Střelivo pro Glock 36


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Příspěvky: 2

Registrován: stř 02.12.2009, 12:22

Zbraň: glock 36

Střelivo pro Glock 36

Příspěvek od srixon » stř 02.12.2009, 12:31

Potřeboval bych poradit s vhodným střelivem pro Glock 36. Doslechl jsem se, že by mělo být rychle hořící, ohledně poměrně malé délky hlavně, aby nedocházelo ke ztrátě energie. Děkuju za odpověď.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelivo pro Glock 36

Příspěvek od cmk » stř 02.12.2009, 15:56

V pripade.45ky bych to neresil.

Ta uz sama o sobe je pomala az az.

Tlucou se tu 2 veci proti sobe.

Jako idealni na obranu se doporucuje co nejrychlejsi strela s co nejvetsi deformaci. Jelikoz ale u nas deformacni strely zakonne moc neprojdou, jsme odkazani na obycejne olovo, polo nebo celoplaste. A tam uz vyber neni moc velky.

Naboje se v .45ce delaji se strelama 200-250 grainu.
Tezsi naboje budou min nachylne na ztratu faktoru, ale osobne si myslim, ze vliv delky hlavne neni tak velky, aby bylo nutne se tim zabyvat.
Ze mnohem dulezitejsi je se vubec trefit a pripadne se ke strelbe dostat (myslim v ramci NO ci KN) tu lidi jiste radi zopakujou :-)
Pak bude mit vetsi vliv tvar a deformace strely.
Doporucuju nejaky komoly kuzel s plochou spickou - ale durazne varuju - nejdriv to vyzkousej, jestli to bude spolehlive fungovat - komole kuzely v 45ce jsou nachylnejsi na zavady.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Střelivo pro Glock 36

Příspěvek od HV » stř 02.12.2009, 16:12

...tak tak, osobně bych dal přednost spolehlivému a otestovanému střelivu byť s "menším" účinkem. Ostatně proto jsem přestal nosit CEPPy a začal nosit celopláště, kterých vystřílím poměrně dost.
...zbraně, mám zbraně

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz