Glock 22


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 85

Registrován: stř 10.1.2007, 20:27

Bydliště: Praha

Glock 22

Příspěvek od DUFI » sob 26.12.2009, 8:49

Ahoj,mám jeden technický dotaz k modelu 22 v ráži 40SW,stává se mě pravidelně,že při vypuštění střelecké pohotovosti s 1-2 náboji v zásobníku se náboj zasekne před náběhem do komory a není ho možné dostat dál,tak od 3 a více nábojů v zásobníku to funguje normálně,při střelbě také,má odstříleno kolem 3000 ran s cca 5 druhy střeliva a nikdy jsem neměl žádnou závadu,možná pomůže vyměnit vratnou pružinu,stává se to někomu....?

Příspěvky: 25

Registrován: pon 30.10.2006, 14:03

Re: Glock 22

Příspěvek od hajnrich » sob 26.12.2009, 9:42

Totéž mi dělal G23. Příčinou u mne byly unavené pružiny v zásobníku. Vyměnil jsem je za silnější od Wolffa, viz http://www.gunsprings.com/index.cfm?pag ... &mID=5#148 a problémy zmizely jako když utne. Originální pružiny jsou stejné jak pro 9L, tak pro 40SW a já si myslím, že těžší náboje 40SW někdy nestihnou včas podat,takže střela se kousne o hranu náběhu do komory. Dělalo mi to hlavně olovo a těžší koule, pláště přece jen přes hranu většinou přeskočily. Múj předchozí G35 to dělal taky, tam jsem to řešil občasným našponováním této pružiny. Pomohlo to vždy jen na chvíli...

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz