Prodejce - Praha - HQH System


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 82

Registrován: ned 28.2.2010, 14:29

Zbraň: G43, S&W 629

Bydliště: Jizerské Hory

Prodejce - Praha - HQH System

Příspěvek od rydvik » úte 27.4.2010, 22:14

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: Praha
:arrow: Název: HQH System
:arrow: Web: http://www.hqh.cz/

Tak ochotnější obsluhu jsem nepotkal (pouze v Kentauru).... starší pán je trochu zamlklý než se rozpovídá, ale mladík je super. Ochotně vše vysvětlí, předvede, doporučí a i když nic nekoupíte, tak při další návštěvě si vás pamatuje a chová se opět vstřícně a ochotně. Byl jsem tam několikrát a i když to mám z ruky a né vždy nakoupil, tak se tam rád vracím a celkově zde nakoupil zatím nejvíc oproti ostatním prodejnám a za pěkné peníze (BlackHawk pouzdro na zbraň i na zásobníky,pásek,prodloužený zásobník atd.) Prodávají i zbraně a střelivo a náboje SB 9L FMJ 115gr mají dokonce levněji než jinde 4.40,- Fakt jsem spokojenej a jako ozbrojená složka mám navíc 10% slevu a když mi ji na pásku za cca 230,- korun omylem nezaúčtoval, omlouval se a jako omluvu mi dal tričko BlackHawk s oboustraným potiskem :wink: Jediné mínus je jejich web...je neaktualizovaný a ceny jsou oproti prodejně hodně vysoké. Závěrem obsluha skvělá, výběr nadprůměrný , ceny oproti ostatním prodejnám v Praze nižší a doporučuji.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 27.4.2010, 22:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven název tématu a doplněny informace.
G43, S&W 629 6 Classic 6,5" .44 Magnum, G19 gen3 ex.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Re: Prodejce - Praha - HQH System

Příspěvek od Globus » stř 28.4.2010, 0:41

Bohužel naposled mám s nima negativní zkušenost, starší pán byl dost nepříjemnej - odsek mi že klahoty 40/32 Blackhawk "nejsou a dlouho nebudou, si kupte 34 a nechte si to někde zkrátit", načež sem mu odpověděl že si radši počkám, tak se docela nepříjemně zašklebil.
EMO s Glockem :lol:

Příspěvky: 37

Registrován: pát 25.4.2008, 18:51

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Prodejce - Praha - HQH System

Příspěvek od FilipF » čtv 29.4.2010, 8:17

Jasný starší pán neni extrovertní typ,ale jinak spokojenost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 24

Registrován: pát 27.8.2010, 19:53

Zbraň: HK P30 V3

Bydliště: Havířov, Praha

Re: Prodejce - Praha - HQH System

Příspěvek od camouflage44 » stř 04.5.2011, 10:03

Vlezl jsem do krámku kouknout na kalhoty a košili Blackhawk v bavlně a protože mám jen 170cm čekal jsem, že odejdu bez nákupu, páč většinou malý čísla nemaj na skladě (všude jinde). Košili jsem chtěl vel. L a kalhoty 32/30. Oba chlápci (mladej i starší ) supr přístup, supr pokec a nakonec i supr nákup. Košile stačila ve vel.M, kalhoty 32/32 jsou taky fajn(trochu delší), slevička pro ozbrojence, tričko Blackhawk zdarma a navrch katalog. Jo z čiré radosti jsem přikoupil opasek Blacwater a za hodinu byl zpět se žádostí o výměnu za kratší. S úsměvem vyměněno. Příště zajdu zase.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Prodejce - Praha - HQH System

Příspěvek od kuba » stř 04.5.2011, 21:20

taky spokojenost.. komunikace po mailu bleskova a vstricnost fajn.. :-)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz