ADAM - HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od kuba » ned 20.2.2011, 17:59

banan
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » ned 20.2.2011, 18:03

Tohle sem musim napastovat Certovi, pac z gunshopu to asi rychle zmizi :lol:
S474N: Už několikrát jsem ti psal, že urážka od primitiva tvého ražení je pro mne kompliment. A ty jsi pro mě ta největší špína co může existovat, takže jakýkoliv tvůj útočný příspěvek na mojí osobu mě nesmírně těší. I když je pravda že mě to už začíná celkem unavovat. Co se týče toho že máš zbraň více jak 10 let a nepoužil jsi jí - tam nejde ani tak o to že bys nechtěl tu zbraň použít (ty bys jí použít chtěl) ale jsi posránek, jsi zkrátka zbabělec a bojíš se nést důsledky svých činů. Neměl bys odvahu jít do vězení. Navíc na názorném případě v Krušných horách vidíš jak to dopadne když grázl použije nepřiměřeně zbraň - v případě že je spravedlivá justice tak následuje spravedlivý trest. Takže když teď víš jak bys dopadl tak nepředpokládám že bys zbraň použil, protože tvoje zbabělost a posránkovství jsou zkrátka větší než tvoje touha si zastřílet. Navíc si svoje mindráky léčíš tím, že na netu vystupuješ pod anonymním nickem "Satan" a myslíš si bůhví jak nejsi drsný . Tvoje odkazy vůbec nic nedokazují, tohle jsem už dávno předesílal že s tímhle přijdeš a jasně jsem psal že spousta těch příspěvků je různě upravených, moje příspěvky byly cenzurovány a mazány. Co se týče té "třetí osoby" tak i když jej neznám tak mi dostatečně stačí že se s tím člověkem znáš ty. Víš ono přísloví "vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá" bývá většinou založeno na pravdě a já jsem přesvědčený že většina tvých známých (pokud nějaké teda vůbec máš) jsou bezcharakterní krysy jako seš ty. Co se týče Střelectví.cz tak mam možnost se tam kdykoliv vrátit (pod podmínkou založení jiného účtu) ale já o to až tolik nestojím, nejsem takový ubožák jako admix který se tam vrátil po ročním BANu. Opravdu nemám potřebu se po roce vracet oknem tam, kde mě vyhodili dveřmi...
Ta posledni veta vyzniva obzvlast vtipne ve spojeni s jeho turou po ceskych forech *40*
cimvictimlip píše:Degraduje to celej právní systém. Jak může někdo takovej dostat ZP? :lol:
Ano, pokud s tim zbrojakem nekeca, tak se stal mym cestnym prvnim debilem se zbrojakem, na ktereho jsem narazil.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od kuba » ned 20.2.2011, 18:26

no tak banana si nezaslouzi, spis bych se nedivil kdyby mel dostat pendrekem prez zada.. tohle je uz moc..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Selag » ned 20.2.2011, 19:16

S Čertem se znám, do se říct, že jsme kamarádi a proto se cítím vyjádřením Adama uražen. Zatím sem se krotil ve vyjádřeních, ale co je moc, to je moc. Tímto žádám zdejšího admina, aby tomuto člověku zamezil přístup na zdejší forum a tím zabránil dalšímu urážení a osočování členů fora. Byl tady klid, přátelská atmosféra, nováček se vždy setkal s pochopením, ale nechápu, proč tady máme tolerovat IGNORANTA a DEBILA !!!!
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Sobull » ned 20.2.2011, 19:33

Adam je bohužel živoucí důkaz toho, že občas by psychotesty pro žadatele o ZP byly na místě :( . Tohle by snad měl ale i obvoďák odhalit :mrgreen:

Udělám si registraci na gunshopu, chci vidět jak dlouho tam vydrží...

Příspěvky: 338

Registrován: čtv 15.6.2006, 10:54

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Zajic » ned 20.2.2011, 19:44

Adam: Pokud si vsimnes, tak ti tady dostl lidi ze zacatku radilo v dobrem, dokonce i ja. Ale kdyz zjistili, ze tvoje otazky spadaji spis nekde do ustavu mentalne postizenym, tak to celkem dost lidi znechutilo, ze takovi mental jako jses Ty, ma vubec pravo byt svepravnym a dokonce vlastnit strelnou zbran :!:

Co se tyka toho, ze si myslis ze je tady proti tobe kazdy zaujaty atd. Tak to se vubec nepletes, protoze setkat se s takovim blbcem, neni snad ani mozne. Pokud by sis vsimnul tak jsou tady 1000 lidi kteri nemaji s nikym problem na tolik, aby ho tady chteli ZLINCOVAT.

Ja bych ti Adame navrhnul aby sis vytvoril sve vlastni forum o zbranich, a tam si klidne pak muzes nechavat lidi, kteri budou mit stejne myslenky jako Ty. :mrgreen:
To ze si tady uz nekolikrat vymyslel, a zkousel ruzne ovlivnit lidi a delat ze sebe chudinku, a dokonce nekolikrat pekne lhal atd. Tak tohle tvoje chovani svedci o tom, ze nejsi vubec mentalne vporadku.

Navrhuji podle IP adresy zjistit majitele tohodle nicku ADAM a resit to jinou formou :!:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od panvrabec » ned 20.2.2011, 20:01

To už je moc zajíče. Taky by mě ale moc moc zajímalo kdo na druhé straně sedí. Osobně mě je fuk ať si píše hovna, ale co mi vadí nejvíc je že tím zasírá témata. Objeví se téma a první 3 příspěvky jsou OK a pak 15 dalších reagují na to, co napíše adam no. Když všichni chcete pro něj ban, tak na co administrátor jako čeká, můžu se zeptat ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » ned 20.2.2011, 20:09

Ted uz predpokladam na nic :mrgreen:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 20.2.2011, 20:18

Původně jsem do tohoto fora už nechtěl přispívat a stejně tak jsem od vás očekával že se nebudete vy vyjadřovat vůči mně, ale ty příspěvky co tu naskočily mě zase dostaly. A nejvíc ten od Zajice, který mě chce řešit jinou formou. Co konkrétně mě chceš udělat? Najdeš mě, nastříkáš mi do obličeje pepřák a pak mě prostřelíš varlata GLOCKem a zkusíš to uhrát na NO jako kolega z Krušných hor? :lol: A nebo jak jinak to chceš řešit? Já osobně si nejsem vědomý že bych se dopustil nějakého trestného činu. Ale vím minimálně o několika případech kdy jste mě uráželi. A když jsem já psal nějaké urážky a nadávky tak až jako reakci na ty vaše předchozí - v "sebeobraně".
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od kuba » ned 20.2.2011, 20:21

myslim ze par facek a pan ran na chodidla by mozna pomohlo :-) nicmene kdo by si chtel spinit ruce s chudakem.. dejte mu uz ten ban at je klid...
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 132

Registrován: čtv 09.8.2007, 16:35

Zbraň: Glock 17, Glock 27

Bydliště: Praha

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od cimvictimlip » ned 20.2.2011, 20:22

Bude tu bez tebe krásně :lol: :lol: Nashle na Gunshopu :roll:

Příspěvky: 338

Registrován: čtv 15.6.2006, 10:54

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Zajic » ned 20.2.2011, 20:31

Adame: Nemej strach, urcite ted uz nekde budes behat po byte s pistoi v ruce haha. Ale ted vazne !
Urcite uz ti asi doslo, ze se hladina nad tedbou uzavrela, mel si tady dost casu se nad sebou zamyslet a prestat ostatni provokovat tvojima dotazama a napadaman, nemyslis?

Nemej strach, takovy silenec nejsem abych musel s tebou neco resit, jen bych tve jmeno a tvoje bydliste zde vyvesil, aby si na tebe okoli davalo pozor :!:

To by myslim bylo celkem rozumne :) Kdyz jdes kolem branky kde maji psa, taky tam maji vecinou stitek POZOR KOUSE

Hlavne ti preju, aby se tve mysleni trosku uklidnilo, a trosku premyslel nad jinymi vecma, nez jen tady provokovat lidi a sam sebe zesmesnovat...
Pokud to se strelbou myslis vazne, tak trosku otevri oci a zacni spis strilet a manipulovat (bezpecne) se zbrani abys dostal nejake navyky a dovednosti.
pak mozna tve prizpevky budou mit celkem nejakou vahu a mozna jednou, se tady mezi nas vratis....

Forum je od toho aby si tady lidi radili a pomahali, a ne od toho aby se tady resil nejake nedospeli jedinec jako jses Ty.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 81

Registrován: úte 25.1.2011, 23:52

Zbraň: Glock 19gen.4

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od sirdo » ned 20.2.2011, 21:00

ja osobne radikalny postoj typu BAN nezastavam. kym tu netapetuje kazdy den aktivne temy 20+ prispevkami s vypovednou hodnotou "NULA" per tema, tak by som neusporiadaval hon na carodejnice. Adam je "svojsky" a rovnako "svojske" su aj jeho nazory, ale aj priemerne inteligentny clovek z nich hned pochopi, ze je to len bullshit a nebude na nich reagovat, ani sa nimi riadit. kazdy kralovsky dvor mal svojho dvorneho blazna, neodhanajme si toho svojho. radsej tento, ktoreho uz mame dokonale zmapovaneho ako nejaky novy, samozvany :wink: ...
Glock 19 gen.4 a Glock 21 gen.4...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od cmk » ned 20.2.2011, 21:51

Ja bych za hloupost a neochotu byt jen trochu zacit uvazovat BAN nedaval.
Normalne bych odpovedel NE, ale jak to tak ctu, tak ne kvuli nam a foru, ale Adam sam by alespon jednou jedinkrat mohl ukazat alespon malicky zbytek inteligence, alespon malicko zvazit, ze by tomu venoval aspon 3 sekundy premysleni a zachoval si alespon to 1% zbytku sebeucty, odesel v tichosti sam a podekoval vsem, co mu kdy s cim pomohli a poradili.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Jasik » ned 20.2.2011, 21:55

Adam na gunshopu napsal:
..a já jsem přesvědčený že většina tvých známých (pokud nějaké teda vůbec máš) jsou bezcharakterní krysy jako seš ty...


Vážený pane Adame Pospíšile. Znám se s člověkem, který zde a na jiných fórech vystupuje pod přezdívkou S474N již z doby, kdy toto forum bylo "v plenkách" (tedy cca 6 let). Pokud tedy i mne řadíte mezi bezcharakterní krysy, upozorňuji Vás, že to beru jako urážku.
Předpokládám, že Vy se na rozdíl od jiných přispěvatelů na tomto fóru s nikým z přispěvatelů neznáte osobně.
Doporučuji Vám proto důrazně, se nejprve s pár lidmi osobně setkat a pak teprve je hodnotit.
Ono totiž je i jiné hezké české přísloví, které říká "Podle sebe, soudím tebe..".
Pokud budete mít zájem se s nějaký z fóra osobně setkat, můžete mne kontaktovat (v Praze nebo na některém ze závodů LOS).
Jan Šída, člen vedení klubu MujGLOCK.com
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » ned 20.2.2011, 21:57

Ja se obavam, ze kdyby se s nekterou tou krysou potkal osobne, tak by se jeho pocitadlo "dostal jsem do drzky" zvysilo minimalne o jednicku :lol:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » ned 20.2.2011, 22:28

Tak podle zakulisnich informaci se s Adamem na gunshopu uz rozloucili - tomu rikam rychlej proces *40*
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 81

Registrován: úte 25.1.2011, 23:52

Zbraň: Glock 19gen.4

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od sirdo » ned 20.2.2011, 22:46

zjavne je v kolektive "oblubeny"...
Glock 19 gen.4 a Glock 21 gen.4...

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Sobull » pon 21.2.2011, 6:20

Adame, kdyby ses tady ještě objevil... Udělej jeden dobrej skutek a napiš na, kterou střelnici chodíš praktikovat svoji bezpečnou manipulaci. Mám pocit, že jsi tady někde napsal, že jsi z východních Čech (možná se pletu), tak jen pro můj klid...

Příspěvky: 42

Registrován: pát 03.2.2006, 12:05

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Uherské Hradiště

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od glock171920 » pon 21.2.2011, 10:41


Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz