ADAM - HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » sob 26.2.2011, 18:51

Klidne rekni, ze jsme zkurveni pravicaci, my to nejak prezijem :mrgreen:
Salamoun: no jasny, vsak dneska uz je pozde - pri revoluci je nikdo nevystrilel a tak nas tady budou otravovat az do dalsiho vitezstvi pracujiciho lidu.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » sob 26.2.2011, 18:56

admix: Ale mě docela překvapuje, že člověk s tvým příjmem (pamatuju se jak jsi tvrdil, že tvůj plat je podstatně nižší než celorepublikový příjem) je pravičák. Vidíš, já jsem lehce nad průměrem a jsem levičák. Jinak z tvého příspěvku vyplývá že tě mrzí, že po roce 89 nedošlo k vystřílení komunistů - tohle fakt myslíš vážně? A podle čeho soudíš že já jsem komunista? Podle avatara a nápisu, které tam mám proti svojí vůli? Jinak já jsem tu jasně psal, že KSČM nevolím.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » sob 26.2.2011, 19:02

Ano, je to tak, a presto jsem pravicak - protoze umim domyslet, co by znamenal ten "socialni raj", o kterym nam tady obcas nejaka ruda luza basni (vyjimecne nemyslim tebe).

A ano, sametova revoluce byla spatna, protoze vsechny ty svine, co tady 40 let nicily zivoty milionu lidi, presly beztrestne do svobodneho statu. Zadny aktivni ucastnik nebo kolaborant s totalitnim rezimem nemel zustat na svobode; a koneckoncu, ten pan na videu to rekl jasne - proc neemigrovali do Ruska nebo na Kubu :lol:
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od kuba » sob 26.2.2011, 19:13

ja myslim ze hlas lidu promluvil jasne, tak proc ho v te nasi demokracii dale tolerovat? (holt mensina se podridi mensine nebo je odejita:-))
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » sob 26.2.2011, 19:14

Komunismus měl svoje výhody i nevýhody, tak jako současný "režim". Jinak nevím kolik ti je ale tys tu dobu nezažil a já taky ne. Takže tvoje názory na tu dobu si vytváříš z "doslechu" - podle toho co ti říkají rodiče, co tě učili ve škole, co ti říkají kolegové v práci, atd. To stejný mám i já. Takže záleží na tom v jakém okruhu se člověk pohybuje (a podle toho si vytváří názor na tu dobu).

Kuba: To že je někdo ve většině mu nedává právo perzekuovat či jakkoliv omezovat menšinu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » sob 26.2.2011, 19:19

Adam: to se pletes, kdybych si na komunismus delal nazor jen podle zkusenosti moji rodiny a myho okoli, tak bych nechal vyhostit na sibir kazdyho, kdo mel rudou knizku. Ale to ja nedelam. Nic to ovsem nemeni na tom, ze komunismus se s nackama radi mezi nejhorsi rezimy, jaky na tyhle planete kdy vznikly, a pokud ho nekdo podporuje, tak je bud blbej, nebo seredne vychcanej hajzl.

A porad zapominas, ze jsi na soukromym foru, kde te majitel muze perzekuovat naprosto libovolne.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » sob 26.2.2011, 19:33

On je rozdíl mezi komunismem a komunismem. Nemůžeš srovnávat komunismus za éry Lenina a Stalina (gulagy a miliony zavražděných lidí, politické procesy 50. let) s komunismem který byl později (70. a 80. léta). Já bych ty největší zločiny co se děly nepřisuzoval ani tak komunismu jako spíše té vypjaté a hektické době. Prostě byla jinačí doba a zločiny se děly na obou stranách, pouze se o tom dnes tolik nemluví. Nedávno jsem na ČT 2 viděl zajímavý dokument o tom, že v době kdy u nás v 50. letech probíhaly politické procesy (nejznámější a nejmedializovanější byl asi ten s Dr. Miladou Horákovou) tak ve stejnou dobu probíhaly politické procesy i na západě (ve Francii, v USA...) a pro změnu zde byli popravováni a odsuzováni komunisté. Prostě to stejný co se dělo u nás akorát se prohodily strany. Takže já osobně bych dával vinu té době, nikoliv komunistům nebo kapitalistům. A nácky bych s komunistama rozhodně nesrovnával (náckové byli milionkrát horší). A s tím perzekuováním se opravdu pleteš. Ano, majitel webu mě může vykázat ale rozhodně mě nesmí nijak urážet, ponižovat, popírat moje práva a další. To je jako kdybych ti tvrdil že po ocitnutí se na mém pozemku bych si s tebou mohl dělat co chci.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od kuba » sob 26.2.2011, 19:34

bohuzel, zakladem demokracii je to na zaklade svobodne volby vetsiny se jeji volbe podrizuje vetsina, samozrejme tu mame nejaky blaboli jako listina zakladnich prav a svobod, jenze tady jsi na soukromem.. coz prave listina zakladnich prav a svobod taky zohlednuje, dokonce tak ze je to vysada ktere nesmi byt upreno a nijak omezovano, coz uvedu na prikladu : jsi u nekoho na pozemku a pokud te dotycny vyzve aby jsi jeho pozemek radne ohraniceny (tady je to samozrejme ohraniceno webovou domenou) jsi opustil tak jsi povinny ho opustit...

ps: v komunismu jsem zil chvili ale nic si z ni nepamatuju, ovsem staci se kouknout na porovnani statu napr. pred normalizaci a po sametove revoluci a je jasno jeslti byli nahovno nebo nebyli...

ps: v cem byli komunisti horsi nez nacisti? v nicem...
Naposledy upravil(a) kuba dne sob 26.2.2011, 19:36, celkem upraveno 1 x.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Starosta » sob 26.2.2011, 19:35

Adam píše:Já si stejně vytvořím nový nick, protože tenhle je už stejně nepoužitelný - nemůžu si v něm nastavit avatara ani spoustu dalších věcí. A pokud mi v tom novém nastavíte to stejné tak tím prostě ukážete že jste... (nechci být vulgární).
Nepochopil jsi, že tě tu prostě nikdo nechce?
Nepochopil jsi, že když přijdeš někam a začneš se chovat jako debil a pán domu tě vyrazí, že je to jeho svaté právo a s perzekvováním to nemá co dělat?
Když jsme u té perzekuce, víš, že za komunistů umřelo ve věznicích cca čtvrt milionu lidí, kteří byli označeni jako "politicky nevyhovující"? Dá se to srovnávat s tím, když ti někdo zakazuje vstup na svoje vlastní fórum na internetu, protože porušuješ pravidla slušného chování?

Běž si kámo přečíst pár knížek a zkus trochu něco jiného, než jen papouškovat názory rodičů a ostatních ve svém okolí. Zkus přemýšlet a nedělej ze sebe kreténa většího než jsi. Psal jsi, že vypadneš, tak už mi prosím tě udělej tu radost a nikdy se nevracej. I já už - i když se pokládám za tolerantního člověka - musím z toho, co jsem viděl a četl z tvých úst prohlásit, že jsi omezený debil.

Můžeš to změnit.
Zkus to.
Ale JINDE!

EDIT: Toto není námět k diskusi (Adamově nebo jiné) - je to jen můj názor a tím to uzavírám.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » sob 26.2.2011, 19:37

Adam píše:A nácky bych s komunistama rozhodně nesrovnával (náckové byli milionkrát horší).
Statistika zavrazdenych hovori jinak. Navic komunistum nestacilo znicit cloveka, ale znicili i jeho rodinu - to i gestapo melo vetsi "moralni zabrany" nez ty svine z komunistickejch statnich slozek.
Adam píše:A s tím perzekuováním se opravdu pleteš. Ano, majitel webu mě může vykázat ale rozhodně mě nesmí nijak urážet, ponižovat, popírat moje práva a další.
Ale muze, a kdyz budes u mne na pozemku, tak ti taky upru vsechny prava krom toho rychle vypadnout.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » sob 26.2.2011, 19:44

Starosta: Zase tak tolerandní nebudeš, to co plácáš jsou jenom trapné bláboly a výmluvy. Jak jsi došel k závěru že jenom papouškuju něčí názory? Jinak máš pravdu, vlastně papouškuju protože jsem tu dobu nezažil a pokud se člověk vyjadřuje (k čemukoliv) co nezažil, pak už se jedná o papouškování. Takže i když si čteš knížku a následně říkáš o tom cos tam četl tak jenom papouškuješ. Co se týče těch 250 tisíc mrtvých lidí tak jsem to nevěděl. Tys ty mrtvoly viděl na vlastní oči a nebo jenom papouškuješ cos slyšel v televizi? Hele a kolik lidí vlastně umřelo v Osvětimi? Některé zdroje uvádí jeden milion, některé dokonce šest... Tak jak to teda doopravdy je papoušku? A hlavně přestaň blábolit něco o slušném chování - nesčetněkrát jsem již psal že s nadávkami i vulgarismy jste začali jako prví vy. Pokud by měla být dodržována pravidla slušné diskuse, tak za svůj poslední příspěvek bys měl dostat BAN. Navíc sám vidíš že např. ve svém příspěvku který cituješ jsem se já snažil od vulgarismů oprostit.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » sob 26.2.2011, 19:56

Adam proste nejak nechape, ze co se jeho osoby tyce, tak se nejedna o urazky, nybrz o odbornou diagnosu jeho osobnosti.

Kdo jiny, nez opravdovy dement a idiot dela presne opak toho, co slibuje? Nehlede na fakt, ze i pres nekolik upozorneni opetovne jedna proti pravidlum fora - viz. offtopic kecy v bazaru:
:arrow: k-glock-19-t6939.html

To je uz opravdu vrcholem naproste demence preci. I malemu diteti obvykle staci vse rict jednou a pochopi, ale tohle stvoreni je opravdu hrickou prirody.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » sob 26.2.2011, 20:20

S474N: Nikoliv moje, ale tvé chování je na úrovni retardovaného dítěte. Přesně takhle se chovají malé děti "ne já nejsem debil, ty seš debil". Prostě tenhle argument používají hlupáci - "to není urážka, to je konstatování faktu". Jinými slovy, to co tvrdíš ty o mně můžu prozměnu já tvrdit o tobě. Ale kdo z nás má pravdu? A zkus přijít s nějakým opravdu originální odpovědí, nikoliv s něčím ve smyslu "no protože já mám prostě pravdu a tady jsme na MujGLOCKu a všichni si to o tobě myslí a všichni mají pravdu".

admix: S odstupem desítek let je opravdu těžké určit (či alespoň odhadnout) kolik ten či onen režim zabil lidí. Jistě máš pravdu v tom že komunismus má na svědomí více mrtvých než nacisté, ale na druhou stranu si musíš uvědomit že komunisté na to "zabíjení lidí" měli podstatně více času, neboť byly u moci někdy od roku 1920 až do roku 1989 (nepřetržitě) kdežto nacisté byli u moci od roku 1933 do jara 1945. Tohle je prostě nesrovnatelné. A nesnaž se mi tu namlouvat že nechápeš rozdíl mezi komunistickými gulagy (kde lidé umírali např. upracováním se k smrti v uranových dolech, hladem či zimou...) a rozdíl mezi vyhlazovacími tábory kde se zabíjelo v plynových komorách ve velkém. Např. Osvětim (v tom smyslu jak je dnes chápána) byla se vším všudy (plynové komory, krematoria a rošty na pálení těl) uvedena "do provozu" někdy na přelomu let 1943/1944, takže 80% obětí holocaustu bylo zabito během jediného roku. Průměrná délka vězně v gulagu byla stokrát delší než délka života v nacistikém táboře. Kdyby byly náckové u moci tak dlouho jako komunisti, tak by dokázali vyhladit několikrát komplet celou planetu. Už jenom z tohohle důvodu je nesmysl stavět nacismus a komunismus na stejnou úroveň.
Naposledy upravil(a) Adam dne sob 26.2.2011, 20:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 78

Registrován: sob 29.5.2010, 10:37

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Hradec Králové

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Shorty » sob 26.2.2011, 20:23

Přesto že se při sobotním večeru vcelku dobře bavím... nemůže ho prosim vás už někdo opravdu chytit za prdel a vyrazit?!

A ten koment v bazaru je taky lahůdka...
...Simply dynamic - G23...
Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » sob 26.2.2011, 20:28

Bud prosím konkrétní, v čem přesně to je lahůdka. Ten koment si totiž do písmene obhájím.

EDIT: Pokusím se předjímat tvojí odpověď (počítám totiž že se vzmůžeš na odpověď ve smyslu "a proč by měla být pochybného původu?" nebo tak něco). Z mého hlediska je prostě lepší koupit si novou zbraň, neboť co jsem tak vypozoroval tak ceny "jetých" pistolí Glock jsou velmi vysoké, ty slevy nejsou tak velké abych vůbec uvažoval o koupi stříleného Glocku. Kupovat pistoli z druhé ruky má řadu nevýhod - není možné ověřit si kolik z ní bylo odstříleno, není možné si ověřit jestli střelu a nábojnici z té zbraně nemají na kriminálce mezi neobjasněnými případy, nevím jestli ta zbraň má nějaké skryté mouchy (ne všechno je možné odhalit při koupi) atd. Slevy střílených zbraní nejsou zkrátka tak dostatečné aby vykompenzovaly těch naskýtajících se otázek s nimi souvisejícími. Kdybych já kupoval Glock, která má odstříleno dejme tomu tisíc nábojů a je pokud možno aspoň rok v záruce, dal bych za něj max. 8-9 tisíc.
Naposledy upravil(a) Adam dne sob 26.2.2011, 20:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » sob 26.2.2011, 20:36

Adam: neobhajis, protoze jsi tim komentarem porusil zavazna pravidla fora, se kteryma jsi souhlasil.
A ne, nevidim rozdil mezi vyhlazovacim taborem v Nemecku a gulagem na Sibiri. Do obou se lidi posilali na smrt. Komunismus a nacismus se totiz lisi jen v otazce, zda te maji zastrelit zepredu, nebo zezadu, a mezi tema rezimama (a jejich priznivcema) neni dalsiho rozdilu.
Kdyz na prvniho maje na Letny komunisti provolavaj ty jejich sracky, tak mam stejnou chut je exportovat na Sibir, jako kdyz vyholeny dementi pochodujou po meste s heslem Vic nez narod.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 78

Registrován: sob 29.5.2010, 10:37

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Hradec Králové

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Shorty » sob 26.2.2011, 20:38

Jdi si stoupnout před autobazar a ptej se lidí, proč si radši nekoupí nový auto...

Za jedno ti do toho nic není... a za druhý i kdyby ušetřil ty 2-3 tisíce, tak je třeba raději prožene hlavní... někomu holt nestačí jít na střelnici jednou za rok jako tobě, jak jsi tady jednou plácal.)
...Simply dynamic - G23...
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » sob 26.2.2011, 20:43

Hlavne to nemusi bejt 2-3 tisice, ale treba taky 5-6 - to by jako levicove zamereny clovek uz moh chapat :D
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » sob 26.2.2011, 20:44

Vy jste tu také několikrát porušili pravidla, když jste mne vulgárně uráži a napadali a hlavu jste si s tím očividně nedělali (a prosím vyvaruj se argumentů ve stylu svého kamaráda Satana "ale ve tvém případě to není urážka, to je určení diagnózy... bla bla" protože takhle vážně argumentují malé děti). Pokud nevidíš rozdíl mezi gulagem, (kde i přes otřesné podmínky byla určitá naděje na přežití) a rozdíl mezi vyhlazovacími tábory s obrovskými plynovými komorami, krematorii a pokusnými laboratořemi Dr. Mengeleho, tak prostě nemá smysl se o tom dále bavit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od markony » sob 26.2.2011, 20:51

Adam tebe se nedá urazit bohužel vše je pravda .
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz