Brokove CCI


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Brokove CCI

Příspěvek od SniperWolf » stř 08.9.2010, 20:53

Zdravim vsetkych!Vie mi niekto podat nejaku relevantnu informaciu o tychno nabojoch?Ich ucinkoch vykone a pod?Maju nejaky vyssi ranivy ucinok alebo nieco podobne?Su zakazane alebo povolene?
nejdemi o ziadne kecy typu JPP ale o info ktore sa daju niecim naozaj podlozit
Dakujem za vsetky prispevky!
...shit happens
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Brokove CCI

Příspěvek od panvrabec » sob 11.9.2010, 19:20

:D to je pěkné. Nechceš kecy typu jedna paní povídala, ale z tvého přípěvku ani nechápu, na co se ptáš :lol: . A asi nebudu sám. Nevím co si představuješ pod pojmem relevnatní informace. No zakázané asi nebudou, ať už myslíš cokoliv s brokama. Účinek, no tak to záleží už na konkrétním typu, ale hlavně na tom, jestli hovoříš o nábojích pro brokovnice, nebo pro pistolové, či revolverové ráže, nebo obecně o všech brokových nábojích CCI od Federalu ? To jsi taky neuvedl. Stručně: brokovnice je podle mě nejlepší nástroj pro obranou střelbu, pokud jde o pistolové ráže, je to slabota(broky). Pokud Ti jde o brokovnici, účinek ve srovnání např. se střelivem SB neznám. Pokud jde o pistole, tak na blízku (velkou blízku do 3m) se to chová SKORO jako olověná střela v dané ráži. Kdybych byl lupič s vaťákem a utíkal 15 metrů od střelce, pochybuju, že by mě ta rána zastavila. Na 15 m to sotva proletí papírem (mám 9mmL). Na nošení bych si to vživotě nevzal. Účinek by to mělo možná kdybys to napálil do zloděje z jednoho metru do pajšlu a na to nelze spoléhat. Maju nejaky vyssi ranivy ucinok alebo nieco podobne? Zase. Vyšší o proti čemu ? Myslíš oproti střelivu jiné značky, nebo jinému typu střely,...?? nevím na co se konkrétně ptáš, ale jsme na glokařském foru, takže pokud jde o ty pistole, tak oproti celoplášti je teda ranivý účinek nula nula nic. Hodí se to na střelbu na louce, ke cvičení psa, nebo na silvestra, ale kdyžtak už raději doporučuji pouze akustické nábojky, protože s tímto se samozdřejmě střílet mimo střelnici nesmí :twisted: .
Musíš víc konkretizovat, nebo se spolehnout na jednu paní co povídala :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Brokove CCI

Příspěvek od S474N » sob 11.9.2010, 21:43

panvrabec: ano, jde mu o zjisteni co nejvice informaci o brokovych nabojich CCI v razi 9mmL *4* - viz. strelba cisnika na Slovensku.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Re: Brokove CCI

Příspěvek od SniperWolf » ned 12.9.2010, 9:15

ospravedlnujem sa za neuvedenie podrobnosti a doplnujem ze zhanam info o brokovych CCI 9mm luger ...mimochodom ani na 1m to v danom pripade nesposobilo takmer ziadne zranennia a uz vobec nie zastavenie utoku....navyse to neobtiahlo zaver na G17 a vcera som skusal na strelnici dane naboje ja a vysledok rovnaky...aj ked mne nabojnicu vyhodilo dalsi naboj vsak nepodalo....ani po opakovanej skuske
...shit happens
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Brokove CCI

Příspěvek od S474N » ned 12.9.2010, 10:40

SniperWolf: vsak proto jsem ti rikal, ze ten, kdo to nosi na obranu je blazen *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125

Registrován: čtv 27.10.2005, 19:25

Zbraň: G17

Bydliště: Empire State of Mind

Re: Brokove CCI

Příspěvek od SniperWolf » ned 12.9.2010, 12:42

no a prave preto som ti neodporoval....len vies neviem ako u vas ale tu garnitura a aj verejnost ma stale plnu hubu "adekvatnej obrany" takze ked niekto kto je sam o sebe zbran na niekoho utoci a ten ho sejme pistolov tak je to nieco uplne nenormalne a sialene...preto niektori ludia nosia taketo alebo podobne nesmrtiace strelivo v domneni ze ich pri pripadnom posudzovani budu brat miernejsie
...shit happens
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Brokove CCI

Příspěvek od panvrabec » ned 12.9.2010, 13:00

Taky se jich prodava vice druhu. Např. Libra dělá s tvrdým plastovým domečkěm na vzdálenost 3-5m a s měkkým až na 15m. Nevzal bych si na obranu ani jedno. Já bych viděl využití jen v tom co jsem už napsal výše, nebo na drobnou škodnou třeba na půdě, když si nechceš dělat díry do stropu s FMJ a nebo když nemáš vzduchovku. Na potkany, lasice, myšky, uřvané kočky v popelnici, kuny v kurníku možná na pány vrabce, ale nic víc. Co mi na tom asi vadí nejvíc je to, že se nenatáhne závěr. A taky cena že jo :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 93

Registrován: sob 03.4.2010, 7:40

Zbraň: G23

Re: Brokove CCI

Příspěvek od MedWed » ned 12.9.2010, 13:27

zdravim... taky jsem provedl test... a i pri opakovane zkousce mi brokova CCI zaver natahne ( G23 ) ... tezko rict, v cem je rozdil :)

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Brokove CCI

Příspěvek od Steiner » pon 13.9.2010, 10:30

Pokud máš vyzkoušený že ti spolehlivě přetáhne závěr - pak je to ideální střelivo pro zábavnou střelbu na střelnici - pro rychlopalbu do nafukovacích balónků. Spolehlivě zasáhneš každou ranou. :wink: Jinak viz. panvrabec, ale mám dojem že Libra už ten měkký kontejner nedělá.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Brokove CCI

Příspěvek od rotwajlerdick » pon 13.9.2010, 15:30

zdravim,s cci sice skusenost nemam ale v 9luger mam os libry a pred laufem bych stat nechtel
na tri metry z cz75d compact asi 5cm v dubovem dreve,pri cstrelbe do plechu se broky spolehlive rozlozia maximaalne sloupnou barvu
jinak cz 75,75d compact a cz 52 prebijou g 26 ne nehne se ani zaver
v 7,65br od libry prebiji spolehlive cz27,50,70,83,w.ppk,w.pp mam vyskouseny
v 38sp sem skousel s pakovky rossi neznam delku hlavne a asi na 10 metru sou broky v pulce jednech suchejch zlatejch stranek
myslim ze tak neskodny to zas tak nebude
jo jedina spatna vec-pri nabijeni ze zasobniku kdy zaver soupne naboj do komory se po nekolika nabitich rozlomi ten plastovy kontejner s broky a silene pak zaneradi zbran :oops:
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 93

Registrován: sob 03.4.2010, 7:40

Zbraň: G23

Re: Brokove CCI

Příspěvek od MedWed » pon 13.9.2010, 16:53

Steiner píše:Pokud máš vyzkoušený že ti spolehlivě přetáhne závěr - pak je to ideální střelivo pro zábavnou střelbu na střelnici - pro rychlopalbu do nafukovacích balónků. Spolehlivě zasáhneš každou ranou. :wink: Jinak viz. panvrabec, ale mám dojem že Libra už ten měkký kontejner nedělá.
pozor, ja nerekl, ze je nosim na sebeobranu :-)
pouze kdyz se resilo zda pretahne ci nepretahne... citil jsem se povolanym k tomu taky neco rict :-)
je fakt, ze za cenu brokoveho mam 3ks black mamba :-D a s temi je lepsi zabava
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Brokove CCI

Příspěvek od rotwajlerdick » pon 13.9.2010, 16:59

a osobne kdyz chodim se psem tak mam 2prvni brokove :roll:
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Brokove CCI

Příspěvek od panvrabec » pon 13.9.2010, 18:34

rotwajlerdick: doufam, ze jenom na vycvik "klidu po rane", nebo na plechovky. Protoze jestli na obranu, tak jsi bud odvazlivec, nebo blazen, nebo mas jeste jednu zbran primarni a v te mas nabity aspon poloplaste.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Brokove CCI

Příspěvek od rotwajlerdick » pon 13.9.2010, 18:47

na ,nosim kdyz sem kdekoliv se psem compacta to ho prebije ,jeden v komore,druhej jako prvni v magacinu a zbytek subsoniky
nebojim se,blazen urcite nejsem se zatim sem mnel co vlastnim zbran cca 17let jen problemy s cizimy hafany
a ceho se bojim?je vystrel ostreho byt slabeho subsoniku v huste obydlenem sidlisti plneho magoru s neposlusnejma psama,takze pri varovnem vystrelu s brokama nehrozi odraz a dalsi na obeznameni utocnika se situaci dostatecny :angry: a doufam ze pri naslednem soudu mne to prictou jako polehcujici okolnost :roll:
a myslim ,ze po tom co sem si skusil co to umi bych pred laufem byt nechtel :roll:
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Re: Brokove CCI

Příspěvek od Globus » úte 21.9.2010, 16:10

Já nosim v komoře brokovej /tvrdej/ od Libry. V pohodě mi přetahuje G17 /zkoušel jsem asi 20ks/ a to dokonce i když se mi vlivem "používání" zlomil a vysipal ten kontejner na broky. CCIček jsem pár dostal a až se nějak dostanu na Avim tak je zkusim.
EMO s Glockem :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Brokove CCI

Příspěvek od rotwajlerdick » úte 21.9.2010, 16:54

tak hod skusenost,jen sem zahlidl a mam asi jeden ve sbirce
kdyby byl silnejsi a prebijel by g26 tak bych byl radeji a kompacta bych se zbavil drzim ho jen kvuli tem brokum a kdyz uz tak tu g26mam radeji
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Re: Brokove CCI

Příspěvek od Globus » sob 25.9.2010, 23:32

Tak z pěti pokusů pět závad :roll:
EMO s Glockem :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Brokove CCI

Příspěvek od rotwajlerdick » ned 26.9.2010, 8:17

tak libra holt lepsi...
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Re: Brokove CCI

Příspěvek od Globus » ned 26.9.2010, 9:47

Ještě jsem dřív zkoušel nějaký plasťáky, takový celý světle modrý, už si nepamatuju od koho byly, a taky nenadrcly. Respektive snad vůbec nehly závěrem.
Naposledy upravil(a) Globus dne čtv 30.9.2010, 21:06, celkem upraveno 1 x.
EMO s Glockem :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Brokove CCI

Příspěvek od rotwajlerdick » ned 26.9.2010, 13:07

jo jo znam,dela mysli geco,je to munice k nicemu,ale ublizit by mohla.ve svete snad jako treninkova munice,neni ohrozenej tak velkej prostor neco podobneho nabizi multiagro v 308w
zabijte je vsechny buh si je prebere

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz