Realná situcae - použití zbraně


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od Globus » pát 11.9.2009, 15:43

Tak tu máme dvě témata Hypotetická situace, ale nenašel jsem reálné zkušenosti. Máte někdo nějakou? Chcete se podělit?

Já se s vámi podělim o mojí, doufám že i pro vás, humornou historku.

Nedávno /cca 3 týdny zpět/ jsem se vrátil v noci z práce. Celá rodina už spala, tak jsem v tichosti zaplul k sobě do pokoje. Za chvilku jsem zaslech nějaký šramot z obejváku, chození a šourání po plovoucí podlaze /odjinud nemohl být, neb plovoucí podlahu mám jen já u sebe a je v obejváku, jinde jsou koberce/. První co mě napadlo že se někdo z rodičů vzbudil, protože bylo slušný vedro a nemůže spát. Vylezl jsem do předsíně, kouknul do ložnice rodičů a zjistil že tam oba leží a spí. Navíc máma spala klasicky napůl postele takže jsem si řek že čuba spí zase u ní.
Následovalo přemejšlení jestli se mi to nezdálo...což po pár vteřinách přerušil opakující se hluk z obejváku.
Další myšlenka bylo "ty voe, balkon je otevřenej" a protože bydlíme v prvnim patře, tak "sem někdo vlezl po hromosvodu" který vede podel našeho balkonu.
Potichu jsem se přesunul k sobě do pokoje, vzal baterku, Gastonka a přesouval se směrem obejvák.
Nakročil jsem napůl do vchodu do obejváku, posvítil si baterkou... abych s úlevou zjsitil že to šramotila čuba, která stála předníma tlapama na stolku a vyžírala z misky oříšky který rodiče zapoměli uklidit když šli spát. A to šramocení vydávala jednak tim jak jí to padalo částečně od huby a druhak jak jí ujíždeli zadní tlapy tak jak přešlapovala aby neupadla.


Řeknu vám nervíky to byly pěkný :(
EMO s Glockem :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od Starosta » pát 11.9.2009, 16:46

No já svýho času pěkně vycukal, to jsem ještě bydlel s rodiči v dvoupatrovým baráku.

Víkend, rodiče na chatě, nebo kde, večer koukám nahoře v pokoji na film a dole najednou šramocení.
Vypnul jsem zvuk a nastražil uši, ozvalo se to znova zřetelně, takže začátek schýzy. Jako zvenku nebo od sousedů to neznělo, byl jsem si prostě jistej, že je to uvnitř, notabene když jsem si to vyslechl ještě jednou (zeshora) z chodby.

Tak to jsem si řekl, hm, to se mi teda nezdálo, naši jsou pryč, zvířata v baráku žádný, že by přijel nějakej brácha? Asi ne.
Tehdy jsem ještě neměl zbroják, takže jsem se rozhlíd zase po pokoji a popad to nejlepší, co jsem měl a s čím jsem trochu uměl, totiž bastarda :oops: :lol: :roll:
http://www.sword.cz/mec3b.jpg
No, "šerm" (nebo spíš "plácaná", páč to nemá ostří) s takovou krávou v baráku potmě a proti dnešním zbraním - no, prostě to bylo lepší než kuchyňák nebo plácačka na mouchy a je to tak 10 let zpátky :D

Takže jsem se připlížil dolů a poslouchal, nikde nic, tak jsem zpoza dveří rozsvítil a skočil do obýváku připravenej začít dělat fašírku, kdyby šlo do tuhýho, nebo zdrhat, kdybych se náhodou podíval do něčího laufu nebo tam čekali tři borci.

Světe, div se, nikde nic, okna zavřený, zamčeno, nikde ani noha. Nepřišel jsem na to, co to mohlo bejt, ani dneska mě to nenapadá...
PS. Ten film byl nějaká nuda, žádnej horor ani online měsíčník Leo :wink:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od S474N » sob 12.9.2009, 9:26

Globus: ja jenom dodam takovou mensi technickou, ze i ty hypoteticke situace se mnohym z nas opravdu staly a ze treba dotycni chteli vedet, jak by reagovali ostatni *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Re: Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od Globus » sob 12.9.2009, 10:36

Však jo, to mě taky napadlo.
EMO s Glockem :lol:

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Re: Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od JWK » sob 12.9.2009, 10:40

Muze byt, ze to byl poltergeist.
Glock 19

Příspěvky: 13

Registrován: úte 03.2.2009, 12:14

Zbraň: GLOCK

Re: Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od Candát » pon 14.9.2009, 8:06

Zdravím,
letos někdy na jaře mě vzbudil hluk vycházející jakoby z přízemí domu, alespoň jsem měl ten dojem. Jakoby někdo běhal kolem domu a bušil do oken či kopal do dveří.
V momentě jsem vystartoval, glocka tasil z trezůrku, ještě přidal baterku a po schodech jsem opatrně našlapoval do přízemí. Manželka mezitím šla do pokojíku k dětem s příkazem se zamknout.
V přízemí nikdo, tak jsem se vydal i ven. Jen tak v trenýrkách, venku hodně chladno a pršelo. Obejdu celý dům, svítím do všech koutů a "šermuji" s pistolí. Dodávám, že bydlíme na konci vesnice v posledním domě směrem k lesu a vyjímečně se ukáže v blízkosti i černá zvěř.
V tom slyším manželku z druhé strany domu, jak volá z okna z pokojíku dětí, že už ví co to je. Že to viděla z okna, jak to nakukovalo dovnitř do pokoje.
No jen jedna malá kuna si zašla na procházku k našemu domu, zřejmě na vajíčka a mladé vrabčáky, kteří ve velkém hnízdí pod okapy domu.
Takže manévry jsem okamžitě ukončil, pěkně vymrzlý a zmoklý zase zajel pod ještě teplou peřinu s velkou úlevou.

Příspěvky: 48

Registrován: úte 20.6.2006, 20:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: jižní Morava

Re: Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od Brigadier » čtv 17.9.2009, 21:45

Já si užil teď o víkendu. Byl jsem v remízku na švestkách. Stojím u stromu, ohýbam větve, trhám. Jsem na jednom místě už deset minut. Před tím jsem nadělal dost hluku, prosekával jsem ostružiní a staré šípky abych se dostal ke stromu. A jak tak trhám, najednou se 3 metry ode mě mohutně zatřepe keř, porostlý ostružinami. Zádama mi projel mráz, ale to už jsem držel v ruce "ukazovátko".... Nevím, co to bylo, ale zdrhalo to... Pak jsem tam vlezl, byl tam solidně velký pelech :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Re: Realná situcae - použití zbraně

Příspěvek od Globus » pát 18.9.2009, 12:18

Brigadier: jo tohle jsou dobrý situace...nebo když z vysoký trávy kousíček před Tebou vylítne s řevem tetřev, nebo něco podobnýho...párkrát sem to zažil a pokoušel se o mě slušnej zásek pumpy :crazy:
EMO s Glockem :lol:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz