Stranky LOS


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Stranky LOS

Příspěvek od cmk » pát 06.11.2009, 16:35

Založil jsem toto téma proto, že se o tom psalo v různých tématech, ale nikde v celku.

Budu tu průběžně informovat o novinkách na tomto webu.

Momentálně běží web na adrese: http://idpa.ic.cz (pokud se stránky přesunou, bude tento příspěvek editován).

Takže začnu současným stavem:
Na stránkách je:
a) v současné chvíli známá termínová listina
b) ta má položky datum, prezentace, pořadatel, místo, propozice, registrace, výsledky, fotky
- datum = datum konání závodu
- prezentace = čas prezentace plus je v závorce uvedeno, v jakých disciplínách bude závod vyhlášen a jde-li ko klubovku či pohárový závod)
- pořadatel = kdo to pořádá
- místo = kde to pořádá
- propozice = odkaz na propozice (jsou-li již dostupné)
- registrace = odkaz na registrační formulář je-li už/ještě dostupný
- výsledky = výsledky závodu, jsou-li již dostupné
- fotky = odkaz na fotky ze závodu, jsou-li dostupné (1 zdroj)

c) historické výsledky poháru a MČR z let minulých (teď momentálne 2007, 2008, 2009)
d) jsou dostupná aktuálně platná pravidla pro krátkou zbraň
e) jsou dostupné odkazy na soubory, které by mohly pomoct pořadatelům (hodnotící tabulky, scoresheety, návod na breafing)
f) je dostupný formulář pro přihlášení se k novinkám na webu mailem

Postupně bude těch věcí víc, nějaký FAQ, nějaké info o LOSu apod...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Re: Stranky LOS

Příspěvek od provarenec » ned 08.11.2009, 13:21

Už jsem využil...

Dobrá práce Honzo
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 266

Registrován: čtv 24.4.2008, 10:55

Zbraň: G19

Bydliště: Vysočina

Re: Stranky LOS

Příspěvek od MiRaS » pon 09.11.2009, 17:41

Práce záslužná a chválihodná. Nemohu si ale odpustit připomínku.

Využil jsem možnosti a odeslal registraci na Otrokovice. Nevim ale zda to prošlo nebo ne. Po odeslání nepřišel žádný potvrzující email, ani se nezobrazila stránka oznamující odeslání (pouze zpět prázdný formulář).
Neškodilo by oznámení o úspěšném odeslání jak na email, tak i zobrazení stránky s potvrzením.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Stranky LOS

Příspěvek od cmk » pon 09.11.2009, 17:57

Jak vsude pisu, jsem ta nejvetsi Lama na programovani.
Kdybych vedel jak, klidne to udelam... Jenze ja nevim :-(
Jediny co zvladnu je, ze to skoci na stranku, kde to napise "odeslano" a bude tam tlacitko pro navrat :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Stranky LOS

Příspěvek od cmk » pon 09.11.2009, 18:09

Resp. jeste jinak...

Mam slibeno, ze mi bude poskytnuta PHP aplikace stejna jako treba na http://leiko.powernet.cz/super09-2/index_cz.php - tzn, ze registrace nepojede pres mail, ale bude aktivni, kazdej si bude moct vybrat squad, uvidi ostatni zaregistrovany apod... Poradatel si akorat vecer pred zavodem stahne tabulku prihlasenejch, pripravi hodnotici tabulku a scoresheety a bude to.
Ale jak rikam - zatim to mam jen slibeno :-(

Myslim ale, ze uz jsem i nekde psal, ze mailovy formular je docasne reseni...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 13

Registrován: ned 22.11.2009, 20:38

Bydliště: Nymbursko

Re: Stranky LOS

Příspěvek od maxpayne » ned 29.11.2009, 16:55

LOSu zdar!
..kolega se mne při pohledu na vysledkovou listinu zeptal, čím kdo na závodech střílel. Možná by nebylo od věci, přidat jeden sloupec s uvedením použité zbraně, pro zajímavost a úplnější informovanost s čím se kdo kam prostřílel.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Stranky LOS

Příspěvek od cmk » ned 29.11.2009, 21:50

Tak to vemme do dusledku, co by to znamenalo:

a) zmena registracniho formulare (budiz, to neni problem, to je na 5 min)

b) 1 polozka navic, ktera by se kontrolovala u registrace (myslim tim, ze by se kontrolovalo, jestli to souhlasi se zbrani uvedenou v registracnim formulari, pripadne dalsi vec, ktera by se zapisovala do prezencky pred zavodem)

c) dalsi vec, ktera by se pak importovala do hodnotici tabulky (kdo ovlada excel, je to proste jen jeden sloupecek k oznaceni navic, pro spoustu lidi to ale je realne dalsi vec, ktera se jim posere pod rukama)

d) dalsi sloupecek k tisku - uz ted je obcas sirka tim omezujicim faktorem pro tisk na 1 stranku, aby to bylo jeste citelny, sloupec navic by to jeste zdrobnil.

Obecne tedy tvrdim, ze to je zajimavy napad, otazkou je, aby ty vsechny kroky kolem toho znamenajici potencionalni problem byly delany pro statisticky zajimve cislo lidi, co ty vysledky sleduji.
Realne je to delano predevsim pro ty strelce, co to strili a ti vetsinou vedi, kdo cim strili :-)

Pkud jde Tvemu znamemo obecne o to, cim se to strili:

Pi: CZ75 SP-01 (Shadow), G17/G19, K100, klony 1911, HK USP, Sig Sauer 226 (tim jsem pokryl myslim 95% strelcu)

Re: S&W 625, S&W 686, S&W 66, S&W 19 a jjich "kopie" od Taurusu, Ruger GP141 (tim jsem opet pokryl 95% strelcu)

ZPi: G26, CZ RAMI, HK 2000, Kevin, Kel_tec, Walther PPK (opet 95%)

ZRe: Totez co 625, ale ve 2" (nevim, jak se to jmenuje), Taurus 905, Taurus 85, S&W nevim-kolik, ale takova ta znama .38ka 5ranna, Ruger SP101 (opet 95% pripadu)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 13

Registrován: ned 22.11.2009, 20:38

Bydliště: Nymbursko

Re: Stranky LOS

Příspěvek od maxpayne » pon 30.11.2009, 21:17

Vyčerpávající odpověď. Díky!

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz