Anna Janatková


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Anna Janatková

Příspěvek od Adam » sob 23.10.2010, 18:29

Sice tohle téma přímo nesouvisí se zbraněma, ale to stejné platí pro ukopání kluka Cikány a nebo obvinění řidičky/zpěvačky Dany Rolins, takže jsem tohle téma úmyslně zařadil sem. Jaký na to máte názor? Myslíte že to udělal ten původně obviněný člověk? Celé mi to nejde do hlavy a nic z toho si neumím zdůvodnit. Když tam našli jeho DNA a lhal u výslechu, tak bych řekl že to je určitě on. Ale zase na druhou stranu, kdyby jí něco udělal tak by tu holku už dávno našli psi. A pokud to udělal on, tak na 100% musí ta holka být tam, kde už každý milimetr prohledaly svotky policajtů. Nikam jinam jí odvléct nemohl, křičícího a vzpouzejícího se dítěte by si každý všiml a dobrovolně by s bezďákem určitě nešla...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Anna Janatková

Příspěvek od cmk » sob 23.10.2010, 21:06

Myslet si muzeme co chceme :-)
Zatim je znamo malo faktu a vzhledem k tomu, jak se k tomu stavi media je dobre, ze Policie dela jakysi firewall mezi realitou a tim, co se objevi v mediich.

Ono je uplne klidne mozny, ze ten frajer sel kolem, nasel batoh, prohledal ho, jestli v nem nejsou nejaky penize, mozna dokonce i videl nejakyho svyho znamyho v okoli, u kteryho se da predpokladat, ze tu holku nekam zavlekl. A proste ho nechce z nejakyho duvodu polozit.
Kdyz videl ten humbuk kolem toho, tak proste lhal, ze tam nebyl, pac se bal, aby si ho s tim nespojili.

Stejne tak je uplne klidne mozny, ze to udelal on (at to TO znamena cokoliv).

Bojim se skoro napsat, co si myslim o soucasnem osudu ty holcicky, nechci malovat certa na zed. Zabery z televize z poslednich 2 dnu toho bohuzel ukazaly az moc a docela lituju rodice, ze v takovouhle chvili musej koukat jeste na policajty s lopatama a vidlema :-(

Propusteni na svobodu uplne klidne mohlo mit svuj vedlejsi (v realu hlavni) vyznam.
Stejne tak nasledne temer okamzite zmizeni podezreleho. Kord v takhle znamem pripadu by PCR neudelala skolackou chybu. Kluci z SKPV nejsou debilove a moc dobre vedi, co delaji.

Moc si preju, aby holcicku unesl nekdo kvuli prachum a ted, po tom humbuku, se bal se ozvat a aby to proste v jednu chvili nevydrzel a holku odvezl nekam za Prahu a tam ji nechal jit.

Dokud jsem nemel vlastni dite, asi bych to tak moc neprozival. Ale ted je mi chvilema skoro az do breku, kdyz si predstavim, co ti rodice prozivaj a ze kvuli nejakymu hovadu zasranymu zkurvenymu, co nikdy nedokazalo nic jinyho nez krast, okradat a vyzirat ostatni si musi nekdo neco podobnyho prozit.
Nejhorsi je ten pocit bezmoci, ze clovek muze delat co chce, ale tomuhle proste nepredejde.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Anna Janatková

Příspěvek od S474N » sob 23.10.2010, 22:22

Co si o tom myslim? No jelikoz jeji tatik jede v topnych olejich, tak si muzu myslet uplne neco jineho, nez co bylo/je verejnosti predkladano v mediich. Takze s libovolnymi soudy bych si rozhodne poseckal.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Anna Janatková

Příspěvek od Kmoch Vladimír » ned 24.10.2010, 8:49

S474N:Z jakého zdroje máš to,že tatík jede v TO?Potom to co policie dělá v Troji,by mělo až druhotný význam.Jakési "vyloučení",určité možnosti.A Anička by mohla i žít.A spoustu dalších úvah o jejím zmizení,a tatíkovo mlčení(strach a pod.).Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Anna Janatková

Příspěvek od S474N » ned 24.10.2010, 10:48

Kmoch Vladimír: podivej se na jeho jmeno napriklad v obchodnim rejstriku, v jakych firmach figuruje, co je jejich predmetem podnikani a pripadne si sezen napriklad i ucetni zaverky apod. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

rx6

Příspěvky: 121

Registrován: čtv 26.3.2009, 19:35

Re: Anna Janatková

Příspěvek od rx6 » ned 24.10.2010, 13:59

...o tom, že otec pohřešované figuruje v TO je asi spekulací. I kdyby měl jakýsi "škraloup" tak si myslím a souhlasím s psychology, že i v tomto případě si účty vyřizují jiným způsobem. Spíše se zastrašuje, vypaluje majetek...únos dítěte a msta na něm je málo pravděpodobné. Chci tomu věřit a doufat v dobrý konec. Jsem táta a......
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Anna Janatková

Příspěvek od S474N » ned 24.10.2010, 14:47

rx6: spekulaci v jakem smeru? To jsou naprosto jasne prokazatelne fakta.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 119

Registrován: pát 10.8.2007, 12:44

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Plzeň

Re: Anna Janatková

Příspěvek od Bobby_S_Lugerem » ned 24.10.2010, 19:31

rx6: Hluboce se mýlíte.
Mrtví nemluví...

rx6

Příspěvky: 121

Registrován: čtv 26.3.2009, 19:35

Re: Anna Janatková

Příspěvek od rx6 » ned 24.10.2010, 19:59

Jak jsem psal, nechce se mi věřit, že je někdo takový šmejd, že by se mstil na bezbranném dítěti. Zároveň dodávám, pokud pánům S474N a Bobby_S_Lugerem je znám nějaký fakt, o kterém PČR neví, že mají povinnost výpovědi. Myslím si, že nám všem jde o to, aby se dítě v pořádku našlo!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Anna Janatková

Příspěvek od panvrabec » ned 24.10.2010, 20:19

rx6: Špatně jsi pochopil to, co tady chlapi píšou. Oni neví nic, co by policie nevěděla, jen poukazují na možné jiné závěry, jak se situace může mít, než to, jak nám ji nastiňují média, jako obvykle.

rx6

Příspěvky: 121

Registrován: čtv 26.3.2009, 19:35

Re: Anna Janatková

Příspěvek od rx6 » ned 24.10.2010, 21:25

8-)

Příspěvky: 119

Registrován: pát 10.8.2007, 12:44

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Plzeň

Re: Anna Janatková

Příspěvek od Bobby_S_Lugerem » pon 25.10.2010, 10:04

My, pokud mohu hovořit i za Čerta, nic víc nevíme, jen konstatujeme, že obchodníci s touto komoditou by asi zábrany neměli... Viz ta nájemná olejářská likvidace, kdy střelec nechal oběť dopadnout s prostřelenou palicí 1 metr od otevřeného kufru s učiněným jměním, na které ani nesáhl... Nebo ta veselice s protitankovou minou, cca 14 let zpět na severu Čech, či to pěkné práškování lidským tělem...
A povinnost výpovědi samozřejmě nemáme, resp. neměli bychom. Jen tak na okraj (víme samozřejmě kulový). Závěrem: co do propátrání míst "zájmu" se tak činí perfektně, trochu mě zaráží, že podzemí (stoky, geodetické vrty, studny, kanalizace, etc.), na které je lokalita bohatá, se prozkoumávají "superpečlivě" až nyní. Otázkou je, má-li tým, co na zmizení dělá, dostatek fantazie... Věřím, že má. Úplným závěrem: nevěřím, že DNA hlavního podezřeleého byla sňata z "potu na batohu". To je moc kriminálka Miami, nebo zázračná práce.
Mrtví nemluví...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Anna Janatková

Příspěvek od cmk » pon 25.10.2010, 10:11

Ja mam pocit, ze deti, ktere se neucastni "businessu" se do "businessu" nezatahuji.
Kazdy z tech "businessmanu" ma taky deti a moc dobre vi, ze se to velice snadno dokaze obratit.
Takze mam pocit, ze je to taky takovy nepsany pravidlo.
Pokud ne, tak je to jeste vetsi banda hovad, nez jsem myslel.

I kdyz je fakt, ze CR je pomerne specificka a i politicky natlak je leckdy hnan prave pres deti (minimalne 2 pribehy byly v mediich prezentovane).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 119

Registrován: pát 10.8.2007, 12:44

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Plzeň

Re: Anna Janatková

Příspěvek od Bobby_S_Lugerem » pon 25.10.2010, 10:26

cmk: Tohle je opravdu skupina lidí "svého druhu". Na okraj, tohle bylo na lidovkách, ohledně propuštění "hlavního podezřelého", cituji: "Nebylo dost důkazů, jedinou stopou byl genetický otisk na batohu. Policie práci odbyla," peskoval strážce zákona Martin Slováček z Obvodního soudu pro Prahu 8. A policisté kontrovali: "Jak se soud mohl tak rychle seznámit se spisem?," stěžovali si mezi řečí."" Konec citace. Že by to bylo tak, jak je "zvykem"?
Mrtví nemluví...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Anna Janatková

Příspěvek od S474N » pon 25.10.2010, 10:43

Ale no tak panove, vzdyt nikdo prece nerikal, ze to tak musi zakonite byt. Ja jenom rekl, ze variant je rozhodne vic, nez co byly prezentovany v mediich.

No jinak bych rekl, ze "zvykem" je spis to, ze se nic neresi a necha se to vyhnit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

rx6

Příspěvky: 121

Registrován: čtv 26.3.2009, 19:35

Re: Anna Janatková

Příspěvek od rx6 » pon 25.10.2010, 11:25

plně souhlasím s cmk

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Anna Janatková

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pon 25.10.2010, 16:05

Pokud by "komunikace"mezi "obchodníky" s touto komoditou probíhala až na takové úrovni o jaké se bavíme,potom by "slabý článek řetězu"mohl být posílen takto ohavným činem,ale dítě by stále mohlo žít!Nemusí být nutně vykonáno to nejhorší!To by pak "ten slabý článek"asi praskl!A to asi nikdo s těch "obchodníků"nechce.Ale "vzkaz"tohoto druhu,je velmi výmluvný.Její život,za Jeho "proobchodní" loajalitu,či mlčení a krytí!To jsou však jen spekulace.Věřím,že policie pracuje i na takovýchto scénářích,a ta Trója je jen jedna z pracovních versí,kterou je potřeba vyloučit.Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 39

Registrován: čtv 07.10.2010, 11:30

Zbraň: CZ 75 D Compact

Re: Anna Janatková

Příspěvek od andre100 » stř 27.10.2010, 13:38

Podle mého názoru, kdyby holku unesli kvůli otcově podnikání, tak by nealarmovali policii...rodiče nejsou idioti. Podle mýho v tom jel ten houmlesák...čirou náhodou šel kolem a juknul do batohu jo? proč by potom několikrát měnil výpově´d? zkušenej recidivista se přece před policií jen tak nesesype a ví, že mu za krádež batohu nic nehrozí. Měli ho pořádně skřípnout, určitě něco ví, teď jim pláchnul a nemají nic. Jde mi z toho mráz po zádech.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Anna Janatková

Příspěvek od S474N » stř 27.10.2010, 13:53

andre100: jako pro me osobne je tam tech otazniku mnoho. Ono staci i vyjit z toho, co rekl otec v televizi:
Jmenuji se Miloš Janatka. Jsem tatínek Aničky. Udělám všechno pro to, aby se Anička vrátila domů. Teď mluvím k vám, vy máte... Aničku. Dám vám tři a půl milionu korun, když ji do zítřejšího poledne pustíte na svobodu. Propusťte Aničku a my vám pomůžeme.
Nejak nechapu, proc celou dobu mluvil v jednotnem cisle a nakonec rekl "my vam pomuzeme". Za prve nechapu kdo MY (on s manzelkou?!?!) a hlavne, komu chce JAK POMAHAT? Respektive proc nebo v cem pomahat? Me prijde logicke, ze ta veta by mela znit: "Propustte Anicku a ja/my vam vyplatime slibene penize." Pokud by se jednalo o unos, tak unosci jde snad o penize a ne o nejake pomahani.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Anna Janatková

Příspěvek od Mistral » stř 27.10.2010, 14:18

Možná mu nějakej psycholog poradil, aby to řekl, aby to působilo vstřícněji.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz