Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od S474N » pon 12.4.2010, 11:13

Před Krajským soudem v Ostravě stanul 39letý René Zaletal z Oder na Novojičínsku. Je obžalovaný z vraždy. Loni v srpnu vtrhl do bytu své bývalé přítelkyně a po krátké rozepři ji podle obžaloby střelil malorážkou do hlavy. Žena, se kterou má dvouletou dcerku, zranění nepřežila.

René Zapletal se pak i se zbraní až do druhého dne skrýval v okolních lesích, podle svých slov se chtěl pokusit o sebevraždu, ale nedokázal to, a proto se vzdal policii.

Obžalovaný odmítl u soudu vypovídat, četla se tak jeho výpověď z přípravného řízení. V ní mimo jiné uvedl, že neměl zbrojní průkaz, protože byl už dříve trestán. Kulovnici, malorážku a pistoli si postupně obstaral díky strážníkovi Městské policie ve Vítkově, který zbraně "vzal na sebe" a pak je Zapletalovi prodal. Strážník je dosud ve službě, odmítá však, že by se takto na koupi zbraní podílel.

K soudu přišel také bratr zavražděné. Řekl, že byl ještě před vraždou na policejním oddělení ve Vítkově dvakrát podat trestní oznámení na Reného Zapletala.

"Jednou jsem tam byl, protože mou sestru fyzicky napadl, podruhé jsem policii oznámil, že vlastní nelegálně zbraně. Policista řekl, že to vědí a budou to šetřit. Jenže za čtrnáct dní poté sestru zabil. Kdyby jednali rychleji, nemuselo se to stát," řekl u soudu bratr zavražděné.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://zpravy.idnes.cz/muz-zastrelil-by ... _krimi_cen
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od Jasik » pon 12.4.2010, 11:17

Tak ten poslední odstavec je bomba.. Policie vzala na vědomí oznámení, že ten chlap má nelegální zbraně a 14 dní (minimálně) s tím nic nedělali. A pak se pseudohumanisté a jiní "intelektuálové a všeználci" diví, že jsou tu majitelé legálních zbraní, kteří se na Policii nechtějí spolehnout a jsou připraveni bránit svoje zdraví a majetek v případě útoku na ně...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od opice » pon 12.4.2010, 11:47

Tak z toho posledního odstavce se mi chce taky blejt.
To už je fakt do nebe volající.
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od Salamoun » pon 12.4.2010, 19:21

Hele voe SATAN z Tebe se stává černá kronika,něco jsem o tom případu četl a noviny si jako vždy trochu odporují.Jedny píšou zaručené zprávy atd.druhé jejich negaci,já jsem na TV PRIMA dokonce slyšel výpověď toho vobecního slouhy,ten pravil,že sám je myslivec a že od něj ten vrah chtěl koupit něco na střílení,ale odmítl a on ho napadl atd.,ale že si myslí,že obžalovaný má dobrého právníka a že ten mu poradil,co má říkat a hlavně co nejdéle mlžit do vitracena a svou vinu trochu rozpliznout na ostatní,pak dobrý doktor,hlava porušená,choré čivy,vazba se započítává a na Vánoce si ťukne panákem v místí Oderské hospodě s fízlama.Emigrace na opuštěný ostrov a bude pokoj. :crazy: :crazy: :crazy:

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od Steiner » pon 12.4.2010, 20:53

V odpoledních zprávách zaznělo, že na vině byla jeho agresivní povaha a láska ke zbraním. O tom že měl zbraň nelegálně ani slovo. :shock:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od S474N » úte 13.4.2010, 10:17

Salamoun: tema zde se jmenuje Cerna kronika a slouzi ke shromazdovani prave takovych zprav *4*, bohuzel jsem evidentne jedinej, kdo ty zpravy sleduje a shromazduje.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od pitt » úte 13.4.2010, 10:53

evidentně jsi jedinej kdo se nudí :lol: :lol: :lol:
nevím co sem psát,ale když se to přejete..zzzdddrrrffftttzzzhhhoooaaawwwvvššeeccoonnaappiiššuunnaattoottooffoorruummjjeeffiikkcceehhhssseeedddooohhheeedddrrrkkklllxxxaaasssooo
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu mlč

Příspěvek od S474N » úte 13.4.2010, 12:44

pitt: s nudenim to nema vubec zadnou souvislost. V tom pripade by se dle tve logiky museli nudit vsichni novinari *100*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 183

Registrován: úte 17.1.2006, 21:41

Bydliště: JM

Re: Muž zastřelil bývalou přítelkyni ranou do hlavy, u soudu

Příspěvek od smashing » ned 25.4.2010, 16:48

ale novinar si stim namaze aspon chleba :mrgreen:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz