Glock21 SF


Debata o pistolích GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 261

Registrován: pát 11.1.2008, 17:54

Zbraň: G19, SaW MP9, RONI G

Bydliště: Vysočina

Re: Glock21 SF

Příspěvek od Glockmann » pon 04.10.2010, 16:16

Fobus není špatnej, ale někomu nevyhovuje sklon. Pak bych volil tu rotační verzi. Má i další výhody : přikoupit se dá stehení platforma nebo kšandy a uděláš z toho steheňák či podpažák. Já osobně používám Blackhawk. Stejná stavebnice jako Fobus, jen mě připadá taková masívnější. Ale víc za něj vysolíš. Špatný nejsou ani Unclemikes nebo 5.11.
Co se týká doplňků či tuningu, tak to je na dlouhý lokte, záleží na tvém kontě, na co to chceš, jakej si hračička................ :mrgreen:
" Memento mori ! "

Příspěvky: 45

Registrován: pon 03.3.2008, 16:40

Re: Glock21 SF

Příspěvek od Rony Mates » pon 04.10.2010, 17:48

Rotační pouzdro Fobus GL-3 na G21 ti mohu prodat za výhodnou cenu, je jak nové.
Používám pádla Fobus na více zbraních, protože mi vyhovuje lehkost, jednoduché nasazení a sejmutí , dobře drží a chrání zbraň (mušku), rychlé tasení zbraně bez nutnosti nějaké pojistky pouzdra.

Příspěvky: 4

Registrován: pon 04.10.2010, 14:28

Zbraň: Glock 21 SF

Re: Glock21 SF

Příspěvek od radar » úte 05.10.2010, 15:26

moc dekuju zatim se podivam jak to vypada a pak uvidim. Chtel jsem zaslepku na pazbu koupil jsem ji v Brymove a vubec tam nejde! Pak jsem chte spoust na min kg a nejaky miridla! Ale kdyz jsem videl jak do toho mlati nez se vyndaj tak nevim nevim :( Diky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 261

Registrován: pát 11.1.2008, 17:54

Zbraň: G19, SaW MP9, RONI G

Bydliště: Vysočina

Re: Glock21 SF

Příspěvek od Glockmann » pát 08.10.2010, 21:08

to radar : U záslepky nevím co máš za problém- to se zasune a zaskočí kolík a hotovo.
2,5 kg bohatě stačí na služebně/obrannou zbraň. Ideální poměr BEZPEČNOST/konfort. A méněodporový stojiny ( teda aspoň ty přímo Glock) většinou trochu prodlouží dráhu spouště. Takže pokud to nechceš vyloženě na mířenku ( či parkour), tak nechám standart a pouze provedu vyleštění dle návodu na těchto stránkách uváděném.
Mířidla nech klíďo standart. Max. vyměň mouchu za kovovou- u tý plastový se časem zaoblí tvar a tak nějak rozplizne :roll: Hledí v plastu je gutt. Nějaký tritia jsou vyhozený prachy. Na co ti bude že vidíš v šeru mířidla ? Většina obranných situací je na velmi krátkou distanc- to na mířidla zapomeň. Pokud budeš v obraně moci v klidu zamířit hledí-muška-cíl, tak se většinou dopouštíš vraždy :crazy: A z praxe ti povím, že lepší je vidět na co a kam střílíš. Takže místo 3 hadrů za tritia kup nějakou podvěsnou svítilnu. A TFO-čka (tritium x světlovod) už vůbec nekupuj, pokud to nebude pouze soutěžní železo. Náchylný na poškození jak svi...a.
" Memento mori ! "
Uživatelský avatar

Příspěvky: 265

Registrován: pát 21.7.2006, 8:37

Zbraň: GLOCK 38

Bydliště: okres Sokolov

Re: Glock21 SF

Příspěvek od bacil.357 » pát 08.10.2010, 22:08

neřekl bych že TFOčka jsou náchylný na poškození......
Glock mit uns...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 261

Registrován: pát 11.1.2008, 17:54

Zbraň: G19, SaW MP9, RONI G

Bydliště: Vysočina

Re: Glock21 SF

Příspěvek od Glockmann » pát 08.10.2010, 22:19

Záleží, jestli máš Géčko jako pracovní nástroj na tvrdou dřinu, nebo mazlíka pro zábavu. :mrgreen:
" Memento mori ! "
Uživatelský avatar

Příspěvky: 265

Registrován: pát 21.7.2006, 8:37

Zbraň: GLOCK 38

Bydliště: okres Sokolov

Re: Glock21 SF

Příspěvek od bacil.357 » pát 08.10.2010, 22:25

no hřebíky s tím nezatloukám. pouze střílím, nosím a skoro pokaždé s hledím jebnu o hranu trezoru, když vyndavám a ukládám.

při čem se tobě vysypaly TFO???

sorrry za OT
Glock mit uns...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 261

Registrován: pát 11.1.2008, 17:54

Zbraň: G19, SaW MP9, RONI G

Bydliště: Vysočina

Re: Glock21 SF

Příspěvek od Glockmann » sob 09.10.2010, 13:27

Možná na tohle použití nějakej čas vydržej. Možná i dost dlouho.
Já osobně je nikdy neměl a ani bych si je na železo nedal. Pár kolegům se uvolnilo nebo i úplně urvalo to vlákno. A přidělat ho zpět je porod a stejně už to pak není jako dřív.
Jo, nenosíme to jen a nestřílíme jen. Zbraně absolvují celkem tvrdou práci ( černou i zelenou). Občas se seznámí se zemí (někdy i spolu s majitelem :lol: ) dokonce i se stěnou nebo i jinými povrchy a na některých je to i vidět. Ale Glock je nesmrtelnej. Hřebíky jsme ještě nezkoušeli :idea:
" Memento mori ! "
Uživatelský avatar

Příspěvky: 265

Registrován: pát 21.7.2006, 8:37

Zbraň: GLOCK 38

Bydliště: okres Sokolov

Re: Glock21 SF

Příspěvek od bacil.357 » sob 09.10.2010, 16:59

no vidíš, nikdy jsi je neměl a kritizuješ, že se sypou. já mám zase opačné zkušenosti. měl jsem je na G17 X let a nikdy nebyl problém. a to jsem s tím absolvoval i sl. přípravu a pod.
Takže taky ověřeno praxí. A nikdy problém, proto jsem je pořídil i na další zbraň, kterou "nosím" podle ZP "E".
Pokud používáš zbraň na jinou tvrdou práci dovolím si tvrdit, že při té "práci" nevydrží bez úhony žádná jiná mířidla.
omlouvám se za OT musel jsem reagovat no to tvoje výslovné NE pro TFO co se kvality týká.samozřejmě jer jiná věc, cena a jak se komo skrz mířidla dívá..
Glock mit uns...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 261

Registrován: pát 11.1.2008, 17:54

Zbraň: G19, SaW MP9, RONI G

Bydliště: Vysočina

Re: Glock21 SF

Příspěvek od Glockmann » sob 09.10.2010, 18:02

Kritizuji, protože lidem z jednotky se sypaly. Vzhledem k tomu, kolik jsme strávili času společně, tak je to jako kdybych je měl sám.
Jiný mířidla- tritia nebo obyč se kupodivu držej. Sem tam nějaká úhona, ale vzhledem k ceně je to spotřebák ( myšleno ty standarty, aby mě zas někdo nechytal za slovíčko).
A hlavně, já je nekritizoval, já pouze člověku, který chtěl poradit, řekl, že TFO nebrat. Pouze svůj názor. To že jsi do toho okamžitě začal šít a td.......
:lol:
" Memento mori ! "

Příspěvky: 4

Registrován: pon 04.10.2010, 14:28

Zbraň: Glock 21 SF

Re: Glock21 SF

Příspěvek od radar » ned 10.10.2010, 10:44

Moc dekuji. Mam ho jako mazlika :D dnes jdu na strelnici tak uvidim jak to pujde :D pak uvidim zda budu ladit nebo to necham jako zaklad.

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz