GLOCK A LES


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 119

Registrován: pát 10.8.2007, 12:44

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Plzeň

Re: GLOCK A LES

Příspěvek od Bobby_S_Lugerem » úte 11.5.2010, 13:15

Tak tady bych jednoznačně (opět) souhlasil s kolegou Vitem :-).
Mrtví nemluví...

Příspěvky: 338

Registrován: čtv 15.6.2006, 10:54

Re: GLOCK A LES

Příspěvek od Zajic » úte 11.5.2010, 19:23

O.Gun : Plne s tebou souhlasim :roll: Bohuzel i takovy lidi mezi nami ziji, kteri se timto strilenim narame bavi :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4

Registrován: ned 31.1.2010, 17:48

Zbraň: G26, Revolver Holek

Bydliště: Pelhřimovsko

Re: GLOCK A LES

Příspěvek od Jimny » úte 08.6.2010, 16:04

Přátelé,
když jdu do lesa, tak proto, že mě les baví a také, že tam třeba trochu pracuji. Takže mám nejen les, ale i jeho obyvatele rád a snažím se o nich vědět co nejvíc - kdo se tam může vyskytovat, kde spí, kde odpočívají, kam se chodí stravovat, kdy mají čas na rozmnožování nebo kdy mají mladé a jsou kvůli tomu nervózní.
Takže pak debata na téma co dělat, když si mě někdo z nich chce dát na talíř, mi přijde trochu navíc. Pokud máte obavy z agresivní lesní zvěře, pak choďte do míst kde se nevyskytuje nebo choďte s dlouhým a ne s krátkým železem.
V lesích po celé republice se pohybuji vlastně celý život a nikdy mě nenapadlo, že tam budu chodit s pistolí, abych se bránil proti jeho obyvatelům. Fakt jsem za 30 let nemusel žádné setkání se zvěří řešit ani útěkem, natož střelbou. Ale uznávám, že někdo může mít zkušenost jinou, že.

Příspěvky: 303

Registrován: úte 07.3.2006, 13:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: poblíž Prahy

Re: GLOCK A LES

Příspěvek od vito » pon 14.6.2010, 22:20

Jimny: Konečně smysluplná řeč a ne spekulace.

Příspěvky: 338

Registrován: čtv 15.6.2006, 10:54

Re: GLOCK A LES

Příspěvek od Zajic » pát 25.6.2010, 18:36

Presne tak, lidi by si meli uvedomit jednu vec.
Ze je treba mnohem nebezpecnejsi, obycejne KLISTE :!: Kolik je zaznamenanych pripadu encefalitidy a boreliozi? A kolik je napadeni medvedem, nebo divocakem konem atd ?
Kdyz se bude clovek chovat k prirode hezky, a respektovat jeji zakony, tak verim ze je velice male riziko toho, ze na nas neco jen tak bez duvodu zautoci tady v CR.

K tem, co tady vsude mozne resi jakou kratkou zbran a v jake razi, ktera je nejlepsi na zastaveni beziciho slona, nebudu ani resit. Podle me jsou to magori, kteri by se meli trosku vzpamatovat :bomb:

Příspěvky: 33

Registrován: stř 23.6.2010, 22:02

Zbraň: Glock 19 IV gen

Bydliště: Praha

Re: GLOCK A LES

Příspěvek od Jirkil » sob 26.6.2010, 8:10

Zajic: Tak přehodnotíme otázku, jakou ráži použít na klíště :lol: :lol: :lol:

Jinak jsem také častý návštěvník lesa a už jsem mnohokrát potkal divočáka, který kolem mě jen proletěl a utekl se schovat jinam kde bude mít větší klid.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne sob 26.6.2010, 10:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)
Jirkil

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Re: GLOCK A LES

Příspěvek od PB » sob 26.6.2010, 23:28

proti lesní havěti nic nemám jen nesnáším když nějakou takovou mrchu potkám potmě ve 100km/h autem :evil: :evil:
Kolik Glocků máš, tolikrát jsi člověkem.

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz