P: Nikko Stirling 10-50x60 Diamond ! NATO !

Příspěvek od Grinch » pon 19.7.2010, 23:20

Prodám 2 měsíce starou optiku NS Diamond, dovezenou přes Alexxxe ...

Optika byla nasazena na malorážce, za sebou má pouze 2 závody a trenink, tedy cca 450 ran .22LR...
Osnova NATO - jemnější kříž než MilDot, a pro mne i daleko přehlednější, osnova je v MOA!!!
Úprava puškohledu - krytky a turrety byly eloxnuty z hnusné zelené na černou se zachováním popisků !

Cena puškohledu - 17800,- O CENĚ NESMLOUVÁM (neprodávám z finančních důvodů, může mi ležet ve skříni dokud pod něj něco nenajdu ...)

V CENĚ - zadní krytka Butler Creek 42mm (přední se nevyrábí) a 60mm sluneční clona (neoriginál NS, ale pasující a fungující)

MOŽNO DODAT - upravené montáže Kozap - custom ocelová základna na širší rybinu Anschutz, Suhl či Ev2 a jiné ekvivalenty (má i vyšší vybrání tedy se tam vejde radius rybiny), CENA 1000,- za základny a nebo 1350,- včetně 30mm ok (zítra se podívám zda je ještě mám :)

Možnost předání Třebíč, Pardubice, Hradec Králové ... pošta také možná na dobírku (V CENĚ)
Foto dodám ...

Důvod prodeje - jdu za lepším :) Vlastně tím nejlepším ... optika je v naprostém pořádku, žádný problém se nevyskytl, klikání jasné paralaxa také ...

Tak slibované fotky, více na vyžádání:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz