ADAM - HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 15:59

panvrabec: Tak, teďka jsi mě vážně dostal a musím říct že se jedná asi (čí spíše určitě) o nejlepší příspěvek jaký jsem tu zatím četl. Něco málo na tom cos napsal pravda je, ale většina bohužel nikoliv. Líbí se mi jak najednou vystupuješ kultivovaně a kdyby se jednalo o jediný tvůj příspěvek (neznal bych ty předchozí, namátkou "celou cestu z Jihlavy jsem se těšil co sem přibylo" nebo něco v tom smyslu) tak nepopírám že by mě to nedonutilo k zamyšlení. Takhle je to ale uplné nic, prostě nic... Podměty k zamyšlení na internetu (zvláště tady) nedostávám, protože v reálu mám chování a vystupování jinačí. Navíc podmět bych si bral od někoho rozumného, inteligentního ale na takových lidí sem tu moc nenarazil. Když o mně napíše něco špatného a urážlivého například "Satan" tak mě to docela těší, protože se řídím oním známým heslem "urážka od primitiva je kompliment" a tohohle člověka jsem vždy považoval za blbce, už jenom jeho přezdívkou, jeho webovkami, jak má ve všem pravdu a tím vším okolo. Jinak hlavou se mi nehoní nic (nic co by souviselo momentálně s tímhle forem) prostě to tady čtu a píšu od ruky, moc o tom ani nepřemýšlím...

EDIT: ještě bych ale dodal že s cílem někoho srát a provokovat jsem na tohle forum vážně nepřicházel a vážně si neuvědomuju, čím přesně jsem dokázal nasrat tolik lidí a poštvat si je proti sobě. Rozhodně ale zdejší seskupení nepovažuji za "průřez" držitelů ZP. Znám pár lidí ze střelnice ale ani pořádně nevědí že existují nějaké webovky jako je Střelectví nebo sdružení LEX. Zdejší osazenstvo nepovažuji za typické průměrné držitele ZP ale jako jednostranně zaměřené lidi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od jry2000 » ned 27.2.2011, 16:12

Neboj, my te take nepovazujeme za nejvyse prumerne inteligentniho cloveka.
Lajte mi lhu-li

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 16:13

Tak o tom vůbec nepochybuji (a těší mě to!)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od markony » ned 27.2.2011, 16:14

Nemam zapotřebí se tady zabývat pičovinami . Je věcí adima že si s Adamem neumí nebo nechce poradit .Dále se už nebudu vyjadřovat .
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » ned 27.2.2011, 16:28

panvrabec: pochybuju, ze v tyhle diskusi dokazal nekoho nasrat - to ze debil nas nechava v klidu :mrgreen: Uz aby se dockal toho banu, jinak nas proste nedokaze opustit.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 16:32

Mně je ten BAN u prdele, každopádně já mám svědomí čisté a myslím že si žádný BAN nezasloužím. Myslím že třeba ty admixi nebo Satan byste si jej zasloužili mnohem více (což je bohužel nereálné vzhledem k tomu, že on tu tuším správcuje). Kdybych ten trest považoval za spravedlivý tak bych jej přijal, ale předem ti říkám že z morálního hlediska nebudu mít problém jej obcházet.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od jry2000 » ned 27.2.2011, 16:35

Kdy ze je ten sraz na ktery se dostavis?
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 393

Registrován: pát 09.12.2005, 18:09

Zbraň: GLOCK

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Sobull » ned 27.2.2011, 16:37

Adam píše:ještě bych ale dodal že s cílem někoho srát a provokovat jsem na tohle forum vážně nepřicházel a vážně si neuvědomuju, čím přesně jsem dokázal nasrat tolik lidí a poštvat si je proti sobě.
Chudinko, ty to máš težký, viď. Na střelectví tě nikdo nechápe. Na zbraněkvalitně samej pitomec, co ti nerozumí. Na gunshopu to samý.
Všude s tebou vyrazej dveře a ty furt nevíš, čím to je?

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 16:41

Sobull: Ty tu argumentuješ třemi různými fóry ale stále nedokážeš pochopit, že tam jsou vesměs stejní lidé, či stejně jednostranně zaměření. Už? Jinak o BANu na gunshopu bylo rozhodnuto už v době když jsem tady veřejně napsal že se tam přihlásím, neboť tamní admini hojně přispívají i sem. A nechovej se jako hlupák a nesnaž se popírat, že tahle tři fóra nejsou provázaná.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od panvrabec » ned 27.2.2011, 17:33

Adame, většina mých příspěvků na forech nepůspbí kultivovaně, je to rozptýlení od každodenního shonu, nutkání poklábosit. Když něco myslím vážně, tak to tak napíšu. Ty jsi zde způsobil vlnu odporu a udělal jsi si jméno, mě zajímalo proč a z jakého důvodu. Jsem rád, že jsi odpověděl. Je to trochu něco jiného, než jsem čekal, nejsi usměvavý provokater, budeš vlk samotář a když do něčeho spadněš, tak se v tom vlečeš, tady, i v životě. To je pravda. Zkus na chvíli vypnout pc. Přátelé čekají všude kolem, běž ven, provětrej si hlavu, zkus se začít bavit. Škoda trávit mládí tady a řešit nesmysly. Nech satana a admixe ať mají poslední slovo, je jich nad tebou převaha, navíc ty nejsi drsoň. Každopádně moc ti děkuju, tohle mi stačí. Pokud nechceš, odemne na tvou adresu už nic neuslyšíš. Budu tě ignorovat (nic ve zlém). Řešení tvého problému tady nespadá do mých kompetencí.
EDIT: Věřím, že střed zájmu celého fora kolem tebe ti dělá dobře. Takový rozruch byl naposled když se čekalo na zařazení EFMJ. Určitě si to užíváš, střed zájmu v anonymitě dokáže pohladit na duši, né tolik, jako veřejně, ale anonymita naopak zajišťuje bezpečí. Určitě tě to aspoň lehce povzbuzuje že ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » ned 27.2.2011, 18:31

Adam píše:Sobull: Ty tu argumentuješ třemi různými fóry ale stále nedokážeš pochopit, že tam jsou vesměs stejní lidé, či stejně jednostranně zaměření. Už? Jinak o BANu na gunshopu bylo rozhodnuto už v době když jsem tady veřejně napsal že se tam přihlásím, neboť tamní admini hojně přispívají i sem. A nechovej se jako hlupák a nesnaž se popírat, že tahle tři fóra nejsou provázaná.
Jsi nebezpecny paranoik, admin gunshopu tady snad nikdy nebyl, stejne jako u Marka. Kdyz ses rozhodl obnovit tam aktivitu, vsimnul si te mimojine uzivatel, ktery na jinych forech ani nema ucet, a kdyz jsi napsal par svym blabolu, upozornil admina, ktery te preventivne rovnou zabanoval, coz ho slechti.
Ale chapu, ze se musis nejak vymluvit na ty zle "ostatni", co muzou za vsechno, protoze ta chyba nemuze bejt v tobe preci ;)

A kdyz uz porad argumentujes mnou, tak mi zkus vysvetlit, jak je mozny, ze zatimco ja mel v zivote problem jen s jednim spravcem strelectvi, kterymu jsem od srdce napsal, co si o nem myslim (= rocni ban), tak ty mas problem vlastne se vsema (kam slapnes, tam trava 7 let neroste).
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 18:40

Admin gunshopu tady nebyl? :D No já nevím, ale vzpomínám si že to vlákno na gunshopu přesměroval jistý "Edelweiss" a krátce poté jsem dostal BAN. Ve stejnou chvíli jsem byl přihlášený i tady na MujGLOCKu a dole v seznamu aktivních uživatelů jsem viděl, že je online mimo jiné i jistý Edelweiss, který dělá na gunshopu admina. Takže mi chceš říct že tenhle admin z gunshopu tady má dvojníka, který má stejnou přezdívku i avatara?

EDIT: Tím nechci říct že jsem dostal BAN od tohoto konkrétního admina, každopádně jsem vyvrátil tvojí větu že "admin gunshopu tu nikdy nebyl" neboť zde na MujGLOCKu vím minimálně o jednom uživateli, který dělá na gunshopu admina.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od admix » ned 27.2.2011, 18:45

Stihomam?
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 18:49

Proč bych měl být? Protože jsem vyvrátil tvojí lež? Tys tvrdil, že "admin gunshopu tu nikdy nebyl". A já se tě ptám: Je uživatel "Edelweiss" který zde má vytvořený účet administrátorem na fóru Gunshop? ANO či NE?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 78

Registrován: sob 29.5.2010, 10:37

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Hradec Králové

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Shorty » ned 27.2.2011, 18:56

Slíbil jsi, že až ti admin napíše, aby jsi sem nepsal, tak přestaneš... stalo se...
požádal jsi ho, aby ti odstranil třešně... nebylo ti vyhověno...

tak co tady ještě sakra děláš?
...Simply dynamic - G23...
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od MarK » ned 27.2.2011, 19:29

Tyjo, tady to žije :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od S474N » ned 27.2.2011, 19:31

panvrabec píše:Je to trochu něco jiného, než jsem čekal, nejsi usměvavý provokater, budeš vlk samotář a když do něčeho spadněš, tak se v tom vlečeš, tady, i v životě.
Presne tak, samotar, ktery to cely svuj zivot "dostaval sezrat" - at uz pribuznymi, kteri ho zneuzivali a nadmerne trestali, tak i ve skole, kde byl otloukankem. Nejhorsi na tom celem je, ze oni si z nas opravdu srandu nedela a neprovokuje ucelne, on je opravdu tak "inteligencne svebytny". A ted, kdyz se konecne "postavil" na vlastni nohy, tak prvni vec, kterou udela je ta, ze si zaridi zbrojak a "vsem to ted ukaze"! Vsichni moc dobre vime, ze o tomto cloveku jeste uslysime a urcite to nebude nic pozitivniho - je to pouze otazkou casu.
panvrabec píše:Určitě si to užíváš, střed zájmu v anonymitě dokáže pohladit na duši, né tolik, jako veřejně, ale anonymita naopak zajišťuje bezpečí. Určitě tě to aspoň lehce povzbuzuje že ?
Nerekl bych, ze je nejak anonymni. Urcite ne tak, jak si myslis *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 19:42

S474N: Myslím že bys měl navštívit psychiatra protože to co píšeš vážně není normální. Není to tak že to co píšeš o mně píšeš ve skutečnosti o sobě? Vím že existuje nějaká taková porucha či diagnózna (jen bohužel nevím jak se nazývá). Ty zkrátka svoje pocity, názory a myšlenky vsugerováváš a podsouváš někomu jinému, mám pravdu? Věc se má tak, že já o ničem z toho co píšeš nevím. A co se týče anonymity - já si o sobě nemyslím že bych byl nějak anonymní, nemám k tomu žádný důvod. Jako admin vidíš mojí IP adresu, v LEXu mají dokonce mojí adresu bydliště a rodné číslo, atd. Proč bych to měl proboha tajit? Vždyť já přece taky vím jak se ty ve skutečnosti jmenuješ. Zkrátka si o tobě myslím že jsi magor, protože jsi překročil všechny meze, opravdu nechápu jak člověk tvého ražení může mít ZP. Přitom všechny ty lži co píšeš o mně se dají aplikovat i na tebe či admixe (copak vy po ČR nepobíháte s kvéry a teleskopy za opaskem?). Kdo šikanoval vás dva že máte potřebu se ozbrojovat? Vždyť z tvých příspěvků uplně čiší ta tvoje agresitiva a nenávist, stačí číst tvoje příspěvky a čloěk uplně vidí jak moc nechybělo abys vzteky nerozstřílel soudní síň když vynášely rozsudek nad tvým kámošem z Krušných hor, který lidem do obličeje stříká pepřáky a prostřeluje varlata :roll:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Jasik » ned 27.2.2011, 20:01

Tak jsem celý den přemýšlel o tom, co sem napíšu, až večer sednu k počítači a určitě tu bude zase směs všech možných plků a keců...
Panvrabec to napsal velmi slušně a víceméně obsahově vystihl to, co jsem chtěl napsat já.
Za mne jen malé shrnutí na závěr - pan Adam v bodech:
- uráží ho tu určití uživatelé a tak tu již nechce být
- teatrálně vymaže většinu svých příspěvků
- po jejich obnovení adminem opět neustálými reakcemi na příspěvky rozpoutává další a další flame místo toho, aby se ke všem postavil jako "chlap", řekl si OK, oni jsou všichni blbý, tady nemá cenu diskutovat, tak končím.
Jenže on "chlap" rozhodně není. Je to přesně ten typ, o kterém se před cca 20 lety říkalo, že
potřebuje vojnu a ta z něj chlapa udělá. Na vojně nebyl, takže co z něj teď "chlapa" udělá? Myslel si možná, že to, že si pořídí ZP a palnou zbraň. Je možná svým způsobem trochu masochista a je mu dobře v té roli ubližovaného, ukřivděného.
Pane Adame, buďte "chlap s koulema" a odejděte Bez toho, že tu budete prudit admina s nějakým přitroublým avatarem a textem pod ním, který již nikoho nezajímá. Oni si totiž i lidé, kteří nemají chuť do debat, kde se vyskytnete Vy ani přispívat, o Vás již obraz udělali i bez avataru.
Nebudu říkat na shledanou, protože Vás potkat nikdy nechci. Nabízel jsem Vám před pár dny možnost poznat lidi z fora osobně, ale nyní již o to opravdu nemám zájem.
A pokud se náhodou někdy potkáme, vyhněte se mi!

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 286

Registrován: sob 10.10.2009, 11:43

Re: HLASOVÁNÍ - co s Adamem - BAN či ponechat?

Příspěvek od Adam » ned 27.2.2011, 20:12

Jasik: Velice si vážím toho že se tu najdou i světlé vyjímky - tedy tací, kdo dokážou diskutovat věcně a bez urážek (tím mám na mysli váš poslední příspěvek + příspěvek panavrabce). I když je váš příspěvek napsán velice slušně, srozumitelně a bez urážek, tak s ním bohužel nemůžu souhlasit. Víte co mi nejvíce vadí? Že mi tu někdo neustále něco podsouvá a z něčeho mě obviňuje. Všichni mi neustále tvrdíte že si něco chci dokazovat, že mám nějaké problémy a podobně. Buďte tedy prosím konkrétní a ukažte mi nějaký příspěvek či nějaké mé vyjádření ze kterého rozpoznáte to co tvrdí "Satan" - že jsem byl zneužíván, šikanován a že jsem si udělal ZP abych někomu něco "ukázal". Tohle mi vážně vyrazilo dech protože nechápu jak takovýhle blábol, takovuhle s prominutím sračku někdo může tvrdit. Na mě to zkrátka působí dojmem že on chce svoje problémy podsunout někomu cizému, jiné vysvětlení mne momentálně nenapadá. V čem je vlastně problém? Všechno to začalo tím, že jsem se přiznal ke svému levicovému myšlení (většina lidí tady i na Střelectví je pravicových, viz například anketa před volbami kde s asi 80% vyhráli Svobodní) a že jsem měl pár (uznávám hloupých) poznámek ohledně bezpečnosti - nekontrolování komory zda tam není náboj atd. To je ale všechno. Nic z toho ale nedává nikomu právo aby mě takhle urážel a tvrdil absurdní nesmysly o šikaně a o tom, že o mě ještě uslyšíte a je to pouze otázkou času - tohle prostě nikoho se zdravým rozumem napadnout nemůže.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz