Sraz 2010?


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od opice » čtv 08.7.2010, 13:23

Aha, tak to si mě rovnou vyškrtněte,
tohle se mi nelíbí, že se to bude řídit podle jednoho člověka.
Já jedu do Čekanic střílet závod :roll:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Jasik » čtv 08.7.2010, 13:28

cityshark: Co je podle tebe komerčního na tom, že přiveze pár AS zbraní, zapůjčí je lidem a věnuje nám pár kuliček? A pokud si při tom udělá pro sebe reklamu, proč ne? Jak jsme psal, BAS je partnerem MG a členové klubu MG mají u nich slevy na prodávané zboží. Tak proč jim na oplátku nedat možnost na malou reklamu v rámci srazu.

opice: Není to o jednom člověku, je to o domluveném programu, který s tím člověkem souvisí. Proto se snažíme termín domluvit tak, aby vyhovoval co možná nejvíce zájemcům o účast. A mimochodem, LOS střílíš minimálně jednou za měsíc, sraz MG je maximálně jednou za rok.
"Vše je otázkou priorit."
A jestli myslíš ten termín 3.-5., tak OK, já tam jet nemusím a hezky si ten sraz užijte ...
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne čtv 08.7.2010, 13:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od S474N » čtv 08.7.2010, 13:38

No takze se zase uklidnime a to pekne vsichni. Kdo nechce jezdit, at nejezdi a tuhle informaci si necha pro sebe, protoze urcite me ani ty co pojedou to nezajima.

Maco bude zajistovat vyznamnou cast programu, takze bohuzel pro nektere se to podle nej ridit MUSI, at se to nekomu libi nebo ne.

Cityshark: a co je komerncniho na tom si osahat par zbrani a vystrelit si z nich? Nemusis se bat, urcite tam zadna povinnost k nakupu tamtez nebude.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od opice » čtv 08.7.2010, 13:46

jéé, jdem se hádat :mrgreen:
Jasik: myslela jsem to jako že se to bude řídit podle Maca,
ten termín začátkem září jsem nemyslela, to je mi jasný, že začíná škola....
Myslela jsem, že MG sraz je o pohodě, pokecu, grilování, vošmatlat si cizí bouchačky,
jít se někam podívat, udělat nějakej pěknej program....
Tohle byste měli nazvat spíš: "přehlídka BAS"
a ne "sraz MG"
A prostě, že to bude o tom, že každej navrhne termín, někde se zas nad tim tématem udělá taková ta hlasovací tabulka - komu by se to kdy nejvíc hodilo, no a podle toho by to bylo, že by se rozhodlo podle většiny a ne podle jednoho...
Tak a teď do mě! :mrgreen: Uděláme scénu :lol:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Jasik » čtv 08.7.2010, 13:52

vopice: Chjo.. Jak už to máme napsat.. OK, nemusí to být "přehlídka BAS", když vymyslíš nějaký jiný zajímavý program, platí?
A přečti si pečlivě ten návrh programu, který napsal čert. Pochopíš, že nejen my co si tu plkáme na MG bychom mohli být přítomni, ale i řada "civilů".

Pokud jde o termín, napadlo mne ještě 27.-29.8., tedy poslední víkend prázdnin, ale obávám se, že to má již spousta lidí naplánované jiné aktivity (i když zrovna BAS by to vyhovovalo :mrgreen: )
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od opice » čtv 08.7.2010, 14:03

hele jako víš vo co mi jde?
že se to tady vůbec neřeší, komu by jakej termín vyhovoval(viz tabulka)
a jako tohle je téma toho srazu, takže se tady o tom sakra bavíme,
takže nechápu, proč mi Satan píše, že to nikoho nezajímá, kdo jede nebo nejede.
Jako já jsem nejdřív napsala, že jedu - takže předpokládám, že si píšete nějakej prvotní seznam, kdo by asi jel.
Okolnosti se změnily, takže jsem napsala, že nejedu, abyste si mě vyškrtli ze seznamu
a nepočítali se mnou - to je, myslim si, NORMÁLNÍ SLUŠNÁ VĚC, ŽE KDYŽ ŘEKNU, ŽE NĚKDE BUDU A PAK SE TO ZMĚNÍ, ŽE DÁM VĚDĚT, ŽE TAM NEBUDU!

Takhle to tady za chvíli bude jak na Střelectví. Už se člověk ani nebude
moct vyjádřit k tématu, i když to bude k tématu - moje nervy :mrgreen:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od cityshark » čtv 08.7.2010, 14:07

Hele ja proti AS nic nemam, sam se tomu venuju pres 10 let. Ani nemam nic proti Macovi (btw porad ti dluzim tu knizku :)).

Sraz MG jsem chapal jako takove klidne komorni spolecenske setkani kdesi outdoors s grilovackou, kecanickem a tak. Takze si (ja sam osobne) myslim, ze tam jakakoliv reklama kohokoliv nema co delat. Proto moje veta "ze komerci bych tam netahal".Ale nikdy jsem na MG srazu nebyl, takze pokud jsou takto MG srazy koncipovany vzdycky nebo to tak chcete delat od ted, pak taky pohoda.

Problem mam s tim, ze v jednom postu napisete "nejde o zadnou komerci" a v zapeti "Jelikož ale stojíme o to, aby se akce zúčastnil Maco nejen jako Maco, ale jako zástupce BAS se svými "hračkami". O nic preci nejde, tak proc si nepriznat, ze to komerce je... ? Kdybyste napsali "kdo mate, vemte plastomety, at si trochu zablbnem", tak klidne vemu ty svoje a muzte me mazat prsa, jak jsem ochotnej a investuju svuj cas a finance.

Zasadni problem mam ale s terminem, kdy se to triska s LOSem. Z toho pohledu rikam, ze pojedu na zavod - a nemyslim tim nic jinyho. Bez nejakych afektu nebo osobnich sracek.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od S474N » čtv 08.7.2010, 14:14

opice: zatim se nebavime o nicem konkretnim, je to vsechno ve fazi navrhu a napadu. A hrat si na urazeneho mi prijde zrovna trosicku detinske. Jak ti napsal Jasik - kazdy muzete vymyslet program. V roce 2008 jsme to taky tak zkusili udelat a jak to dopadlo - akorat se potom clovek zpetne doslychaval, jak to bylo o nicem, ze se nic nedelo, ze se tam lidi nudili apod. O roce 2009 pomlcim uplne, protoze to odpadlo komplet - nikdo nechtel hnout ani prstem (vcetne me) a vubec se nikomu ani nedivim, protoze nevdek vladne svetem. Ted to vypada, ze by mohl byt zajimavej program, kterej by Maco zajistil a ty z toho hnedka udelas "predvadecku BAS". Vymysli cokoliv jinyho, co zabavi 30+ lidi a neni zadnej problem Maca "skrtnout", aby nahodou tve smysleni o komerci neutrpelo.

cityshark: jenom pro poradek, pises, ze si neco chapal - na kolika srazech si byl? Odpovedel sis sam, takze tezko muzes cokoliv hodnotit jak bylo. Jedine co muzes ovlivnit sam, ze prilozis ruku a ovlivnis to, jak to bude. Zbytek viz co jsem psal opici.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od opice » čtv 08.7.2010, 14:15

cityshark píše:klidne vemu ty svoje a muzte me mazat prsa, jak jsem ochotnej a investuju svuj cas a finance.
neni čas si měřit pinďoury!
Jedem na LOS, Ivánku, kamaráde :mrgreen:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Jasik » čtv 08.7.2010, 14:21

vopice. 18.9. NENÍ zatím stanoveno jako pevný termín srazu MG. V případě, že termín bude jiný, si ochotna přijet a případně nám pomoci s organizací bojovky, upéct nějakou dobrou buchtu (což umíš výtečně) a podobně? ;-)

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od cityshark » čtv 08.7.2010, 14:49

Satanskej ja se s tebou hadat nebudu. Co jsem napsal, plati, jenom si priste cti poradne co pisu.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Jasik » čtv 08.7.2010, 14:51

Tak si to můžeme odhlasovat..

volba-terminu-srazu-mg-2010-t6097.html
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od opice » čtv 08.7.2010, 21:34

Jasik píše:vopice. 18.9. NENÍ zatím stanoveno jako pevný termín srazu MG. V případě, že termín bude jiný, si ochotna přijet a případně nám pomoci s organizací bojovky, upéct nějakou dobrou buchtu (což umíš výtečně) a podobně? ;-)

spíš bych zdůraznila to slovo "zatím", místo toho "není"
pochopila jsem, že se to bude řídit podle Maca - nic proti němu nemám,
je s nim bezva pokec, nikdy mi neřek křivýho slova, jen mě štve, jak je to pojatý,
jako že se to všechno bude řídit podle něj, ale to si s nim vyřídim osobně,
mu zas dám do koulí na Radkovym kurzu :mrgreen:
Prostě jak jste to napsali, že toto je hlavní program a má to přednost před všim ostatnim.
Nebo tak to alespoň vyznělo.
A pokud jde o to, co psal čert, jako že byly nějaký ohlasy, že se tam někdo nudil,
no to snad ne! Myslim, že každej je zodpovědnej sám za sebe a každej člověk taky když chce, tak si dokáže udělat plán, aby si ten den pořádně užil. Já když chci, udělám si plán
třeba na celej víkend takovej, že se pomalu ani nestíhám jít vyčůrat.
Tohle může říct jen malý mimino, kterýmu maminka nevymyslela zábavu
a potřebuje tahat za ručičku.
Co se týče toho, že nevděk světem vládne, bla bla bla, no to snad platí vždy a všude,
jen záleží na tom, jak se k tomu postavíme, jestli nám to za to pořád bude stát něco dělat
nebo ne.
Na tom MG srazu, jak jsem tam grilovala to maso, jako zabralo mi to tři dny.
Kupovat maso, suroviny na naložení, shánět misky, aby se to mělo v čem naložit(takže kupovat), tady nemaj dobrý maso, musim jet jinam, tady maj hnusnou cibuli, musim zase jinam, pak zas jet koupit ještě špekáčky, ty napichováky, tácky, umělohmotný talíře, příbory, ubrousky, ty tady zas nemaj, kdo by to byl řek, když je sezóna, tak musim zas přes půl Prahy jinam.....benzín, čas, mrdání se s tim, žejo.......
Pak celej víkend u grilu, o tom pátku se ani nebudu rozepisovat, jak jsem tam rozdělávala ten gril a připravovala tam a polovina lidí se sebrala, že už je nebaví čekat a šla do hospody...jediná dobrá duše, která tam se mnou zůstala a pomohla byla Marťa od čerta...
A hekám snad? Obtěžuju tím někoho? Neobtěžuji! :mrgreen:
Prostě lidi jsou a budou nevděčný a s tim se musí každej smířit,
jinak to bude mít v životě těžký.
Se mi z toho dělá mdlo, z těch noků......
Prostě říkám, pokud se to nedá do termínu závodů,
tak zřejmě pojedu, ale s tim vašim přístupem na záčátku, pánové,
to mi trochu vzalo chuť...
Kdybych jela, tak samozřejmě buchtu upeču, pomůžu, ale říkám - podle toho, kde to přesně bude a kdy to přesně bude...
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od opice » čtv 08.7.2010, 22:07

Jasik píše:Tak si to můžeme odhlasovat..

volba-terminu-srazu-mg-2010-t6097.html
jako proč tam neni možnost 10.-12.09. :?: :!:
to je jako: ano, vyberte si, ale jen z těch termínů, kdy může Maco :lol:
Chlapci, vy mě nepřestáváte udivovat :mrgreen:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Jasik » čtv 08.7.2010, 22:37

vopice: Protože jsme naplánovali na sraz jako jeden z bodů programu střelbu a předvedení AS zbraní a to by měl zajišťovat právě Maco. Proto přihlížíme k termínům, kdy by on mohl jet.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od S474N » čtv 08.7.2010, 22:45

opice: neuraz se, ale zatim tu akorat dost kecas a zadnej konkretni navrh z tve strany nepadl. Ano, s tim plakanim o nudeni jsem si legraci nedelal a myslel jsem to naprosto vazne - nehodlam od nikoho takovyhle kecy uz poslouchat. Pokud se ti nelibi, ze Maco jakozto zastupce BAS tam bude a ze budou k osahani ZDARMA ruzny airsofty a budes tu neco mlit jako kolovratek o komercnosti, tak si proboha mysli, ze je to komercni a bez se s tim treba vyfotit. Jednou jsou to nasi Partneri, clenove tam maji slevy a proste me osobne prijde naprosto koser, ze chteji spolupracovat a taky tam mit prostosr se predvest. Osobne vubec nechapu, co je na tom komercniho, kdyz nikdo nikoho nebude nutit nic kupovat nebo platit. Jo, ale vono je furt jednodussi se tocit dokolecka jak zaseklej gramofon na komercnosti, nez prijit a hodit na stul konkretni napad, jak zabavit 30+ lidi, ze?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od opice » čtv 08.7.2010, 23:08

jako sorry, ale já jsem ve svých příspěvcích nepoužila
slovo komerce ani jednou!
To si jako vyprošuju :cry:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Maco » čtv 08.7.2010, 23:22

Tak a tohle jsem sakra nečekal jste mě překvapili no nic já se pánové a dámy opravdu vnucovat nebudu to raději se domluvím tady s čertem a jašíkem ať vemou rodinku a pujdem si udělat akci solo. Ono ja napsal pokud by se ten termín dal změnit protože v ten čas pomaham organizovat jinou akci. A místo toho se tady do mě a BAS šije, no sorry termím je o domluvě a já svuj návrh udělal a co vý jen se přeřvaváte a to je vše pokud bude většina pro termím kdy ja nemůžu tak co nepojedu já a případně ani ten možný program co se stane. A jen bych připomenul kdo byl na první akci MG tak tam AS byly a úspěch splnili a že 3 znás mají snahu to zopakovat ve větším měřítku tak jen remcáte. Tak si ten program vymyslete sami.

cityshark: (jo jo vím já mam tvou )

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Selag » pát 09.7.2010, 15:27

Myslím, že tahle hloupá výměna názorů chuti k účasti na této akci moc nepřidá. Už se hádáte tady, jak to pak bude vypadat osobně? :-(
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Sraz 2010?

Příspěvek od Jasik » pát 09.7.2010, 16:05

Selag: Náčelníku, my se tu nehádáme, jen si tu vyměňujeme názory, více či méně konstruktivní :wink: A vopici a citysharka zítra na závodech zastřelím, takže bude klid a ostatní případní zájemci o sraz můžou klidně psát své nápady, hlásit zájem o některý z nabízených termínů atd.. atd.. :P :lol:

A pro všechny ostatní..
Vedení MG rozhodlo, že součástí programu připravovaného srazu bude střílení z AS zbraní a jejich prezentace, předběžně se dohodlo na výpomoci Maca, který je shodou okolností již nějaký ten měsíc zaměstnancem BAS, a s ohledem na tento významný bod programu srazu se bude termín srazu korigovat dle časových možností těch, kteří k programu podobně významně přispějí, tedy i Maca.

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz