5 divno-rozsudku v posledni dobe


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od cmk » pát 18.3.2011, 16:48

... aneb - spravedlnost asi nosi brejle... A obcas si je nasadi a obcas ne...


a) par kluku, co hodili zapalnou lahev na barak dostalo 20 az 22 let za rasove motivovanou vrazdu (pokus)

b) kluk, jehoz otec zrovna dostaval pres usta se rozebehl a napalil toho, kdo na jeho otci sedel a mlatil ho. Trefil ho tak blbe, ze ten manik umrel. Dostal 7 let.

c) cikani ztloukli, zkopali a mucili 2 hodiny malyho kluka, kterej prezil spis nahodou se stestim. Pravne odpovednej cikan dostal 5 let

d) manik, co mu vykradali sbernu to vzal do svejch rukou a strilel po aute, kterym zlodeji ujizdeli. Oba zlodeje zranil. Dostal 6 let.

e) Olomoucky taxikar se branil ozralymu bitkari nozem. V prvni instanci dostal myslim 8 let, az druha instance ho osvobodila.

Ja nevim, ja mam proste pocit, jako by kazdy z pripadu byl z uplne jinyho statu s uplne jinak pojatym pravnim systemem :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od cityshark » pát 18.3.2011, 17:06

Souhlasim.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od FRENKY » pát 18.3.2011, 17:25

O spravedlnost tu vůbec nejde.
Spíš bych se ptal komu ku prospěchu?
Ono už asi každému musí být jasné, že nejde o náhody nebo excesy jednotlivých soudců. Tyhle rozsudky (a nejen rozsudky, ale i práce policie, médií...atd) mají (celkem průhledný) systém a řád a mě by opravdu zajímalo kdo za tím stojí.
Je to snaha nasrat lidi k nepříčetnosti aby pak bylo snadno zdůvodnitelné další omezení svobod a posílení moci? Nebo jde o prachy? Na cikánském byznysu se dá slušně napakovat. Si vemte jen ty fondy na chudáčky utlačované. Nebo jde o něco jiného? Ale o co?
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od Starosta » pát 18.3.2011, 17:30

To bych blil, velebnosti.
Chci říct, že souhlasím.
cmk píše:Ja nevim, ja mam proste pocit, jako by kazdy z pripadu byl z uplne jinyho statu s uplne jinak pojatym pravnim systemem :-(
EDIT: Jak jsem měl koncem minulého století pocit, že se začíná situace v českém soudnitví obracet rázně k lepšímu, tak teď mám pocit, že je to víc a víc na hovno.

Omlouvám se za výraz, ale poslední dobou mě situace v našem státě nutí říkat to častěji a častěji. Tak si to užívám, než to zakážou. :evil:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od admix » pát 18.3.2011, 17:35

Berte to z ty lepsi stranky - aspon vime, do ceho jdem.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od FRENKY » pát 18.3.2011, 17:38

Ještě lze částečně pochopit různé aktivisty z procikánských spolků. Většinou jsou to absolventi různých socio-kulturo-gender fakult. V hlavě mají hromadu hoven a jejich pracovní uplatnění se omezuje na prodavače párků v rohlíku (omlouvám se všem prodavačům párků v rohlíku z přesvědčení ...v Brně na čáře mi dycky chutnalo ) :), a nebo můžou za jistě výrazně lepší peníz hájit práva kriplů.
Tihle lidé jsou v podstatě oběti toho stejného systému, který stanovuje výše uvedené rozsudky.

Ale nechápu třeba policajty, že se do toho nechají také vtahovat. I když strach o práci má dneska asi každý :(
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od Nikdo » pát 18.3.2011, 17:39

It's time to buy one yet gun :twisted:

Příspěvky: 169

Registrován: ned 14.3.2010, 16:17

Bydliště: bydlím

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od LAKIM » pát 18.3.2011, 18:12

Koho chleba jíš-toho písen :crazy: ˇ zpíváš. Starého psa novým kouskům nenaučíš. :bomb:

Příspěvky: 27

Registrován: stř 09.3.2011, 10:56

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od Maňas#2 » pát 18.3.2011, 18:40

Je to v riti. Otazka je, jak to zmenit? Remcat nad tim muzeme, ale tim se nic nezmeni :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od panvrabec » pát 18.3.2011, 19:13

To je problém společnosti, nelze to změnit. Je několik lidí, jako ty a já, nebo cmk, ale to nestačí. Většině je to fuk, nebo má strach. Májí strach a ani neví z čeho, bojí se vystoupit proti systému, který je sice špatný, ale v jejich očích funguje. Je těžké riskovat teplé křesílko doma v obýváku, nebo se ho dokonce vzdát. Raději tedy lid volí cestu lemovanou davovou psychózou, je to jejich jistota. Osobně bych se své jistoty třeba vzdal a neptal bych se, zda to pomůže a zda to bude k něčemu dobré, ono to totiž pomůže a zabralo by to, síla je ale v počtu. A tak podnikat teď něco s malým počtem nadšenců, nebo dokonce sám je holé bláznovství. Jednoho dne to vyvrcholí a jsou dvě možnosti, buď už bude pozdě, anebo se všechno od základu změní a pár chytrých jedinců se opět chopí moci a bude se opakovat opět celý cyklus znova, dokud je zase někdo nevyháže z oken....A tak žili všichni šťastně až do smrti...

Příspěvky: 32

Registrován: úte 13.4.2010, 18:42

Bydliště: Brno

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od zbyhněv » pát 18.3.2011, 19:26

Poslední dobou, co rozsudek, to výsměch občanům. Nikomu nic zlého, jen kdyby pár soudců mělo soudcovat s natrženou prdelkou od většiny z utlačované menšiny, možná bychom nemuseli vozit děti do škol a koordinovat sbírku pro uvězněné za NO. Třeba by i zbylo na povodně...
Bránit se, neznamená odvrátit útok (přežít), ale často jen vybrat si mezi okamžitou smrtí a celou.

Pokud za mnou nestojí tchán bratra přítele soudcové sekretářky, nebo spolek chudáčků utlačované menšiny, šance na nějakou budoucnost v životě mém, nebo mojí rodiny jsou na úrovni "věci". Soudy nám dávají najevo, že lidský život, dnes nemá hodnotu. Proto, pokud rotvajler bude trhat sousedovic děcko, můžete bez trestu nabídnout max. hořčici/kečup.
Jenomže já jsem se narodil pod jistou vlajkou, do jisté země a přijal jsem jisté pravidla. Pokud chce někdo přijmout tyto stanovy, nechť dodržuje ty samé a neměnné. A pokud začneme, kvůli známosti nebo barvě kličkovat, budeme v prdeli, jako teď.

Lehce depresivní koutek jste založili. :D
...jednou snad G19...
OC a ESP = EDC

Příspěvky: 67

Registrován: sob 28.4.2007, 23:06

Zbraň: GLOCK

Re: 5 divno-rozsudku v posledni dobe

Příspěvek od THE-SAD-MAN » sob 19.3.2011, 10:32

Naprostý souhlas.Naše dětství znásilnili komunisti,naši současnoust a potažmo sami sebe si necháváme znásilňovat současnou vládní garniturou včetně těch předchozích.Obludnost reality téhle žumpy zvané "Země česká,domov můj" je depresivní v okamžiku,když si uvědomíme schizofrennost či trestuhodnou racionálnost faktu,že na řádném daňovém poplatníkovi parazitují nejen nám všichni známí parazité,ale i parazité nejvyšší,kteří své odvody,až na vyjímky řádně odvádějí,ale vlastní kompenzační mechanismy jak své daně zbezbolestnit.Mě,jako pravicově smýšlejícího občana uráží,že současní vládcové se prezentují jako pravicoví,ale chovají se korupčně,prolhaně,nezodpovědně, povýšeně a experimentují s trpělivostí značné části veřejnosti.Nezávislé soudy soudí nezávisle,nezávisle na čemkoli a vypadá to,že jejich nezávislost nezná mezí.O všech v tomto vlákně zmíněných problémech by se dalo vskutku mluvit hodiny a dny,ale pouze to lije olej do mého(vašeho) ohně nespokojenosti.
Proboha-co s tím?...smutek.
...a pouze ON má právo nás soudit...

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz