Hodinky pro AKCE ?


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 30.3.2006, 18:52

Bakouš: tak at prijde semka, tady je radcu spousta a urcite mu poradi, co by s tema prasulema mel radeji udelat *88**3**40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 226

Registrován: ned 23.10.2005, 17:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 5

Příspěvek od jirmax » čtv 30.3.2006, 20:51

Bakouš: no ono kupovat takovéto hodinky je samo o sobě adrenalinový sport. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 348

Registrován: pát 09.12.2005, 12:42

Zbraň: G19

Bydliště: Kladno

Příspěvek od Bakouš » čtv 30.3.2006, 20:57

Pro ty dva nademnou: :D . Jsem rád, že z této diskuze si 3 lidé kupují hodinky. :D :D :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » sob 01.4.2006, 12:47

pokud někdo chcete slušný hodinky, mrkněte se na chronomag.cz do sekce prodám...je tam občas dost zajímavejch kousků, většinou hoodně značkovejch a za dobrý ceny...občas mám chuť tam něco koupit, ale většinou mne někdo předběhne :-((
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 02.4.2006, 12:25

panacea: "problemem" muze byt to, ze koupis stare a pouzite za cenu, za kterou se daji vesmes z ciziny objednat nove. Viz. ten muj priklad s Tissotama, kde je cena u nas 22,5 versus 12 tisic v cizine.

PS. jak tu probihala debata o "potrebnosti" hodinek, tak prave na chronomag.cz se pise krasny clanek toto vysvetlujici, dovolim si jej opastovat:

Asi už jste také slyšeli nějakou historku (dnes už spíše městskou legendu) o tom, jak pár českých obchodníků přijelo do Německa na jednání, sedli si za stůl a jejich německý protějšek se jim podíval na hodinky na ruce a řekl, že s takovými vidláky jednat nebude. Jistě, tyto historky jsou nadsazené, jádro pravdy se v nich ale skrývá. V obchodním světě je tolik firem či lidí, kteří nabízejí vlastně totéž, co vy. A otázka je, proč by si protistrana měla vybrat právě vás. Kromě toho, že vaše nabídka splňuje určité finanční parametry (které jsou často velmi vyrovnané), musíte také působit důvěryhodným dojmem. I nás by asi překvapil špinavý a páchnoucí zástupce parfumářského giganta, proto nebuďme překvapeni, že zahraniční partner zaregistruje, jaké hodinky máte a zřejmě se zamyslí, podle čeho jste je volil, pokud se setká s nějakou netradiční volbou. Co ho asi napadne, když uvidí laciné hodinky od noname asijského výrobce, jimž oprýskává tenká vrstva zlata? Jste si jisti, že ho nenapadne něco na způsob „navrch huj, vespod fuj“?

Cílem tohoto serveru je pomoci v kultivaci hodinářské kultury v českých krajích. Tak, jako jsme se již naučili, že fialová saka nepatří k seriosnímu obchodníkovi a k obleku nejsou vhodné ani bílé ponožky, ani sportovní boty, měli bychom na něco podobného pamatovat i u hodinek a měly bychom si tyto zvyklosti osvojit. Hodinky, jakkoliv jsou drobností, doplňují celkový obraz svého nositele a je zbytečné svůj obraz a image kazit jejich nevhodnou volbou.


Cely clanek:
:arrow: http://www.chronomag.cz/clanek/2004-11- ... dinek.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » ned 02.4.2006, 13:34

..jasně na to dávám pozor, jenže já většinou kupuju hodinky který se již dávno nevyrábějí a sehnat NOS / new old stock / je dooost obtížné a drahé...naposledy jsem koupil v bazaru LANCO Seaborn 3000 WR200M, za 2200,- a jsou swiss made, rok kolem 1974 v super stavu, automaty 25 kamenů...

jinak neni problém koupit použitý za stejnou cenu jako nový...když někdo nedává pozor, snadno se nachytá. :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 05.4.2006, 7:17

Tak jsem nakonec rad, ze to s nikym nevyslo, protoze se me prave podarilo na eBay tyto hodinky v jednom kuse nahodou vydrazit za 411 USD. Prave jsem je zaplatil a do 14 dnu je snad mam doma. Uz se na ne moooooc tesim *100**40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » stř 05.4.2006, 12:45

4 S474N

a odkud jsi je vydražil? pokud to neni ze států EU, budeš platit clo+DPH, ale s tím jsi asi počítal viď. Na kolik Tě tedy celkem přijdou s poštovným ?Já na ebyi taky nakupuju, je to super...lavně tam seženeš prakticky cokoliv.. :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 05.4.2006, 19:01

panacea: no pokud se domluvis a balicek je oznacen jako GIFT *88*, tak se nic neplati *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » stř 05.4.2006, 21:12

pokud to máš už vyzkoušeno, tak to je divný, páč na tohle jsem se už dávno ptal na celnim úřadě a a) každej balík označen jako dárek a pod. tak na něj bude nasazena FIXNÍ sazba cla a DPH tušim snad okolo 3000,-Kč nebo i víc /fakt si nejsem jist../, dále clo a DPH se platí od částky převyšující 22Euro, což je malá částka !!! dřív to bylo od 6000,-Kč výše. Nevim, odkud máš informace, ale nevim nevim, ikdyž je možný, že hodinky jsou dooost malá zásilka na to abys platil clo...a dph...no uvidiš, ale já už si dražbu z USA a ne EU zemí rozmejšlím pořádně :-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 05.4.2006, 21:36

panacea: jeste me prozrad, ktery z tech celniku bude takovej Columbo, ze bude hledat na ebay, kolik jsem za to realne zaplatil ? *88**40**47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » čtv 06.4.2006, 9:57

no já jsem slyšel, že když je balík označen jako GIFT - dárek, tak je sazba FIXNÍ a nic nemusí zjišťovat, prostě ji napařej a basta, protože tímhle způsobem se dalo do ČR přivézt cokoliv a neclít!!! ad.2) když někdo posílá třeba z USA, tak ti na balík napíše co v tom je a jaká je cena, z toho celníci vycházejí. A hlavně když to pošle firma, tak nějakej gift už jim nesežereou ani tam, oni to musejí v některejch státech USA vypisovat poctivě i na balíky, páč u nich není DPH a jsou si vědomi, že to jde do světa...
uvidíš sám, jak to dopadne, mi se stalo, že když to bylo malý třeba v bublinkový obálce, tak jsem nic neplatil ikdyž to stálo 33Euro ze swiss, ale třeba za řidítka na kolo v ceně USD 60 z USA jsem ku*wa clo a dph PLATIL!!!, ale zasejc to byl větší balíček....nevim, nech se překvapit a ať narazíš na hodnýho celníka :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » čtv 06.4.2006, 10:02

...jo ještě k tomu Columbovi, dokonce po mně chtěli u jiný zásilky, kde nebylo přesně uvedeno co v tom je, FAKTURU s označením zboží od prodejce!!!! popř. Mailové zprávy, kde bych dokázal co v tom je a kolik jsem za to platil !!!! A pokud pojmou podezření /skoro vždycky/ že to máš na kšeft jako obchodník /ikdyž nemám Živnosťák - ale oni to prostě nechápou/ tak po mě šli jak slepice po flusu...jo a nezapomeň, že KAŽDÁ zásilka z ciziny a hlavně USA se u nás na vyclívací poště ROZBALÍ a oni zkontrolují co v ní je....tak asi takhle. Balíček pak bude mít na sobě izolepu Česká pošta. :-((
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 06.4.2006, 21:17

panacea: jo tak "nekde slysel" *71*. A co tam jako napari? Vzdyt i z logickeho hlediska je to naprosta blbost uz jenom kvuli tomu, ze si muzes nechat poslat vec za 10 USD a nebo taky sperk v hodnote pul milionu. Kde je potom teda ten pausal?

Jinak samozrejme na baliku NESMI byt napsana cena, proste jenom GIFT. Je to sice riziko, ze nemuze byt pojisten, ale na druhou stranu se z toho potom nic neplati.

S tim rozbalovanim - tak vetsi blbost jsem jeste neslysel. Uz jsem objednal spoustu baliku - nejenom z USA, ale i z UK apod., a NIKDY nebylo porusene puvodni baleni od dotycneho, co to poslal. A uz vubec jsem nemusel nikam chodit neco vysvetlovat, proste to normalne kuryr privezl na zadanou adresu. Takze jak to tak ctu, tak asi budes nejaka KZO (kriminalne zavadova osoba) *88*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » čtv 06.4.2006, 22:53

..jsi mne pobavil...ja a KZO? to spíš naopak :-(, dělám ve státním sektoru a mluvím z vlastních zkušeností, v roce 2005 a 2006 mi tři zásilky rozbalili!!! a poté zase zalepili. Ale nediv se, maj na to právo ! V novým zákoně se dost věcí změnilo a jak říkám, záleží i na jakýho celníka narazíš, ale já platil posledně clo i za blbosti - nad 22 Euro !!! Jo a někdy se i stalo, že chtěli abych si pro balík přijel na vyclívací poštu do Prahy, a až když jsem je seřval do telefonu, že mám poštovný zaplacený do místa bydliště to šlo..:-(, ale clu a DPH jsem se nevyhnul.

K tomu GIFTu, už vidím, jak si někdo nechá nepojištěně poslat ze států věc za 1000USD..a někde se to ztratí, což neni zase takovej problém nebo poškodí - to se mi i stalo, takže to zase taková blbost neni. Tady je odkaz na základní pravidla dovozu..
http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Cestovani- ... Internetu/

o tom Giftu jsem to četl jinde, ale nemůžu to najit...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 07.4.2006, 8:01

panacea: to s tim clem z blbosti a danema z dani me pripomelo ten novej videoklip ODS:

:arrow: http://www.ods.cz/volby2006/download/mu ... _hight.mpg
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 152

Registrován: stř 05.4.2006, 11:36

Zbraň: teprve bude

Bydliště: Praha

Příspěvek od j.e.n.i.k » pát 07.4.2006, 9:01

S474N: to je dost dobry :-) jen aby to tak bylo :-/
j.e.n.i.k

mth

Příspěvky: 36

Registrován: sob 07.1.2006, 20:31

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Olomouc

Příspěvek od mth » sob 08.4.2006, 21:03

:D jako volební trik dobrý
"Přebujelá vášeň pro lidská práva zatěžuje civilizaci na úkor prosté spravedlnosti." - JUDr. Jiří Bernát
Uživatelský avatar

Příspěvky: 348

Registrován: pát 09.12.2005, 12:42

Zbraň: G19

Bydliště: Kladno

Příspěvek od Bakouš » pát 14.4.2006, 12:10

Vrátím se k tématu. Znáte někoho např. z URN, SOG nebo z nějakých podobných složek? Zajímalo by mě jestli mají nějaké hodinky ve výbavě. Máte někdo info?
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 14.4.2006, 12:16

Myslím, že panacea by to mohl vědět. :wink:

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz