Levný BORE SNAKE ???


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Příspěvky: 15

Registrován: sob 26.9.2009, 18:10

Zbraň: Glock 19

Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od camel » pát 19.11.2010, 8:52

Protože mě nebaví čistit hlaveň své FSN 01 klasickým vojenským čištěním na Sa 58, rozhodl jsem se o koupi BORESNAKU. Při surfování na internetu jsem narazil v nějakým armyshopu na BORESNAKE 7,62 za 240 Kč !!! Cena je perfektní, nicméně to, že je tento BORESNAKE o polovinu levnější než jiné, nabízené konkurencí ve mě budí velké obavy, co se týče kvality výrobku. Nemáte s tímto levným BORESNAKEM někdo nebo někdo z Vašeho okolí nějakou zkušenost ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: stř 01.9.2010, 8:54

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Tekka » pát 19.11.2010, 8:55

Koukni se jestli to je originál Hoppe's 9 Boresnake. Může to být taky třeba nějáká napodobenina od jiného výrobce.

Příspěvky: 15

Registrován: sob 26.9.2009, 18:10

Zbraň: Glock 19

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od camel » pát 19.11.2010, 9:38

No za ty peníze to originál rozhodně nebude. :D
Napadlo mě pouze, jestli s tím někdo nemá osobní zkušenosti. Někdy může být i neoriginální výrobek poměrně slušné kvality no a někdy jsou to pouze vyhozené peníze ...... :)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od cmk » pát 19.11.2010, 10:10

Co si budeme povidat - kus spagatu s trochou mosaznych pilin - tam se realne plati za napad a znacku.
Takze kdo vi, treba se nekdo rozhodl ten vyrobek, jehoz vyrobni cena je $1 vcetne krabice a rozpocitani mzdy zamestnancum, distribuce a reklamy prodavat jen za $10 misto za obvyklych $20.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Sobull » pát 19.11.2010, 10:51

Hoď link na tu šňůru. Mám doma nějaký NEhopes hady, tak ti řeknu jestli je to ono.
Čistí to normálně zpracování trochu pokulhává...

Příspěvky: 15

Registrován: sob 26.9.2009, 18:10

Zbraň: Glock 19

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od camel » pát 19.11.2010, 12:40

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Sobull » pát 19.11.2010, 13:25

Tak to mám jinej. Tohle vypadá podle obrázku jako originál. Ten neorigo, co mám, vypadá jinak na první pohled.

Příspěvky: 33

Registrován: stř 23.6.2010, 22:02

Zbraň: Glock 19 IV gen

Bydliště: Praha

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Jirkil » pát 19.11.2010, 16:20

Cena boresnaku je pěkná ale poštovný 159 Kč je trošku moc :-( škoda že nemá prodejce adresu ( kamený obchod ), Brymová má Gun Bore Cleaner syst.9mm který dle fotek vypadá stejně a rovnou si pro něj mohu přijít.
Jirkil

Příspěvky: 15

Registrován: sob 26.9.2009, 18:10

Zbraň: Glock 19

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od camel » sob 20.11.2010, 20:08

to Jirkil:
když si najedeš na INFORMACE - KONTAKTY, tak tam píšou, že je možný osobní odběr po telefon. domluvě. Pokud je někdo z Prahy nebo do Prahy občas jezdí služebně, tak to má za těch 240 Kč. :D
Jinak s těmi fotkami zboží bych byl "všeobecně" opatrný. Ona ta skutečná realita může být od fotky velice odlišná. :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 20

Registrován: stř 13.6.2007, 13:03

Zbraň: G19, Sa58

Bydliště: Vlašim

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Netopyr_TV » pát 26.11.2010, 19:22

tak jsem vyměk a koupil ho - rozdíl dvě kila na kuse mě přesvědčil :c)

ještě jsem ho nevyndal z pixly (o víkendu zkusím porovnat s bráchovým originálem), ale je to přeprodané odsud:
http://www.sturm-miltec.de/Reenactment/ ... 380%29.htm

cenu jsem tady nenašel, takže nedokážu říct nic víc než že je zelenej... zatim :c))

Net.
Pokud nejde o život, jde o hovno...

Příspěvky: 15

Registrován: sob 26.9.2009, 18:10

Zbraň: Glock 19

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od camel » pát 26.11.2010, 19:38

Těšíme se na tvojí "recenzi", dej vědět .... :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od kuba » sob 27.11.2010, 1:14

Jestli to bude jako 99% veci od miltecu tak se bojim ze to bude nic moc, vetsinu vybaveni atd nesijou moc kvalitne. ale treba se vejdes do toho 1 procenta:)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Starosta » čtv 02.12.2010, 10:19

Zdravím všechny, dovolil jsem si menší recenzi bráchova nového hada :mrgreen:

Porovnání Miltec Pull Thru Bore Brush VS. Hoppe's Boresnake Pistol Cleaner:

Stručné info:
Původní (originální) Hoppe's Boresnake (dále jen Boresnake) stojí kolem 500Kč a je na trhu už nějaký ten rok. Nově přibyl na trhu i stejný produkt od Miltecu (dále jen Miltec) za poloviční cenu.

Budu provonávat nový Miltec a jetý Boresnake, proto je Boresnake tmavší a kartáček zanesený. Fotky si můžete zvětšit rozkliknutím. Pokud chcete vidět detail, rozklikněte si obrázek i na ImageShacku, jsou tam v lepším rozlišení, než se vám zobrazí...


Balení a celkový pohled:
Balení je prakticky stejné, na první pohled a omak jsou stejné i použité materiály u obou hadů. Miltec má o něco delší zaváděcí lanko, Boresnake má zase o něco delší funkční část. Je to minimální rozdíl, celková délka je cca stejná.
ObrázekObrázekObrázek


Zaváděcí závažíčka jsou na chlup shodná včetně razidla, které je upevňuje na zaváděcí šňůru. Šňůry jsou taktéž zcela shodné po stránce materiálu.
ObrázekObrázek


Uchycení zaváděcí šňůry k čistící části hada:
Shodné.
ObrázekObrázek


Kartáčky:
Překvapivě shodné - i co se týče tvrdosti a hustoty.
ObrázekObrázek


Zakončení čistících částí:
Až na drobný rozdíl v délce shodná.
ObrázekObrázek


Pokud jste dočetli až sem, budete odměněni, protože ačkoli materiál použitý na čistící části hadů je shodný, množství materiálu nikoli. Boresnake má více materiálu uvnitř hada, díky čemuž při žmoulání v prstech máte pocit, že se tlakem sice ztenčuje, ale pořád je tam jádro, které jej udržuje plnější a hůře smáčknutelný.
Miltec je oproti tomu jako tlustý obal čistící tkaniny, ale bez jádra. Při smáčknutí máte pocit dvou vrstev, které po sobě při žmoulání přejíždějí, ale jinak nic.
Možná je to vidět i na fotkách, první dvě jsou Boresnake, zbývající dvě Miltec.
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Protažení hlavně G17:
Protažení Boresnakem má velmi silný odpor při průchodu kartáčku a potom jde hladce.
Miltec je na tom - co se týče kartáčku - stejně. Ale díky menší naducanosti čistící části hada jde ven ještě s menším odporem. Přesto si myslím, že je to dostatečné pro účely běžného (polního) čistění.

Shrnutí:
Materiálně, kvalitou zpracování, i rozměrově je Miltec prakticky stejný. Liší se pouze tloušťkou čistící části hada.
Kdybych se měl teď znovu rozhodovat, jestli si koupím Boresnake nebo Miltec, měl bych asi jasno. Pokud by byl rozdíl v ceně 20% (~100Kč), možná bych po lepší pocit zainvestoval do Boresnaku. Ale protože je cena Miltecu poloviční, smířil bych se klidně s tím, že protáhnu hlaveň 5x namísto 3x a dostanu od čištění totéž za poloviční cenu.

Samotného mě to překvapilo, ale poměr cena/výkon je vynikající - za sebe doporučuji!
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Adam » úte 15.2.2011, 12:09

Existuje ještě jeden "BORESNAKE" a ten je ještě levnější: http://cs.strobl.cz/boresnake-9mm/

Příspěvky: 361

Registrován: stř 06.1.2010, 14:01

Zbraň: GLOCK 17

Bydliště: Praha

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od HENRY » čtv 17.2.2011, 20:35

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Adam » čtv 17.2.2011, 20:59

A jaký je v něm rozdíl, resp. jaký má smysl ten červený konec?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 78

Registrován: sob 29.5.2010, 10:37

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Hradec Králové

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Shorty » sob 19.2.2011, 11:17

Adam: to je takovej problém si to tam prostě přečíst, že se hned ptáš na rozdíly?!
...Simply dynamic - G23...
Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Adam » sob 19.2.2011, 15:19

No vzhledem k tomu že neumím anglicky (sice jsem z AJ maturoval ale už je to nějaký ten pátek a od té doby jsem jí nepoužíval) tak to problém je. Číst souvislé věty v cizém jazyce a 100% jim porozumět - na to musí podle mě mít člověk podstatně větší znalosti jazyka než ty středoškolské :wink: Ale díky za ochotu, už jsem si ten nový druh BoreSnaka našel v CZ: http://www.alliancze.cz/bore-snake-vipe ... l/d-70801/
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od kuba » sob 19.2.2011, 19:18

clovek s maturitou by ji, prave mel rozumet, dokonce by mel byt i tak inteligentni aby umel pouzivat slovnik...
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: Levný BORE SNAKE ???

Příspěvek od Adam » sob 19.2.2011, 19:27

A nemyslíš že je jednodušší si informaci o nějakém výrobku najít přímo v češtině než to překládat ve slovníku? (samozřejmě za předpokladu že to v češtině existuje - původně jsem myslel že ten "Viper" Boresnake je totální novinka a v ČR se to ještě neprodává a tudíž k tomu nejsou žádné informace).

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz