Trapas alebo veľký problém?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 31

Registrován: čtv 11.12.2008, 0:06

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Presov

Trapas alebo veľký problém?

Příspěvek od zachy » čtv 03.6.2010, 1:42

V pondelok som sa stal čestným majiteľom brokovnice remington 870 express. A tak som sa z nej tešil a tešil, až do teraz. Hneď po kúpe som si s remingtonou v krabici šiel do armyshopu kúpiť púzdro a prišiel som domov, pohral som sa s ňou ako malý chlapec a hneď som bežal na 3 dni ku priateľke. Dnes (v stredu večer) som prišiel domov a zistil som že tie časti nákupného povolenia ktoré mi treba odniesť na políciu akosi nemám. Je už noc, ja som zúfalý asi najviac ako som kedy bol a fakt neviem čo robiť. Celú izbu som prehádzal, pozrel som úplne všade. No papiere nikde. :(
Stalo sa to už niekomu z vás? Čo mám robiť? Je to iba trapas alebo s tým budem mať nejaké problémy? Neviem si predstaviť že prídem prihlásiť zbraň a len pokývem plecami že papiere su fuč, bože sak ma tam ukrižujú. Normálne že chytám riadnu paniku. Ach :( :huh:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Trapas alebo veľký problém?

Příspěvek od FRENKY » čtv 03.6.2010, 5:49

Jen klid. Už se mi taky stalo, že si "šedivák" nechal (i přes můj mírný protest) obchodník, že ho pošle na policii sám. Takže jsem šel přihlašovat zbraň jen s paragonem.
Na policii označili obchodníka za popletu a zbraň mi bez problémů přihlásili.

Ovšem nevím nakolik se shoduje naše procedura přihlašování s tou vaší.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 131

Registrován: úte 16.2.2010, 11:53

Zbraň: Glock 22

Re: Trapas alebo veľký problém?

Příspěvek od martin76 » čtv 03.6.2010, 5:57

...zkusil bych se poptat v Armyshopu, jestli nezůstali tam, pak znovu prodejnu kde jsem zbran kupoval, seznámit je se situací (nevím přesně co chybí,novou zbran jsem rok nekupoval). Pak se zastavit na policii jen pro novou nákupku (předpokládám, že chybí jen nákupní povolení), vyplnit a na prodejnu. Pokud ale chybí i povolení k nabytí, držení a nošení zbraně vydané policií, zastavil bych se přímo na oddělení, vysvětlil, omluvil se...na ztrátu ZP to není, stávají se horší věci :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Trapas alebo veľký problém?

Příspěvek od S474N » čtv 03.6.2010, 9:39

Asi tak, rekl bych proste, ze si to nechal obchodnik. Navic oni maji o tom taky zaznam, takze nemaji proc delat obstrukce.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 31

Registrován: čtv 11.12.2008, 0:06

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Presov

Re: Trapas alebo veľký problém?

Příspěvek od zachy » čtv 03.6.2010, 10:43

no.. takže bol som v armyshope, tam ho nenašli, a ani v predajni kde som zbraň kupoval, tam majú len časť B, časť A a C, ktorú mam mať oni nemajú. Takže po druhý krát prehľadávam byt, ak ho nenájdem, tak pôjdem so sklonenou hlavou na políciu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Trapas alebo veľký problém?

Příspěvek od admix » čtv 03.6.2010, 10:45

Zjevne maji bratia jine zakony :mrgreen:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz