Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Nikdo » pon 13.6.2011, 21:25

A kua, koukám, že jsem za trolla. A to jsem se jen přiznal, že mám rád kočky a psy ne :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: čtv 15.2.2007, 19:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Dibley » stř 15.6.2011, 9:13

panvrabec píše:A za 2. pokud mi škrábe červenolistou jabloň (700kč) můžu ji klidně odstřelit, protože tím nezpůsobím horší následek, než ten, který hrozil.

Jasně, klidně odpráskni všechno, o čem usoudíš, že má menší hodnotu, než
tvoje jabloň s poškrábanou kůrou :roll:
Hned jsem klidnější když vím, že má člověk jako ty doma zbraně.

Příspěvky: 27

Registrován: stř 09.3.2011, 10:56

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Maňas#2 » stř 15.6.2011, 10:18

Ja myslim, ze to moc hrotite. Pochybuju, ze nekdo bude se vzduchovkou nebo malorazkou zevlovat u okna v hejkalu a bude ostrelovat nebohe cicinky :lol:

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od JAKLA » stř 15.6.2011, 18:52

pekoz58 píše:Řekneš mu to do očí ?(teda až se vzbudí )? 8-) :lol:
Na to mám špeciálneho hovorcu. :lol:
Obrázek
ZBRANĚ MAJÍ JEN DVA NEPŘÁTELE - REZ A POLITIKY.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od panvrabec » stř 15.6.2011, 23:27

Dibley: Chlapečku máš nějaké argumenty??

BTW vše co jsem napsal je postup v souladu se zákonem, pokud nejsi spokojen stěžuj si.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne čtv 16.6.2011, 8:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraveno, vulgarismy sem opravdu nepatří!

Příspěvky: 27

Registrován: stř 09.3.2011, 10:56

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Maňas#2 » stř 15.6.2011, 23:44

Vazeni, nenechte cloumat svym majestatem. Neprezentujme strelce jako vulgarni maniky s kverem...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: čtv 15.2.2007, 19:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Dibley » čtv 16.6.2011, 8:41

Myslím, že jako vulgární maník s kvérem se tu prezentuje jedině panvrabec, i když jeho výrazy jako d.bil a h.vna jsou už z jeho příspěvku odstraněny. V tom článku není ani slovo o tom proč, nebo za jakých okolností ten pošuk po kočkách střílel, takže to klidně mohlo být na něčím soukr. pozemku, nebo na balkóně. A přesto první vrabcova reakce byla "Nemaj lézt kam nepatří, svině jedny chlupatý" Což samo o sobě vypovídá dost o jeho inteligenci. Myslím, že střelec z Radotína a panvrabec mají hodně společného.
Chápu, že můžou cizí zvířata někomu hodně znepříjemňovat život, ale snad se najdou i jiné metody, jak se jich zbavit, než je hned střílet.

Příspěvky: 91

Registrován: stř 27.10.2010, 14:31

Zbraň: CZ52

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od severoun » čtv 16.6.2011, 15:32

hezky řečeno Dibley
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od panvrabec » čtv 16.6.2011, 20:34

Maňas#2 píše:Ja myslim, ze to moc hrotite. Pochybuju, ze nekdo bude se vzduchovkou nebo malorazkou zevlovat u okna v hejkalu a bude ostrelovat nebohe cicinky :lol:
Asi tak.

Dibley: Ty jsi do mě jel první. Ironizoval jsi že jsi klidnější, když víš, že člověk jako já má doma zbraně, za to by jsi zasloužil pár facek. To jsi jako napsal proč ? Je rozdíl v tom když chytáš myš do pasti, nebo solíš slimáky ? Nebo střílíš lišku ? CHlape přemýšlej nad tím, co píšeš. Já si zvíře hlídám a měl by to dělat každý. Pokud sousedovi pouliční chlupaté bestie opakovaně ničí věci, vůbec se mu nedivím. Já střílet nemusím, já mám pejska.

Pak nikde jsem se ani nezmínil, že bych někdy do kočky střelil (ikdyž už jsem nad tím přemýšlel)

A nakonec obvinit někoho z toho, že je vrah, je dost odvážné, pozor na jazyk "maníku".

EDIT: bratr má kočky 2. Jsou domácími mazlíčky, obhospodařované a opečovávané. Má je pouze po bytě a několikrát denně jsou na zahradě (vycvičené, takže neutíkají). Na "ničení" mají škrábadlo a spoustu hraček, takže mu nic neničí (natož cizím lidem). Zkrátka se o ně stará téměř tak, jako já o psa. Dokonce si je i pohladím :) ! Na tu pouliční toulavou pakáž názor nezměním, jsou to zdivočelá zvířata. Ostatně myslivci jich malorážkou zpracují každoročně desítky /nejsem myslivec/.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: čtv 15.2.2007, 19:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Dibley » pát 17.6.2011, 12:41

Obvinit někoho z toho, že je vrah bych si v žádném případě nedovolil. Já jsem tě pouze přirovnal k tomu střelci z úvodního článku a ten přeci nestřílel na tu holčičku, ale "na ty svině jedny chlupatý". Jestli nechápeš, co mi na tobě vadí, tak asi nemá cenu v téhle komunikaci pokračovat, protože stejně reaguješ jenom sprostýma urážkama, nebo trapnýma výhružkama.
Žij blaze a ať se ti urodí hodně jablek.

PS: mimochodem slovním spojením "obhospodařované kočky " jsi mě
vážně dostal. :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od panvrabec » pát 17.6.2011, 19:38

Co mi na tobě vadí je že jsi do mě začal drbat a že nerespektuješ možnost jak si v krajním případě bránit majetek (aniž bych to já sám dělal, ale respektuji i tuto možnost). Sprostě jsem tě oslovil až potom, co jsi mě označil za člověka ne-hodného vlastnit zbraně (nesvéprávného debila), protože jsi mě urazil a pravda, trochu jsem se nechal unést, ale až po tobě. A že bych ti někde vyhrožoval jsem si taky nevšiml. BTW letos úroda bude, stromečky jen prospívají. A kdybys nevěděl, obhospodařovat zvíře znamená lidově pečovat o něj.. pak tedy může vzniknout slovní spojení jako např: "musím ještě obhospodařit slepice a králíky, pak za váma přijdu do hospody". S tebou nemá cenu se dohadovat, kašlu na to.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Kmoch Vladimír » ned 19.6.2011, 12:34

Jedná se "jen" o kočky!A docela "slušná"slovní přestřelka!Teď si představte,že jste otcem té trefené holčičky na pískovišti.Jste přímo u toho,když byla střelena a máte v kapse "G"!Jsou tu najednou dvě zbraně:Flusbrok,a Géčko.Zraněná dcera brečí,teče ji krev!Adrenalin na maximu.Slovní "přestřelka"již ztratila argumenty,dítě řve,ustoupit nechce nikdo!Jeden asi nechtěl holčičku trefit,ale trefil!!Druhý má zraněnou dceru.Jak to dopadne?!Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 167

Registrován: úte 02.3.2010, 21:48

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od midlos » ned 19.6.2011, 14:36

Jak by to asi dopadlo ?
Pokud je pán v dosahu, dostane na rypec.
Pokud není v dosahu volá se PČR.
Na zbraň nedojde ani náhodou.
Pokud jsi v tomhle případě na vážkách, nechávej jí radši doma.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Kmoch Vladimír » ned 19.6.2011, 16:17

midlos:Jsem rád že to máš takto vyřešený.Možná však,že ne všichni se tak kontrolují,a ne všem je racionální myšlení vlastní.Díky za radu. :) .Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 27

Registrován: stř 09.3.2011, 10:56

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Maňas#2 » ned 19.6.2011, 20:44

Dle me je zbran potreba pouzit az kdyz jsi opravdu v koute a ne pomoci ni nekoho trestat a oplacet mu :?

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Čtyřleté dítě někdo střelil do hlavy vzduchovkou

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pon 20.6.2011, 10:05

Ten"kout"může mít ještě různá řešení,ale to oplácení,či trestání,tam máš naprostou pravdu,co se zákona týče.Lidsky je to někdy těžké!!Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz