15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od cmk » pát 30.7.2010, 11:10

14.8.2010 se kona v Oparanech MON-LOS z dlouhych zbrani.

Pri te prilezitosti jsme se s Adisem rozhodli, ze udelame (stejne jako vloni v Celakovicich) "Velky zavod streleckych cviceni".

Bude to tak trochu netradicni Poharovy (!!!) LOS. Netradicni tim, ze "popis situace" je jiz predem dan a bude vsude stejny. "Jdete na mereny trenink LOSu a strilite dle pravidel LOS". Nicmene pravidla budou dodrzena.
Co je asi dulezite - bude to zavod na 10 stagi !!! Tedy na plny pocet ran, co to umoznuje - tj. 120 !!!

Startovne ovsem bude umerne - 450 Kc (predem prihlaseni), 500 Kc (neprihlaseni)

Propozice a prihlasovaci formular se objevi brzy na http://idpa.ic.cz a na http://www.gunlex.cz.

Sem to pisu jeste z jineho duvodu - Tratom dneska bude obesilat RO na 14.8. a rovnou jim navrhne moznost pomahat i 15.8.

Jelikoz to ale bude velky zavod a moc nam zalezi na tom, aby to klaplo a vsichni (strelci, rozhodci i poradatele) byli spokojeni, hazim to i sem.
Kdo budete ochoten vypomahat, napiste mi maila na j.korecky@seznam.cz, do subjektu dejte neco rozumneho - nejlepe "Oparany 15.8. - pomoc" nebo tak neco.

Co se tyce penez za vypomoc...
Zatim jsme ve fazi odhadu, ale:
a) staveni cely den v patek - 500 Kc (bude naopul hrazeno z MON-LOSu a napul z pistoloveho zavodu)
b) hlavni rozhodci (2ks/stage) - odpustene stratovne (500 Kc) + 5 Kc za kazdeho platiciho strelce (pri 100 lidech to tedy bude 500+500 Kc) - nutny proskoleny rozhodci Lexem
c) zapisovac, lepic, pomocnik (1ks/stage) - odpustene startovne + 2 Kc za kazdeho platiciho strelce
d) zapisovatel vysledku - statistik (predpoklad 2ks) - jako rozhodci - nutny nekdo, kdo to uz delal a umi s excelem
e) "diktovac vysledku" - jako pomocnik na stagi

Zajemci o praci - hlaste se. Dekuji.

PS: po nekterych dotazech upresnuji.
Na zavode bude 5 stagi a kazda se bude strilet 2x ruznym zpusobem.
Priklad: jednou pravou, jednou levou. Nebo. Jendou zprava jednou zleva.
1 spolecny briefing neznamena, ze bude 5x2 stejne situace. Ale ze na stanovistich nebude popis typu "jste na ulici a potkate 6 ozbrojenych, kteri vas chteji zavrazdit". Ale ze vsude bude briefing: "Trenujete LOS, stav zbrane takovy a makovy, vase startovni pozice takova a makova. Po zvukovem signalu reste dle pravidel LOS"
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 30.7.2010, 11:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven název tématu, aby byl souladu s pravidly!
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od JK-stengan » pát 30.7.2010, 21:02

CMK. jak jsme se dohodli semnou počítej na oba dny.

jínak pro všechny zájemce bude jak 14/8 tak 15/8 možnost otestovat dalekohledy, puškohledy a kolimátory od Vortexu za příznivé ceny po celou dobu závodu.
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 99

Registrován: pát 20.3.2009, 19:21

Bydliště: Vinařice

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od spawny » sob 31.7.2010, 14:33

Týjo...já snad budu muset utéct z dovolený o něco dřív....
CZ 75 SP-01 Shadow, CZ 75 B, Mossberg 500 SPX
Uživatelský avatar

Příspěvky: 168

Registrován: sob 26.5.2007, 17:54

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od chocholo » úte 03.8.2010, 17:04

Nesehnala by se tu parta, abychom mohli rozumne utahnout http://www.volny.cz/superchalupa/kalendar.htm?
G 17, CZUB 858T, M M88, JW-15/ZKM452, A HW 38, N 1911A1, CZ 92, CZUB S 61S, N CQ-A |
Mí kamarádi provozují: Zážitkové střelby Půjčovna zbraní Střelecké kurzy

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od cityshark » úte 10.8.2010, 22:39

Kdyby se chtel nekdo svezt z Prahy za cenu prispevku na benzin, tak se hlaste, mam dve mista volny (treti misto zabiraj bagly a pusky a ctvrtej jsem ja)

Tak jeste 1 mistecko mam, trasa je Praha (Zizkov - Luziny) -> Oparany a zpet to samy. Jak sobota, tak nedele.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 16.8.2010, 14:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od opice » stř 11.8.2010, 20:16

Nemáte ještě někdo volnýho fleka v autě,
v sobotu pro Opí, bročku a kosu
a v neděli pro Opí a glokouše?
Nechci tam spát, tak kdo by jel v sobotu tam i zpět
a v neděli taky?
Nebo jestli se někdo nechcete přidat ke mě do auta,
ale nechci projet sama dvakrát tam a zpátky na benzínu...
Dík
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od cmk » čtv 12.8.2010, 17:30

Tak přátelé - šup šup - posledních 7 míst volných !!!

Sice už je po oficiálním času registrace, ale jelikož jsem stihl všechno nastisknout (včetně předtištěných scoresheetů) včac, je registrace prodloužena do zítřejší osmé hodiny ranní, kdy budu ještě hodinku u počítače.
Kdo se přihlásí včas (tzn. jeden z prvích sedmi), bude mít místo v závodu jisté.
Kdo se přihlásí osmý a dál, ten už jistého nic nemá.
Jisté má to, že pokud někdo z přihlášených nepřijede, bude první na řadě, kdo ho bude moct zastoupit.
Pro ty, kteří se nepřihlásí vůbec a přijedou na blint bude u registrace pořadník (kde už budou napsáni pozdě registrovaní) a za ně se napíše.
A pak dle pravidla "kdo se dřív registruje, ten střílí" se do závodu místo těch, co nepřijedou zaregistrují ti, kdož budou na výše zmíněném seznamu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od opice » čtv 12.8.2010, 20:31

Tak odvoz i přívoz pro oba dva dny už mám,
takže díky :-)
Nemusim jet "na zoufalce" :mrgreen:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 168

Registrován: sob 26.5.2007, 17:54

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od chocholo » ned 15.8.2010, 21:45

Bylo to bezvadný, díky všem kdo se na tomto víkendu jakkoli podíleli!
G 17, CZUB 858T, M M88, JW-15/ZKM452, A HW 38, N 1911A1, CZ 92, CZUB S 61S, N CQ-A |
Mí kamarádi provozují: Zážitkové střelby Půjčovna zbraní Střelecké kurzy
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od opice » pon 16.8.2010, 8:45

Super víkend, tady to je sice téma na krátkou, ale přesto musim pochválit sobotu,
puška + bročka, bezvadnej den, super počasí, pěkně to odsejpalo, při střílení bročky jsem si pomalu ani neposeděla ve svém novém křesílku a už se šlo na další Stage, takže bezvadný.
Co se týká včerejška, když pominu to, že jsem si chtěla hovět ve svém novém křesílku :mrgreen: a po odstřílení si první Stage za mnou přišel Adis, ať jdu pomáhat, tak jsem teda šla, čehož jsem později hořce litovala vzhledem ke brodění se bahnem po kotníky a spáleným ramenům :mrgreen: , o výsledku ani nemluvě, tak i přes to mi to vyneslo diplom za první místo v ženách a ušetřené penízky za startovné, takže jsem nakonec byla jako dooost spokojená a penízky putovaly doma hned do prasátka, který mi věnoval v sobotu Péťa Chocho z tomboly, takže dooost dobrej víkend :-)
Díky všem, co pořádali, stavěli, pískali, zapisovali, lepili nebo jakkoliv jinak přispěli svou pomocí k těmto dvěma super závodům :wink:
P.S. půjdu si koupit holiny, protože budu ráda, když se ty tenisky vůbec v pračce vyperou,
navíc teď je to zas docela v módě, žejo, takže příště v holinkách :mrgreen:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od adis » pon 16.8.2010, 10:35

Ahoj,tak jakožto pořadatel krátké bych chtěl poděkovat všem co pískali,lepili,zapisovali,stavěli,nebo se jinak podíleli na závodě.Hlavním smyslem bylo udělat závod kde bude stanoven nějaký standard na pořádání závodu LOS.
premache rozhodčích(3 nám bohužel utekli,takže se museli nacpat do squadu),předběžné přihlášení závodníků,rozdělení do squadů,připravené scoresheety,jasně stanovené odměny,dostatek PC(měli jsme 2 notebooky a zapisovalo se součastně do obou-cca 900 scoresheetů) a obecná organizace závodu.Myslím,že jsme to zvládli a doufám,že pozitivní věci z tohoto závodu převezmou i jiný kluby.Samozdřejmě i my s Honzou víme o pár věcech co se ještě musí doladit,ale dle toho co jsme si CMK řekli,to jsou jen kosmetické drobnosti.
Zaslech jsem i pár negativních ohlasů ohledně skladby a naplně situací,moc ran(12 na stage na jedný dokonce 13 :crazy:.Samozdřejmě co člověk to názor.Chtěl bych jen napsat,že jsme se snažili dát do závodu vše s čím se na závodě můžete setkat.-střelba v krytu,v leže,za pohybu vpřed,vzad,do boku,střelba z oken,tajné situace na otevřené střelnici :D atd.To,že je to podobný s IPSC je tak trochu pravda,protože se v obou střílí dopředu.rozdíl je v posuzování pravidly a hodnocení terčů a to jsme dodrželi :mad:
Jediná věc co jsme chtěli,ale neudělali je zakrytí terčů nějakou vestou,jediný důvod byl,že jsme nechtěli zdžovat rozhodčí při vyhodnocování terčů a tím celý závod časově posunout,
ale myslím,že bílá a černá potrápila dost lidí......
a teď do mě :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) adis dne pon 16.8.2010, 10:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od opice » pon 16.8.2010, 10:37

Jo a ještě jsem zapomněla podotknout,
že to prasátko nemá výhozní okýnko, stejně jako moje slavná brokovnice,
takže z toho nejdou penízky vyndat jiným způsobem než rozbitím prasátka,
tudíž absence výhozního okýnka je zde veeelkou výhodou :mrgreen:

Adis: nevim, kdo by do tebe měl jít, bylo to náhodou super a jedinej umrdanec, kterej
měl stížnosti, tedy Stengan :mrgreen: , už si postěžoval včera před odjezdem, že se mu to vůbec nelíbilo a pršelo nebo bylo naopak teplo :mrgreen:
Ne, hele, bylo to super, jen za sebe, jestli můžu něco ne vytknout, ale podotknout,
tak by se možná pro příště nemusely ty terče stříkat na tu černou barvu, protože jak potom na to svítilo to sluníčko nebo naopak lítalo bláto, tak to z těch nasprejovanejch terčů hrozně padalo ty zálepky.
A pak to trvalo o to dýl jen proto, že jsme fakt na každym terči vždycky museli před dalšim závodníkem přelepovat napůl odlepený zálepky a i přesto tam pak byly hádky a scénky, že ten a ten nesouhlasí s tim, že má bábu a museli jsme na timeru počítat vystřelený rány a porovnávat s ranama v terčích a hádat se, jestli to mohla bejt bába nebo se ta zálepka zase odlepila.
Takže jestli něco, tak tohoto způsobu postřiku celého terče bych se příště vyvarovala
nebo to vyřešila jinym způsobem...
Nevim teda, jak na jinejch siuacích, třeba vedle nás vpravo, už nevim kolikátka to byla, ale jak bylo těch šest terčů až vzadu u valu a bylo tam to nutný přebytí a musely se dát jen dvě rány do terče, jinak byla penalizace, tak tam to možná takovej problém nezpůsobovalo, ale u nás, když si každej doběhnul až k terči na 30 cm a pak tam vysolil pět ran, tak to bylo fakt nešťastný...
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 16.8.2010, 14:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od admix » pon 16.8.2010, 11:14

adis píše:Zaslech jsem i pár negativních ohlasů ohledně skladby a naplně situací,moc ran(12 na stage na jedný dokonce 13 :crazy: )
Tak tohle mne vazne odrovnalo :mrgreen:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od cmk » pon 16.8.2010, 11:27

Tak ja si taky jako poradatel kratke dovolim neco napsat :-)

Priprava zavodu obnasela:
- vest po celou dobu registrace (14) dni aktualni seznam prihloasenych, konvertovat jej do JPGcka, aby se zobrazoval na strankach, krom toho vest dalsi tabulku s kompletnima udajema, vc. cisel zbrojaku - aby bylo pak na strelnici co podepisovat - na 1 zavodnika to nakonec vydalo na 5 minut, prihlasilo se asi 90 lidi
-nakoupit naradi a vse, co RO na stagich potrebovali (dodnes nebylo uplne obvykle, ze RO dostal briefing, po nem slozky, 3 druhy tuzek, zaslepky, pravidla a popis situace - obvykle hledani cehokoli se nekonalo)
- nastrikat 50 tercu na cerno
- naorganizovat lidi na piskani a vypomoc (dodnes nebylo zvykem, aby uz davno pred zavodem bylo jasne, kdo kde co by mel piskat, kdo bude zpiasovat, co kdo vezme/nevezme) + tem lidem dat jednoznacnou informaci: "radi bychom, abys nam pomohl, k dispozici bude to a to, casovy plan bude takovy a takovy, ty budes delat to a to a jako odmenu nabizime to a to" - opet myslim, ze to bylo prvne v historii LOSu, co neco takoveho bylo dotazeno do stavu informovanosti rozhodcich predem o sve praci a odmene (ono se to nakonec nelisilo ani od toho odhadu, co jsem dal na zacatku vlakna) - ale co je dulezite - vsichni predem vedeli, za jakych podminek do toho jdou
- Postavit situace - neco v patek (7+8, 9+10) a pomoct pri staveni pusky a brokovnice, nasledne jsme 1,2 a 3+4 vyuzili castecne z pusky a postavili stavbne jednoduchou 5+6 v sobotu vecer po skonceni pusky
- rano pri registraci dostalo 95% strelcu vlastni scoresheety (nedostali akorat 3 lidi z 1 squadu + neprihlaseni) - nadepsany, se jmenem, divizi, ... Nikdo z RO a statistiku pak nemel problem se ctenim jmen
- v prubehu zavodu musim pochvalit Adise, jak operativne dokazal presouvat lidi, kam bylo treba. I obecne jsme se snazili poskytnout rozhodcim, o co si rekli (vymeny tercu, kantynsti jim nosili jidlo na stage...). Az snad na jednu nebo 2 vyjimky, kdy doslo k rozporu Rozhodci x Vedeni_zavodu to jinak cele klapalo, i kdyz ne vsude to opravdu bylo jednoduche - resp. nikde to nebylo jednoduche.

Nechci, aby to vypadalo jako samochvala, ale koncepcne si myslim, ze se nam to povedlo az na dve veci - nemeli jsme to delat bezprostredne po BR+PU, kterou jsme taky pomahali stavet, piskat a organizovat. Z toho pak plynulo nekolik konkretnejsich drobnosti (napr. uzka stage 3+4 a terce tak, ze to na sebe moc cakalo apod... S tim casem, ktery nam po sobotni brokovnici zbyl uz se vic delat nedalo).
A priste asi udleame mene stagi (8?) na 8 místech - to zdvojování od učitého počtu není ideální.

V globale doufam, ze se to strelcum libilo, vsichni si zastrileli.
Pak dekuji vsem, co piskali, psali, busili do klavesnice, diktovali, lepili, brodili se, ...
Obzvlaste mile me prakvapily nove tvare (napr. Cekanicti a dalsi, kteri se prihlasili a ktere jsem pred tim jinde poradat nevidel)...
A diky i strelcum, ze prijeli, udelali si hezky den, nechali nam tam nejake penize, za ktere si snad slusne zastrileli.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od adis » pon 16.8.2010, 12:07

opice píše:Adis: nevim, kdo by do tebe měl jít, bylo to náhodou super a jedinej umrdanec, kterej měl stížnosti, tedy Stengan :mrgreen: , už si postěžoval včera před odjezdem, že se mu to vůbec nelíbilo a pršelo nebo bylo naopak teplo :mrgreen:
Příště slibuju,že startovný bude 7500,- a ty zasr... mraky rozeženu migama

Výsledky na: http://idpa.ic.cz/
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 16.8.2010, 14:52, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky!

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od cmk » pon 16.8.2010, 13:08

Jo jo, jsou tam - pro jistotu znova odkaz: http://idpa.ic.cz

Pohar bude snad k veceru aktualizovan.

PS: Adisaku, ty sraci, preskocils me v tom poharu !!! :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od adis » pon 16.8.2010, 13:27

no jo no,budeš muset zajet do Otrokovic. :lol: tam opravdu nepojedu..

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od cmk » pon 16.8.2010, 17:32

Ja taky ne, mame firemni teambuildingovo akci.
Takze misto strileni budu skakat po zadech mezi kolegy - to jsem zvedavej, kdo zrovna me bude chytat :-)

Ja ti to vratim 18.9. v Cekanicich.

Pro ty kdo nevedi, prvni misto v pistoli uz je letos vyresene.
Tvrdy souboj se tentokrat vede o druhe a treti.
Po poslednim zavode vede Adis o 0.76% !!! (coz je treba jen jeden blbej krok navic v jednom zavode).
Pokud se me povede v Cekanicich strelit 96.18% a Adis streli mene, nez 95.74, tak jeste postoupim o misto.
Pokud vyhraju, muze mit Adis maximalne 99.23%, abych ho preskocil.

Realne: vyhraje nekdo jinej a bude to :-)

Me uz ku*va nebavi bejt vecne treti :-)
V roce 2007 jsem byl v Pi za Jirmaxem o 0.86%.
V roce 2009 jsem mi v Pi chybelo 1.63% na druhé a 5.18% na první místo.
Na tomhle nejvetsim zavode mi chybelo 0.4% na druhe misto a 1.45% na prvni - to me ale netrapi.
Strilel jsem prvne na ostro do zavodu s novou pistoli, se kterou jsem pred tim vystrilel celkove ani ne 50 ran a sel jsem strilet po 2 a pul dnech stravenych tlucenim koliku, vymerovanim uhlu a organizovanim zavodu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Re: 15.08.2010 - Oparany - Poharovy LOS (kratka zbran)

Příspěvek od JK-stengan » úte 17.8.2010, 21:57

co to plácáš Opice zmatená :-) já si nestěžoval já jen konstatoval, že jediný popřík nepadal a nebyl natřenej :-), počasí že stálo za hovno, a že tombola nebyla chdá páč nebyla žádná :-) ale jínak se mi závody líbili až na pár drobností, ale to jsem řešil s CMK aq navíc vždy se něco najde na čem se dá pracovat takže dle mě super
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz