Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od S474N » stř 25.8.2010, 10:53

Nema to zadnou primou souvislost se zbrani, ale dneska rano mi to tak hnulo zluci, ze to az neni mozny.
AHA: "Jatka na Českém poháru: 7 zraněných! Cyklisty kosil motorkář!

Vjel se svou silnou motorkou do protisměru a při čelní srážce smetl skupinu cyklistů přímo při závodě Českého poháru! Tato hrozivá událost se stala během sobotního závodu o Velkou cenu Příbrami, kdy neopatrný motorkář způsobil tragédii"

"Zranění utrpělo sedm jezdců. Nejhůře dopadl loňský vítěz závodu Srb Nebojsa Jovanovič ze Sparty, který po srážce letěl i s kolem pět metrů vzduchem. Z kolize si odnesl komplikovanou zlomeninu klíční kosti a tržné rány na rukou i nohou.

„V tom úseku nebylo zrovna nejlépe vidět. Nebojsa se s tím motorkářem srazil čelně. Jediné, v čem měl kliku, že pak každý padal na jinou stranu. Jinak si to ani nechci představit,“ uvedl pozdější vítěz závodu František Klouček z PSK WhirlpoolAuthor. „Ostatní pak vletěli do motorky. Už se jelo rychle, takže v padesátce to bylo určitě,“ dodal.
Na cca 40 km trati za Sedlčany, kdy se z hlavního pelotonu odpoutala 5 členná skupina závodníků se neukázněný motorkář střetl s pelotonem závodníků a vletěl nekontrolovaně do pelotonu závodníků. Motorkář srazil asi sedm závodníků, nejhůře dopadl Nebojsa Jovanovič z AC SPARTY Praha, který se střetl čelně s motorkou a letěl vzduchem asi 5 metrů i s kolem. Výsledkem jeho střetu s motorkářem je komplikovaná zlomená klíční kost, krvácející tržné rány na rukou a nohou. Nyní jej čeká převoz a operace. Závod byl přerušen a poté znovu odstartován ve zkrácené verzi. Závodníci Sparty a polovina startovního pole už v závodě po šoku nepokračovala. Nerespektování příkazů policie a pořadatelů se velmi neblaze podepsalo na zdraví a škodách všech účastníků.
Příbramsko - Čelní srážka několika cyklistů s motorkářem, který jel agresivně v protisměru, poznamenala sobotní závod Českého poháru Velkou cenu Příbrami. Zranění utrpělo nejméně sedm jezdců. Nejhůře dopadl loňský vítěz závodu Srb Nebojsa Jovanovič ze Sparty Praha, který po srážce podle týmového webu letěl i s kolem pět metrů vzduchem. Z kolize si odnesl komplikovanou zlomeninu klíční kosti, která vyžaduje operaci, a tržné rány na rukou i nohou.
Sport.cz :
Při závodu Českého poháru vjel do cyklistů motorkář

Čelní srážka několika cyklistů s motorkářem, který jel v protisměru, poznamenala sobotní závod Českého poháru Velkou cenu Příbrami. Zranění utrpělo nejméně sedm jezdců....
Článek o správné organizaci závodu v běžném provozu

Tak tady máme pár textů z různých článků od slavných TN.cz , Sport.cz , AHA.cz , iDnes.cz,.... až po regionální Pribram.cz

Je velmi zajímavé, že tato fakta pobrali pouze od jedné strany a můžete hádat od které.

Ač bych rád, nemohu zatím uvést veškerý obsah důkazů k této nehodě, jelikož slouží jako důkazní materiál pro uvedení věci na pravou míru v následném řízení.

V sobotu kolem poledne jsem nakopl svůj motocykl, který samotný váží 250 kg a má výkon kolem 40ti koní a řadí se do kategorie veteránů. Vyrazil jsem tedy na pohodovou vyjížďku z Milevska směrem na Sedlčany. Prvně jsem byl vyzkoušet minikamerku za pár korun, zda dokáže zaznamenat požitek z jízdy na tomto starém stroji.

V Petrovicích jsem se na chvilku zastavil mimo hlavní silnici z důvodu telefonátu. Poté jsem pokračoval směrem na Sedlčany rychlostí mezi 40 - 60 km/h dle možností.

Cestou jsem potkal protijedoucí LIAZku..., běžné civilní automobily,motorky jedoucí vyšší rychlostí než já...( asi i více než povolenou rychlostí) po dalším zhruba kilometru na mě v protisměru najelo civilní auto neoznačené žádným praporkem, které se mi na poslední chvíli vyhlo a za ním opět jeli civilní motorkáři, které pravděpodobně tento automobil nechtěl pustit před sebe. Zhruba po sto metrech vidím proti mě policistu na motocyklu, který má levou ruku směrem dolu a dlaň k zemi – nezastavoval mě žádným znamením a pokračoval dál ve směru své jízdy bez zastavení. Já samozřejmě zpozorněl a jelikož jsem jel velmi pomalu,zastavil jsem během okamžiku na 10ti metrech a navíc za okrajovou čárou vozovky, ohlížím se za policistou a ten už je pryč… jel dál.
V tom jsem uviděl skupinku 5ti cyklistů. Mohu se domnívat, že mají nějaký trénink? Dnes se dá policie sjednat k jakékoliv akci na veřejném prostranství… No nic, za cyklisty jedou opět nějaké 3 civilní motocykly. Ohlížím se na obě strany, nikde se dál nic neděje, řadím jedničku, dvojku na rozjezd, dávám trojku a udržuji optimální otáčky motoru… tudíž na dalším úseku cca půl kilometru jedu rychlostí mezi 50 – 60 km/h v zatáčkách těsně u své strany !!! a na dohled, abych dokázal zastavit na viditelnou vzdálenost.

V pravotočivé zatáčce v ďolíku se proti mně vyřítí skupinka cyklistů , VŠICHNI v MÉM PRUHU . Okamžitě jsem začal brzdit ( na silnici moje brzdná stopa zaznamenaná později PČR ) I ze záznamu je zřejmé,že cyklisté jeli zhruba stejnou rychlostí jako já, ovšem v protisměru,kam neviděli. Já jsem motocykl během jedné vteřiny zbdrzdil jak bylo jen možné-obě kola smykem. V tom přišel náraz a já byl od střetu i s motorkou ( 250kg !!!!) přibližně 3-4 metry. Cyklisté a jejich kola létala dle svědků mnohem dál… prý až 8 metrů. (tyto čísla nemohu říct s naprostou přesností-já jsem to neměřil).

Střet byl šokem pro obě strany. Sundal jsem si ihned svou přilbu s brýlemi, cítil jsem odřenou nohu a než jsem si stačil uvědomit, co se vlastně přihodilo, byl jsem fyzicky napaden za pokřiku ostatních lidí od doprovodu cyklistů ( všichni jeli AŽ ZA NIMI !!! ) a samotnými cyklisty: „Zabte ho zmrda (několikrát) , držte ho“,… a podobně. ( vše zaznamenáno, jelikož motorka byla u mě ) . I přes útočné napadání se mi podařilo vstát a snažil jsem se vykrývat rány od MOTOCYKLISTY !!! z doprovodu s cedulí na zádech, který měl na hlavě přilbu s vyklopenou přední částí, na rukách motorukavice a tvrdé motoboty – útok byl jak pěstmi,tak kopy. Úspěšně jsem ho vykrýval a ustupoval jsem… v tom jsem byl stržen na zem a už jen ucítil tlak na krku a chránil jsem si obličej od úderů ( více ran najednou ). Zahlédl jsem jak k nám už běží další lidé ( i starší páni z týmů cyklistů – pobádal ostatní k útoku ). Zároveň slyším i hlas jiného kluka (motorkář v kombinéze) , který křičí „ nechte ho… tři na jednoho,…. atd“ Jak se dostal blíže k nám, byl také napaden a dostal nějaké rány do obličeje.
Slovní napadání a výhružky pokračovali stále i když se objasňovala nehoda policií.

Cyklisté jeli za plného provozu, v protisměru bez vozidla před sebou, ve stínu stromů, absolutně bez předepsaných odrazek a povinné výbavy bicyklů pro jízdu po pozemních komunikacích v provozu.

Z oficiálního rozpisu závodu:

"Závod se koná podle platných Pravidel cyklistiky ČSC". V pravidlech stojí: "Národní závody v kalendáři ČSC S0305. Pořadatel musí zajistit uzavření silničního provozu v místech průjezdu závodu." současně je v rozpisu závodu věta "Všichni účastníci závodu musí dodržovat ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích č. 361/2000 Sb. a jeho pozdějších novel."

Když jsem se zhábroval, bolela mě ruka a krk+hlava. Viděl jsem,že záchranná služba má dost práce s třemi zraněnými cyklisty, kteří měli krvácející rány. Zhruba po půl hodině , kdy byli cyklisté již po prvním ošetření a připravení na odvoz do nemocnice, požádal jsem paní ze ZÁCHRANKY z nemocnice Příbram o ošetření a než jsem dořekl prosebnou větu, byl jsem odmítnut, že nejsem účastník závodu. (vše zaznamenáno).

Levá ruka,která nejvíce vykrývala útok skončila v sádře s frakturou a stále přetrvává bolest hlavy a krku. K ošetření jsem si jel tedy sám do Písecké nemocnice.

Tímto chci poděkovat za velkou pomoc Medvědovi , Šífovi a posléze také Grasselovi.

Levná minikamerka z internetu měla svou zkušební premiéru a ač je to velmi jednoduché zařízení se svými chybami, svou práci odvedla dobře, ač byla při kolizi trochu poškozena, důležitý záznam zůstal zachycen. S tímto bude pracovat právní zástupce a PČR .

Veškeré záznamy budou k dispozici ihned , jak bude případ ujasněn. A to nejen zde.

Pro spekulanty, zda záznamy existují, mohu uveřejnit Nejpodstatnější snímky z videa ( datum nebyl nastaven,jelikož to byla první zkouška kamerky).
Už i z těchto snímků je zcela vidět, jakou rychlostí se kdo pohyboval proti sobě…

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2010082501
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od S474N » stř 25.8.2010, 10:54

Trošku jiný pohled na nehodu během cyklistických závodů dne 21-8-2010 u Sedlčan.

O co šlo, pěkně od začátku.
Klasická Speedyho cesta na Jih 6 - bylo dost nových lidí (Hollas) a jelo se na pohodu v té druhé skupině. Za Sedlčany za Libiněm jsme dojeli dvě pomalované oktávky které blokovaly oba pruhy na vozovce - nikde nebyla značka odkazující na uzavření silnice a podobně (tohle je důležité). Před oktávkama cca 40 cyklistů po celé šiři vozovky. Na rovinkách kde jel peloton za sebou a dalo se předjíždět oktávky blokovaly předjíždění a do několika lidí na moto začaly najíždět. Někteří jedinci uspěšně projeli a zmizeli v dáli. Auta jedoucí v protisměru byla blokována organizátorskými auty. Jel jsem se Šífou (Tuono) asi 5m za oktávkou, kluk z okna nám říkal že za chvíli budou sjíždět tak jsme za nimi jeli cca 4km.

http://maps.google.cz/maps?q=49.570832% ... 06968&z=18

V tomhle místě jsem akorát viděl jak několik cyklistů opouští vozovku a letí do pole krásným 8m obloukem, slyšet byl pád, jekot a nadávky. Zastavili jsme a běželi se podívat co se stalo. V protisměru jela motorka, podle typu a řidítek jsem rychle identifikoval Martina z Milevska na jeho Kawe z 1979. Ležel pod motorkou, kolem byli cyklisti, kopali ho do hlavy, zad a nohou, na něm stále ležela motorka. Hlášky typu zabte ho zmrda, čůráci, zabte je a pod. Docela síla. Sotva jsme tam se Šífou doběhli, taky jsem začali dostávat příděl (na rozdíl od Martina ale kombi s chráničema všechno vychytala) Já jsem dostal 3x pěstí do obličeje od kluka na motorce v vestě (asi taky organizátor). Přeiběhl starej pán a začal ječet na cyklisty ať si nás vezmou a daj nám co proto, tak nás začali řezat. Doufám že ten hajzl v tý helmě bude mít ty Lookwelly na nose ještě dlouho vidět (škoda že nemám ty Knoxe). Byli jsme tam 3 proti cca 10 aktivně tlučícím. Martin stále ležel na zemi. Nic moc vám povím. Za chvilku to utichlo, jen kolem chodící cyklisté v dresech Sparta si na nás verbálně vylévali zlost a neustále provokovali. Policie byla na místě asi za 2 minuty. Sanita taky.
Z protisměru odkud Martin vyjel nebyla opět žádná zátarasa nic, cca 700-500 před střetem potkal policajta na fazeru který mu ukázal ať zpomalí, to je vše. Martin jel ve svém pruhu uplně u krajnice, jel cca 50-60km/h. Cyklisté se vynořili ze stínu a z ďolíku kam díky keřům není vidět. 3 strefil rovnou.
Policista menšího vzrůstu naštěstí rychle agresivní kolaře zpacifikoval a už do nich bušil. Závod byl ohlášený, ale jel se za plného provozu na komunikaci(!!!). Organizátoři si to ale evidentně vyložili po svém. Jinak závod byl mezinárodní ani to nebyl důvod pro lepší organizaci.
Celkem tedy asi 5 zraněných, slovinec nejvíc (ruka, rameno a pod) + teda Martin - podlitiny šrámy a zlámaný kosti v zápěstí.
To by se dalo, co bych vám nepřál zažít je ten pocit bezmoci kdy před vámi stojí dav a tlučou vás jen proto že máte taky motorku čili jste automaticky hajzl.

na záver bych jen nalinkovat jak se zpráva objevila v médiích

http://sport.idnes.cz/drama-pri-ceskem- ... istika_elv

Doufám, že chování jezdců z teamu Sparta i chování organizátorů bude mít díky námi podanému trestnímu oznámení řádnou soudní dohru.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.facebook.com/#!/note.php?not ... =717885103
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od S474N » stř 25.8.2010, 10:55

Nakonec doporucuji pozorne procist a potom se taky podivat, co pisou o te "cyklisticke hvezde" media:
:arrow: http://sport.idnes.cz/jsem-ted-hvezda-a ... 11_nbl_ald
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od admix » stř 25.8.2010, 11:12

Jen dodam, ze uplne puvodni link je http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=94107&fid=21 :)
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od admix » stř 25.8.2010, 11:13

S474N píše:Ležel pod motorkou, kolem byli cyklisti, kopali ho do hlavy, zad a nohou, na něm stále ležela motorka.
Rovnou strilet do vzduchu v zoufale snaze zabranit lynci? Neuveritelne ...

Navic jsem nabyl dojmu, ze tu ruku mu zlomili az pumpickari
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od cmk » stř 25.8.2010, 12:31

Smutny je, ze to opet ukazuje, jak diletantsky spousta medii a novinaru funguje !!!
Zda-li pak nekdo najde na domenach tech, co psali "hrozny motorkar najel v protismeru do cyklistu" i druhou stranku pribehu?
Pani novinari, kde je objektivita?

Ja vam to reknu - V PRDELI !!! A jeste k tomu za prachy.

O zlych motorkarich ctou lidi vic a radsi, nez o dementnich poradatelich a nevychovanych pumpickarich. Takze v zajmu zvyseni ctenosti se poskytuji jen ty informace, ktere se chteji - proc se snait byt objektivni, ze?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od cmk » stř 25.8.2010, 12:40

Mimochodem - je to v miste, kam jezdi moje zena se synkem o vikendech, kdyz ja jezdim na zavody.

Kdyz si ciste hypoteticky predstavim:

a) zena ma Kiu Sportage II - docela vysoky robustni auto (pravda, Hummer to neni, ale cyklistu by to asi bolelo víc než běžným osobákem)

b) zena pojede s malym a nejakej vocas ji vytlaci ze silnice, kolem projede 5 lidi a dalsi vocas... Zena se oklepe a jak ji znam, pojede pomalu dal a bude premyslet, co to vlastne znamenalo

c) v tom se proti jejimu SUV vynori banda 50 pumpickaru a srazej se

d) prijde soudce linč (opakuji - v autě žena a 2letý dítě), tak jako přišel vůči tomu motorkáři

No fakt radši nedomýšlím, co by bylo dál.

Doufám, že:

a) se to pořádně prošetří, a jestli za to může pořadatel, neskončí to u pokuty 500 Kč za blbě uzavřenou silnici

b) média to zveřejní celé a po pravdě (tedy nikoliv "motorkáři nebylo prokázáno zavinění, o kterém jsme psali", ale po pravdě "motorkář, za nic nemůže, ymrdi jsou pořadatelé a my, že jsme jim na ty blbý kecy skočili" - pokud pravda bude taková)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » stř 25.8.2010, 19:20

Dotaz ke zbranim, bylo by vytazeni mlocka a strelba do vzduchu s cilem odvratit lync povazovano za NO?
Lajte mi lhu-li

jip

Uživatelský avatar

Příspěvky: 114

Registrován: pát 04.12.2009, 10:51

Zbraň: GLOCK 26

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jip » stř 25.8.2010, 20:46

Dobrá otázka. Obávám se, že by to v naší zemi šlo nakonec před soud a ten by rozhodl. Z hlediska počtu svědků a jejich pravděpodobné podobě výpovědí by to chtělo hodně spravedlivého soudce.
Černý GLOCK 21, Zelený GLOCK 26
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » stř 25.8.2010, 20:52

Pokud by to nebylo klasifikovano jako NO, co by tedy osobe, ktera vytahla zbran a vystrelila do vzduchu hrozilo?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od S474N » stř 25.8.2010, 21:18

Pokud by se vse resilo vystrelem do vzduchu, tak podle me vubec nic, protoze jednas v NO. Stejne tak, pokud by na tebe nekdo zautocil - takovy pripad uz probehl i nejvyssim soudem a vyrok byl jasny - pokud jde nekdo proti zbrani, tak na sebe bere riziko sve smrti.

Jinak k veci - iDnes uz zareagovalo:
:arrow: http://zpravy.idnes.cz/muze-za-nehodu-p ... _sporty_ot
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 33

Registrován: stř 23.6.2010, 22:02

Zbraň: Glock 19 IV gen

Bydliště: Praha

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Jirkil » čtv 26.8.2010, 0:12

Asi by byly zajímavější titulky, motorkář, který srazil chudáky cyklisty na ně ještě vytáhl legálně drženou zbraň :lol: to by bylo něco pro Johna a jeho výmysl o psycho testech. Každopádně se těším na video a doufám v soudní dohru a předpokládám že žaloba půjde i na doktorku co odmítla ošetřit zraněného. Za to bych ji vzal diplom a do ruky strčil koště ať jde raději zametat chodníky.
Jirkil

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od cmk » čtv 26.8.2010, 12:01

K tomu clanku - to uz vypada trochu objektivnejc, lec sypani popela na hlavu tam nikde nevidim ;-(

K vystrelu - problem je, ze samotna srazka a jeji vysetrovani je ve finale "sranda" proti tomu, co by se stalo, kdyby ten motorkar vytahl zbran a vystrelil (nejen do vzduchu). Uz tedka jsme videli typicky priklad brutalni dezinformace a to jde vicemene o pokuty, obecne prospesny prace nebo v extremnim pripade o podminku.
Hadejte, jak by to dopadlo, kdyby "ten desne zlej motorkar" byl zaroven "ten ozbrojenej magor co nosi zbran a strili s ni jak na divokym zapade". Uz vidim ten clanek: "Psychicky naruseny motorkar neprve najel umyslne do skupiny cyklistu a nasledne je napadl ostre nabitym nezajistenym automatickym revolverem raze 45mm". Co ze realita by byla opacna... Koho to zajima :-( Ctenare ne :-(

Jen by me zajimalo, do jaky miry je medialnim obrazem ovlivnitelny vysetrovani PCR a pripadne rozsudek soudu.

Uz prece soudce v Teplicich v pripadu strelce z Krupky dava najevo veeelikou nevoli, ze cely pripad je pod drobnohledem desitek az stovek lidi - ze by se pan soudce uz predem stydel za svoji praci? No minimalne vzhledem k delce soudniho rizeni myslim, ze opravnene.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » čtv 26.8.2010, 19:49

Trostu preformuluju dotaz - prijizdim-li na misto, kde 3 manici kopaji do leziciho cloveka, je vytazeni zbrane a strelba do vzduchu ve snaze chranit toho na zemi povazovano na NO?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 233

Registrován: čtv 25.12.2008, 22:20

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od de-luxe » čtv 26.8.2010, 20:01

Ano, může být. V rámci NO můžeš odvracet i útok na jinou osobu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » pát 27.8.2010, 14:39

Diskuze pod tim clankem stoji za to.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Edelweiss » ned 05.9.2010, 11:20

Nemyslím si že by měl jakýkoli dav právo lynčoval ležícího, podle mně ve fázi útoku na něj, by obrana byla přiměřená. Taky tam mohl zdechnout, k tomu stačí málo. Agresivní dav bez mozku je nebezpečný všem!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od pitt » pát 17.9.2010, 1:00

údajně existuje ještě jedno video,kameru měl na helmě druhý motorkář. Obě by měla mít policie,takže by mělo být otázkou času kdy by měli být útočníci obviněni
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » ned 21.11.2010, 0:55

Jsou uz nejake novinky v tomhle pripade?
Lajte mi lhu-li

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz