Policie řeší další agresi mezi ostravskými řidiči


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Policie řeší další agresi mezi ostravskými řidiči

Příspěvek od S474N » pon 01.8.2011, 17:41

Další agresivní chování mezi řidiči automobilů prověřují ostravští kriminalisté. Tentokrát se obětí stal 42letý muž, kterého fyzicky napadla osádka jiného automobilu – řidič mu dal pěstí, jeho spolujezdec na něj mířil pistolí a spolujezdkyně povedené dvojice mu při potyčce skočila na záda. Policie už je skupině násilníků na stopě.

Incident se odehrál v pátek na ulici Kpt. Vajdy. „Ataku předcházel náraz vozidla do auta poškozeného. Po střetu měly osádky vozů vystoupit, načež měl neznámý muž znenadání udeřit 42letého řidiče,“ sdělila mluvčí policie Gabriela Holčáková.

K napadání se přidal i spolujezdec, který v průběhu potyčky namířil na řidiče střelnou zbraň. „Útoku se měla účastnit i žena, která měla poškozenému skočit na záda a vulgárně mu nadávat,“ dodala mluvčí.

Policie ve věci zahájila úkony pro podezření z výtržnictví. Zatím ještě ale nebyl nikdo obviněn.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/240577-poli ... idici.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Policie řeší další agresi mezi ostravskými řidiči

Příspěvek od Fox4077 » pon 01.8.2011, 18:13

A teď si vemte, kdyby ten chudák napadený řidič měl kvér (taktně pominu fakt, že vytahovat kvéra ve chvíli, když už na mě někdo míří, je nerozum, tedy pokud nejsem něčím krytý) a toho zmrda co na něho mířil, odprásk. Dovedu si živě představit, jak se na něj okamžitě sesype celý právní aparát v tomto bezprávním státě. Tipoval bych pět let vostrejch, pro útočníky asi pokutu.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz