezory byly testovány společností TREZORTEST s.r.o. Zkoušky bylo nutné udělat spíše z důvodu vývozu do zahraničí, protože v poslední době naši odběratelé tento certifikát začali požadovat. Vývoz dělá cca. 80% z vyrobených trezorů. Vyvážíme do Holandska, Německa, Pákistánu, Indie a Bangladéše. Dále k trezorům které dovážíme - ceny které uvádíme u trezorů z Holandska a Velké Británie jsou nastaveny právě těmito výrobci a my tyto ceny respektujeme a dle mého názoru cena odpovídá kvalitě a také tomu že to nejsou výrobky vyráběné v ČÍNĚ!!! Samozřejmě pod tlakem také zvažujeme dovoz z Číny z důvodu aby si zákazník mohl vybrat levnější výrobek. Sám jsem ale po návštěvě veletrhu ve Frankfurtu musel uznat že některé firmy v Číně už mají výrobky velmi dobré kvality. S některými začneme spolupracovat. Mimochodem, pokud jde o cenu GunValtu tak se asi potvrzuje mé podezření o původu z Číny zkuste se podívat sem a názor je už na vás - http://www.evertopsecurity.com/En_Produ ... 20products

Na stránkách e-shopu uvádíme IČ a DIČ a každý si může v rejstříku podívat na údaje o naší firmě. Pokud jde o ty pohádky
:oops:
Ne vše smyšlené, jsou to části korespondence od zákazníků. Což mně vůbec neomlouvá. Naše trezory mají např. ve firmě IMONT, spol. s r.o.
Pokud jde o ceny a výrazné slevy v našem STARÉM e-shopu na ktreré pan S474N
poukazoval jsou skutečně výsledkem snižováním nákladů na výrobu a vyjednáním lepších cen u některých našich dodavatelů. Snažíme se aby jsme mohli nabídnout co nejlepší cenu, ale věřte že nechceme výrobu přesunout do Číny právě z důvodu kvality a to nemluvím o skládacím trezoru u kterého je velký nárok na přesnost výroby.
A našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, jezdíme do firem které nás kontaktují a o trezorech uvažují na předváděcí akce a to po celé ČR. Budeme mít také nové výdejní místo a ukázkovou místnost kam se může kdokoliv příjít na trezory podívat.

Ještě jednou uznávám svou chybu a opravdu mým úmyslem nebyla reklama.

A Jo.hny, nechtěl jsem nikoho pobouřit :oops:
A pokud jde o copywritery, tak je také používáme a spoustu dalších záležitostí...
Nechal jsem se unést a zbytečně :oops:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 15.6.2009, 9:16

robert75oprox: pozor, neplest si hodinky a holinky (vim, ze se sice oboje natahuje). Ja nepsal nic o nehode, ale nahode.

V kazdem pripade me prekvapily ty reakce. Nejdriv jsem tomu nevenoval pozornost, ale misto toho, aby ses rovnou "vzpamatoval", tak si do toho sel vic a vic - a fakt nemam rad, kdyz se ze me nekdo snazi delat blbce, navic tak okate - kdyby sis aspon dal jinou prezdivku nebo mail *71*.

Opravdu nechapu, proc si nemohl zvolit postup takovy, jaky si ukazal v predchozim prispevku, hlavu by ti nikdo neutrhnul, naopak si myslim, ze by to pusobilo nejenom seriozne, ale i profesionalne.

Co se tyce GV - opravdu netusim, kde ho vyrabi. Jde mi predevsim o ucelnost, kterou dela prave ono ovladani - respektive otevirani. Pro zakladni zamezeni manipulace se zbrani je to opravdu idealni vec.

Bohuzel se mi na dane URL sice nactou dva obrazky, ale jiz nejdou zvetsit a nemohu si tak overit, jaky system otevirani je tam pouzit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 10

Registrován: ned 14.6.2009, 22:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od robert75oprox » pon 15.6.2009, 9:55

Jsem se upsal no, mělo tam být NÁHODA. Opravdu jsem z nikoho nechtěl dělat blbce :!:
Jednou jsem se oficiálně už do nějakého fóra přihlásil a komunikace a komentáře nebyli zrovna ok. Tak jsem tady udělal tuhle blbost, netušil jsem že tady jsou lidi v pohodě a dá se tady normálně komunikovat - aspoň to tak zatím vypadá. Okatý to bylo, ale po přečtení komentáře k cenám jsem nějak přestal uvažovat a bylo na průšvich zaděláno :shock:
Ale omluvil jsem se a uznávám tuhle hloupou chybu.

Pokud jde o ty fotky tak taky mam stejnej problém, najdu lepší.
Problém je že spousta firem vyrábí v Ćíně ale oficiálně se jim to někdy přiznat nechce. Například firma Jablotron taky přesouvá výrobu do Číny a co mně dostalo je zpráva že GM prodali licenci k výrobě Hummrů do Číny.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 15.6.2009, 10:38

robert75oprox: ono je to ponekud logicke, ze se vyrabi v Cine - zvlaste, kdyz mzdove naklady na tyden se rovnaji hrsti ryze na jednoho pracovnika *40*.

V kazdem pripade nekde o to, kde se vyrabi, ale JAK se vyrabi - v jake jakosti, kvalite apod.

GunVault dela GunVaultem prave to ovladani. Kdyz se probudim, tak sahnu na nocni stolek a v polospanku tam prstokladem ten kod okamzite vytukam. Nedovedu si predstavit, jak bych mzoural na ciselnik 1-9 nebo jeste hure hledal klic nebo jeste hure tocil do bezvedomi mechanickym kombinacnim zamkem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 10

Registrován: ned 14.6.2009, 22:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od robert75oprox » pon 15.6.2009, 12:56

Co vím 100% že jeden obchodní manažer jedné Čínské firmy která vyrábí trezory má 200 USD měsíčně. Takže nic moc :shock:

GunVault je v pohodě, chystáme něco na otisk prstů a cena by měla být max do 5 tis. Chceme aby si mohl každý u nás vybrat, tak se poohlížím po výrobcích kde můžeme dát dobrý ceny.
Naposledy upravil(a) robert75oprox dne úte 16.6.2009, 21:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 15.6.2009, 14:45

robert75oprox: tak osobne bych otisk prstu zaradil az na pomyslny konec moznosti otevirani zamku. I GunVault montuje fingerprinty, ale rozhodne bych se toho bal - k videni casto u notebooku, kde je to opravdu nespolehlive. A zrovna u zbrani ty sekundy "prejizdeni prstem" muzou byt posledni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » pon 15.6.2009, 14:52

robert75oprox píše:A Jo.hny, nechtěl jsem nikoho pobouřit :oops:
A pokud jde o copywritery, tak je také používáme a spoustu dalších záležitostí...
Nechal jsem se unést a zbytečně :oops:
Jsem opravdu potěšen že se vám podařilo dostat se z prvních kroků k přímému jednání, nyní velice rád navrhuji považovat i má slova za "kopání do mrtvého muže" - profesionální deformace z reklamy.

Jen více informací o Vaší firmě a sortimentu, myslím že je to věc která zajímá mnohé z nás, navíc pokud se objeví takovýto (viz. poslední příspěvky) lepší přístup k obchodu. 8-)

Příspěvky: 10

Registrován: ned 14.6.2009, 22:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od robert75oprox » pon 15.6.2009, 16:01

Jo.hny děkuji. Nedělám obchod první den, vlastně zpětně nechápu co mně to napadlo za hloupost.
Co se týká sortimentu tak to vlastně začalo naší vlastní potřebou chránit notebooky a měřící zařízení firmy - tak vznikla konstrukce skládacího trezoru který budil zaslouženou pozornost na veletrhu ve Frankfurtu kde naše výrobky vystavoval náš holandský obchodní partner. Později jsme přidali do nabídky produkty ze zahraničí a stále se ho snažíme rozšiřovat.
Případným zájemcům o některý výrobek poskytnu zajímavou slevu :wink:
V blízké době přidáme videa kde bude lépe vidět funkčnost a příklad upevnění v autě. :idea:

S těmi otisky souhlasím, nechám nám na firmu zaslat jen vzorek pro testování spolehlivosti a uvidíme.
Že bych navrhnul přidat GunVault do naší nabídky?? :lol:
:idea:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 15.6.2009, 16:53

robert75oprox: tak kdyz uz jsme u toho obchodovani, ta vyznamna sleva znamena kolik? 2 nebo 3%? Ja jenom abychom si ujednotili vyznam slova "vyznamna" *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » pon 15.6.2009, 17:14

ty jsi tak zlej S474Ne :D tohle fórum je veřejný tady se marže probírat nebudou.. ;) pěkně se domluvte na výhody pro členy klubu a nekaž obchody 8-)

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz