7 cikánů ukopalo kluka k smrti


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Mep

Příspěvky: 4

Registrován: úte 08.5.2007, 10:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Břeclav

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mep » pon 04.10.2010, 10:19

Zajimave je že na Idnesu je uvedeno že jeden z obžalovaných je již ve výkonu trestu. Me z tovyplývá že byl doma na "opušťaku" :evil: si trochu povirazit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od havran » pon 04.10.2010, 12:08

Tak teoreticky by mohl být i ve výkonu tzv. "alternativního" trestu, třeba VPP. Nebo mohl nenastoupit do výkonu.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Jasik » pon 04.10.2010, 15:06

Brutálnímu napadení v Břeclavi mohla policie předejít, tvrdí kritici..

http://brno.idnes.cz/brutalnimu-napaden ... zpravy_bor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od admix » pon 04.10.2010, 15:23

Policie CR píše:V noci z pátku na sobotu v 01.21 hod. nahlásila Městská policie Břeclav, že před hernou v blízkosti náměstí TGM došlo k fyzickému napadení mezi obsluhou a skupinou občanů. Na místo byla vyslána hlídka obvodního oddělení a vyjela také sanitka.
Důvodem incidentu bylo vymáhání neoprávněné výhry. Aktérem tohoto sporu byla skupinka mladíků ve věku od devatenácti do jednadvaceti let. Vzhledem k tomu, že situace se na místě vyhrotila, přivolali zakročující policisté na pomoc i další hlídky. Výtržníci demolovali vybavení herny a policisté se snažili mladíky od násilného jednání odvrátit. Při potyčce utrpěl jeden z obsluhujících mužů zranění a rychlá záchranná služba poskytovala pomoc i dalšímu zraněnému – což byl dvaadvacetiletý útočník se zraněním hlavy. Během uvedeného zákroku se výtržníkům podařilo z místa utéci a o několik minut později vyvolali incident v nedalekém baru. Bezdůvodně zde napadli 29letého muže, který stál před podnikem na schodech. Pachatelé muže shodili dolů a začali do něj kopat. Způsobili mu těžká zranění, se kterými byl převezen do brněnské nemocnice.
Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování . Všichni pachatelé byli zadržení a obviněni. Dva z nich byli umístěni do vazby. V současné době stále probíhá vyšetřování případu, prověřují se veškeré získané poznatky a vedení Územního odboru Policie ČR Břeclav se zabývá vyhodnocením celé situace.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Sobull » pon 04.10.2010, 17:33

Jasik píše:Brutálnímu napadení v Břeclavi mohla policie předejít, tvrdí kritici..

http://brno.idnes.cz/brutalnimu-napaden ... zpravy_bor
Tenhle postup policie moc dobře znám. Když si na mě vyšláply 4 smažky u nás na náměstí a já je tam rozháněl teleskopem, tak když dorazili, odvezli mě jako oznamovatele. Je ani nelegitimovali a s vysvětlením, že je znají a stejně se jim nevejdou do auta je pustili.Tak já nevím...

Příspěvky: 4

Registrován: úte 05.10.2010, 12:35

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od BALVAN » úte 05.10.2010, 12:49

Opravdu krásná perspektiva v zemi s takovou justicí.Právě jsem dost znechucen odešel z diskuse případu Natálka.Zde-téměř ukopaný kluk bandou cikánů-jsem velmi zvědav,kolik času budou věnovat naše média přímým přenosům soudního procesu z tohoto rasově motivovaného pokusu o vraždu,nehledě na stejné potrestání vyjímečnými tresty.Těch případů opačně rasistických násilných činů začíná rapidně přibývat.
Ač ateista-Bůh nás ochranuj pred tímto etnikem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » úte 05.10.2010, 13:07

BALVAN: Taky to zrovna on-line sleduju, to je neskutečné, jsem zvědav, jestli daji i těm cigánům, co ukopali kluka vyjímečné tresty :angry:

EDIT: ze závěrečné řeči žalobkyně mi bylo zle, vyjímečné tresty nad 20let u nás nemají ani vrahové, zato perfektní řeč měl obhájce. Pokračuje se zítra v 9.00, jsem zvědav.

Příspěvky: 4

Registrován: úte 05.10.2010, 12:35

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od BALVAN » úte 05.10.2010, 13:37

panvrabec:Pokud do tohoto nevstoupi soudruh Kocáb a čmoudlá Laila,tak snad se to pod koberec nesmete,jak je v naší vlasti běžné.Zákonodárci podělaní kritikou z Bruselu-ale nikdo se nemíní pozastavit nad skutečností,že naprostá většina českého bílého originálaního obyvatelstva toto již zmíněné etnikum s jeho způsobem života nemůže cítit ani na sto honů.Nejenom o hygieně tato zmínka.Večerní procházka brněnským Bronxem je pak vypomínkou na spoustu dlouhých dní,kdy si léčíte zranění žiletkami,nožíky a vším,co řeže,bodá,ubližuje.Vše má své meze,lidé se začínají bránit sami,když je policie výsměchem ochrany a pomoci slušným lidem,kteří pracují a nejsou kriminálními živly jako naprostá většina cikánů.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od Mistral » úte 05.10.2010, 15:03

Dostanou 20+ let, jo? Paráda :twisted:
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od GLOCK69 » úte 05.10.2010, 15:57

Já se spíš bojím, že to skončí tím, že je ten údajně mrtvý kluk napadl, vykřikoval rasistický hesla a oni se jen chudáci bránili..

Příspěvky: 4

Registrován: úte 05.10.2010, 12:35

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od BALVAN » úte 05.10.2010, 17:59

miatral:nejsem zastance politickeho ci etnickeho puce,ale tohle je snad jiz extrem do zasahu zivotnich jistot slusnych lidi-kde je hranice slusneho souziti?proc se maji moje deti rano bat jit do skoly aby nebyly oloupeny o svaciny,o penize na obed ci na dopravu domu??proc si to musime nechat stale libit?neexistuje spravedlnost?

Jsem zde novy,ale na Novinkach CZ mi nebylo umozneno pridat se k diskutujicim,,,,zrejme cenzura Kocaba a spol stale tahaji za oponu-jsem rad ze jsem zde nenasel takove diskriminacni podminky k registraci a mam moznost vyjadrit svuj nazor aniz bych byl smazan cenzorem,,,dekuji za zrizeni tohoto webu.
Mep píše:Zajimave je že na Idnesu je uvedeno že jeden z obžalovaných je již ve výkonu trestu. Me z tovyplývá že byl doma na "opušťaku" :evil: si trochu povirazit.
Mozna to bylo diplomaticke nerasisticke gesto dat moznost spalit basebolovou palku,kterou uzil k napadeni a tim zahladit veskere dukazy o vine---hodit nozik a britvu do septiku,pripravit si Molotova na nasledujici noc,aby dokazal ze vse byla jen pouhopouha obrana pred dsiskriminujicim napadenim vetsiny,ktera se
--brani???utoci???diskriminuje??ohledne Romske mensine???Ale Romove neexistuji,,,dle statistik pri rozdeleni republiky jich bylo kolik,kdo se hlasil k naronosti ROM????
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 05.10.2010, 20:44, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od pitt » úte 05.10.2010, 19:58

předpokládám že vrazi budou souzení pouze za neposkytnutí pomoci.
beztak se ukáže že chudák co to odskákal se udusil svýma zvratkama a oni mu "akorát" nevyčistili ústa.
Kurva kdy už se začne měřit stejným metrem

Příspěvky: 4

Registrován: úte 05.10.2010, 12:35

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od BALVAN » stř 06.10.2010, 11:16

Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Tak,a jak jsem byl zprvu potěšen o nezaujatosti tohoto fora,nějak mi dochází optimismus,že se někde člověk může svobodně projevit,aniž by byl omezen cenzorem fora nebo .....že by rasistický útok na obhajobu skoro ukopaného nevinného člověka?Natálka je jistě taktéž nevinný tvor,který krutě trpí-ale máme stad jeden jediný metr na posuzování kriminálních bestiálních činů,,,,bez ohledu na etnikum či barvy kůže.
Doufám že nebudu opětně smazán.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od pitt » stř 06.10.2010, 11:33

BALVAN píše:Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Tak,a jak jsem byl zprvu potěšen o nezaujatosti tohoto fora,nějak mi dochází optimismus,že se někde člověk může svobodně projevit,aniž by byl omezen cenzorem fora nebo .....že by rasistický útok na obhajobu skoro ukopaného nevinného člověka?Natálka je jistě taktéž nevinný tvor,který krutě trpí-ale máme stad jeden jediný metr na posuzování kriminálních bestiálních činů,,,,bez ohledu na etnikum či barvy kůže.
Doufám že nebudu opětně smazán.

hele to varování asi bylo že jsi napsal tři příspěvky po sobě a né kvůli rasizmu...mě se to stalo taky...nicméně mě to varování taky sere......co si to kdo dovoluje MĚ varovat :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od S474N » stř 06.10.2010, 11:35

BALVAN: problemy se ctenim?
Naposledy upravil MujGLOCK.com dne úte 05.10.2010, 20:44, celkově upraveno 2
Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky!
Asi by sis mel nastudovat pravidla, zejmena bod 6:
:arrow: zavazna-pravidla-fora-t2.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od FRENKY » stř 06.10.2010, 15:00

Muž, kterého v Břeclavi napadli čtyři útočníci, je po operaci

http://brno.idnes.cz/muz-ktereho-v-brec ... zpravy_toi

V diskusi padají perly..namátkou:
rasistické výroky,organizovaná skupina ...bylo by možno uvést kdy začíná online proces s pachateli a dále něco z jejich osobního života..jako třeba kde bydlí jak se jmenují kde chodili do školy zda pracují a pod..............
Dotyční napadli obsluhu herny bezdůvodně, zranili ji a pronášeli rasistické výroky.

Měli jsme nahlášeno poškození majetku, na místě jsme řešili i slovní a fyzické napadení obsluhy. Nebylo však nijak vážné," řekla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.

Vidíte rasistické výroky nejsou nijak vážné.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

jip

Uživatelský avatar

Příspěvky: 114

Registrován: pát 04.12.2009, 10:51

Zbraň: GLOCK 26

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od jip » stř 06.10.2010, 15:15

Skupinka se nějak scvrkla ze 7 jsou už jenom 4. Předpokládám, že ten zbytek snažil všemi prostředky činu zabránit...
Zapoměl jsem, že do vazby byli přijati jen 2, takže ještě trochu a bude to skoro férovka 1 na 1... :roll:
Černý GLOCK 21, Zelený GLOCK 26

Příspěvky: 39

Registrován: čtv 07.10.2010, 11:30

Zbraň: CZ 75 D Compact

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od andre100 » čtv 07.10.2010, 11:39

:evil: Až se z toho chudák vylíže, může po vzoru toho borce z Bratislavy vzít spravedlnost do svých rukou. :bomb: :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od panvrabec » čtv 07.10.2010, 12:33

andre100: Důležité je slovo může, raději bych napsal ,,...nedivil bych se kdyby vzal spravedlnost do svých rukou..." pozor nenabádat :!:

Příspěvky: 39

Registrován: čtv 07.10.2010, 11:30

Zbraň: CZ 75 D Compact

Re: 7 cikánů ukopalo kluka k smrti

Příspěvek od andre100 » čtv 07.10.2010, 13:09

nenepsal jsem to ve smyslu nabádání. Myslel jsem spíše na to, že kdyby tak učinil, byla by tu možnost, že by ho z toho někdo vysekal za nepříčetnost :) , ale to zní ještě hůře...jako návod :)

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz