ADAM - HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 21.2.2011, 10:45

glock171920: to uz bylo vcera, stejne tak jako informace, ze uz ho zariznuli i tam *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » pon 21.2.2011, 10:48

Neboj, vedle uz se ho zbavili - doufam teda, ze se nevratil sem :D
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » pon 21.2.2011, 15:45

smazáno
Naposledy upravil(a) Adam dne pon 21.2.2011, 20:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » pon 21.2.2011, 15:51

Kde se v Ustave pise, ze nemuzu napsat, ze jsi debil, protoze volis komunisty? Prosim konkretni pasaz, at se poucim.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » pon 21.2.2011, 16:03

smazáno
Naposledy upravil(a) Adam dne pon 21.2.2011, 20:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 78

Registrován: sob 29.5.2010, 10:37

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Hradec Králové

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Shorty » pon 21.2.2011, 16:06

Panebože už s ním fakt něco udělejte...
...Simply dynamic - G23...
Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » pon 21.2.2011, 16:09

Tak a evidentne to po dobrym nepujde, protoze ten clovek je otravnejsi jak jehovisti.

Adam: mozna by sis to mel v hlave usporadat, protoze to co tvrdis jsou naproste nesmysly, navic jednoduse prokazatelne. Nepsal jsem, ze jsi debil kvuli zasobniku, ale kvuli tvemu neustalemu tvrzeni, ze G19 je pouze na skryte noseni a G17 na verejne. Navic vzhledem k tomu, co zde predvadis kompletne, se nejedna o urazku, nybrz spise diagnosu.

Argumentovat tu VS, ze ktere te po prvnim roce vyhodili (ano jasne, ty si vlastne "odesel sam", ze?) nic nerika o tom, jak jsi pouzitelny z hlediska selskeho rozumu.

Mimochodem, vcera jsem si na tebe vzpomnel, kdyz jsem se dival na jeden film na CT1 - "prcickare" tam dali do cely "normalnim" veznum. Hadej, jak to dopadlo. *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Jasik » pon 21.2.2011, 16:10

Adam: Vážený pane Pospíšile. Začnu od prostředka. Administraci fora a serveru má na starosti několik lidí, ale já mezi nimi nejsem, takže to, jaký Vám někdo z nich dá avatar, neovlivním a neřeším. Forum je veřejně přístupné a je vedeno relativně "volnou" formou. Je ovšem jen jednou z částí toho, co přináší klub MujGLOCK.com a má práce v klubu se týká jiných činností než kontroly fóra.
To, že Vás někteří z diskutujících nazvali debilem, idiotem apod. je sice vulgární a chápu, že se Vás to osobně dotýká, ale jedná se o názory dospělých a předpokládám, že i plnoprávných lidí a já, ať už jsem či nejsem, dle vašeho vyjádření, více či méně spravedlivý, můžu je upozornit na to, aby používali slušnější výrazy, ale to je vše, co pro Vás můžu udělat. Navíc, když si v diskuzích opravdu v hodně věcech protiřečíte a Vaše občasné příspěvky opravdu nejsou hodny držitele zbrojního průkazu a dokonce palné zbraně.
Pokud máte problém se svou politickou příslušností, nikdo Vás nenutil veřejně jí tady sdělovat. Vzhledem k náladám ve společnosti, zkušenostem lidí atd, se nedivím, že Vás za avizované politické sympatie někteří lidé nenesou zrovna v oblibě.
Jak již bylo v diskuzích ohledně Vás několikrát zmíněno, sice se tu občas vyskytne nějaký "problémový" přispěvatel, ale buď brzy pochopí jak to tu funguje a nebo odejde.
Je na Vás zvolit si svou cestu.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » pon 21.2.2011, 16:33

smazáno
Naposledy upravil(a) Adam dne pon 21.2.2011, 20:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: pát 03.11.2006, 1:14

Bydliště: Praha

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Black_Onyx » pon 21.2.2011, 16:37

Tak už to zamkněte, ať je klid ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » pon 21.2.2011, 17:00

Adam: jsi debil, protoze volis komunisty, a s klidnou hlavou to napisu komukoliv tady, kdo komunisty volil taky, a jeste je tak blbej, ze se k tomu prizna. Klidne mne zaluj :lol:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od cmk » pon 21.2.2011, 17:00

Ja Adamovi rozumim s tim, ze nesmi byt nikdo pro sve politicke ci nabozenske presvedceni nikterak usurpovan.
Je to v trestnim zakone a jmenuje se to "potlacovani prav jedince nebo skupiny obyvatel" (nejsem pravnik, presne by to mohli rict nejmene jini 2 - 1 soudce a 1 cerstvy pravnik + Vlada Kmoch s encyklopedickymi znalostmi - me se to nechce hledat).
Realna aplikace je takova, ze:
a) kdyby byl trest za dani pres hubu mensi nez za potlacovani prav a svobod a nekdo dal Adamovi pres hubu proto, ze se hlasi ke KSCm, dostal by ten nekdo trest za potlacovani prav
b) kdyz mu da pres hubu ted za to, ze se hlasi ke KSCm, bude mu to pricteno a dostane se spis k horni hranici ovsem toho, za co bude odsouzen (vytrznictvi, ublizeni na zdravi,... jak to soud posoudi)
c) aby to bylo bez dani pres hubu utlacovani, muselo by k necemu dojit (at uz ve stadiu pokusu nebo realne) - musel by nekdo delat neco, co Adama realne utlacuje.
To, ze si myslim, ze je nekdo vul, kdyz voli komunisty, nebo naopak delnickou stranu (i kdyz k sobe maji bliz, nez nam media rikaji), to si myslim a muzu to i napsat. Ale nikoho a nic tim neutlacuju.

Kazdopadne - pozadavek: "Tak ja pujdu, kdyz uz nebudete nic psat" jen dokresluje naturu a pristup Adama.
Adame - takhle se chovaj deti ve skolce. Mozna na prvnim stupni zakladni skoly. Dospelej a svepravnej clovek (pokud mozno sam za sebe zodpovednej, necerpajici finance ani od statu, ani od rodicu), kdyz ho to nekde sere, tak se sebere a jde jinam.
Jestlis to do ted nepochopil, tak snad naposled se budu snazit ti to opravdu polopaticky vysvetlit (a ze mam ku*va velkou trpelivost) :-)
- pises tu spoustu protikladu
- vsichni jsou podle tebe spatni, jenom ty jsi dobrej
- menis nazor jak fusekle, ale chybu nepriznas
- i hodne jasny veci je treba ti vysvetlovat
- ptas se dokola na veci, ktere jsou tu uz nekolikrat popsane

Forum je neco, co slouzi k predavani zkusenosti a i nazoru. Pokud jen cerpas, budiz. Pokud dojis (od pluralu DOJIT), uz to tak dobry neni. Pokud dojis podojene, zacne to stvat. Pokud dojis a nechavas za sebe pracovat ostatni, uz je to k nas*ani (kdyz za to neni protihodnota) a pokud ti to nekdo vytkne a ty o nem tvrdis, ze je pitomec, tak uz je to fakt moc.
Vzpomen si na zacatky tohoto fora, nejdriv Ti lidi odpovidali, pak uz te zacali odkazovat na to, ze je to tu psane, pak uz te ignorovali nebo ti davali najevo nelibost... A tys v tom blate cvachtal cim dal vic... Az jsi vsechny nasral. Tak se nediv, ze se te tu nikdo nezastane.
Zkus se treba zamyslet nad tim: "Cim jsi byl pro toto forum prinosem?"
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Sobull » pon 21.2.2011, 17:07

Adame ty si tady nemáš co klást jakýkoli podmínky. Psát se tady o tobě bude ještě dlouho. Ještě za svého života ses stal legendou. Každý nově příchozí prudič bude automaticky srovnáván s tebou.
A hlavně se podívej, jak dlouho jsi vydržel na jiných fórech. Takže i přes všechna (domnělá) příkoří, která ti schystali, jsou zdejší admini až nadmíru tolerantní.

PS:Mohl bys mi napsat, kam chodíš střílet?

EDIT:cmk: tvoji trpělivost bych chtěl mít :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od cmk » pon 21.2.2011, 17:10

Sobull > vid, sam se divim :-)

Kazdopadne - na Stepana take "s laskou" vzpominame :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Jasik » pon 21.2.2011, 17:14

cmk: Přesně na Štepána jsem si taky vzpomněl :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » pon 21.2.2011, 17:20

cmk: za "KSCm" mas u mne body (KSC f emku - modri uz vedi :mrgreen: )
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16

Registrován: pát 21.1.2011, 12:12

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Pistolník » pon 21.2.2011, 17:44

Jsem tu velmi krátce a tak jsem se podíval na několik starších Adamových příspěvků a vaše odkazy na jiná fóra. Nerad se vyjadřuji k něčemu o čem nic nevím. Už vim :). Je to nemocný člověk a měl by se léčit. Doufám, že zatím není nebezpečný :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od cmk » pon 21.2.2011, 17:52

Je ozbrojeny a proto by se vsem mely preventivne vzit kvery :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Salamoun » pon 21.2.2011, 18:20

Já bych ho tady nechal,ve středověku se také lid obecný nechal obveselovat zrůdama,alespoň ukážeme okolí,že tu panuje demokracie a že i dementi tu mají své místo.Jak říkal můj dědeček,znárodněný,okradený,žalářovaný kulak,nenávist je vztah,já ke komoušům nic necítím,mě jsou fuk.Tedy žádný BAN,ale okázalý nezájem o jeho přiblblé kecy o zákonech a ústavě (v živé paměti mám,jak je bolševici přede pár lety dodržovali)on a jemu podobní vskutku mají morální a odborné právo o všem kecat.Ať i mladší přispěvovatelé tohoto fora vidí,co jsou komouši zač!!!!!!!!

HOWG
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od panvrabec » pon 21.2.2011, 20:12

cmk: jak jsi psal o "potlacovani prav jedince nebo skupiny obyvatel", myslím, že když někde vyvěsíš a budeš vykřikovat: " 40-ti letý Ferda Šiška z Prahy XX ulice XX XX je pič.a, protože volil OSD/KSČM" tak to už podle mě na nějaký postih je ne? To jen čistě bokem. Ale dívám se, že se tohle nesmrtelné téma a hádky začínají některým líbit :) a ruku na srdce

EDIT: Úplně jsem se cestou autem z Jihlavy těšil, co tam zase přibylo :lol:

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz