Airsoft GLOCK


Airsoft, vzduchovky, černý prach, praky, nože, slzáky a další

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od riskman » pon 15.3.2010, 15:10

Maco: jezdíš třeba občas po závodech? Do Prahy se moc nedostanu, ale až bych jel rád nabídku využiji. Na zimu by to bylo příjemné zpestření :).

Jinak co tohle:
http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=3543
koukal jsem, že sám máš G19, a jak jsem řekl je pro mě prioritní stejná váha a chod spouště, nevím jak je to u airsoftu se střevy a zda-li jde "ladit" spoušť, abych se dostal na to samé co mám na ostré zbrani?

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Maco » pon 15.3.2010, 15:16

Ano na závody určitě pojedu je, ale otázka na které každopadně je možné mi napsat jak na nějake pojedeš jestli pojedu taky a určo se domluvíme. Spíše se ale budu zaměřovat na závody Vražkov a Čelakovice případně Avim protože diky práci mám i nový koníček a tak i zde budu mít hodně akčních přestřelek :-D

Nic méně i G19 od KWA je možnost bude tam rozdíl v o něco slapšim výkonu ale to bude cca 5 m/s na úsťovce jinak na tehle zbrani není možné upravovat odpor spouště. A v neposlední řadě toto zboží momentálně není skladem :-( proč myslíš že mam G17 a G26 :-D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18

Registrován: sob 13.12.2008, 18:17

Zbraň: špuntovka

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Ebola » čtv 18.3.2010, 2:47

nezapomente,že u plynovych AS pistolí je výrazně slabší vratná pružina, takže krom pozitiv v podobě realný hmotnosti, samonabíjecí fce, zachytávání závěru a pod, má i nevýhodu (a z mýho pohledu dost výraznou,obzvlášt pro lidi co nenosej s myší v komoře) v podobě "ukolíbání" snadností chodu závěru,a s tim možným chybným přebitím u ostrý. manuální pistole se natahujou ztuha,ale zas nelítá závěr,a hmotnost je většinou taky jinde..dále airsoftky nejsou na nějaký velký sušení stavěný,takže při častym blbnutí se u některých zásobníků láme ústí,kterým lezou kuličky ven...takže můj názor je, pokud nejste v pytli jako MarK,že jezdíte za hranice-sušte s tim, co nosíte...
Pocem a zopakuj to..

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Maco » čtv 18.3.2010, 16:14

Ebola: kolik máš airsoft zbraní a kolik jsi s ními nastřilel :?:

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od cityshark » čtv 18.3.2010, 18:42

Maco - chapu, ze mas snahu prodat :-), ale AS na suseni fakt neni - az na MarKuv problem. A Ebola? Co ja vim, tak se AS zabyva kolik? 8 let?

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Maco » čtv 18.3.2010, 18:56

cityshark: o snahu prodat tu nejde. Jde spise si to zkusit ja beru ze nekdo chce dat sve skusenosti ale dokud neco nezkusis sam nemuzes vedet jestli ti to bude stacit nebo dostacovat. :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18

Registrován: sob 13.12.2008, 18:17

Zbraň: špuntovka

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Ebola » čtv 18.3.2010, 20:31

to mi ho vyndej,ze vlezu na forum o palnych zbranich, a budu si pomerovat pero,kolik mam airsoftovejch hracek. Pokud to je pro někoho kritérium pro posouzení váhy argumentu, budiž. první máštomet sem měl od cca 14ti let, shodou náhod manualní Glock (1st gen :) ) od UHC..za tech uplynulych vice nez 10 let se pres 7 let venuju servisovani airsoftovych zbrani,z toho poslednich cca 5 let v nejmenované firmě Anareus. Bohužel nedosahuji Vašich kvalit a airsoftovou zbraň mam pouze jednu,neb mi to ke štěstí stačí. pokusím se ji i přes to co nejdříve přidat do svého podpisu,abych tady zapadnul,a směl bez obav vyjádřit svůj ponížený názor.
Pocem a zopakuj to..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: stř 13.1.2010, 14:05

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Hitman » čtv 18.3.2010, 20:59

Airsofty na sušení ano, ale podle mě jenom čistě na CQC potyčky ala Gabe Suarez a podobně kdy by to s ostoru nebylo vhodné. Na takové to domací sušení jako tasení, napichování airsoft rozhodně ne. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že díky airsoftu jsem získal hodně špatných návyků, které se teď hodně těžko odstraňují.
"Amateurs train until they get it right, Professionals train until they get it wrong".
Travis Hailey and Chris Costa
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Jasik » pon 22.3.2010, 13:58

Ebola: Hele pane, klídek. Maco se myslím celkem slušně zeptal a Vy si tu hned hrajete na uraženého. Podle mne Vás tím dotazem nechtěl vůbec "zesměšnit" nebo shodit Vaše znalosti, a už vůbec myslím nemá potřebu se tu vytahovat počtem AS zbraní, ale zajímalo ho do jaké míry je Vaše odpověď podepřena praktickými zkušenostmi. Toť vše..
Uražená ješitnost se na tomhle foru fakt nenosí. Myslím, že cityshark Vám to může potvrdit, pokud se znáte osobně.
Díky a sorry za OT.

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Maco » pon 22.3.2010, 19:42

To Jasik: děkuji za podporu :twisted:

To cityshark and Ebola: o prodej tu nejde jak jsem již psal nikomu nic nevnucuji a pouze nabízím možnost si to osahat a případně to zkusít a pak když se to bude libit a dostačovat můžem se bavit o obchodu a to se budu bavit s dotyčným mezi čtyřma očima ne to rozvíjet na netu. A v neposledni řadě k tomu nabízím jak k ukázce tak k vyzkoušení své Glocky ala air soft.

Já se věnuji chvíli airsoftu, ale může to být zajimáve spestření k jistým treningovým návykům protože střelit někoho air softem můžete s ostrou neeeee.

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od cityshark » pon 22.3.2010, 21:41

4 Jasik - no me to spis vyznelo jako "A kdo jsi, ze mi budes kazat o AS?"... ale to je jedno. Ja uz jsem svoje rekl. AS je AS a krom strileni do zivyho a tahani za nektere hranice zadne vyhody neprinasi. Naopak, moznost nauceni chyb. Ale kdo si nechce poslechnout radu nekoho, kdo ma AS veci v prackach 10 let, necht jde za Macem, ktery je v tom sice kratce, ale rad poradi, predvede, zapujci, proda a da si do podpisu :-) :-) :-) (no offense)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18

Registrován: sob 13.12.2008, 18:17

Zbraň: špuntovka

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Ebola » pon 22.3.2010, 23:18

Jasik:já sem naprosto v klidu,neboj se nic. Pouze sem reagoval na Macova dva posty,který ve shnrutí zněly a vyzněly "zjevně nevíš o čem mluvíš (a post "ja beru ze nekdo chce dat sve skusenosti ale dokud neco nezkusis sam nemuzes vedet jestli ti to bude stacit nebo dostacovat" to naznačuje imho víc než jasně). Jinak samozřejmě,že Maco nemá potřebu vytahovat se počtem plastometů,proto je nemá vypsaný v podpisu, protože každýho to hrozně zajímá, že jo.

každopádně si nejsem vědom toho,že bych se Macy/Maca/Macoa nějak dotknul co se jeho obchodních nebo airsoftových aktivit týče,takže uplně nerozumím tomu povyku,vyjma toho,že sem dal najevo,že nejsem takovej loser v oboru,jak Maco předpokládal. pokud v jeho příspěvku necítíš jistou míru arogance,tak jsem asi holt víc útlocitnej...

O uražený ješitnosti netřeba mě poučovat,myslim, že když se koukneš na dobu mý regiitrace versus množtsví příspěvků, tak zjistíš,že sem tu dost dlouho na to,abych věděl,jak podobný fora fungujou,a věř mi, že nemam potřebu se do kohokoliv srát. každopádně aby to nebyl OT, za svým výše uvedeným názorem (který byl zpochybněn připíčem "hej kámo,kolikrát si z ersoftky střílel") si stojim,a budu jen rád, když mi Maco vyvrátí mý argumenty,a převědčí mě, že to není pravda.

edit 4 Jasik:co tak koukam,tak sem použil klasickou formu internetu,tzn tykání,tak doufám,že Tě/Vás to nepohoršilo,pokud ano, nadále se napravím,ale přijde mi,že v techto komunitních forech tykání funguje líp...
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 23.3.2010, 9:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Pocem a zopakuj to..

Příspěvky: 181

Registrován: úte 31.7.2007, 11:37

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Georgus » stř 21.12.2011, 13:40

Ahoj, potřeboval bych poradit na něco výkonného co by mohlo bolet psa který mi leze na zahradu, mám jen manual glocka a to je slabé, jestli u toho nějak jde zvýšit výkon tak poraďte.Nebo co jiného bych si měl pořídit aby ho to bolelo jak sem vleze a mělo i dostřel.A ne svojí G17 ani 31 do něj zatím střílet nehodlám.Děkuji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od kolaCZek » stř 21.12.2011, 13:42

A co nakopat pana majitele do zadku? Ta nema tvar za to nemuze... :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od kuba » stř 21.12.2011, 14:25

jenze od pricinu bohuzel s nasimi zakony resit moc nemuze..
Vykaslal bych se na airsoft a vzal normalni starou slavii vzduchovku, broky budou bolet vic jak ty 6mm plastovy kulicky..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 181

Registrován: úte 31.7.2007, 11:37

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Georgus » stř 21.12.2011, 16:16

No nevím nechci ať se mu to dostane pod kůži nebo tak něco.Majitele neznám to je ten problém a sledovat ho by bylo na dlouho a to se mi nechce.Tak nevím, kdyby vás něco napadlo tak mi dejte vědět.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od kuba » stř 21.12.2011, 16:18

zas takovou silu to nema na tu vzdalenost (chlupy atd)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od S474N » stř 21.12.2011, 20:22

Jen se zeptam, jak ti muze lezt na zahradu? Nebude lepsi se zamerit na kvalitu ohrazeni, nez vymyslet ptakoviny?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 181

Registrován: úte 31.7.2007, 11:37

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od Georgus » čtv 22.12.2011, 22:13

Protože zahrada je velká a je zde trošičku problém ohledně majetkového sporu,není to spor jen to nikdo neřeší a řešit nechce,takže proto jsou tam mista kudy se může dostat dovnitř.No nevadí,vymyslím něco jiného.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Airsoft GLOCK

Příspěvek od S474N » čtv 22.12.2011, 22:23

Georgus: tak ty mista zkus nejak prehradit, proste resit pricinu a ne dusledek.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Ostatní zbraně“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz