Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od S474N » pon 29.8.2011, 21:03

Loupežné přepadení za bílého dne se odehrálo v pondělí dopoledne ve Varnsdorfu na Děčínsku. Podle informací TV Nova tam dopoledne šestice Romů okradla šestnáctiletou dívku.

Přepadení se odehrálo kolem půl jedenácté. Dívka jdoucí po vylidněné ulici netušila, že ji sleduje šestice Romů. Ta k ní nakonec zničehonic přiběhla, vytrhla jí tašku a zmizela pryč.

Policie po pachatelích intenzivně pátrá. "Mladá dívka oznámila na policii, že jí byla neznámým pachatelem ukradena taška," uvedla mluvčí policie Ústeckého kraje Marie Pivková. Na loupež totiž policie případ překvalifikuje až ve chvíli, kdy budou zatím neznámí pachatelé dopadeni.

Dívka se podle dostupných informací zhroutila a je v péči své rodiny, která se k případu nechce vyjadřovat.

Ve Varnsdorfu a nedalekém Rumburku, stejně jako i v ostatních městech šluknovského výběžku, je napjatá situace již několik týdnů, a to kvůli obavám místních z rostoucí kriminality kvůli přílivu přistěhovalců. Ty tam mimo jiné sestěhovaly realitní firmy.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/d ... divku.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od panvrabec » pon 29.8.2011, 21:30

Svině :evil:
V té reportáži je zmíňka o těch ubytovnách, přesně jak CMK psal v jiném vlákně. Dostávají dávky a půlku odevzdají mafiánskému bossovi na nájem. By mě ještě zajímalo co pan starosta chystá, ale nic převratného to asi nebude. Jedno je jisté, když už se i takové řekněme banální útoky zveřejňují v TV, věci jak se mají prostupují na veřejnost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » úte 30.8.2011, 21:36

Mesto se snazi omezit vyplaceni davek na bydleni jen ve vysi prumerneho regulovaneho najmu ve meste, coz je asi 17 Kc/m/mesic (najmy jsou tu fakt nizke).
Jak moc uspesne, to nevim.

Nicmene - jak jsem uz mnohokrat psal - Rumburk je jen slabej odvar toho, jak to vypada ve Varnsdorfu. Jen mel Rumburk "to stesti", ze se tam stal ve spravnou dobu dostatecne velkej pruser.
Psal jsem, to i na tu Primu (na adresu sefky zpravodajstvi Obzinovy). Zadna odpoved, zadna reakce. Ani na to, ze jsem jim nabidl mesicni ubytovani zdarma 100m od ubytovny neprizpusobivych...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od GLOCK69 » úte 30.8.2011, 22:07

To ani nemohli přijmout, ještě by omylem natočili pravdu a co by potom vysílali..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od panvrabec » stř 31.8.2011, 1:01

Bodejď :evil: , baba, která nezná nic jiného, než pr.el v teple kanclu někde v Prágu. Jen aď se jde večer projít po ulici Varnsdorfu, nebo Vsetína.
Před chvílí jsem viděl 3 po sobě jdoucí dokumenty na ČT 2, první byl o útěcích dětí z domu, druhý byl takový krátký o zbraních a třetí o vraždách, vše česká produkce. Takový zajímavý postřeh... na místě doktorky, nebo psycholožky je vždycky nějaká blbka, která v životě nebyla pracovat v terénu a celému národu vysvětluje, jak je špatné, že civilisté vykonávají práci za policii tím, že můžou nosit legálně držené zbraně. A že civil nesmí brát zákon do svých rukou a tudíž by neměl mít zbraň, protože se doktorka ve společnosti pak necítí bezpečně. No mě braly mory. O nás držitelích mluvila jako o nadlidech, kteří si musí hrát na boha tím, že ají zbraň. To by jste prostě museli slyšet. A nakonec ten malý dokumentík reportéři od ČT přiostřili větami na konci pořadu typu: "Z počátku 90tých let bylo v ČR 90 000 zbraní, dnes jich tu máme 700 000!" nebo "V ČR je třetím nejčastějším sportem sportovní střelba, hned po fotbale a (ještě něčem)" Prostě Mazec
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od VEIKO » stř 31.8.2011, 9:53

PanVrabec:

Dívej, co je svět světem tak tu násilí vždy bylo je a bude. S trochou nadsázky jde říct že s násilím vyřešíš skoro všechno. Já jsem v životě do kopačáku kopl tak 5x a asi i tolikrát jsem hrál basket. Prostě mě baví střelba a bojové umění a nevím proč by mi to nějaká psycholožka měla brát. V americe a kanadě je mít zbraně normální. Chce mi někdo tvrdit že všichni američani a kanadani jsou psychopati. Takový Jeff Cooper mi vůbec nepřijde jako psychopat.
Furt jim lezeme do prdele všechno musí být emerikn ale toto nezkopírujem.

Hned ti řeknu proč si ta psycholožka nezajde do Varnsdorfu, protože by jí tam ukradli kabelku a povláčeli ji za vlasy po štěrku a pravdoláskařství by ji přešlo. O cikánech tu už byli všelijaké zákony jeden se dokonce jmenoval potírání cigánského zlořádu. Opravdu s G.

Mnozí ví jaké bylo jejich pojmenování a jak se vyvýjelo:
Cigán
Cikán
Rom
Tmavší pleti
Spoluobčan

Mě třeba nepřijde jako cigán urážka ale musíme být tolerantní. Stačilo mi včera vidět v krimi zprávách jak tam dav skanduje cigáni do práce a je mi jasné že to je ticho před bouří. Jak se toho chytnou skini a pozvou soukmenovce z německa tak bude takový masakr že budou mít těžkooděnci co dělat.

Je dobře že má 700 000 lidí zbraň, je to pěkný koníček a těch 700 000 lidí věřím že je slušných a pochybuju že někdo z nich páchá ve velkém trestnou činnost. Aha tak 700 000 zbraní, ale víte jak to myslím...
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Nikdo » stř 31.8.2011, 10:49

Ona to není ani trochu nadsázka. Moc (ekonomická, morální, politická, ...) není naprosto žádná moc, pokud není podložena možností vynutit ji fyzickým násilím. Ve školce tě měli naučit, že máš jen ty hračky, které si dokážeš ubránit :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od panvrabec » stř 31.8.2011, 15:22

A ono to tak je, přesně jak v té školce. Neco k tomu zkusím napsat.

I učitelka musí dát facku, nebo na zadek, protože kdyby jen mluvila, výchova by neměla smysl a z děcek by se stali sígři. Mezi dospělýma je to tak, že ta tvrdá ruka tady je, ovšem jen na bílou většinu, na smrady tady nic není a proto to zašlo až sem.
Představte si takový pokus, že by ve školce bylo 30 dětí. Z nich by bylo 25 normálně vychováváno i s občasným trestem a zbylých 5 by nemohlo dostat na zadek a nikdo by na ně nemohl řvát. Jak by to dopadlo ? Přesně tak, jak je tomu v naší společnosti, ta menšina detí by si dělala co chce, mlátila koho chce a ještě by měla více hraček, protože by se jim je nikdo neodvážil vzít. Prostě je to tak a jediný východisko je spojení všech zbylých 25 dětí, které ukážou, že si to nenechají líbít a prostě to menšině ručně vysvětlí, jediné východisko je to proto, že jedna paní učitelka může proti jednotlivci, nebo pětici dětí(možná deseti)zakročit. Proti 25 člennému stádu však nic nezmůže a tak se většina domůže spravedlnosti. Naloží těm 5 smradům a minimálně by se pak zlepšilo chování menšiny a slušné děti by měly zpátky své hračky.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od VEIKO » stř 31.8.2011, 15:35

Velmi výstižné a toto se podle mě stane jen v kapku větším měřítku.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od Nikdo » stř 31.8.2011, 15:41

Výstižné. Jen mám obavu, jestli se většina dokáže sebrat a něco udělat. Snahou společenských a politických elit je udělat ze společnosti mnoho rozhádaných menšin, postavit se do jejich čel, a tyto pak ovládat. A zdá se, že se jim to daří :(
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od S474N » stř 31.8.2011, 15:49

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od VEIKO » stř 31.8.2011, 16:26

To si dělají prdel né. Dětský gang vede terorista. Na normálního by si ve čtyřech netroufli ale na ožralého nebo mrzáka jo. Zmetci. 167 lidí na ubytovně a jen 3 pracujou. Na každou svini se voda vaří.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od cmk » stř 31.8.2011, 17:19

Ja mam pocit, ze leckde uz se bohuzel vyvarila :-(
A o tom je ten problem.

Ja bych spis rekl, ze tak dlouho se chodi se dzbanem pro vodu (jezdi merglem pro davky, dela bordel a necti elementarni mezilidska slusnost), az se ucho utrhne (nekomu rupnou nervy a budeme tu mit Harmana a Breivika dohromady).

Jeste, ze uz tam trvale nepobyvam.

Pro zajimavost - 1 rodina, 1 barak - za poslednich par let:

a) v letech 2005-2007 stavba baraku - opakovane vykradena zahrada - predevsim zelezo - to casto nasledne nalezeno na mistnim srotaku

b) v praci jednoho clena jsou na zahrade ovocne stromy - malokdy je stihl ocesat majitel pozemku. K tomu permanentne rozkopany plot apod...

c) v praci druheho clena rodiny nekolikrat vybrana klubovna sportovniho oddilu

d) garaz tretiho clena vykradena

e) PRES DEN (resp. v zimni vecer - kolem pate) clen rodiny c.1 sel do technicke mistnosti pro mineralku a kouka - z venku vetrackou satra sneda ruka a hleda, co by kde na parapetu vzala

f) minuly tyden !!! v noci (to uz tam byli PJci) - clen c. 2 nemuze spat, jelikoz je vedro jako svine. Jde, otevre si dvere na verandu a vrati se do postele. Nicmene stejne nemuze spat - resp. spi tak napul. Najednou vidi, jak nejaka ruka odhrnuje zaluzie v jeho mistnosti. Tak rika: "co koukas", pac si myslel, ze je to clen c.1, kterak venci psa - ruka zmizi. Clen c.2 jde barakem a vidi clena c. 1, jak v klidu spi. Aby clena c.1 nevyplasil, ani mu to radsi nerika a nehlasi to.

A to se jedna o jednu totalne nekonfliktni rodinu, kde jeden z clenu ma pomerne humanitni praci na rozmezi socialni prace a skolstvi a prichazi s detmi neprizpusobivych do kontaktu a pomaha jim se zaclenenim, vrozenymi vadami apod...

Podobne story tam ma snad kazda rodina.

Kurva muze se tem lidem nekdo divit, ze jsou nasrany a to tak, ze hodne?

At si Necas, Lessy, Kubice a vsichni rikaj, co chtej. Do ted na to stat sral a jakymsi GESTEM, ze v Usti zridi SPJ PCR, ktera bude mit dojezd do varnsdorfu uplne stejne dlouhy, jako maji Prazaci, tak tim NIC NEVYRESI.
Jediny reseni je, donutit neprizpusobive pracovat tim, ze se jim seberou davky a vytvorej podminky pro vznik pracovnich mist a posilit bezpecnost ve meste zvysenim poctu policistu a strazniku, kteri se nebudou zabyvat hovinkama v trave a merenim 50ky na siroky ceste, kde nic nestoji, ale budou provadet hlidkovou cinnost a nekompromisne zasahovat proti vsem grazlum.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od VEIKO » stř 31.8.2011, 17:25

Přesně-řešit příčinu ne následky.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od panvrabec » stř 31.8.2011, 18:27

Bude tam sice PJ, ale placená z našich daní. Měla by se řešit ta příčina. Jen tak btw, na následujícím odkaze je celorepubliková aplikace s databází jmen obyvatel, která umožňuje vyhledat kde se nachází a kolik lidí se stejným jménem. Zkuste do hledáčku příjmení napsat Demeter a čučte, kde je oblast zamořená nejvíc (čím tmavší oblast tím věčí počet). Odkaz:http://www.kdejsme.cz/prijmeni/Demeter/hustota
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od VEIKO » stř 31.8.2011, 18:49

Je to SPJčko a placená z našich daní by byla tak jako tak akurát by měli šichtu jinde. A 200 spjáků je slušná síle ale kdyby se to tam začlo vážně mlýt tak stáhnou všechny síly a prostředky a klidně i měštáky z druhého konce republiky. Při mimořádných situacích to prý jde. :-)
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od S474N » stř 31.8.2011, 19:20

panvrabec: taky muzes zkusit Horváth nebo Lakatoš *40* *47*

BTW a mimo tema, zkuste si i "Kokot" *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od panvrabec » stř 31.8.2011, 19:51

JJ, ale Rumburk patří Demetrům :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od nettik » čtv 01.9.2011, 11:39

tak to je hustýýýýý :lol: :lol: :lol: ...dobrá selekce :mrgreen:

Příspěvky: 169

Registrován: ned 14.3.2010, 16:17

Bydliště: bydlím

Re: Další útok Romů! Ve Varnsdorfu zbili a okradli dívku!

Příspěvek od LAKIM » čtv 01.9.2011, 18:10

Nebo např. Daniel, Sivák, Gabčo, atd.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz