upravy cz 75


Zkušenosti s pistolemi značek CZ U.B., CZ Strakonice, ZVI nebo AlfaProj

Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

upravy cz 75

Příspěvek od rotwajlerdick » stř 03.2.2010, 21:43

poradte mne chci malemu trochu vylepsit cz75 koupil sem ji kdysi novou a lezi mne v trezoru ma nastrileno tak 1000ran za 15let mne nesedu tak ji nepouzivam ale synovy se s ni strili fajn tak bych mu ji chtel vylepsit zajima mne

-vymnena miridel- bude s tim strilet prevazne kvz na mirenku moc neni)syn)
-jednocinna nebo dvojcinna spoust?mam k tomu i kadeta
-tuta 75 ma kulaty kohout chtel bych ale to stare provedeni s ostruhou nemuzu sehnat a ani nevim zda by tam sel vite nekdo jestli ano
-pouzdro na zbran a na dva zasobniky pouziva standartni dastu ale to neni nic moc
-
dik roman
zabijte je vsechny buh si je prebere

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: upravy cz 75

Příspěvek od Selag » čtv 04.2.2010, 6:42

Pro KVZ je vhodná kombinace světlovodná muška a hledí od A. Týce. :-) Je fakt super :-)
U spouště vzhledem k určení zbraně bych se přimlouval za zachování SA/DA.
Starý kouhout tam jde, zkus se zeptat p. Zendla, nebo p.Lenikuse, případně rovnou p.Rezka.
Pokud se jedná o pouzdro na závody KVZ a na nošení na střelnic je ideální služební Dasta z tohoto katalogu
http://www.dasta.cz/html/Katalog%20CZ/katalog08cz.pdf
model služební 258.
Jako držák na zásobníky pro KVZ se plně osvědčilo toto:
http://www.milec-holster.com/www/index. ... 2&lang=cze

Pokud jde o pouzdra na případné nošení, tak doporučuju vybrat z nabídky
http://www.kmsaddlery.cz/ , nebo od www.cihelka.com
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: upravy cz 75

Příspěvek od rotwajlerdick » čtv 04.2.2010, 15:46

nebyla by foto toho hledi jak to vypada,kdes ,shanel musku s tim vlaknem ,jakou bys doporucil barvu,mas kontakt na rezka o tom sem slysel ze je dobrej
pouzdra sem shledl a uvazoval sem o tech samych az ny ty zasobniky je trochu jine nez sem vidal s km sandlery mam dobrou skusenost mam od nich hezkych par pouzder ale tuto cizu nikam nosit nebudu je to krava velika a mne nesedi jetemner nova a kvuli par korunam ji nema cenu prodavat a kdyz se s ni malymu dobre strili tak mu ji poladim a bude makat a ne zahalet v trezoru
zabijte je vsechny buh si je prebere

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: upravy cz 75

Příspěvek od Selag » pát 05.2.2010, 6:57

Hledí a světlovodná muška jde koupit tady : http://shop.czub.cz/objects/1057015690.html
Kontakt přímo na p.Rezka nemám, já to řešil přes p. Lenikuse. Jeho číslo ti můžu v případě zájmu poslat v SZ, kontakt na p. Zendla je na netu.
Ještě k tomu hledí, možná by nebylo špatné tam dát stavitelné. Pokud nebude střílet stále stejnou municí.... a i závody KVZ jsou většinou rychlejší mířenka, tak že ten světlovod taky ještě rozvaž. Já ho na Sphinxu mám a řešil sem, jak zo zabarvit, aby tak nezářil :-)
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: upravy cz 75

Příspěvek od rotwajlerdick » pát 05.2.2010, 15:56

hm dikytakze v pouzdrech mame jasno,zasobniky sem upravil ma tri 18ranny s gumovou botkou ,spoustak zustane dvojcinej ale se starym typem kohoutu kvuli bezpecnejsimu vypousteni pres palec kdyby musel nekdy
takze nevim stale jaka miridla sem nerozhodny
a zajimalo by mne jeste navic zda ma cenu zvetsovat pojistku nepouziva se nak a zachyt zaveru ten sem koupil ale je to s nim divny je dlouhy mmoc skoro drhne o pojistju mozna ma byt jina prave ale nevim jaka
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: upravy cz 75

Příspěvek od Albert » pát 05.2.2010, 18:02

Kohout bych neřešil... Nevypouštěj přes palec ale proti ukazováku, jen na pojistný ozub.
Po nabití náboje do komory, samozřejmě s ukazovákem silné ruky mimo lučík spouště otočíš pistoli na plocho. Ukazovák i zbraň míří před tebe (bezpečným směrem)... ukazovák slabé ruky vložíš do prostoru mezi kohoutem a úderníkem (bříško prstu je na kohoutu, nehtem směrem k úderníku) a prostředník s palcem zároveň přidržuje kohout ze stran.
Nyní opatrně stiskneš spoušť, jen tak aby uvolnila kohout a prst zpátky mimo lučík podél rámu. Pak už jen kohout pomalu vypouštíš vpřed a zároveň vysouváš ukazovák slabé ruky. Kohout se zastaví na pojistném ozubu.
Je to naprosto bezpečné a tím že máš zbraň na plocho na ní stále dobře vidíš jak ty, tak třeba vedle stojící rozhodčí který má tím pádem stále tvoje prsty na očích.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: upravy cz 75

Příspěvek od rotwajlerdick » pát 05.2.2010, 18:37

ja vim znam ale chci myt jistotu ze neklouzne malymu je mu 13let a jednoznacne s ostruhou je na vypousteni lepsi a je to jistejsi
zabijte je vsechny buh si je prebere

Zpět na „CZ U.B. & CZ Strakonice & ZVI & Alfaproj“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz