skusenosti s 9luger+p a +p+


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

skusenosti s 9luger+p a +p+

Příspěvek od rotwajlerdick » čtv 28.10.2010, 20:05

mate nekdo skusenost s touto munici?snese ji glock?no a kde ji v cr shanite?
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: skusenosti s 9luger+p a +p+

Příspěvek od panvrabec » ned 31.10.2010, 12:51

No ještě, že jsi to hodil tady, na střelectví se mi za 50,- registrovat nechtelo. Zkušenosti nějaké mám, ale konkrétně k tipu, chtěl jsi to na nošení do lesa pokud jsem na druhém serveru správně četl. Pak mám pro tebe skvělý tip a je to poloplášť, možná jsi už o něm slyšel, jde o Magtech JSP Flat 95gr. (9D). Jde o super volbu do našich krajin protože je to soft point, musí to být ten s drážkama (9D) nikoliv bez (9F). Když jsem ho skoušel, tak spolu s CEPP super nejvíce natrhl kanistr s vodou. Bohužel střelu jsem nenašel, ale budu testovat dál, a pak hodím foto, jak se to deformuje v plastelíně. Výrobce na svých stránkách u tohoto tipu náboje uvádí, jako u jediného bez duté špičky, že je vhodný for Hunting, takže něco na tom bude. Ostatní polo a celopláště i subsoniky jsou pouze pro target shooting. JHPčka pro personal defence a hunting. Plus P to není, ale jeba je to slušná a myslím, že to bude přesně pro účel, který chceš, ideálně do G17, má delší hlaveň, takže to velké množství prachu stihne vyhořet, do G26 máš lepší subsoniky. A teď k +P, mám vyzkoušeno speery GDHP, federaly, magtech GG a FD, winchester GS, silvertip, a nějaké tuzemáky, ale u nás nic moc víc sehnat nejde, když vemeš v potaz, že v americe lze pro ráži 9L vybírat z desítek, možná stove provedení! Ze jmenovaných nejméně vystřeleno mám po 3 a více krabičkách (50ks) z každého jmenovaného. Vesměs všechno +Pčka. Pokud jde o funkci zbraně tak v G19 vše OK, žádný problém, žádná selhávka, všechno precizní kvalita, asi nejlepší na oko i chodem mi přišly speery, pocitově je to asi jako lapua CEPP super, stejná rána. Ale nic, co by se nedalo zvládnout. Někteří ostrostřelci tvrdí, že s tím, co nosíš, bys měl trénovat, jasně je to ideální, ale není to podlě mě podstatné. Kdybys nosil 10mm auto a trénoval s 9L tak to není dobré, ale ve stejné ráži se dá klidně trénovat obyčejnýma standartkama a nosit +P(Předpokládám, že jsi tohle téma založil na základě této úvahy, abys věděl, jestli to bude zvladatelné oproti standartu). A co se týče +P+, tak to jsem ještě neměl, tak nevím, ale z doslechu to prý moc rozdíl oproti jednomu plus není.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: skusenosti s 9luger+p a +p+

Příspěvek od rotwajlerdick » ned 31.10.2010, 17:06

ahoj,dekuju za prinosnou informaci a tip.nevis kde konkretni munici fyzicky maji?jde o ten Magtech JSP Flat 95gr. (9D).nemnel bys fotografii krabicky a zminovaneho naboje?at vim opravdu po cem patrat.dekuju moc.
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: skusenosti s 9luger+p a +p+

Příspěvek od panvrabec » ned 31.10.2010, 18:11

máš SZ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: skusenosti s 9luger+p a +p+

Příspěvek od rotwajlerdick » ned 31.10.2010, 18:33

vim,dyl vecer kouknu dekuju
zabijte je vsechny buh si je prebere

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz