Paralyzer - nákup ze zahraničí


Airsoft, vzduchovky, černý prach, praky, nože, slzáky a další

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Paralyzer - nákup ze zahraničí

Příspěvek od HV » stř 27.5.2009, 12:37

Včera mi došel paralyzer z USA. Kupoval jsem 2 kusy. Žádný problém s dovozem. Vyšel na 1263,- vč. poštovného + za 200,-
adaptér 230V/110V
Stránky prodejce: http://www.buycheetahstunguns.com/
Platba: PayPal
Výhody:Integrovaná svítilna je plus, lze zakoupit i v růžové barvě :lol:
Nevýhody: safety pin, tedy pojistka proti zneužití, jistí i svítilnu

Obrázek

Alternativní paralyzer od UZI, velice podobný typu na obrázku níže, u nás stojí okolo 3tis.

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 27.5.2009, 12:43

A uz si to zkousel?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » stř 27.5.2009, 13:14

Zatím hledám dobrovolníka :lol:
Funguje to, jiskří to jak čert, hluk je dost veliký, tipuji 95dB. Srovnatelné s tím, co koupil švára(UZI). Jiskřište je umístěno excentricky kvůli svítilně, ale rozteč je myslím stejná.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 27.5.2009, 13:21

HV: jako to je vsechno pekny, ze to tak "vypada". Druhou veci je, jestli to opravdu nejak ucinkuje.

Proc to nezkusis na sobe?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 27.5.2009, 13:23

Předpokládám, že tu integrovanou nabíječku do české zásuvky nenacpeš :D

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » stř 27.5.2009, 13:28

Jsem jediny, kdo ma dojem, ze je to nepouzitelne v pripade, kdy je obrance s utocnikem v kontaktu, protoze pak dostane slehu i ten obrance?
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » stř 27.5.2009, 14:42

S474N: možná by se účinek dal otestovat na nějaké staré kalkulačce :) Když srovnám výboje mezi UZI 1,5mil. voltu a tímto, nevidím rozdíl. Aby to generovalo výboj tak silný, že bude jiskřit a dělat rámus, je potřeba nějakou energii. Kdysi jako malej elektronik jsem měl trafo na jehož primár s "málo" závitama jsem dal 9V baterii s tlačítkem a na sekundár s "hodně" závitama jsem dal elektrody. Nejiskřilo to, ale šupy to dávalo slušný. Rozhodně bych nedal prsty na takto silný výboj. Když si vzpomenu, natočím to a plácnu to sem. Ale chceš-li, mohu ti ho půjčit na sebetest ;)
MarK: máš pravdu, proto jsem kupoval ten adaptér 230V/110V na který uvádím v prvním příspěvku odkaz ;)
HB: tvůj dojem je špatný, napětí prochází mezi elektrodami, nikoliv mezi "zemí"

Pro všechny. Asi to nebylo příliš patrné z mého příspěvku. Více jsem se o tom rozepisoval na Střelectví kam už nechodím, proto jsem to plácnul sem. Ten Cheetah paralyzer je v podstatě to samé co UZI, který se u nás prodává. Když píši to same, tak jediný rozdíl vidím v nálepce "značky". Jen má v sobě 110V vidlice pro přímé nabíjení z USA zásuvky což se u nás dá obejít nákupem trafa 230V/110V za 200,-. Úspora je citelná! cca 1500,-. Nejsem si jist přesně, protože tento model se u nás ještě neprodává. Odhaduji z modelu 1,5 mil. V, který stojí 40$ a u nás jej koupíte za cca 3tis.
Tady je vidět ten adaptér 230V/110V a samotný přístrojek v akci
VIDEO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 121

Registrován: stř 09.5.2007, 19:54

Zbraň: G34,ZVI98 a 06,CZ858

Bydliště: Brno

Příspěvek od Irminia » čtv 28.5.2009, 8:00

docela by me zajimalo, jak by se resilo pripadne zraneni osoby na kterou to pouzijes. Na 100% to nebude mit zadne atesty, ktere takove zarizeni musi v EU mit. Osobne se znam s majitelem firmy, ktera dovazi do CR UZI paralyzery a trvalo pres rok, nez dostali vsechny potrebne zkusebni protokoly a nekolik modelu z nabidky jim vubec nepovolili prodavat...
S vlídným slovem a pistolí v ruce se dostanete mnohem dál, než se samotným vlídným slovem. AL CAPONE

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » čtv 28.5.2009, 13:50

Irminia: Jedná se individuální dovoz, nepotřebuji atesty. Pokud to nějaká společnost dováží pro další prodej, atesty (prohlášení o shodě) samozřejmě mít musí. Je to pro ochranu spotřebitele.
Není to defibrilátor pro lékařské použití. Jestli budu nucen to použít, bude to KN nebo NO. Pak je jedno, jestli použiju klacek s atestem nebo bez něj. 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » čtv 28.5.2009, 14:04

bych se bál, že si ve stresu popletu ty tlačítka a místo abych do něj pustil proud, tak si na něj posvítím :?
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » čtv 28.5.2009, 14:17

:) posvícení neškodí. Je na vkusu každého soustruha, který model zvolí. V nabídce je i model bez osvětlení. Mě kombinace se svítilnou připadala dobrá. Když už se s tím budu tahat, ať je to občas i k užitku.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » ned 07.6.2009, 16:43

...při hledání manuálu jsem narazil na praktickou ukázku přesně toho mého modelu, jestli po tomhle nepřestanete mít chuť na testy, klobouk dolů :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=V9s55hIy ... re=related
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 07.6.2009, 21:21

Ehm a co jsme tam meli videt? Ja tam teda vidim vytlemenyho dedka, kterej si jenom vytahne kalhoty, sice to s nim skubne ,ale ze by byl nejak paralyzovan nebo ochromen teda ne? Navic jak si myslis, ze to funguje pres vrstvu odevu? Ja osobne bych rekl, ze tohle dava majiteli asi takovou "jistotu", jako plynovka. A to uz si myslim, ze ta plynovka je lepsi.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » ned 07.6.2009, 21:52

No, vidět tam jde to, že to s ním dost cukne. A to tak, že okamžitě pustí tlačítko, což je logické. Pouštět mu to někdo trvale, bylo by to asi zajímavější. Je jasný, že nebylo nejvhodnější demonstrovat to na holém lýtku, s tím souhlasím.
Nebudu se pouštět do diskuze/pře o účinnosti. Pokud chceš, někdy ti to mohu půjčit abys to testnul. Co se tyká průchodu přes oblečení, jedná se o 2.5 mil. voltu. Je jasný, že proud je minimální, ale tohle napětí, i kdyby bylo o 1/2 menší, si cestu nejde i přes hadry, za to ručím. A ne proto, že to jiskří a dělá to rámus, prostě proto, že o napětí a proudu něco vím ;)
O nic nejde, buď to zkusíš, nebo to tady zůstane v rovině teorie a domněnek ;)
Na tvém srovnání s plynovkou nevidím nic ostudného. Čistě teoreticky si dovedu obě tyto věci představit vedle sebe na pomyslném žebříčku účinnosti. Další prostředek k obraně. Nechci zde dělat žádnou propagaci. Jen jsem se domníval, že by lidi zajímalo, že mohou ušetřit alternativním nákupem, kdyby o něčem takovém uvažovali.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 08.6.2009, 7:15

HV: vsak ja to beru, ze to muze byt dalsi z prostredku. Naopak si myslim, ze tohle pro zenskou muze byt lepsi, nez ta plynovka. A to nejenom kvuli tomu, ze zbrane by se treba bala, ale i z duvodu lehke obsluhy atd. Rozhodne je to lepsi nez nic, ale na druhou stranu se prave slusi rict, ze to neni az takova "hitparada", jak si spoustu lidi mysli jenom na zaklade toho "zvuku jiskreni".
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pon 08.6.2009, 12:36

O tom žádná, nechci paralyzer nějak vyzdvihovat nad ostatní obranné prostředky. Jsou prostě situace, kdy se paralyzer hodí. Ať už proto, že je omezený přístup se střelnou zbraní, nebo pro ženu jako alternativa pepřáku. Nehledě k tomu, že když jde sama/sám večer po ulici, můžeš si bezelstně svítit na cestu a být "připraven". A to nejen na potencionálního útočníka ale třeba na psa.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Příspěvek od Kmoch Vladimír » čtv 11.6.2009, 23:22

Mám paralyser UZI 1,5 mil V a mohu potvrdit,že jeho užitná hodnota je pro mě dosti přesvědčivá.Výkon slušný i když ne nejvyšší možný,rozměry malé(kapesní)9,5x5,5x2,5 cm,napájení akumulátorem dobíjeným přímo přes kabílek ze zásuvky,akumulátor nemá paměťový efekt,je k němu dodáváno i šikovné nylonové pouzdro na opasek.
Nevím co zkoušeli za paralyser ve video ukázce,ale ač uváděli 2,5 mil V,tak si nemyslím,že to musel pro tu ukázku být opravdu on,nebo také nemusel být plně nabitý.Já osobně bych si s plně nabitým akumulátorem a paralyserem "jenom"1,5 mil V ránu rozhodně nepřál a po výboji v trvání 3 až 5 sec což je plný zásah(a to figurant rozhodně nezkoušel),by člověk měl být ochromen na několik minut.
Myslím si že to je skvělá volba do prostředí,kdy jiný způsob obrany je pro soudného člověka nepoužitelný,či nepřiměřený,leč dostatečně účinný.Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 181

Registrován: úte 07.4.2009, 22:24

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od kuro159 » pát 12.6.2009, 0:59

HV, pozrel som tvoje video a mozem ti povedat/napisat/ ze by som nechcel mat jazyk medzi tymi dvoma elektrodami. Asi by som si uz v zivote nelyzol,ze?! *70* Celkom sa mi to pozdava a chcel by som take kupit mojej mame, popripade zene... Vies mi poradit ako to dostat sem? Dik :wink:

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » pát 12.6.2009, 7:54

Link je nahoře. Na nákup potřebuješ pouze účet na PyPalu, což jestli máš mezinárodní platební kartu, je otázkou cca 5 minut. Posílají bez potíží, bral jsem 2 kusy a celníci to ani neprohlíželi, i když je přímo v názvu GUN :)
- - - Doporučuji ten růžovej, když je to pro ženu :) - - -

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Paralyzer - nákup ze zahraničí

Příspěvek od HV » pát 24.2.2012, 14:19

Po delší době a v souvislosti s oživením tématu "paralyzer a jeho účinnost" bych rád něco dopsal ke mnou popisovanému typu.
- V paralyzéru je použit battery pack 3ks NiMH, který trpí samovybíjením. Pomineme-li účinnost jako takovou, pokud by se na něj někdo chtěl spoléhat, je nutno min. 1x týdně provést jeho vybití (např. trvalým sepnutím svítilny přes gumičku) a opětovné nabití.
- Poutko s pojistkou je realizováno konektorem jack 2.5mm a použitím zkratovátka. Nejedná se o nic spolehlivého. Včera, když jsem to měl otevřené, provedl jsem vyřazení této pojistky sletováním drátků.
...zbraně, mám zbraně

Zpět na „Ostatní zbraně“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz